Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Doskonałość PPB i Naczelnej ;-)
Autor Wiadomość
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-08, 14:02   Doskonałość PPB i Naczelnej ;-)

Polecam lekturę (co prawda nie na naszych łamach się ukazało... a szkoda)

http://www.brzeg.com.pl//content/view/371/148/

Panie Bartku T. (tak na marginesie - zarządzanie administracją samorządową i państwową - to moja główna wyuczona specjalizacja... :wink: )
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-02-08, 14:15   

Cytat:
"Poza tym wątpię żeby Pani Naczelna zazdrościła mi wieku bo nie ma powodów do kompleksów."


A jakie to "Pani Naczelna" winna mieć kompleksy ?? wg Pana.... :D :D

:D :D polecam lekturę :D :D i komentarze też
Ostatnio zmieniony przez bartoszek 2007-02-08, 14:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-08, 14:21   

niezły jest :) Pani Beato jak czegos będe potrzebowal to bije do Pani :) Pani nieomylną kobieta jest :)

a tak seryjnie to czego akurat Panią atakują coś kogoś boli czy jak ?
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-02-08, 15:18   

zaraz do grona wielbicieli dołączy z pewnością Bartek T. wywołany poniekąd do tablicy :D :D
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-09, 01:20   

No ba! Jakżebym mógł nie przyłączyć się :>

Po pierwsze nie ośmieliłem się opublikować mojego tekstu, broszurki, konspektu czy konspekciku (też czytałem komentarze) w PPb z przyczyn o których pisałem w GB - mój tekst jest mało doskonały.

Po drugie sens mojej wypowiedzi odnośnie kompleksów Pani Naczelnej był chyba jasny? Napisałem właśnie, że nie ma powodów do kompleksów - co tu wyjaśniać??

blaster napisał/a:
a tak seryjnie to czego akurat Panią atakują coś kogoś boli czy jak ?

Po raz 68 odpowiadam na to pytanie: to nie był atak! To byłą odpowiedź na wypowiedź Pani Naczelnej która sugerowała czytelnikom jakobym m. in. ja oszukał swoich wyborców i przez pół roku, do maja nic nie robił na sesjach i komisjach tylko siedział i pił kawę (kawę akurat piję). Poza tym byłą też sugestia jakoby brak stażu większości radnych spowodował nieuchwalenie budżetu w 2006 r.

A tak abstrahując od wszystkiego to cieszę się, że Pani Naczelna ma jednak dystans do własnej osoby, do PPb, o który - przyznam się bez bicia nie posądzałem jej o to. Co nie zmienia faktu mojej negatywnej opinii o "pewnym komentarzu" :)
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-09, 09:29   

Bartek T. napisał/a:
To byłą odpowiedź na wypowiedź Pani Naczelnej która sugerowała czytelnikom jakobym m. in. ja oszukał swoich wyborców i przez pół roku, do maja nic nie robił na sesjach i komisjach tylko siedział i pił kawę (kawę akurat piję).

A w którym miejscu tak napisałam? :shock: Czy to może tylko wysnute wnioski przez tych, którzy poczuli się, że to do nich?.... :wink:

Bartek T. napisał/a:
Poza tym byłą też sugestia jakoby brak stażu większości radnych spowodował nieuchwalenie budżetu w 2006 r.

Również poproszę o przykład, bo nijak ne mogę znaleźć tego w swoich wypowiedziach... 8)

Bartek T. napisał/a:
A tak abstrahując od wszystkiego to cieszę się, że Pani Naczelna ma jednak dystans do własnej osoby, do PPb, o który - przyznam się bez bicia nie posądzałem jej o to. Co nie zmienia faktu mojej negatywnej opinii o "pewnym komentarzu" :)

Opinii jest tyle - ile osób je tworzy....
A tak abstrahując... szkoda, że niektórzy radni nie mają do siebie dystansu, zacietrzewiają się przy byle komentarzu na swój temat, nie mówiąc już o tym, że zbierają wśród swojej grupy podpisy, żeby mi "dowalić" ( :( )... no coż - cieszę się, że mimo wszystko (a może właśnie dzięki publikacjom w PP-B) sprawa uchwlania budżetu zmierza szczęśliwie do finału... :D
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-02-09, 19:51   

Naczelna PP-B napisał/a:
... no coż - cieszę się, że mimo wszystko (a może właśnie dzięki publikacjom w PP-B) sprawa uchwlania budżetu zmierza szczęśliwie do finału... :D
Taaak. Pierwszy sukces odtrąbiono, rację bytu udowodniono. I tak trzymać. Życzę następnych spektakularnych sukcesów w przywoływaniu organów samorządowych do porządku.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-12, 02:39   

Naczelna PP-B napisał/a:
A w którym miejscu tak napisałam? :shock: Czy to może tylko wysnute wnioski przez tych, którzy poczuli się, że to do nich?.... :wink:

+
Naczelna PP-B napisał/a:
Również poproszę o przykład, bo nijak ne mogę znaleźć tego w swoich wypowiedziach... 8)


Proponuję sprawdzić co oznacza słowo którego użyłem, czyli sugestia :)

Naczelna PP-B napisał/a:
A tak abstrahując... szkoda, że niektórzy radni nie mają do siebie dystansu, zacietrzewiają się przy byle komentarzu na swój temat, nie mówiąc już o tym, że zbierają wśród swojej grupy podpisy, żeby mi "dowalić" ( :( )

Nie wiem jak inni radni, ale ja do siebie dystans mam dość spory (o ile jest mierzalny ;) )
Podpisy zbierali radni nie żeby komuś "dowalać" tylko sprawić, że ukaże się stosowny tekst jako swojego rodzaju odpowiedź w trybie sprostowania. Jeśli uważa Pani, że sprostowania są dowalaniem to bardzo mi przykro.

Naczelna PP-B napisał/a:
no coż - cieszę się, że mimo wszystko (a może właśnie dzięki publikacjom w PP-B) sprawa uchwlania budżetu zmierza szczęśliwie do finału... :D

No cóż... obawiam się, że zmuszony będę sprowadzić Panią na Ziemię: to, że budżet uchwalany będzie 23 lutego (o ile nic się nie zmieniło) pojawiło się w planie pracy Rady Miasta gdzieś w okolicach połowy stycznia, a więc nieco wcześniej od wszystkich publikacji na ten temat. Sorry!
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-12, 11:10   

Bartek T. napisał/a:

Proponuję sprawdzić co oznacza słowo którego użyłem, czyli sugestia :)


Proszę uprzejmie:
Sugestia to rodzaj bezpośredniego przekazu, poprzez który dana osoba wywiera wpływ na decyzje, przekonania, myśli, opinie i zachowanie innej osoby lub grupy osób, nie odwołując się do racjonalnej argumentacji i nie stosując przymusu. Najbardziej podatne na sugestię są osoby niedojrzałe emocjonalnie, cierpiące na histerię oraz z deficytami intelektualnymi. Sugestia jest stosowana w leczeniu nerwic, jej specyficznym wynikiem jest hipnoza oraz autosugestia - sugestia skierowana pod adresem samego siebie.
źródło: www.wikipedia.pl

Czy powinnam z tego wysnuć jakieś daleko idące wnioski? :shock:

Bartek T. napisał/a:
to, że budżet uchwalany będzie 23 lutego (o ile nic się nie zmieniło) pojawiło się w planie pracy Rady Miasta gdzieś w okolicach połowy stycznia, a więc nieco wcześniej od wszystkich publikacji na ten temat. Sorry!

Bardzo się cieszę, że już w połowie stycznia planowaliście się tym zająć. Mnie po prostu szkoda było, że nie zajęliście się tym w listopadzie, grudniu, a nawet w samym styczniu... :(
Ale rozumiem: święta, opłatki... itd..
Dobrze, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło... :)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-02-12, 11:38   

Naczelna PP-B napisał/a:
źródło: www.wikipedia.pl


To nie jest najlepsze źródło Pani RNPBB... jest ostro krytykowane przez grono doktorskie Uniwersytetu Opolskiego. Muszę przyznać, że COOL-turalni 2006 też mieli przez nią mały kłopot... :/ . Ale jeśli chodzi o sugestię, chyba jest ok.

Pozdrowionka
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-12, 11:45   

Franco Zarrazzo napisał/a:

To nie jest najlepsze źródło Pani RNPBB... (...) Ale jeśli chodzi o sugestię, chyba jest ok.


Korzystając z niniejszego źródła - jedynie o sugestię mi chodziło... :)
A na co dzień mam zupełnie inne źródełko wiedzy... :>
I również pozdrawiam... :D
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-02-12, 11:57   

Naczelna PP-B napisał/a:
Korzystając z niniejszego źródła - jedynie o sugestię mi chodziło...


Po prostu jest podręczne i poręczne :) . Googiełko zapytane coś tam z reguły wybija defincje z Wilkipedii na pierwszym miejscu... I to jest Wilkipedii plus z minusem ;) .

Ależ uśmiechnięte te Pani pozdrowienia - nie pozostaje nic innego jak również :D :D :D :D no i figlarno zarazkowy tik :wink: :) .

Miłego dnia
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2007-02-12, 11:59, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-12, 18:13   

Cytat:
sugerować - poddawać, podsuwać komuś myśl, pomysł, ideę; proponować oględnie jako rzecz właściwą, stosowaną; dawać pod rozwagę; przedstawiać jako przypuszczenie.

Ze słownika wyrazów obcych Władysława Kopalińskiego.

Naczelna PP-B napisał/a:
Bardzo się cieszę, że już w połowie stycznia planowaliście się tym zająć. Mnie po prostu szkoda było, że nie zajęliście się tym w listopadzie, grudniu, a nawet w samym styczniu... :(
Ale rozumiem: święta, opłatki... itd..


Proponuję w tej kwestii lekturę PPb sprzed dwóch tygodni. Tam Pan Kowalczyk, w wywiadzie z Panem Ogonkiem napisał kiedy mógłby być pierwszy termin uchwalenia budżetu z zachowaniem procedur (które muszą być zachowane o czym mówiła Pani mecenas zapytana o to na sesji RM). Dlaczego Pani wciąż pisze (tu i w gazecie) o tym, że radni mogli uchwalić budżet w grudniu? Albo jeszcze lepiej w listopadzie!!?? Oboje wiemy, że to zwykłą nieprawda.

Mnie też szkoda, że nie zajęliśmy się tym wcześniej, ale w styczniu.

Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-12, 18:27   

A więc temat i sugestii (rzeczownika) i sugerowania (czasownika) mamy załatwiony... :P

Bartek T. napisał/a:

budżet uchwalany będzie 23 lutego (o ile nic się nie zmieniło) pojawiło się w planie pracy Rady Miasta gdzieś w okolicach połowy stycznia


A już ptaszki ćwierkają, że jednak nie 23 lutego.... :-P
Coś nie wyszło? :wink:
Czy zmiana planów pracy RM? :o
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-13, 01:28   

Nie potrafię odpowiedzieć na pytanie czy jakaś sesja będzie na 100% w jakiś zaplanowany dzień póki nie dostanę urzędowego zawiadomienia od Przewodniczącego. Tak asekurancko, bo zaraz będzie że mówiłem i nie byłą 23 lutego... Myślę, że Pani ma bardziej doskonałe źródła informacji niżli ja? ;)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: doskonalosc, naczelnej, ppb


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu