Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Czemu w naszych parkach jest ciemno??!!
Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-05, 23:01   Czemu w naszych parkach jest ciemno??!!

Ostatnio często sobie biegam wieczorkami po parku nadodrzańskim kolo hali sportowej nr 4 i również też w innych. I nie pamiętam kiedy ostatni raz świecily się tam latarnie?? Czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie, czemu tam jest tak ciemno??!! Aż strach tam biegać po ciemku, a tym bardziej iść na spacer wieczorem bo coś się może stać lub skręcić sobie kostkę albo nogę :/ niech ktoś się zajmie tym... takie ladne parki, a ciemno, że szok :/
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-05, 23:07   

a czemu na ulicy Włościańskiej od lidla do wyjazdu na obwodnicę w sobotę paliły się latarnie od godz. 15 kiedy zmrok zapada po godz. 16:30 ?
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-05, 23:17   

Ten temat był poruszany przy w dziale Wyborów Samorządowych, o ile dobrze pamiętam.. nie wiem na ile teraz dyskusja się rozwinie i do czego doprowadzi, ale z pewnością poczekać należy na odzew chociażby Bartka T., który jako jedyny z osób mogących mieć jakiś wpływ na to jak funkcjonuje i jak wygląda nasze miast, udziela się na forum.. choć jakoś chyba kolor czerwony uderzył mu do głowy i przestał coś pisać..
Bartku przywołujemy Cie do porządku !!
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-02-05, 23:36   

bo trzeba na czymś zaoszczedzić, żeby wydać na coś innego...

bo "władza" uważa, że nocą nikt nie chodzi po parkach..... mi wydaje się, że Ci ludzie czasami powinni wybrać się na wycieczkę po mieście... bo my doskonale wiemy co nie gra....a oni chyba nie....
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-06, 00:18   

steve napisał/a:
Ostatnio często sobie biegam wieczorkami po parku nadodrzańskim kolo hali sportowej nr 4 i również też w innych. I nie pamiętam kiedy ostatni raz świecily się tam latarnie??


Nie wiem jak dla Ciebie, ale jak dla mnie bomba, bo przynajmniej stare zboczuchy nie widzą mojego młodego ciała gdy biegnę :>

Chociaż fakt, w parku tym koło Odry jak jest taki ostry zakręt niedaleko zamku jest ciemno jak w d...ie u murzyna :roll:
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-06, 00:28   

Co do pierwszej wypowiedzi to muszę dopytać o co chodzi? Czy o to, że są latarnie które nie świecą, czy jest ciemno tam gdzie latarni nie ma? Bo jak są to jakieś namiary bym prosił, a jak nie ma to odsyłam do tematu gdzie był omawiany ten problem (Smooth wskaże drogę). Co prawda jaśli latarnie nie świecą to znowu narażę się na miano por. Kuliwaszki, ale co mi tam :P

Lotnik_Krzyś napisał/a:
a czemu na ulicy Włościańskiej od lidla do wyjazdu na obwodnicę w sobotę paliły się latarnie od godz. 15 kiedy zmrok zapada po godz. 16:30 ?

Jesu, może żarówki wtedy właśnie wymieniali! Jak to był jednorazowy incydent to nie ma o czym pisać.

smooth napisał/a:
Ten temat był poruszany przy w dziale Wyborów Samorządowych

Zdawało mi się że później, ale nic sobie nie dam uciąć, nawet paznokcia.

smooth napisał/a:
ale z pewnością poczekać należy na odzew chociażby Bartka T., który jako jedyny z osób mogących mieć jakiś wpływ na to jak funkcjonuje i jak wygląda nasze miast

Dzięki!! Kurcze, czuję się dowartościowany :P :P :P
A tak poważnie to miałeś uczynić coś, żeby nie tłumaczyć tego ludziom za każdym razem, jakiś dział czy cóś...

smooth napisał/a:
choć jakoś chyba kolor czerwony uderzył mu do głowy i przestał coś pisać..

Hehe, za dłogom czerwony żeby mi to do głowy uderzyło!

smooth napisał/a:
Bartku przywołujemy Cie do porządku !!

Najpierw pogłaszcze a później w ucho - to za to błoto, co?

Do wszystkich:
Radni, między innymi są po to, żeby interweniować w przeróżnych sprawach jakie wydają się mieszkańcom niewłaściwe a mogą dotyczyć miasta. Jeśli ktoś ma jakieś pytania, wątpliwości, uwagi, wnioski, interwencję to niech pisze o tym, albo na forumbrzeg.pl albo bezpośrednio do mnie. Postaram się coś wskórać.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-06, 00:39   

Bartek T. napisał/a:
Co do pierwszej wypowiedzi to muszę dopytać o co chodzi? Czy o to, że są latarnie które nie świecą, czy jest ciemno tam gdzie latarni nie ma?


Panie Bartku proszę czytać uwaznie.... w calym parku jest ciemno :/ mówię szczególnie o Parku Nadodrzańskim :/ i napisalem o latarniach, co znaczy, że latarnie chyba nie świecą, nie?? Przecież tam nawet rowerem się nie da jechać w nocy, a niby jest tam ścieżka rowerowa oraz turystyczna :/

Już nie będę pytal się przecież czy można dać nowe latarnie lub tam gdzie ich nie ma, bo pewnie i tak miasto nie ma kasy na takie coś. Wydaje mi się to wszystko proste...

Czemu jest tak ciemno w parkach :/ ??!!
Ostatnio zmieniony przez steve 2007-02-06, 00:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-06, 02:15   

steve napisał/a:
Czemu jest tak ciemno w parkach :/ ??!!

Chciało by się rzec cytatem z "Misia" nieco przerobionym z zimy na noc :) Ale więcej nie powiem bo bedzie to użyte przeciwko mnie.

Jak pisałem i Smooth pisał - już to przerabialiśmy w innym temacie. Ale przypomnę: w dokumencie pt.: "Informacja na temat zadań inwestycyjnych, które mogą kwalifokować się do dofinansowania ze środków UE w ramach RPO Województwa Opolskiego na lata 2007-2013 mamy pozycje: "rewitalizacja Parku Centralnego" oraz "Rewitalizacja Parku wolności". Więc co do pytania postawionego ogólnie "dlaczego w parkach jest ciemno?", poza tym, ze jest noc mogę odpowiedzieć: dajmy wyklarować się sytuacji z dofinansowaniem w ramach RPO, bowiem w ramach rewitalizacji Parku Centralnego jest także oświetlenie tegoż. Z Parkiem Wolności jest problem w postaci doprowadzenia podłączenia elektrycznego (Zakład Energetyczny musiałby postawić w pobliżu podstację) dlatego jest to pomysł dość odległy. Jeśli nie powiedzie się rewitalizacja Parku Centralnego, a w związku z tym oświetlenie go, w ramach RPO, będzie to realizowane ze środków własnych Gminy Miasto Brzeg. Kiedy - trudno powiedzieć.
Panie Steve - staram się czytać uważnie! Naprawdę. Pojęcia nie mam czy w Parku Nadodrzańskim są latarnie i w jakim stanie. Rozumiem, że są. Zapytam, dlaczego są nieczynne. Myślę, ale to moje zdanie, że skoro są to uruchomienie ich w najgorszym wypadku kosztować będzie kilkadziesiąt tyś. zł. Podobnie było z latarniami na łączniku między Osiedlem Południowym a dworcem PKP. Wyniki mojego "wywiadu" na ten teamt umieszczę w tym temacie, a jeśli zostanie zamknięty to na mojej stronie.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-06, 10:18   

Bartek T. napisał/a:
Pojęcia nie mam czy w Parku Nadodrzańskim są latarnie i w jakim stanie. Rozumiem, że są.


Jak gościu z Rady Miasta i brzeżanin może nie mieć pojęcia o tym, że w takim parku nie ma latarni :/ Panie Bartku przecież to siara :/ naprawdę!! Wie Pan co proszę się wiecęj lepiej nie wypowiadam w tym temacie.

Jeszcze raz napisze w Parku Nadodrzańskim, Centralnym (już nie będę mówil o Parku Wolności) jest ciemno jak w d.... u murzyna!! Są latarnie, które nie świecą!! Jak tam może być?? Proszę zadać to pytanie lepszej osobie, bo Panie Bartku tematy w dziale Wyborczym to możemy sobie tak naprawdę wlożyć glęboko gdzieś... to jest inny temat, który mówi o obecnym stanie w naszych brzeskich parkach!!
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2007-02-06, 11:17   

steve napisał/a:
Bartek T. napisał/a:
Pojęcia nie mam czy w Parku Nadodrzańskim są latarnie i w jakim stanie. Rozumiem, że są.


Jak gościu z Rady Miasta i brzeżanin może nie mieć pojęcia o tym, że w takim parku nie ma latarni :/ Panie Bartku przecież to siara :/ naprawdę!! Wie Pan co proszę się wiecęj lepiej nie wypowiadam w tym temacie.

Jeszcze raz napisze w Parku Nadodrzańskim, Centralnym (już nie będę mówil o Parku Wolności) jest ciemno jak w d.... u murzyna!! Są latarnie, które nie świecą!! Jak tam może być?? Proszę zadać to pytanie lepszej osobie, bo Panie Bartku tematy w dziale Wyborczym to możemy sobie tak naprawdę wlożyć glęboko gdzieś... to jest inny temat, który mówi o obecnym stanie w naszych brzeskich parkach!!



Steve, bez przesady !! Zauważ, że Bartek T. napisał, że popyta kogo trzeba o sprawę latarni. Myślę, że to powinno wystarczyć.
Nie wydaje mi się, żeby było siarą to, że każdy z radnych nie pamięta czy w danym miejscu są latarnie czy nie ... Trochę zdrowego rozsądku - nie wymagajmy cudów od radnych.
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2007-02-06, 11:41   

steve, wez pod uwage ze nie kazdy chodzi do Parku Nadodrzanskiego a tym bardziej noca zeby sprawdzac czy sa latarnie czy nie :- / a jakbys nie zauwazyl to tam zostaly same slupy z latarnii bo gore juz ukradli i sprzedali na zlom :mur:
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-06, 12:03   

Bartek T. napisał/a:
Lotnik_Krzyś napisał/a:
a czemu na ulicy Włościańskiej od lidla do wyjazdu na obwodnicę w sobotę paliły się latarnie od godz. 15 kiedy zmrok zapada po godz. 16:30 ?


Jesu, może żarówki wtedy właśnie wymieniali! Jak to był jednorazowy incydent to nie ma o czym pisać.


czy ty masz mnie za durnia czy za debila? jakby wymieniali żarówki to byłby wóz energetyczny podstawiony i podnośnik a żeby wymienić jedną żarówkę nie zaświecali by wszystkich latarni w dzień bo wystarczyłoby dzień wcześniej w nocy przejechać się tą ulicą by wiedzieć, która nie świeci. i nie jest to incydent.
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2007-02-06, 12:06   

Lotnik_Krzyś, a wiesz ze to czy latarnie świeca czy tez nie świeca nie zależy od radnych urzędu miasta i innych urzędników .. tylko i wyłącznie od zakładu energetyki bo oni włączają i wyłączają .. a tak wogóle to pewnie jeszcze nie było przestawione czasowe włanczanie latarnii :mur:





Smooth już lepiej?:mur:

Poprawiłem ogonki...ale pewne błędy zostawiłem. Rozwiązanie problemu = Tutaj :wink:
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-02-06, 20:18, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Lotnik 



Wiek: 41
Dołączył: 04 Lip 2006

UP 8 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-06, 12:06   

gosiaczek86 napisał/a:
steve, wez pod uwage ze nie kazdy chodzi do Parku Nadodrzanskiego a tym bardziej noca zeby sprawdzac czy sa latarnie czy nie


dlatego inni chodzą i informują :)
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 46
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2007-02-06, 12:11   

steve napisał/a:
Jeszcze raz napisze w Parku Nadodrzańskim, Centralnym (już nie będę mówil o Parku Wolności) jest ciemno jak w d.... u murzyna!! Są latarnie, które nie świecą!! Jak tam może być??

Steve, jeśli się idzie w nocy do parku z kumplami na piwo to chyba im ciemniej tym przyjemniej :P

A tak poważnie to Bartek ma prawo nie wiedzieć, gdzie i które latarnie świecą bądź nie, albo których w ogóle nie ma. Jest tylko człowiekiem, a nie planem miasta :x Poza tym przeciętny brzeżanin nie szwenda się w nocy po parku i nie zagląda po latarniach. Skoro jednak Tobie problem latarni bardzo przeszkadza to postaraj się go kulturalnie rozwiązać i szukać odpowiedzi jednocześnie nie obrażając innych osób.
Ostatnio zmieniony przez Inez 2007-02-06, 12:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: ciemno, czemu, jest, naszych, parkach


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu