Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: smooth
2007-02-05, 20:17
Organizacja zajmująca się prawami zwierząt
Autor Wiadomość
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-05-18, 03:08   Forum w przeglądarkach

Nasze forum już zaistniało na 1 stronie google. Niestety aby istniało tam dalej musimy co jakiś czas klikać na bannery reklamowe. Oryginalny adrs forum to www.mytnik.gensys.pl/ppadd zmiana będzie dopiero po wykupieniu domeny a na to trzeba jeszcze trochę czasu.
0 UP 0 DOWN
 
mytnik 
zbanowany


Wiek: 35
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-04, 18:25   

Adres juz jest ale coś cięzko z przeniesiem tego forum.

FTP nieczynne i długo jeszcze go nie będzie.

Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-06-04, 23:21   

Bo jakiś burak mi to zablokował jeżeli już tak piszemy to ja też napiszę. Mieliśmy umowę zapłaciłem za korzystanie z serwera a ty nie dotrzymałeś słowa teraz chcem przenieść forum na nowy serwer który wykupiłem a ty blokujesz ftp. Tak sie nie postępuje gdyż zrobisz sobie wielu wrogów ja nocami tworzyłem forum a ty chcesz to zmarnować twoje cwaniactwo już mnie denerwuje. Człowieku wywiąż się z umowy. Nie chcem tych pieniędzy spowrotem tylko chcę aby forum dalej egzystowało. Dzisiaj w gronie kilku forumowiczów poruszyłem temat i wszyscy sądzą że postępujesz jak ........ . Człowieku ludzie się z ciebie śmieją czy ty wogóle masz honor? W najbliższym czasie opublikuję archiwum GG gdzie obiecałeś serwer za wykupiebnie twojej domeny v portal. Jeżeli mamy postępować twoim tokiem to pamiętaj jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie.
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-04, 23:52   

Mytnik ty mały ................. Lepiej się zastanów co ty robisz, bo tu już nie chodzi tylko o ciebie i Yasia tylko o wszystkich forumowiczów. W takie podchody to ty się baw z kolegami w piaskownicy, a nie na Forum całego miasta. Ja ci dobrze radze :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2005-06-05, 00:06   

Najbardziej mnie denerwuje że mytnik może skasować pliki forum z serwera. Właśnie dlatego wykupiłem nowy serwer żeby on nie miał tam dostępu, niestety on uniemożliwia przeniesienia forum, dlaczego bo lubi szantażować ludzi. Jeżeli forum przestanie istnieć to mytnik skasuje pliki. Wtedy do publicznej wiadomości podam jego dane osobowe jako osobę łamiącą czyjeś prawa autorskie króre mam na forum.

Ogłaszam jeszcze raz jedyną osoba która tworzyła forum jestem ja i wszelkie osoby podające się za stwórcę łamią prawa autorskie.

Aby wszystko było jasne moje pełne dane osobowe znajdują się TUTAJ

[/quote]
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2005-06-05, 00:59   

Yasiu - sprawa jest prosta - podaj nam dane mytnika i sie go przekona ze źle robi ... :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-05, 01:06   

Nie najpierw trzeba spróbować załatwić sprawę dyplomatycznie. Właściwie to wydaje mi się, że mytnik już zmądrzał, zresztą jutro się okaże.
0 UP 0 DOWN
 
Derian 



Wiek: 37
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: inąd

Wysłany: 2005-06-05, 01:34   

Ja to moge zalatwic na wpol dyplomatycznie :) Odwiedzi sie go, nic mu sie nie zrobi [prawie :p] i sam wszystko naprawi :P Sposob sprawdzony. Gwarancja jakosci :mrgreen:
Tylko gdzie ja noz zostawilem? ;)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-05, 01:47   

Ja powiem tylko jedno i przepraszam za to: :censored2: tego Mietnika czy jak mu tam i zając się nim nie dyplomatycznie, ale fizycznie. Sorry, ale jestem troche wkurzony na wszystko i tak teraz to wszystko czuje. pozdro Jak ja nienawidze takich ludzi :[ :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-05, 01:52   

mytnick to poczytaj sobie co tu ludzie o tobie piszą i co sobie narobiłeś przez takie zachowanie. Także jutro albo będzie ftp albo ...................
0 UP 0 DOWN
 
butters



Dołączył: 30 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-06-05, 11:28   

Przez kilka ostatnich lat prowadziłem kilka stron i nauczyłem się, że jak komuś ufać w sprawie ftp'a i plików na nim się znajdujących to tylko i wyłącznie sobie...
0 UP 0 DOWN
 
virman 

Dołączył: 06 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Tarnów

Wysłany: 2005-06-06, 12:07   Witam. Jestem administratorem GENSYS.pl

Chciałbym sprostować i dowiedzieć się kilku rzeczy.

Po pierwsze - na na koncie mytnika cz też na naszych serwerach nigdy nie było nic zablokowane..

po drugie , - nie rozumiem i nie wiem co się dzieje i komu mogę tutaj dawać hasła czy coś. Nie lubię , a zwłaszcza , gdy pisze sie coś o mnie( lub o firmie ) bez mojej wiedzy , zwłaszcza , że konto na forum zostało podarowane , a Pan Mytnik nie był łaskawie w stanie opłacić domeny vportal za którą zapłaciłem.

Chciałbym jeśli można dowiedzieć się o co chodzi.

baza jest w tym momencie zachowana i wszystkie pliki z forum tez. - jest kopia więc nic nie da jej usuwanie.

Pozdrawiam .
0 UP 0 DOWN
 
infignus 


Wiek: 38
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-06-06, 12:12   

Super - czyli cala sprawa bedzie miala dobry koniec - przeniesiemy forum na nowy server a Mytnik dostanie buta - tak profilaktycznie... i co - WILK SYTY I OWCA CALA. :
0 UP 0 DOWN
 
infignus 


Wiek: 38
Dołączył: 01 Maj 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2005-06-06, 12:18   

Ja znam dane Mytnika - znalem go jakies 3 lata - najpierw byl zielony z kompow i przychodzilem do tego trepa instalowac mu windowsa (lool), a pozniej zaczol cwniakowac jaki on nie jest i wypielelem na niego dupe - tak jak wszystcy teraz. Jak go tylko spotkan to z nim pogadam... :evil: :evil: :evil: :evil: jak mnie juz nie pamieta - to mnie popamieta...
Jasiu - sorry za to ale zadam Ci pytacie: a nie mowilem?
0 UP 0 DOWN
 
virman 

Dołączył: 06 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Tarnów

Wysłany: 2005-06-06, 15:13   

Czy bedzie jakiaś informacja z tej strony co i jak wkońcu sie ma??

kto jest odpowiedzialny za co i dlaczego to tak wygląda ??

z kim mam rozmawiać na temat tego forum , Pan Mytnik( Łukasz) napisał do mnie maila z przeprosinami , i mam nadzieję , że wszystko się ułorzy - chciałbym tylko porozmawiać z administratorem i przedstawić jak sprawa wygląda.

Powodzenia.

ps. Jest mozliwosć zarobienia kilku groszy dla aktywnych i zaradnych.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: organizacja, prawami, sie, zajmujaca, zwierzat


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu