Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2007-02-05, 19:21
Big Star
Autor Wiadomość
driver 

Wiek: 41
Dołączył: 10 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-10-22, 01:56   Dj Manic dosc ze grasz słabo to masz malo lat siedzisz tam c

to masz malo lat siedzisz tam chwile i myslisz ze znasz ekipe kosteckiego i tak dalej a tak sie sklada ze koste znam juz kilka dobrych lat ciagle utrzymuje kontakt znim kiedys jak ktosta gral owszem przychodzili ludzi poluchac dobrej muzy dobrej jak mariusz gral bo teraz to chala zuczasz pojeciami typu boster bo sie od julka na sluchales albo irenka ci na opowadala eheheheh oj chlopak porpacuj tam pare lat i poznaj naprawde tych ludzi i dopeiro udzielaj sie na ten temat pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2006-10-22, 13:54   

Ja z imprez w brzegu wybieram harlem, ale tylko w piątki, w sobote jest zatłoczno, BS kiedyś był fajnym miejscem teraz niestety zszedł na psy :x
Osobiscie tez wole wydac troche wiecej kasy i sie dobrze zabawic we wrocku lub opolu
0 UP 0 DOWN
 
Lord Martin 
forumowicz



Wiek: 37
Dołączył: 11 Kwi 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-18, 17:54   

Dlaczego Big Star zszedł na psy..???dlatego może,że faktycznie teraz można tam spotkać nawet 13 latków..ale w sumie to BS to taki klub dla dzieci..nawet prowadzący(Dj) jest małolatem...Wszystkie dzieci do BS :P :P :P kiedyś o tym klubie miałem inne zdanie ale zmieniłem...
0 UP 0 DOWN
 
wzp14 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Sty 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-18, 18:04   

Z tego co wiem to za dj Kostka też chodziły małolaty do big star-a.[/list]
0 UP 0 DOWN
 
karolkms 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stont

Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-01-18, 20:18   

Ja tam jeszcze po imprezach nie chodze bo wszedzie mnie jeszcze nie wpuszcza :x ale byłem w Malibu (dyskoteka szkolna :) ) i było nawet fajnie!!
0 UP 0 DOWN
 
Lord Martin 
forumowicz



Wiek: 37
Dołączył: 11 Kwi 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-18, 20:21   

karolkms napisał/a:
Ja tam jeszcze po imprezach nie chodze bo wszedzie mnie jeszcze nie wpuszcza


Mylisz się!!! Do Big Stara wejdziesz bez żadnego problemu!!!
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-01-18, 20:36   

Lord Martin napisał/a:
Do Big Stara wejdziesz bez żadnego problemu!!!


Niestety :?
0 UP 0 DOWN
 
Manic 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 103 / UP 85


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-18, 22:35   

Lord Martin napisał/a:
nawet prowadzący(Dj) jest małolatem...Wszystkie dzieci do BS :P :P :P


Lepiej zacząć młodo niż spieprzy.. staro ! Pozdrawiam Dziadku..
0 UP 0 DOWN
 
karolkms 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: stont

Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-01-20, 10:50   

No do Big stara może ale słyszałem ze tam jest obs.. :)
0 UP 0 DOWN
 
majavip 


Wiek: 113
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2007-01-28, 18:56   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lord Martin napisał/a:
Big Star Club to jest mój klimat, chociaż mówią że bawią sie tam dzieci..może faktycznie ale ja chodze tam nie dla dzieci tylko dla muzy bo taka preferuje i Kocham Techno...Łup Łup Łup :) :):):) Pozdrawiam.....Zapraszam 22.04.2006 Big Star club..super imprezka:):):) :) :) :wink: :wink: :-P :-P :-P



masz racje!

choć teraz faktycznie w BS nie jest zaciekawie.. bo nie ma ludzi ! ale ja uwielbiam tego typu imprezy! masówy techno .. może być Protektor, Azteka, Energy2000, czy nawet Dolmel! poprostu to uwielbiam! muzyka, światła, klimat no ale to my klubowicze tworzymy klimat! tęsknie za tym co działo sie 3/4 lata temu w BS (świątyni) ... ehh świetnie sie bawiła- poznałam super ludzi .. a teraz za tym tęsknie ... więc trzeba szukać tego klimatu poza Brzegiem z nadzieją że kiedyś powrócą stare czasy.... ahhh pięknie było! Strasznie mnie wkur** ludzie którzy mówią że nie chodzą do BS bo nie chcą sie bawić z 15... fakt wolałabym żeby było inaczej.. ale też kiedyś byłam młoda ale.. nie zmieniłam sie i dalej jubie te klimaty. znam ludzi którzy jeszcze z 3 lata temu żeby iść do BS (bo nie mieli kasy albo rodzice nie puścili albo szkoła...) dali by se coś w du** wsadzić żeby tylko tam być .. a teraz wielkie pany sie zrobili - bo guwniarzeria im przeszkadza w bs. ... nie chce mi sie dalej tego komentować.

głosuje na BS ze względu na wspomnienia... bo nigdzie sie tak dobrze nie bawiłam jeśli chodzi o brzeg... relaks , herbowa - w sumie tylko na wesele , malibu tylko na piwo (i bilard jeśli jeszcze jest) , harlem hmm... lekka pokazówa i za małe stanowczo zamałe i zadużo ludzi - wpuszczają bydła do oporu - czasem sie nawet przejść nie da a i tak dalej wpuszczają .... mieszana muzyka-nie przeszkadza mi to ale przeszkadza mi to że jest tam 1 wiatrak ;/ wię :? i jaak sie wchodzi na sale potańczyć :oops: wszyscy nachlani spocenia... yyy nie bawi mnie to !! więc harlem sie nadaje jak dlamnie tylko na piwo i to jeśli sie idzie ze znajomymi i żeby czekało już zarezerwowane miejsce.

hmmm - więc następny wekend - poza miastem .. może wrocław!!!


pozdrawiam ;)



0 UP 0 DOWN
 
ssylwiaa 



Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-03, 00:00   

Uwazam ze nie ma w Brzegu moze za fajnych imprez..ale ja chodze czasem do BS i nie rozumiem..wszyscy tylko potrafia krytykowac..nawet jak sie nie znaja...to co bylo 3/4 lata temu nie wroci..wiadomo(a mam mile wspomnienia-poznalam mase fajnych ludzi) ale klub tworza ludzie..a duzo z nich powyjezdzalo, inni znowu mowia ze za duzo dzieci..troche w tym prawdy ale ja na impreze przychodze sie pobawic a nie patrzec na innych!!!poza tym uwielbiam tego rodzaju muzyke...czasem troche Hardstyle :evil: ale szczegolnie Trance :mrgreen: pzdr Manic :wink:
DO WSZYSTKICH nie kumatych: nie byles.nie wiesz nie wypowiadaj sie :twisted: ..tyle..a co do cpunow to sa wszedzie...i wlasnie..nie wrzucajcie wszystkich do 1 worka..pzdr
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2007-02-03, 00:06   

ssylwiaa, sory ale jak dla mnie nie powinni cie tam wpuszczac .. jak to mowia klub od 18 lat a u ciebie widze inny wiek nie lapiacy sie w ten przedzial .. dlatgo ci nie przeszkadza jakie osoby tam chodza
0 UP 0 DOWN
 
ssylwiaa 



Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-03, 00:22   

Bo ja nie ide na impreze zeby sie przejmowac jakimis innymi osobami tylko ide ze swoimi znajomymi i fajnie sie bawie!!! :mrgreen:
Nie obchodzi mnie ktos inny wazne ze mi jest dobrze :lol:
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-03, 10:25   

ssylwiaa napisał/a:
3/4 lata temu


Cytat:
ssylwiaa


Wiek: 17


17- 4 = 13 lat

No to nic dziwnego, że nie przeszkadzała jej "gównarzeria 15 latki" :roll:

PS. Zaczęły do mnie napływać plotki jakoby chcieli BS zamknąć :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2007-02-03, 10:39   

gosiaczek86 napisał/a:
jak to mowia klub od 18 lat a u ciebie widze inny wiek nie lapiacy sie w ten przedzial ..


Każdy szanujący się klub wpuszcza ma zasadę, że wpuszcza ludzi którzy skończyli 21 lat. Spróbujcie wejść w weekend do któregoś z klubów na Wrocławskim rynku nie mając skończonych 21 lat :evil: Na początek proponuje "Studio 54", od razu przejdzie Wam ochota na dalsze próby w innych miejscach :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: big, star


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu