Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Przesunięty przez: Devon
2007-02-09, 11:09
Komornik pod sąd
Autor Wiadomość
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-01-29, 16:22   Komornik pod sąd

Cytat:
Adam P., komornik z Brzegu, będzie oskarżony o nadużycia - dowiedziało się nieoficjalnie Radio Opole. Brzeska prokuratura ma skierować akt oskarżenia do tamtejszego sądu rejonowego w najbliższych dniach.

Sprawa dotyczy dwóch egzekucji prowadzonych wobec jednego mieszkańca. W pierwszej sąd nakazał zwrócić 1000 złotych poszkodowanemu. Pieniądze zostały bezprawnie zajęte. Komornik kwoty nie zwrócił i zaliczył ją na drugą egzekucję, w której nie miał pozwolenia na zajmowanie mienia. Takie postępowanie jest niezgodne z prawem - informuje Radio Opole.

Prokuratura powiadomiła o tym fakcie Radę Komorniczą.


źródło NTO

Ciekawe co teraz będzie z tym komornikiem :?:
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2007-01-29, 16:57   

warlike napisał/a:
Ciekawe co teraz będzie z tym komornikiem

może zostanie pozbawiony na jakiś czas praw do wykonywania zawodu,bo wątpię ,że ,,dożywotnio,,
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2007-01-29, 23:03   

martooha napisał/a:
warlike napisał/a:
Ciekawe co teraz będzie z tym komornikiem

może zostanie pozbawiony na jakiś czas praw do wykonywania zawodu,bo wątpię ,że ,,dożywotnio,,


a także zapłaci sporą karę dla poszkodowanego i nie tylko
0 UP 0 DOWN
 
drkiller 

Wiek: 43
Dołączył: 13 Kwi 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-02, 17:44   

:evil: z tego co wiem to nie bylo pierwsze przewinienie brzeskich komornikow i jesli dotej pory im nic nie zrobili to teraz tez nie zrobia ............... reka reke myje tak to jest :mrgreen: SMIECH NA SALI
0 UP 0 DOWN
 
Dj_kadek 
vinylowan



Wiek: 32
Dołączył: 09 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: jesteś ?

Wysłany: 2007-02-15, 16:29   

A ja wiem coś o tym komorniku :| i nie było to pierwsze takie przewinienie,tylko,że wiesz pierwszy raz na jaw wyszło :x A tego komornika mogą pomarzyć,że go złapią. :|
0 UP 0 DOWN
 
joanna27 



Wiek: 45
Dołączyła: 08 Lip 2005

UP 18 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-15, 18:41   

facecik zlicytowal za grosze pol zakladow tluszczowych tuz przed upadloscia!
ciekawe jak sie wytlumaczy z licytacji nieruchomosci nalezacych do ZT
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-15, 19:14   

ludzie, jak nikt do tej pory sie nie poskarzył sądowi ani policji to jak miało cos wyjsc na jaw? jak ktos wie o przestepstwie to powinien je zgłosić. a jak trzeba to scigac z prawa cywilnego.
trwa? no trwa, ale jak nikt nie postawi tamy, to tak ie bedziemy toczyli w akompaniamenice narzekania.
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-02-15, 19:28   

Radek W. napisał/a:
to jak miało cos wyjsc na jaw?


Przecież to tajemnica poliszynela... jak miało wyjść na jaw. Na forum strach cokolwiek pisać, bo zaraz następują pełne oburzenia reakcje. Albo nieformalne, pozaforumowe pociągnięcia delikwentów i oszołomów do odpowiedzialności i stawianie na baczność przed jedynie słuszną racją... ;) Zresztą przecież ten pan tylko wykonuje swoją pracę - zgodnie z prawem (ponoć). A zresztą - ide w tango... Serdeczności tłustoczwartkowe dla wszystkich :) . Szczególnie tych, którym egzekwowanie prawa dało w kość i pozostawiło piętna na... psychice...
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-15, 19:36   

Dosć pokretny post, albo ktoś wykonuje swoja pracę zgodnie z prawem albo nie i nie widze tutaj żadnego iejsca na perskie oczka i tajemnice poliszynela. Jęzlei ktos wykonuje swoja prace niezgodnie z prawem to się pokazuje przepis który ten ktos łamie i dochodzi się swoich praw. To wszystko. To trwa, ale jak się swoich prw nie dochodzi, to nie widzę za bardzo powodu, żeby brąchać, że cos jest nie tak.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-02-15, 22:20   

Franco Zarrazzo napisał/a:
Na forum strach cokolwiek pisać, bo zaraz następują pełne oburzenia reakcje. Albo nieformalne, pozaforumowe pociągnięcia delikwentów i oszołomów do odpowiedzialności i stawianie na baczność przed jedynie słuszną racją...


Zawsze można napisać do mnie a ja wystawię problem na forum jako reprezentant osoby ale nie podając jakiej ;)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-02-16, 00:25   

yasiu napisał/a:
Zawsze można napisać do mnie a ja wystawię problem na forum jako reprezentant osoby ale nie podając jakiej


Yasiu... ja jestem z rodziny wychowanej w wierze w Ojczyznę. W BOGA I HONOR!
Jak mam coś do powiedzenia, to podnoszę przyłbicę. Ze ścian mojego pokoju spoglądają na mnie zdjęcia przodków w mundurach. Przedwojennych i wojennych. Honorem zamiast nędznej 3 wywalczyłem 4 z egzaminu z filozofii. Wierzę w swoje ideały, chociaż wiem, że dla 99% jestem reliktem i gościem do odstrzału.
I taki umrę - tak mi dopomóż Stwórco (Nieporuszony Poruszycielu, Najwyższa Ideo czyli po prostu Boże).

Na chwałę Pani z Jeziora i Królestwa Camelotu,

Jacques le Horesque'a, Duc de Rivage, Obrońca Cnoty. Obrońca Wiary, Ostatni Obrońca Camelotu. Vel Franco Zarrazzo :P

Zapomniałem o perskim oczku --> ;) (nawet nie wiedziałem, że tak się nazywa ta emotka...o ile o nią chodzi)

A do innych tematów obiecuję wrócić. Dziś było tango - poezja życia, pozeja płynąca z ludzi. Bo... SHOW MUST GO ON !

Do jutra przy stoliku z rodziną Forum :) .
F.
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2007-02-16, 00:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2007-02-16, 19:07   

Radek W. napisał/a:
ludzie, jak nikt do tej pory sie nie poskarzył sądowi ani policji to jak miało cos wyjsc na jaw? jak ktos wie o przestepstwie to powinien je zgłosić. a jak trzeba to scigac z prawa cywilnego.
Panie Radku, Franco napisał coś o tajemnicy poliszynela. Jeśli 1/4 Brzegu pocztą pantoflową przekazywała sobie jak wyglądała licytacja w Kamie to jeszcze oficjalne doniesienie było potrzebne? Oczywiście jeśli mówią "wszyscy" to w zasadzie nie wiadomo kto, i być może dlatego sprawa nie znalazła epilogu.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-17, 01:17   

A na jakiej podstawie jakikolwiek organ ma podejmowac działania? Na podstawie plotek? Niektóre przestepstwa ściagne sa z urzedu a co więcej jeżeli obywatel wie o przestepstwie a onim nie informuje, o to do kogo ma pretensje o to że przestepstwo uchodzi płazem? Do biurwy, administratora serwisu, sedziego, Opatrzności? To jest jak w słynnym dowcipie w którym Mosze modlił sie calymi dniami do Najwyższego o wygrana w loterii, a wygrana nie nadchodziła, nie nadchodziła, w końcu Mosze wsćiekł się poszedł do Bóżnicy i zaczał ubliżać Adonai. Na to rozdziera się zasłona, wychyla sie Najwyższy i mówi:
-Mosze ja Ci bardzo chce dac ta wygrana na loterii, ale ja Ciebie bardzo proszę, ty ,mnie daj szansę, ty idź i kup wreszcie ten los!
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2007-02-17, 04:08   

Radek W. napisał/a:
A na jakiej podstawie jakikolwiek organ ma podejmowac działania? Na podstawie plotek?

Tak sobie skromnie myślę, że skoro już jest tym ORGANEM (cokolwiek by znaczyć nie miało), to bierze kasę od podatników po to, aby oni nie musieli donosić. Z takim myśleniem, Panie Radku W., daleko nie zajedziemy. Zajedziemy do tego, co próbujesz przeforsowac na innym wątku - dawajcie kasę - my robimy swoje i to jest Kultura. I "wali" nas, że nie możecie zdążyć na spektakl, czy seans do kina. Że o imprezach na których ilość sponsorów przekracza ilośc uczestników (szczególnie z Brzegu) nie wspomnę. Tak sobie tylko myślę, a może mi się wydaje, że myślę. Jestem tylko zwykłym oszołomem. Głupim Frankiem z przydrożnej knajpy... ale dzięki temu mogę mówic to co myślę...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: komornik, pod, sad


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu