Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: smooth
2007-02-02, 16:31
Koncert Ulice i Emanacja!! w BCK dnia 26.01.2007r
Autor Wiadomość
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2007-01-27, 02:12   

fireshow... hmmm... myślisz o przeklasyfikowaniu się?

ooo... to trzeba nam było zafundować taką atrakcję :wink:
Ostatnio zmieniony przez Manuela 2007-01-27, 02:14, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-27, 09:20   

Ziomek napisał/a:
mi się podobało 3 panów siedzących chyba w 3 rzędzie synchronicznie "pogujących"... nie mogłam się powstrzymać od śmiechu, kiedy to zauważyłam...


No Ci panowie rządzili :-P .. wprowadzili coś nowego....heh taki trio trzepaczy głową..
Tak mi się właśnie przypomniało, że całkiem ciekawie wychodziły wokaliście "Emanacji" elementy growlingu podbijanego przez akustyków..
Co do mikrofonu wokalisty "Ulic" to całkowicie zgadzam się z Morgiem,

Manuela napisał/a:
fireshow... hmmm... myślisz o przeklasyfikowaniu się?


tzn. przekwalifikowaniu ?
0 UP 0 DOWN
 
magda.tes 


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-27, 09:37   

Eh... tak więc ja tam wiele nie napisze o tym koncercie bo bardziej skupiłam się na tym ich pogowaniu niż na reszcie ale ogólnie (jeśli ja tam coś mogę powiedzieć) to mi się podobało. No i lepiej że temu gitarzyście coż z gitarką cośbyło nie tego, bo Ulice grały krócej... nie żebym coś tam do nich miała, bo pan śpiewał całkiem nieźle... tylko... no śmiesznie było ;)
A zdenerwował mnie tylko pan ochroniarz, który posądził mnie o wnoszenie alkoholu na salę... :x no nie byłoto sympatyczne... ale cóż...
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-01-28, 09:04, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-27, 10:34   

magda.tes napisał/a:
A zdenerwował mnie tylko pan ochroniarz, który posądził mnie o wnoszenie alkocholu na salę... :x no nie byłoto sympatyczne... ale cóż...


No pewnie i nie było to sympatyczne, ale chyba lepiej zapobiegać niż potem ponosić konsekwencje.. bo na przykład młodzież plus alkohol może równać się proszek z gaśnicy na widowni..plus chorobowe pracownic.. tak właśnie było na WOŚP.. i zgadnij kto sprzątał widownie.. :wink: ..
Ale tym razem było kulturalnie :wink:
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-01-27, 10:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sachmet 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-27, 11:24   

Mi też się podobał koncert. Pozytywnie. Choć tym razem nie udąło mi się dołączyć w pogo z powodu choroby, ale następnym razem nie odpuszcze sobie. Choć tak patrząc na to z widowni poniekąd cieszyłam się, że nie jestem zgnieciona:)

Emanacja- cóż moge powiedziec. Chyba tylko podziekowac Helowi za dotrzymanie słowa :P

Ulice- ominął mnie początek,więc byłam na ostatnich dwoch piosenkach. Tak średnio przypadło mi do gustu.
0 UP 0 DOWN
 
magda.tes 


Wiek: 30
Dołączyła: 15 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-27, 11:33   

smooth napisał/a:
No pewnie i nie było to sympatyczne, ale chyba lepiej zapobiegać niż potem ponosić konsekwencje.. bo na przykład młodzież plus alkohol może równać się proszek z gaśnicy na widowni..plus chorobowe pracownic.. tak właśnie było na WOŚP.. i zgadnij kto sprzątał widownie.. ..
Ale tym razem było kulturalnie


Jej... ja rozumiem, że to było potrzebne... no ale... czy ja wyglądam na osobę która mogłaby zrobić coś takiego?[;)] Ale sympatyczne to i tak nie było... a z tymi gaśnicami na WOŚP... to... musiało nie być fajne... dobrze że tylko o tym słyszałam, a nie widziałam na własne oczy... a co do tego kulturalnie tym razem, to można tak powiedzieć... ;)
0 UP 0 DOWN
 
Włóczykij 
Indianer



Wiek: 35
Dołączył: 09 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z mnogości ech...

Wysłany: 2007-01-27, 12:31   

dzień dobry...moc, "ogień"... o Emanacji nie chce mi się pisać dużo, bo ich nie lubię. Zwłaszcza Kuby i Tomka, którzy są hipokrytami, a ten drugi jeszcze do tego, nieustanie przyczynia się do wprowadzania "zawieruch scenicznych", czy to przez zaplątanie się w kablach, czy zepsucie piecyka albo nieświadomość, że gra bis. :P

Ulice...powiem szczerze, że przypominają mi irlandzką grupę U2, oczywiście widać sporą różnicę klas, ale to taka moja pierwsza myśl, gdy już drugi raz mogłem słuchać ich muzyki. Zgodzę się, że utwory są dosyć monotonne, widać było, że publiczność, zwłaszcza "szatanowcy" byli ich występem znużeni. Ogólnie było nawet, nawet, pomijając to, że faktycznie po raz kolejny nagłośnienie zaprzepaściło popisy wokalne, jak i muzyczne całej grupy...

Teraz moja refleksja po koncercie: ludzie, dajcie sobie spokój, przecież to parodia, co Wy robicie...czułem się jak w cyrku...
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-27, 13:28   

Dalville napisał/a:
Owszem. Bo mu właśnie 'coś nie działało' xD
Myślę, że gdybym go w trakcie koncertu podkręcił jeszcze mocniej, to zamiast jakiegokolwiek grania mielibyśmy fireshow xD


to by było ciekawe urozmaicenie :P takie 2 w jednym. Sądzę, że zawsze jesteś nie bardzo nagłośniony, nie tylko wczoraj tak było (to Ty jesteś tym gitarzystą? xD )

Garuda napisał/a:
Ulice...powiem szczerze, że przypominają mi irlandzką grupę U2, oczywiście widać sporą różnicę klas,


być może to zabrzmi dziwnie, ale miałam takie samo skojarzenie. :/
hmmm miałam odczucie, że zespół składa się niejako z "pozerów" ...
ale po prostu nie rozumiem ich imidżu, ale togo niejako nie muszę rozumieć.

Brawo za chęci.
0 UP 0 DOWN
 
donGerwazy 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-27, 14:43   

Ziomek napisał/a:


być może to zabrzmi dziwnie, ale miałam takie samo skojarzenie. :/
hmmm miałam odczucie, że zespół składa się niejako z "pozerów" ...
ale po prostu nie rozumiem ich imidżu, ale togo niejako nie muszę rozumieć.


I tu Ziomek masz wielką rację, to grupa "wyleniałych" już pozerów i podobno zagrali swój "gwiazdorski" koncert za niemałe pieniądze??????????!!!!!!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-27, 20:02   

donGerwazy napisał/a:
"gwiazdorski" koncert za niemałe pieniądze??????????!!!!!!!!!!



No proszę. Ciekawe za ile i kto płacił. I skąd takie informacje...choć szczerze sam nie wiem czy mnie to interesuje.. ale jeśli czynnik pieniężny ma być mobilizacją ..to czas żeby muzycy, którzy nie mają czasu na charytatywne koncerty ..wyszli z ukryć i ożywili te smętne jeszcze kulturalnie miasto..ale żeby nie było..widać jakiś progres muzyczny
0 UP 0 DOWN
 
Manuela 
Amor omnibus idem...



Wiek: 37
Dołączyła: 20 Paź 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-27, 22:43   

Pieniądze dostali niemałe... jak na nich oczywiście... ale nie wiem czy wszyscy powinni wiedzieć za ile zagrali... w każdym bądź razie napewno ich gaża była znacznie większa niż przychód ze sprzedaży biletów. :evil:
0 UP 0 DOWN
 
donGerwazy 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-27, 23:14   

Manuela napisał/a:
Pieniądze dostali niemałe... jak na nich oczywiście... ale nie wiem czy wszyscy powinni wiedzieć za ile zagrali... w każdym bądź razie napewno ich gaża była znacznie większa niż przychód ze sprzedaży biletów. :evil:


Sądząc z programu imprez BCK na styczeń, jaki jest zamieszczony na stronie www.brzeg.pl koncert ten w ogóle nie był planowany. Na 26.01 zaplanowano podsumowanie roku sportowego. Czyżby to w tej intencji odbył się ten "spęd"? Co do przychodu z biletów, z pewnością był on marny biorąc pod uwagę cenę biletów i ilość widzów na sali. Do tego też przecież trzeba dodać koszt ochrony, chyba że pracowała ona za friko. Co do produkcji muzycznych - "Emanacja" na swoim poziomie, czyli nijak - chociaż dobrze, że grają i robią to w sposób naturalny, przystający do ich wieku. Niestety gorzej, a może bardzo źle zaprezentowali się napuszeni "gwiazdorzy" z pospiesznie zebranego zespołu "Ulice". Panowie, czas wasz już dawno minął!!! Dajcie już sobie spokój, pograjcie może trochę do kotleta. Jedynie "Sopel" stanął na wysokości zadania, chociaż i tak nie miał do czego "pukać". [/b]
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-28, 00:49   

donGerwazy napisał/a:
Jedynie "Sopel" stanął na wysokości zadania, chociaż i tak nie miał do czego "pukać".


No ja sobie w pewnym momencie pomyślałem, że dla samego Sopla warto było przyjść. Miałem nadzieję, że wstawka perkusji rozpoczynająca koncert "Ulic" potrwa dłużej..
Co do samych "Ulic" myślę, że obliczu małej intensywności muzycznej w Brzegu.. przynajmniej warto docenić, że ktoś coś robi.. i to między innymi są "Ulice"
0 UP 0 DOWN
 
donGerwazy 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-28, 11:21   

smooth napisał/a:

No ja sobie w pewnym momencie pomyślałem, że dla samego Sopla warto było przyjść. Miałem nadzieję, że wstawka perkusji rozpoczynająca koncert "Ulic" potrwa dłużej..
Co do samych "Ulic" myślę, że obliczu małej intensywności muzycznej w Brzegu.. przynajmniej warto docenić, że ktoś coś robi.. i to między innymi są "Ulice"


Co znaczy w obliczu małej intensywności muzycznej w Brzegu. Nie za bardzo to stwierdzenie jest prawdziwe. Chyba, że chodzi tu o koncerty zespołów amatorskich? Tyle tylko, że "Ulice" - jak mi wiadomo - zagrały za niezły szmal. Czy członkowie zespołu "Emanacja" wiedzą o tym i grały tylko na doczepkę czyli tzw. support przed wątpliwą "gwiazdą" tego wieczoru czyli zbieranką pod szyldem "Ulice"?
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-28, 11:28   

Kiedy tak czytam wypowiedzi użytkownika donGerwazy, zastanawiam się skąd tyle niechęci do zespołu. Dostali pieniądze, czy nie, co za różnica, ważne, że zagrali i można było ciekawie spędzić piątkowy wieczór. Przynajmniej ja tak sądzę...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 01, 2007r, 26, bck, dnia, emanacja, koncert, ulice


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 37
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu