Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Będzie śnieg...
Autor Wiadomość
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-24, 13:19   

smooth napisał/a:
Ja ja...ja chcę ...ale widzę, że już za późno
taaaa, napisałeś tak, bo już sama załatwiłam sprawę - sprytnie, bardzo sprytnie, ale do wieczora znowu napada, no i jutro też będzie padało... :-P
smooth napisał/a:
a sanczeki
a masz jakieś??? Pożyczysz? :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-24, 13:29   

jadore napisał/a:
a masz jakieś??? Pożyczysz?


Moje sanki za młodu zawsze budziły respekt na górce.. trochę już mają uszczerbek na "zdrowiu"..ale jeszcze potrafią hulać i miażdżyć drewniane pikusie :wink: :evil:

Więc padaj śnieżku.. padaj..
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2007-01-24, 13:46   

smooth napisał/a:

Jadore napisał/a:
a masz jakieś??? Pożyczysz?

ja również mogę pożyczyć...takie ,,full wypas,, :D całe,mało snigane :wink: ( nie trafiłam z zakupem ,zimy były ,mało śnieżene,) nawet oparcie mają (rodzice się widocznie martwili,żeby mnie nie zgubić podczas transportu ) :P
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-01-24, 14:03, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2007-01-24, 14:05   

Ja tam nigdy nie marudziłem, że taka zima ( jak do wczoraj) mi nie odpowiadała ... Wręcz przeciwnie - o wiele bardziej wolałem tamtą pogodę. To co się dzieje we Wrocku przechodzi ludzkie pojęcie... Jak się rano obudziłem to byłem pewien, że przespałem mnimum jeden dzień bo tyle śniegu nie mogło nadać przez jedną noc ;) Patrząc z tego samego okna co KS ( 8 piętro :) ) jestem całkiem innego zdania - z tej wysokości nie podoba mi się to co się dzieje tam na dole, i aż boję się co będzie jak będę musiał w końcu zejść na dół :shock:
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2007-01-24, 14:30   

chciałam oficjalnie ogłosić,ze pierwszy śnieżyny ,,orzeł,, podczas tej zimy-zaliczony :D
fajnie było się tak wywalić na sniegu :P poczułam się jak kilkuletnia Martusia,która już od wakacji czekała na śnieg...
odniosłam jednak dziwne wrażenie,że mojemu psu bardziej niz mi spodobała się taka pogoda-biegał w kółko ,machając ogonem :shock: w końcu to jeszcze dziecko ;) (szczeniak :P )
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2007-01-24, 14:31, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-24, 16:52   

ja mam w planach klasowe saneczkowanie jutro (chyba :D )
tylko jedno mi nie odpowiada... podobnie jak jadore, muszę iść odśnieżać... :/
ooo... szczęśliwcy mieszkający w blokach... no, ale mój ogródek jet piękny... może wrzucę wieczorkiem zdjęcie moich choinek :D
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2007-01-24, 16:56   

pogięło ich z tym śniegiem?? :/ ........akurat teraz, przecież to będzie parodia z pociagami :| i to jeszcze w momencie jak się sesja zaczyna.......przecież te opóźnienia przez śnieg będą dobijające :|


APELUJE: ODWOŁAĆ ŚNIEG, ODWOŁAĆ ŚNIEG :!: :P
0 UP 0 DOWN
 
Bilu 



Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 66 / UP 43



Wysłany: 2007-01-24, 17:14   

brawa dla brzeskich drogowców ! jak co roku zaskoczeni zimą ! to jest już żenujące ... cieszę się że wśród drogowców jest wielu wykonujących swoją pracę dość sumiennie ale szkoda że zadania dostają kiedy już jest za późno , dzisiaj sam miałem mase kłopotów z jazdą a widizałem wiele osób którzy czy to kręcili wiraże na środku skrzyżować czy też zadawali piękne ciosy w krawężniki ... aż sie nie chce pisać , rozumiem wiatr , pojawi się znikąd i narobi szkod , ale bez jaj o tym śniegu to juz z 2 tygodnie mowili że spadnie w środe , chyba ż etam wychodza z założenia sknczy padac wtedy sypniemy to piachem to solą tu rozgarniemy tam tez , tylko że . to już jestdawno ROZJEŻDŻONE ! ...
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-24, 17:18   

draq napisał/a:
I akurat na ferie dla dzieci z Opolskiego


Zapomniałeś o "dolnoślązakach" :>

Derian napisał/a:
Przyjedź do Wrocławia. Tu są porządne opady. Nie wiem czy w brzegu też tak teraz to wygląda, ale tu jest ciekawie. I topnieje tylko to co auta porozjeżdżają


No fakt, dziś wychodząc ze szkoły weszłam pewnym krokiem w zaspę po kolana :lol:


KtOŚ napisał/a:
pogięło ich z tym śniegiem?? ........akurat teraz, przecież to będzie parodia z pociagami i to jeszcze w momencie jak się sesja zaczyna.......przecież te opóźnienia przez śnieg będą dobijające


Mnie jak narazie tak zwanie "wisi i powiewa" jesli chodzi o dojeżdżanie, gdyż mam od piątku ferie :oczko: ale na grubszą sprawę opóźnienia pociągu spowodowane śniegiem są nawet miluśkie jak dla mnie, gdyż wolę postać godzinę w polu zamiast siedzieć na lekcjach (ehh moje niedojrzałe myślenie :> )
Tylko gdyby cholercia nie ten mrozik...brrryyyy :x
0 UP 0 DOWN
 
jadore 
Wiecie gdzie mnie znaleźć



Wiek: 50
Dołączyła: 01 Sie 2006

UP 51 / UP 4


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-24, 17:34   

U mnie na osiedlu widziałam aż dwa pługi śnieżne, ale dopiero ok. godziny 16-tej z kawałkiem. Jechały jeden za drugim i zdaje się tylko w jednym kierunku. Jeśli mi się dobrze zdaje, to Ziomek my jesteśmy wcale nie takimi dalekimi sąsiadkami :)
A ze złych wieści - jutro znowu trzeba będzie odśnieżać :)
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-24, 17:40   

jadore napisał/a:
Jeśli mi się dobrze zdaje, to Ziomek my jesteśmy wcale nie takimi dalekimi sąsiadkami :)


taaak? :D czyżby drzewiaste osiedle (lipowa) ?
ja właśnie skończyłam ośnieżać... jak dla mnie to może sobie śnieg jeszcze długo padać, byle nie na podjazd przed moim domem... :/
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-24, 18:02   

We Wrocławiu pada non stop od rana :) czasem troszkę słabiej ale jednak ciągle a ja co tylko wyjdę na dwór to mam coraz bardziej mokre spodnie i coraz większe zaspy( na ulicach oczywiście dodam dla jasności :) ).
Ale jak tak, zwłaszcza wieczorkiem, się patrzy na ten skrzący się świeżutki puch to trudno narzekać na wiatr w oczy i ciape pośniegową :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-24, 18:12   

A u mnie, co bardzo dziwne, pługi jeżdżą od rana z częstotliwością 4 na godzinę, dopiero niedawno przestały, choć to uliczka na uboczu i mało co tędy jeździ. A tak to zasuwały parami jeden odśnieżał przy krawężniku a drugi za nim drugą połowę jezdni (choć to ulica jedno kierunkowa). No i ja się pytam o co chodzi? Bo burmistrz to tu nie mieszka;) Nie żebym narzekał ale trochę to hmm nietypowe.
0 UP 0 DOWN
 
bartoszek 


Wiek: 35
Dołączyła: 30 Gru 2006

UP 1 / UP 0



Ostrzeżeń:
 4/4/6
Wysłany: 2007-01-24, 18:29   

ech.... jak fajnie sobie łopatą pomachać.... :) i za dwie godzinki znowu trzeba będzie wyjśc i rano też.... no chyba, że znowu mi ktoś zwinie łopatę (ale UWAGA mam monitoring ).....
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2007-01-24, 18:52   

bartoszek napisał/a:
że znowu mi ktoś zwinie łopatę

to by raczej było szcześliwe rozwiązanie :D nie będzie czym odgarniać śniegu-nie ma roboty ...ale ze mnie leń :(
Ostatnio zmieniony przez Panna Nikt 2007-01-24, 18:53, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bedzie, snieg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu