Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
POMOC w HTML
Autor Wiadomość
august 



Wiek: 34
Dołączył: 17 Cze 2006

UP 0 / UP 0



  Wysłany: 2007-01-20, 23:50   POMOC w HTML

Witam, Mam takie pytanie, czy jest ktoś chętny aby pociąć mi moją stronę jpg do HTML, tak abym mógł ją edytować tylko, w zamian mogę zaoferować twój baner(lub w inny sposób reklamę twojej strony) na mojej stronie lub też wykonać dla ciebie jakąś grafikę(bo tym się zajmuje). Jeśli jest jakiś chętny do pomocy(lub też współpracy), to proszę o kontakt pod nr. gg: 6619295 lub email : theaugust@o2.pl (preferuje gg) Pozdrawiam, August
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-20, 23:53   

august napisał/a:
czy jest ktoś chętny aby pociąć mi moją stronę jpg do HTML


:?: :?: :shock: :shock:

Co to jest strona jpg ? Jakiś nowy slang webmasterski, może nie kumam z racji wieku 8)
0 UP 0 DOWN
 
kisiol 
telekomunikator-integrator



Wiek: 39
Dołączył: 17 Wrz 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-20, 23:56   

Kod:
[strona jpg] ciach ciach -->html
0 UP 0 DOWN
 
alferx 



Wiek: 51
Dołączył: 11 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-21, 00:00   

Znaczy się ze projekt stronki jest jako obrazek JPG i wizję tę trzeba zamienić na HTML :?:

Czyli zostało powiedziane slangiem lub przynajmniej skrótem myślowym ;)

Ale skoro to tylko jedna stronka to niech zostanie JPG :D

{.S. Tylko tego Ciach Ciach nie rozumiem :?
Ostatnio zmieniony przez alferx 2007-01-21, 00:01, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Tymcio 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 31
Dołączył: 07 Wrz 2006

UP 24 / UP 19


Skąd: Michałowice

Wysłany: 2007-01-21, 08:47   

sciągnij sobie Photoshop CS 2 (trial)
i poszukaj toutoriala jak pociąć...
ja się tym sposobem właśnie nauczyłem...
mógłbym Ci pociąć, ale mam już niestety swojego kompa, a na nim PS nie chodzi :(
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-21, 09:59   

Boże...

Photoshop można ciąć, ale chyba 90% grafików i webmasterów używa do tego celu Adobe ImageReady (jest w paczce z CS2)

Grafik najpierw tworzy stronę w jpg, a później tnie ją (na mniejsze grafiki), wprowadza pewien kod tabeli, by na obrazku można było pisać "tekst", na przykład ostatnio miałem zamówienie u klienta, ale jak to jest z dziećmi neostrady (trollom stop!) oczywiście musiał mnie oszwabić, bowiem napisał coś takiego - "Wstrzymaj się ze stroną, na razie kasy nie będę mieć", tylko nie pomyślał, że projekt strony jest już gotowy, ehhh, niech odda mi teraz kasę, za moje "credity", które straciłem na jego grafikę na stocku. Po prostu porażka.

Jak ktoś się interesuje tibią, mogę odsprzedać projekt (cena 90zł, czyli grafika + podpięcie do CMS'a autorskiego bądź Jportala)

0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-01-21, 10:38   

Bochen napisał/a:
Boże...


A czy ty tak wszędzie widzisz Boga?

W każdej twojej wypowiedzi jest to coś, co pokazuje, że ci wszystko przeszkadza.
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2007-01-21, 12:51   

yasiu napisał/a:
Bochen napisał/a:
Boże...

heh..grzesznik na forum :P ,,nie wzywaj imienia...,, :D
tak serio,czytając każdego posta,mam wrażenie ,że Bochen chce pokazać jaki jest mądry,a reszta ograniczona
Bochen napisał/a:
ale jak to jest z dziećmi neostrady

kurde mać,czy ty nad każdym czujesz wyższość :?: Czy jak mamusia /tatuś podłączyli tobie pierwszy raz neta,ty ,,operowałeś,, nim biegle :?: Człowieku,przestań się ludzi czepiać :!:
Bochen napisał/a:
niech odda mi teraz kasę, za moje "credity", które straciłem na jego grafikę na stocku.

napisz ,to osobie ,która to zamawiała,a nie w formie wyrzytów ,,co to za pacan,zamówił i nie zapłacił ,ja bym tak nie zrobił ,bo ja to jestem super,,
Jesli ,któryś z Moderatorów sądzi,że za szczególne czepianie się Bochena z mojej strony należy mi się ban-to możecie mi go wręczyć :x
cos ci Bochen ten rozwój duchowy (temat Wośp-u) nie wychodzi-bo masz duży żal do każdej osoby żyjącej na tej planecie ...
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-22, 15:08   

martooha napisał/a:
kurde mać,czy ty nad każdym czujesz wyższość :?: Czy jak mamusia /tatuś podłączyli tobie pierwszy raz neta,ty ,,operowałeś,, nim biegle :?: Człowieku,przestań się ludzi czepiać


Nie dość, że należy Ci się ban to jeszcze uwaga w dzienniku.

Może lubisz jak Cie ludzie w konia robią, ja niestety nie.
Poświęciłem swój czas, poświęciłem kasę na durną grafikę, a taki ktoś "niepoważnie" pisze mi takie rzeczy?! Może ty byś się uśmiechnęła do monitora, ale uwierz mi nie ja dla mnie każda minuta jest cenna, zwłaszcza wtedy kiedy mogę się wyspać bo to robiłem jakieś 3 godziny.. w nocy na dodatek.

Więc trudno taką osobę nie nazwać "dzieckiem neo", czyż nie?! I nad nikim się nie wywyższam, tylko szanuje tych ludzi, którzy mają dla mnie szacunek ale to tak gwoli ścisłości. Co do WOSP'u, on już był i się skoczył, więc przetań rozgrzebywać jakieś tam brudy z przeszłości, skoro tak bardzo lubisz czytać takie notki, to zapraszam na mojego bloga bo jest już czynny. :)

martooha napisał/a:
heh..grzesznik na forum :P ,,nie wzywaj imienia...,, :D
tak serio,czytając każdego posta,mam wrażenie ,że Bochen chce pokazać jaki jest mądry,a reszta ograniczona


W tym temacie akurat mam dużo do powiedzenia, trochę rozśmieszyła mnie "strona w jpg" i tutorial cięcia, więc tak sobie napisalem, no cóż ze wszystkich grzechów i tak rozliczy mnie Bóg.

Przepraszam za OFFTOP , i droga "" KOLEŻANKO "" nie prowokuj następnej zbędnej dyskusji, bo widzę, że w każdym swoim poście chcesz mi "dowalić" ale uwierz mi coś ci to kiepsko wychodzi.., wręcz bardzo daremnie, bo żaden mnie njeszcze nie poruszył wręcz rozbawił.

Wsio.

Moderowany przez smooth:
Poprawiłem cytowanie selektywne (mam nadzieje, że kolega bochen się starać bardziej będzie. Poza tym widzę, że się zbiera powoli "materiał" na temat do offtopica pt. "Bohenkowe żale" więc może lepiej kolega się trzyma tematu. Również apel do pozostałych - "Nie prowokować"
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-01-22, 18:15, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Morg 



Wiek: 42
Dołączył: 22 Gru 2006

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-22, 18:04   

Bochen, jak kogoś cytujesz, to fajnie by było jakbyś wyszczególniał kogo cytujesz (nawet jeśli jest to post wyżej), ot taka drobnostka. Z tego co widzę to cały czas wylewasz jakieś "gorzkie żale" i po co? Załatwiaj z kolesiem, albo bierz zaliczki. Szczególnie w pracy przez internet to jest wskazane.
0 UP 0 DOWN
 
august 



Wiek: 34
Dołączył: 17 Cze 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-22, 18:48   

Dobra ludzie, zadałem pytanie, czy ktoś może mi pomóc, jest taka osoba ?? Chodzi mi o to, żebym mógł sobie tą stronke edytować, mam ją w JPG. Jest to sama grafika, proszę chętnych o kontakt pod gg: 6619295
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-23, 21:02   

Z tymi zaliczkami to świetna rzecz thx :)

Napisz do mnie na gg:6611848, to ci to potnę i powstawiam tabelki.
0 UP 0 DOWN
 
august 



Wiek: 34
Dołączył: 17 Cze 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-24, 15:16   

Bochen postanowiłem się sam nauczyć html hehe i pociełem sam, ale dziękuje za pomoc :) jak czegoś nie będe wiedział to napisze... :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: html, pomoc


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu