Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaka dyskoteka w Brzegu najlepsza
Autor Wiadomość
Kyszu 
Piotrek '88 ILO


Wiek: 35
Dołączył: 22 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-15, 17:43   

Mam pytanko nigdy jeszcze nie byłem w Harlemie, nie wiem jak jest tam z wejsciem przed 18 bo jeszcze niestety rok czasu :cry: a chciałbym pobawić się z dziewczyną po nowym roku już od dłuższego czasu mni wyciąga gdzieś. Jeśli są jacyś ludzie którym udało się wejsc na lewy dokument czy coś w tym stulu lub obecnie pełnoletnie już osoby które kiedyś szukajac rozrywki w tej małej miescinie próbowali nielegalnie przemycać się do tego typu klubów proszę aby wypowiedzieli sie coś na ten temat. Może jest możliwosć wejscia bez niego czy raczej graniczy to z cudem? Z tego co wyczytałem z tego działu to chyba Harlem wydaje się najlepszy. Big Star wg. mnie odpada,ewentualnie jeszcze Malibu. :D Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
Tymon 



Wiek: 39
Dołączył: 19 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-12-15, 18:45   

Możesz próbować wejść tak po prostu i albo każą pokazać jakiś dowód albo nie :wink: i wejdziesz bez problemu (jak zapłacisz 5zł :| )
0 UP 0 DOWN
 
Pan_Pasztet 



Wiek: 36
Dołączył: 10 Maj 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2005-12-15, 18:57   

hehe ja wbijalem do malibu bez problemu jak bylem mlody.......a teraz juz nie musze sie kitrac gdzies za krzakiem z pifkiem ale paly sprawdzaja dziady jedne.........ale mandatow czesto nie daja mi sie smignelo.....
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-01-26, 19:19   

No właśnie przepyszna team szuka jakiejs imprezki, ale do BS to na bank nie pojdzie, a Malibu tez podobno obsrane. O Harlemie kazdy mowi ze spoko, tylko ze nas pewnie nie wpuszcza :cry: . Pozyjemy zobaczymy, na razie cos mowa ciagle o malibu, chociaz osobiscie jakos nie jestem nastawiona do tego miejsca mimo ze nigdy tam nie bylam.
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-01-26, 20:28   

ostatnio zaczeli mloda mlodziez wpuszczac do Harlemu---sambylem tego swiadkiem :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-01-26, 20:45   

mowiac "mloda mlodziez" o jakim wieku myslisz?? :mrgreen:
Moze jednak sie zalapiemy hehe...
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-01-26, 20:51   

Poprostu zmieniła się osoba wpuszczająca i tej osobie nie przeszkadza młody wiek.

Nie ukrywam że przez to zrobiło się tam strasznie tłoczno
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-01-26, 20:57   

o to moze juz nie bede musiala wyciagac dowodu przed wejsciem .. hehe ale uwaga bo czasem sprawdzaja dowody jeszcze w trakcie imprezy .. bylam juz swiadkiem takiej sytuacji dwa razy mi sprawdzili a jeszcze najlepsze ze wczesniej kupilam piwo u tej kelnerki a ona pozniej do mnie po dowod ;) hehehe ale tzw "mloda mlodziez" wpuszczaja wszedzie tylko musi wygladac na minimum 19 lat i wejdzie .. moja kolezanka zawsze wchodzila bez problemu do harlemu a ma 16 lat wiec sloneczko mozecie probowac a zawsze mozna przejsc do malibu ;)
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 34
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-01-26, 21:50   

Dzieki za zainteresowanie "mloda mlodzieza" :mrgreen: , trzeba bedzie kiedys sprobowac hehe. No to sie brat zdziwi jak spotka niedlugo siostre na imprezce.
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-01-26, 23:09   

hehe no to sie temat z "mloda mlodzieza"rozwinie:D
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 42
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2006-01-26, 23:50   

Cytat:
ostatnio zaczeli mloda mlodziez wpuszczac do Harlemu---sambylem tego swiadkiem


to że ja wpuścili to dlatego że ze mną pod ręke szła :evil: :evil: wiesz pecio o kogo chodzi??
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-01-27, 00:01   

pewnie ze wiem :evil: tato z córeczka na imprezke poszedl :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Helu 
Hedonihilista



Wiek: 36
Dołączył: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Miasto Brzeg

Wysłany: 2006-01-27, 00:59   

Do malibu trafiłem ostatnio w sumie przez przypadek (wróciliśmy z koncertu w opolu , a że piwa mi mało było a o 12 w nocy komoda zamknieta to poszedłem do Harlemu). Było całkiem fajnie tylko świadomość porannego wstawania (poranne tzn 7:30) i jazdy na nartach troche mnie zmuliła... Ale było fajnie
0 UP 0 DOWN
 
sachmet 



Wiek: 33
Dołączyła: 27 Lis 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-01-27, 10:32   

heheh, trzeba bylo isc do Karczmy :P

ja nie lubie dyskotek - nie ta muzyka ^^. Koncerty uwazam za lepsze :)
0 UP 0 DOWN
 
Manic 


Wiek: 35
Dołączył: 04 Kwi 2006

UP 103 / UP 85


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-06-09, 01:19   

djArtee(lipson) napisał/a:
wracając do tematu to moim zdaniem Brzeg to jedna wielka ruina klubowa :cry: :cry: . kiedys chodziełm do Bs'a :mask: :lol: ale teraz odpusciłem.teraz jezdze do Azteki 8) ale to juz zalezy od tego co kto lubi. Mysle ze w brzegu przydało by sie zrobic cos na miare tego własnie klubu...przynajmniej 2 sale; jedna mocne klimaty, a drugo cos w stylu harlemu i malibu...tak jest przynajmniej w aztece. koles trzepie ponoc nieziemskie pieniądze choc zauwazyłem ze od mojego pierwszego wypadu do budkowic chodzi tam około 1/4 mniej ludu.A co lepsze gadałem z rezydentem-dj Dragonem(pozdro dla tego goscia <tak2> ) to powiedział ze mają zaczac tam bydowac jeszcze trzecią-średnią sale.Mysle ze nia stracą na tym a jeszcze zyskają...ALE TO TYLKO MARZENIA :cry: :cry: :cry: :cry: zeby w brzegu cos takiego powstało. :evil: :evil: :evil:POZDRO DLA WSZYSTKICH LUDZI Z Asetki!!!ale nie dla tableciarzy itp. <ejty> :krzeslo: :evil:


No i twoje słowo sie rzekło :) Wspominałes o dwóch salach i tak owe są pozdrawiam. :wink:
Ostatnio zmieniony przez Manic 2006-06-09, 01:20, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, dyskoteka, jaka, najlepsza


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu