Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-04-03, 16:09
[02.01.2007] Wypadek na ulicy Jagiełły
Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-03, 09:52   

Necia, jeśli chodzi o moją orientacje w temacie (mam wrażenie, że Twoja jest mniejsza, lub nieuważnie czytasz), to nie taki znowu offtopic, gdyż mowa o rozwiązaniach zapobiegających wypadkom w tym np na ul. Jagiełły, niemniej jednak kłócić się nie będę, bo równie dobrze, może to być odrębny temat (co nie oznacza, że tu stanowi offtopicowanie)

ps.
stwórzcie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-01-03, 15:35   

Dobra, chodzi mi po prostu o to że weszłam dziś na ten temat i zgłupiałam, w temacie pisze wypadek na ulicy jagiełły a tam piszą o obwodnicy, zróbcie nowy temat i tam piszcie, bo przez to sie zrobi zamieszanie i ludzie nie wiedzą o co chodzi!
0 UP 0 DOWN
 
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2007-01-03, 16:26   

[quote="Bartek T."]
Borut napisał/a:
W tym miejscu powinna się pojawić sygnalizacja świetlna.

Bardzo to ścisła wypowiedź. Ja też tak moge zripostować: na ul. Jagiełły już są światła!

kvm napisał/a:
Ciekawe kiedy w koncu na to wpadna

Już wpadli! Nawet dość dawno..."
No Bartku T. dobrze Ci tu forumowicze podpowiadaja. Mylisz ulice 3go maja i Jagielly. Dla Twojej informacji: ul. 3go maja, zaczyna sie na skrzyzowaniu przy z ul. Chrobrego a konczy na skrzyzowaniu z ul. Dluga. Jesli chodzi CI o siwatla na Skrzyzowaniu Chrobrego z 3go maja i A. Krajowej, to powiem Ci, ze zauwazylem, ze funkcjonuja tam (nawet od dosc dawna).
Gwoli scislosci: Chodzilo mi o swiatla na przejsciu dla pieszych (pododne jak na ul Powstancow SLaskich, gdzie po nacisnieciu przycisku, pieszym zapala sie zielone swiatlo, a samochodom czerwone. Zatrzymanie ruchu nawet na pare sekund umozliwi latwiejszy przejazd (wyjazd z ulic podporzadkowanych (np. Chopina, czy z Rynku), ktory dzisiaj jest tragiczny.

Necia nie wiem jaki problem widzisz i jaki off topic? Wszystko dotyczy tego tematu, czego chcialas sie dowiedzie? ile poszkodowana piesza ma szwow? jaka byla droga hamowania?
PRzeczytaj temat od poczatku. Tam najwazniejsze jest napisane i to dosc wyczerpujaco.
0 UP 0 DOWN
 
Jamps 


Wiek: 49
Dołączył: 04 Cze 2005

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg Rybaki

Wysłany: 2007-01-03, 19:48   

a ja uważam, że to jednak jest w 1/5 jest offtopic - jeżeli widzę na spisie tematów "wypadek na ul. Jagiełły", to dlaczego muszę czytać żale Boruta, że wycofał się z wyborów, informacje o studiach Bartka T., czy wreszcie wzajemne wytykanie błędów w nazwach ulic (po czym wytykający robią kolejne błędy)
pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2007-01-03, 22:03   

Tak, jesli opisujesz to co pisales to jest offtopic. Ale Necia napisala wyraznie o co Jej chodzilo
Necia napisał/a:
... w temacie pisze wypadek na ulicy jagiełły a tam piszą o obwodnicy, zróbcie nowy temat i tam piszcie, bo przez to sie zrobi zamieszanie i ludzie nie wiedzą o co chodzi!

Z ulicami wszystko jasne (chyba, ze chodzi o np. 3 MAJA, a nie 3go maja). No, ale nie czepiajmy sie, bo teraz to jest dopiero offtopic :)
0 UP 0 DOWN
 
Necia 
*zakręcony pechowiec*



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 34
Dołączyła: 18 Kwi 2006

UP 24 / UP 8


Skąd: LA

Wysłany: 2007-01-03, 22:05   

Kurde ludzie zamiast dalej sie kłócić tu załóżcie odrębny temat i po sprawie !!!
0 UP 0 DOWN
 
Baran 


Wiek: 35
Dołączył: 24 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-03, 22:16   

Wszyscy mają dziś nerwowe humorki na forum UWAGA będzie humorzasty OFFTOP;)
0 UP 0 DOWN
 
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2007-01-03, 22:17   

Chcialbym zauwazyc, ze najbardziej nerwowa osoba tutaj jestes chyba wlasnie Ty Necia:) Przeciez nikt sie nie kloci. wymiana zdan nie musi byc klotnia :offtopic: pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez kwm 2007-01-03, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-04, 16:39   

Necia napisał/a:
Kurde ludzie zamiast dalej sie kłócić tu załóżcie odrębny temat i po sprawie !!!


No jakby się komuś chciało, to mógłby te wszystkie wątki z wypadkami połączyć i utworzyć osobny z organizacją ruchu. Ale w sumie to przecież jedno wypływa z drugiego...
0 UP 0 DOWN
 
savio 
$avio307



Wiek: 33
Dołączył: 04 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Pisarzowice

Wysłany: 2007-01-04, 22:47   

to już kolejny wypadek
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 01, 02, 2007, jagielly, na, ulicy, wypadek


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu