Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Sportowe podsumowanie roku 2006 - PLEBISCYT
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-30, 18:37   Sportowe podsumowanie roku 2006 - PLEBISCYT

REGULAMIN KONKURSU
1. W głosowaniu mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy forumbrzeg.pl
2. Głosujemy na formularzu umieszczonym na stronie www.qrb.pl/formularz
3. Plebiscyt zawiera 14 kategorii
4. Nie trzeba głosować we wszystkich kategoriach
5. Aby w danej kategorii głos był ważny należy wypełnić w niej wszystkie pola
6. Aby oddany głos był ważny konieczne jest podanie swojego nicka z forumbrzeg.pl oraz adresu e-mail
7. Forumowicze zarejestrowani na forum do końca 2006 roku podają tylko nick
8. Forumowicze zarejestrowani w 2007 roku oprócz nicka muszą podać dodatkowo swoje imię i nazwisko
9. Głosujemy do końca stycznia 2007 roku

TU GŁOSUJEMY
Ostatnio zmieniony przez qiero 2007-02-01, 20:45, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-30, 18:42   

KATEGORIE I KANDYDACI
Kandydaci zostali wybrani głównie na podstawie wyboru sportowców i trenerów poszczególnych miesięcy w 2006 roku

1. SPORTOWIEC ROKU
W tej kategorii głosujemy na 10 sportowców w kolejności od 1. do 10.
Od lat dużą popularnością w naszym mieście cieszy się koszykówka. Wśród kandydatów mamy aż 6 koszykarek. Małgorzata Babicka, Joanna Chełczyńska, Martyna Koc, Anna Marczewska, Olena Proszczenko i Kimberly Williams to czołowe zawodniczki Cukierków Odry Brzeg. Rownież koszykarze zdobywają coraz większą popularność, spośród nich na liście mamy Marcina Kucharskiego i Tomasza Pieszyńskiego, którzy grali w lidze zarówno w Orbiliuszu, jak i w Piomarze, a także wyróżniali się w Brzeskiej Lidze Koszykówki. Piłka nożna to kolejna niezwykle popularna dyscyplina. W I lidze gra Marcin Nowacki, a w III – Tomasz Jaworski. W Brzegu błyszczały gwiazdy Łukasza Bonara, Norberta Czapki, Tomasza Rabandy i Mariusza Świtonia. Piłkę ręczną reprezentują Kamil Herudziński, Paweł Hofman oraz mistrz Polski z Wisłą Płock – Łukasz Szczucki. Dobre wyniki w zawodach wyciskania leżąc mieli Tomasz Chrzanowski i Andrzej Kozłowski z LZS Olszanka, a Andrej Kowalew przyczynił się do awansu Prokonexu Brzeg do szachowej ekatraligi.

2. MŁODZIEŻOWIEC ROKU
W tej kategorii głosujemy na 5 sportowców w kolejności od 1. do 5.
W tej kategorii mamy dwie koszykarki reprezentujące w minionym roku Polskę. Justyna Daniel grała w kadrze młodzieżowej, a Mirela Pułtorak w juniorkach. Kraj reprezentował również kolarz Adrian Tekliński, który zdobywał medale na torze w mistrzostwa Europy oraz w mistrzostwach Polski. Jak co roku sukcesy święcili też młodzi pingpongiści, tym razem wyróżniały się Natalia Bajor i Katarzyna Iwasyszyn. Mistrzem Polski juniorów w piłce nożnej w barwach Gwarka Zabrze był Łukasz Szpak, w seniorskich zespole Orlika wyróżniał się Mateusz Janklowski, czołową zawodniczką softballowej drużyny Szóstka Brzeg była Sylwia Stankowska, wysokie miejsca w zawodach zajmowała Anna Pietkiewicz walcząca w taekwondo, a Bartosz Krocz zdobywał medale skacząc wzwyż.

3. OBCOKRAJOWIEC ROKU
W tej kategorii głosujemy na 5 sportowców w kolejności od 1. do 5.
W tej kategorii także brylują koszykarki. Oprócz wymienionych wcześniej Oleny Proszczenko i Kimberly Williams w minionym roku w Cukierkach grały Elena Czebotowa i Angela Dubojska. Od wielu lat w bramce Orlika Brzeg stoi Giennadij Markiełow. Andrej Kowalew to szachowy arcymistrz.

4. TRENER ROKU
W tej kategorii głosujemy na 5 sportowców w kolejności od 1. do 5.
10 kandydatów to trenerzy, którzy wygrywali plebiscyt w poszczególnych miesiącach minionego roku: Mariusz Andruchowicz, Zdzisław Grobelski, Dariusz Hołyński, Dariusz Ilów, Bartosz Kowalski, Krzysztof Kubiak, Edward Małek, Franciszek Moszumański, Zbigniew Semp, Zbigniew Świerczek

5. KOSZYKARKA ROKU
W tej kategorii głosujemy na 5 sportowców w kolejności od 1. do 5.
Tu oprócz zawodniczek wymienionych w kategoriach sportowa i młodzieżowca roku (Małgorzata Babicka, Joanna Chełczyńska, Martyna Koc, Anna Marczewska, Olena Proszczenko, Kimberly Williams, Justyna Daniel i Mirela Pułtorak) startują: Agnieszka Makowska i Magdalena Rzeźnik.

6. PIĄTKA KOSZYKAREK ROKU
W tej kategorii wybieramy najlepszą równorzędną piątkę spośród kandydatek na koszykarkę roku.

7. KOSZYKARZ ROKU
W tej kategorii głosujemy na 5 sportowców w kolejności od 1. do 5.
Oprócz wymienionych wcześniej Marcina Kucharskiego i Tomasza Pieszyńskiego kandydują inni gracze, którzy występowali w lidze wojewódzkiej i III lidze: Adam Adamczyk, Grzegorz Jarosławski, Krzysztof Pachołek, Jacek Pociecha, Piotr Rosiński, Marek Soroka, Maciej Stępień, Artur Zagórski

8. PIĄTKA KOSZYKARZY ROKU
W tej kategorii wybieramy najlepszą równorzędną piątkę spośród kandydatów na koszykarza roku.

9. PIŁKARZ ROKU
W tej kategorii głosujemy na 5 sportowców w kolejności od 1. do 5.
Oprócz kandydatów na sportowca roku (Łukasz Bonar, Norbert Czapka, Tomasz Jaworski, Marcin Nowacki, Tomasz Rabanda, Mariusz Świtoń) kandydują Janusz Fabijaniak, Stefan Karnatowski i Wojciech Kaszub z BTP Piast oraz czwartoligowy bramkarz Grzegorz Wierzba.

10. JEDENASTKA ROKU
W tej kategorii wybieramy bramkarza i 10 zawodników z pola.
Bramkarze: Łukasz Błaszczyk, Mirosław Boczarski, Kamil Smuga, Grzegorz Wierzba
Zawodnicy z pola: Artur Adasik, Marcin Banowicz, Mateusz Błaszczyk, Łukasz Bonar, Norbert Czapka, Janusz Fabijaniak, Piotr Grzyb, Tomasz Jaworski, Stefan Karnatowski, Wojciech Kaszub, Kamil Mazurkiewicz, Marcin Nowacki, Tomasz Rabanda, Łukasz Szpak, Mariusz Świtoń, Mirosław Woroniecki, Marek Zagórski, Mariusz Zuzek

11. SZCZYPIORNIAK ROKU
W tej kategorii głosujemy na 5 sportowców w kolejności od 1. do 5.
Oprócz kadydatów na sportowca i młodzieżowca roku (Kamil Herudziński, Paweł Hofman, Łukasz Szczucki i Mateusz Janklowski) kandydują: Krzysztof Bort, Bartosz Galar, Giennedij Markiełow, Waldemar Niewczas, Tomasz Pociecha, Marcin Stefaniszyn

12. SIÓDEMKA ROKU
W tej kategorii wybieramy bramkarza i 6 zawodników z pola.
Bramkarze: Krzysztof Kania, Giennadij Markiełow, Marcin Stefaniszyn
Zawodnicy z pola: Krzysztof Bort, Bartosz Galar, Kamil Herudziński, Paweł Hofman, Mateusz Janklowski, Grzegorz Kotala, Waldemar Niewczas, Łukasz Ogorzelec, Tomasz Pociecha, Piotr Sendra, Łukasz Szczucki, Szymon Szczucki

13. PIŁKARZ ROKU W FORUMBRZEG.PL
W tej kategorii głosujemy na 10 forumowiczów w kolejności od 1. do 10.
W tej kategorii kandydują forumowicze, którzy rozegrali conajmniej 3 mecze w meczach forumbrzeg.pl: Bociek, Brodacz, bzyku, Derian, Jamps, kancik, KtOś, MaRiO, Mireq, Mlody, Pecik, Perkusista, qiero, steve, warlike, Wolan, yasiu

14. POLSKI SPORTOWIEC ROKU
W tej kategorii głosujemy na 10 sportowców w kolejności od 1. do 10.
Lista kandydatów z plebiscytu Przeglądu Sportowego http://sport.interia.pl/raport/plebiscyt-ps
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-30, 18:45   

LISTA KANDYDATÓW

1. SPORTOWIEC ROKU

Małgorzata Babicka (koszykówka) - Cukierki Odra Brzeg
Łukasz Bonar (piłka nożna) – BTP Piast Brzeg
Joanna Chełczyńska (koszykówka) – Cukierki Odra Brzeg
Tomasz Chrzanowski (wyciskanie leżąc) – LZS Olszanka
Norbert Czapka (piłka nożna) – BTP Piast Brzeg
Kamil Herudziński (piłka ręczna) – Orlik Brzeg
Paweł Hofman (piłka ręczna) – Orlik Brzeg
Tomasz Jaworski (piłka nożna) – Okęcie Warszawa/Skalnik Gracze
Martyna Koc (koszykówka) – Cukierki Odra Brzeg
Andrej Kowalew (szachy) – Prokonex Brzeg
Andrzej Kozłowski (wyciskanie leżąc) – LZS Olszanka
Marcin Kucharski (koszykówka) – Orbiliusz BC Brzeg/Piomar Brzeg
Anna Marczewska (koszykówka) – CCC Polkowice/Cukierki Odra Brzeg
Marcin Nowacki (piłka nożna) – Kolporter Korona Kielce/Groclin Grodzisk Wlkp.
Tomasz Pieszyński (koszykówka) – Orbiliusz BC Brzeg/Piomar Brzeg
Olena Proszczenko (koszykówka) – Cukierki Odra Brzeg
Tomasz Rabanda (piłka nożna) – Start Siołkowice/BTP Piast Brzeg
Łukasz Szczucki (piłka ręczna) – Wisła Płock
Mariusz Świtoń (piłka nożna) – Burza Lipki/BTP Piast Brzeg
Kimberly Williams (koszykówka, USA) – Erdemir (Turcja)/Cukierki Odra Brzeg

2. MŁODZIEŻOWIEC ROKU
Natalia Bajor (tenis stołowy) – UGKS Odra Brzeg
Justyna Daniel (koszykówka) – Cukierki Odra Brzeg
Katarzyna Iwasyszyn (tenis stołowy) – UGKS Odra Brzeg
Mateusz Janklowski (piłka ręczna) – Orlik Brzeg
Bartosz Krocz (lekkoatletyka) – SMS Wrocław
Anna Pietkiewicz (taekwondo) – Centrum Taekwondo
Mirela Pułtorak (koszykówka) – Cukierki Odra Brzeg/SMS Łomianki
Sylwia Stankowska (softball) – Szóstka Brzeg
Łukasz Szpak (piłka nożna) – Gwarek Zabrze
Adrian Tekliński (kolarstwo) – Ziemia Brzeska/SMS Żyrardów

3. OBCOKRAJOWIEC ROKU
Elena Czebotowa (koszykówka, Rosja) – Cukierki Odra Brzeg/?
Angela Dubojska (koszykówka, Białoruś) – Flying Fixes Wiedeń (Austria)/Cukierki Odra Brzeg
Andrej Kowalew (szachy, Białoruś) – Prokonex Brzeg
Giennadij Markiełow (piłka ręczna, Rosja) – Orlik Brzeg
Olena Proszczenko (koszykówka, Ukraina) – Cukierki Odra Brzeg
Kimberly Williams (koszykówka, USA) – Erdemir (Turcja)/Cukierki Odra Brzeg

4. TRENER ROKU
Mariusz Andruchowicz (koszykówka/piłka nożna) – Cukierki Odra Brzeg/BTP Piast Brzeg
Zdzisław Grobelski (tenis stołowy) – UGKS Odra Brzeg
Dariusz Hołyński (piłka nożna) – Pogoń Łosiów
Dariusz Ilów (wyciskanie leżąc) – LZS Olszanka
Bartosz Kowalski (piłka nożna) – BTP Piast Brzeg
Krzysztof Kubiak (koszykówka) – Cukierki Odra Brzeg
Edward Małek (piłka nożna) – BTP Piast Brzeg/GKS Starościn
Franciszek Moszumański (kolarstwo) – Ziemia Brzeska
Zbigniew Semp (taekwondo) – Centrum Taekwondo
Zbigniew Świerczek (piłka nożna) – Victoria Dobrzyń/BTP Piast Brzeg

5. KOSZYKARKA ROKU
Małgorzata Babicka – Cukierki Odra Brzeg
Joanna Chełczyńska – Cukierki Odra Brzeg
Justyna Daniel – Cukierki Odra Brzeg
Martyna Koc – Cukierki Odra Brzeg
Agnieszka Makowska – Cukierki Odra Brzeg
Anna Marczewska – CCC Polkowice/Cukierki Odra Brzeg
Olena Proszczenko – Cukierki Odra Brzeg
Mirela Pułtorak – Cukierki Odra Brzeg/SMS Łomianki
Magdalena Rzeźnik – Cukierki Odra Brzeg
Kimberly Williams – Erdemir (Turcja)/Cukierki Odra Brzeg

6. PIĄTKA ROKU koszykarek
Małgorzata Babicka – Cukierki Odra Brzeg
Joanna Chełczyńska – Cukierki Odra Brzeg
Justyna Daniel – Cukierki Odra Brzeg
Martyna Koc – Cukierki Odra Brzeg
Agnieszka Makowska – Cukierki Odra Brzeg
Anna Marczewska – CCC Polkowice/Cukierki Odra Brzeg
Olena Proszczenko – Cukierki Odra Brzeg
Mirela Pułtorak – Cukierki Odra Brzeg/SMS Łomianki
Magdalena Rzeźnik – Cukierki Odra Brzeg
Kimberly Williams – Erdemir (Turcja)/Cukierki Odra Brzeg

7. KOSZYKARZ ROKU
Adam Adamczyk – Piomar Brzeg/Mysłek-Optident
Grzegorz Jarosławski – Orbiliusz BC Brzeg
Marcin Kucharski – Orbiliusz BC Brzeg/Piomar Brzeg
Tomasz Pieszyński – Orbiliusz BC Brzeg/Piomar Brzeg
Krzysztof Pachołek – Orbiliusz BC Brzeg/Piomar Brzeg
Jacek Pociecha – Piomar Brzeg
Piotr Rosiński – Orbiliusz BC Brzeg/Piomar Brzeg
Marek Soroka – Piomar Brzeg
Maciej Stępień – Piomar Brzeg
Artur Zagórski – Mysłek-Optident/Piomar Brzeg

8. PIĄTKA ROKU koszykarzy
Adam Adamczyk – Piomar Brzeg/Mysłek-Optident
Grzegorz Jarosławski – Orbiliusz BC Brzeg
Marcin Kucharski – Orbiliusz BC Brzeg/Piomar Brzeg
Tomasz Pieszyński – Orbiliusz BC Brzeg/Piomar Brzeg
Krzysztof Pachołek – Orbiliusz BC Brzeg/Piomar Brzeg
Jacek Pociecha – Piomar Brzeg
Piotr Rosiński – Orbiliusz BC Brzeg/Piomar Brzeg
Marek Soroka – Piomar Brzeg
Maciej Stępień – Piomar Brzeg
Artur Zagórski – Mysłek-Optident/Piomar Brzeg

9. PIŁKARZ ROKU
Łukasz Bonar – BTP Piast Brzeg
Norbert Czapka – BTP Piast Brzeg
Janusz Fabijaniak – BTP Piast Brzeg
Tomasz Jaworski – Okęcie Warszawa/Skalnik Gracze
Stefan Karnatowski – BTP Piast Brzeg
Wojciech Kaszub – BTP Piast Brzeg
Marcin Nowacki – Kolporter Korona Kielce/Groclin Grodzisk Wlkp.
Tomasz Rabanda – Start Siołkowice/BTP Piast Brzeg
Mariusz Świtoń – Burza Lipki/BTP Piast Brzeg
Grzegorz Wierzba – Swornica Czarnowąsy

10. JEDENASTKA ROKU
Łukasz Błaszczyk – Sokół Kleczew
Mirosław Boczarski – Burza Lipki/BTP Piast Brzeg
Kamil Smuga – BTP Piast Brzeg
Grzegorz Wierzba – Swornica Czarnowąsy

Artur Adasik – Burza Lipki/BTP Piast Brzeg
Marcin Banowicz – Start Siołkowice
Mateusz Błaszczyk – BTP Piast Brzeg
Łukasz Bonar – BTP Piast Brzeg
Norbert Czapka – BTP Piast Brzeg
Janusz Fabijaniak – BTP Piast Brzeg
Piotr Grzyb – BTP Piast Brzeg
Tomasz Jaworski – Okęcie Warszawa/Skalnik Gracze
Stefan Karnatowski – BTP Piast Brzeg
Wojciech Kaszub – BTP Piast Brzeg
Kamil Mazurkiewicz – BTP Piast Brzeg
Marcin Nowacki – Kolporter Korona Kielce/Groclin Grodzisk Wlk.
Tomasz Rabanda – Start Siołkowice/BTP Piast Brzeg
Łukasz Szpak – Gwarek Zabrze
Mariusz Świtoń – Burza Lipki/BTP Piast Brzeg
Mirosław Woroniecki – BTP Piast Brzeg
Marek Zagórski – BTP Piast Brzeg
Mariusz Zuzek – BTP Piast Brzeg

11. SZCZYPIORNIAK ROKU
Krzysztof Bort – Gwardia Opole
Bartosz Galar – Orlik Brzeg
Kamil Herudziński – Orlik Brzeg
Paweł Hofman – Orlik Brzeg
Mateusz Janklowski – Orlik Brzeg
Giennedij Markiełow – Orlik Brzeg
Waldemar Niewczas – Orlik Brzeg
Tomasz Pociecha – Orlik Brzeg
Marcin Stefaniszyn – Gwardia Opole/Orlik Brzeg
Łukasz Szczucki – Wisła Płock

12. SIÓDEMKA ROKU
Krzysztof Kania – Orlik Brzeg
Giennadij Markiełow – Orlik Brzeg
Marcin Stefaniszyn – Gwardia Opole/Orlik Brzeg

Krzysztof Bort – Gwardia Opole
Bartosz Galar – Orlik Brzeg
Kamil Herudziński – Orlik Brzeg
Paweł Hofman – Orlik Brzeg
Mateusz Janklowski – Orlik Brzeg
Grzegorz Kotala – Orlik Brzeg
Waldemar Niewczas – Orlik Brzeg
Łukasz Ogorzelec – Orlik Brzeg
Tomasz Pociecha – Orlik Brzeg
Piotr Sendra – Orlik Brzeg
Łukasz Szczucki – Wisła Płock
Szymon Szczucki – Kadetten Schaffhausen (Szwajcaria)

13. PIŁKARZ ROKU FORUMBRZEG.PL
Bociek
Brodacz
bzyku
Derian
Jamps
kancik
KtOś
MaRiO
Mireq
Mlody
Pecik
Perkusista
qiero
steve
warlike
Wolan
yasiu

14. POLSKI SPORTOWIEC ROKU
Tomasz Adamek (boks)
Artur Boruc (piłka nożna)
Marcin Dołęga (podnoszenie ciężarów)
Marta Dziadura (pięciobój nowoczesny)
Magdalena Gwizdoń (biathlon)
Otylia Jędrzejczak (pływanie)
Bartosz Kizierowski (pływanie)
Szymon Kołecki (podnoszenie ciężarów)
Paweł Korzeniowski (pływanie)
Justyna Kowalczyk (biegi narciarskie)
Robert Kubica (Formuła 1)
Adam Małysz (skoki narciarskie)
Marek Plawgo (lekkoatletyka)
Monika Pyrek (lekkoatletyka)
Agnieszka Radwańska (tenis)
Tomasz Sikora (biathlon)
Euzebiusz Smolerek (piłka nożna)
Marek Twardowski (kajakarstwo)
Mariusz Wlazły (siatkówka)
Krzysztof Włodarczyk (boks)
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 34
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-30, 22:36   

Qiero super ankieta :D zaglosowane :)
0 UP 0 DOWN
 
Martuska 
Pozytywnie :)



Wiek: 30
Dołączyła: 05 Gru 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: zza mosteczka

Wysłany: 2006-12-30, 22:42   

Ja także, ale troche czasu mi to zajelo ;D
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 33
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-12-30, 23:36   

qiero napisał/a:
Pecik
heh nawet sie zalapalem :) i nawet zaglosowalem


:P


jak dlamnie to pelna profeska :> dzieki qiero :)
0 UP 0 DOWN
 
KtOŚ 
<--(x_x)-<<



Wiek: 33
Dołączył: 10 Kwi 2006

UP 18 / UP 25


Skąd: a domyśl się :P

Wysłany: 2006-12-31, 00:39   

głos oddany :)
0 UP 0 DOWN
 
myszka 



Wiek: 32
Dołączyła: 14 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-31, 07:36   

głos oddany :)
0 UP 0 DOWN
 
KS 
.rześka osóbka.



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 34
Dołączyła: 24 Kwi 2005

UP 18 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-31, 10:59   

I ja swój głos oddałam... :)
Punkty przyznane...

PS. Qiero - super zrobiona ankieta :)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 43
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-31, 11:12   

Dzięki, dzięki, ale ja niestety takich zdolności nie mam, kolega z pracy mi pomógł :)
0 UP 0 DOWN
 
Kwiatuszek 



Wiek: 29
Dołączyła: 20 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-31, 16:17   

Zagłosowane :) :)
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2007-01-03, 18:18   

poszło w świat :evil:
0 UP 0 DOWN
 
savio 
$avio307



Wiek: 30
Dołączył: 04 Sty 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Pisarzowice

Wysłany: 2007-01-07, 11:59   

wypasiona ankieta, na bank zagłosuje

[ Dodano: 2007-01-07, 12:00 ]
wypasiona ankieta, na bank będę głosował
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 34
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-07, 12:34   

niezła ankieta

Głosy oddane powodzenia wszystkim

gratulacje dla qiera za ankietę.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 39
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-07, 16:09   

No trochę się namęczyłem... ale głos oddałem .. oczywiście ankietka wypasiona !!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 2006, plebiscyt, podsumowanie, roku, sportowe


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 32
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu