Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Crimson Creation RPG - Gra Roku MMRPG -
Autor Wiadomość
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2006-12-18, 13:05   Crimson Creation RPG - Gra Roku MMRPG -

Crimson Creation RPG jest to gra online z gatunku Browser-Based RPG, w której gracz steruje swoją postacią za pomocą przeglądarki internetowej. W grze możliwa jest interakcja ze wszystkimi użytkownikami, niezależnie czy aktualnie są zalogowani. CCRPG wykracza grubo ponad możliwości typowego RPG i oprócz rozwijania samej postaci, toczenia walk czy zbierania przedmiotów można prowadzić np. własne przedsiębiorstwo, kupować nieruchomości, produkować własne bronie i rozprowadzać je na bazarach... To jednak tylko garstka funkcji , aby się przekonać o prawdziwym potencjale ccrpg musisz sam spróbować! Nie zwlekaj, zarejestruj się na dworze Karmazynowego Króla!

Zobacz i zagraj w grę CCRPG
0 UP 0 DOWN
 
Bartosz 



Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2006

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-18, 19:17   

Słyszałem o tej grze. . .
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-19, 09:36   

Bartosz napisał/a:
Słyszałem o tej grze. . .


Bartoszu każdy z forumowiczów, mógłby "wzbogacić ten temat wpisem "słyszałem" lub "nie słyszałem" więc ja tak offtopicując- zwracam się z prośbą o wzbogacanie swoich wypowiedzi..(tak z szacunku dla potencjalnie czytających ten temat..i inne).

kompnet - grasz w to ? Czy ten post-nuklearny świat wciągnął Cię i napromieniował Twój umysł ?
Ostatnio zmieniony przez smooth 2006-12-19, 09:37, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bartosz 



Wiek: 35
Dołączył: 11 Lut 2006

UP 2 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-19, 15:49   

smooth napisał/a:
Bartoszu każdy z forumowiczów, mógłby "wzbogacić ten temat wpisem "słyszałem" lub "nie słyszałem" więc ja tak offtopicując- zwracam się z prośbą o wzbogacanie swoich wypowiedzi..(tak z szacunku dla potencjalnie czytających ten temat..i inne).


smooth, jeśli Ciebie uraziłem tym postem to bardzo przepraszam juz więcej nie będę tak pisał :-P
:shock: Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2006-12-19, 16:55   

Gram gram a jakby inaczej :D Sam zrobiłem ten banerek w parę minut :D Zapraszam rówież do gry :D
0 UP 0 DOWN
 
Zudrak 



Wiek: 32
Dołączył: 06 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Z tąd

Wysłany: 2006-12-29, 12:38   

Ja tam wole Ogame.... :P
0 UP 0 DOWN
 
kompnet 


Wiek: 37
Dołączył: 03 Lip 2005

UP 5 / UP 3



Wysłany: 2006-12-29, 12:55   E tam

E tam Ogame jest nużące :D praktycznie oprócz scenografi, grafiki nie różni się nieczym od TRAVIANA. A w CCRPG jest jak by to ująć "żywsza", więcej się dzieje człowiek z przejęciem obserwuje losy swojej postaci, ma nad nią totalną kontrolę, jak i również sprawuje pieczę nad jej umiejętnościami typu zręczność, siła, inteligencja, wytrzymałość, jak i wrodzonymi którymi każdy rodzaj postaci włada innymi, są również umiejętności magiczne, oraz dodatkowe typu unikanie... Sama oprawa graficzna, fabuła jest bardziej ciekawsza niż w w/w przez ciebie grze. Kontakt z użytkownikami jest bardziej ułatwiony, żywy. Możesz po odnalezieniu przedmiotów sprzedawaj je w swoim sklepie, na bazaże bądź bezposrednio uzytkowniką i wiele wiele innych:D Ogólnie CCRPG wymiata.
0 UP 0 DOWN
 
Zudrak 



Wiek: 32
Dołączył: 06 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Z tąd

Wysłany: 2006-12-29, 13:11   

W sumie to nawet fajne jest
Ostatnio zmieniony przez Zudrak 2006-12-29, 13:32, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: creation, crimson, gra, mmrpg, roku, rpg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu