Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Devon
2006-12-18, 11:20
Ratuszowa czy Relaks - Opinie!!!
Autor Wiadomość
hide 

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-18, 11:12   Ratuszowa czy Relaks - Opinie!!!

Witam!!!!

Chcialam zapytać, która restauracji - Relaks czy Ratuszowa są lepsze do zorganizowania ładnego wesela na ok 85 osób, która jest wystawnijsza. Moim zdaniem ratuszowa ma swoj styl - natomiast kotś może narzekać jest tam zbyt mało miejsca do tańczenia. Relaks ma podobnej wielkości parkiet ale za to wiecej przestrzeni w salach!!! Proszę podajcie swoje opinie jeżeli byliście na weselach w tych restauracjach albo wiecie jak one wygladają!!!!
Ostatnio zmieniony przez hide 2006-12-18, 11:15, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-18, 11:18   

Ratuszowo ma się rozumiec :) Ale taniej z tego co wiem to w Relaksie :)
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-12-18, 11:53   

nie jestem pewna czy przy 80 osobach ratuszowa nie zaproponuje sali w olejarni. ratuszowa jest super jesli wesela ma byc tylko obiad ... w relaksie bylam na weselu i jest fajnie mila obsluga przy takiej liczbie gosci lokal bedzie "zamkniety" dla innych klientow
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-18, 13:54   

Ja natomiast byłem na weselu w Relaxie (i nie było źle, było gdzie siedzieć, jeść, tańczyć), na pewno Ratuszowa jest bardziej elegancka (w końcu to Ratuszowa.. ) ...całkiem okej było w Piastowskiej (ale jak sądzę pod uwagę brane są tylko Ratuszowa lub Relax )
0 UP 0 DOWN
 
hide 

Wiek: 44
Dołączyła: 18 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-19, 10:53   

Problem leży w tym czy zmiesci sie tam ok 85 osob - jak rozmawialam z wlascicielka to powiedziala ze sie zmiesci. Natomiast druga sprawa to to, czy podczas np.: oczepin - nie bedzie problemu z tym aby goscie siedzac w wiekszej sali brali udzial chetnie z zabawie?

[ Dodano: 2006-12-23, 11:48 ]
To co nikt wiecej nie jest mi w stanie doradzić!!!!!!
0 UP 0 DOWN
 
bialutki20 
Wiecznie Żywy



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 36
Dołączył: 28 Lip 2009

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-23, 21:58   

w ratuszowej na weselu przy 80 osobach restauracja jest całkowicie zamknięta na pierwszej sali ludzie tańczą a na drugiej ludzie siedzą[center]

http://www.facebook.com/pages/Restauracja-Ratuszowa-Brzeg/161969650505917#!/notes.php?id=161969650505917&notes_tab=app_2347471856
0 UP 0 DOWN
 
honorata8310 



Wiek: 113
Dołączyła: 26 Sie 2010

UP 5 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2011-02-23, 22:37   

Już pewnie po ptokach, ale dodam od siebie, że ja wybrałabym z zamkniętymi oczami Ratuszową. Ma swój klimat. Natomiast muszę się przyznać, że w życiu nie byłam w Relaxie... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
roller 


Wiek: 96
Dołączył: 11 Wrz 2017

UP 2 / UP 0



Wysłany: 2017-09-11, 17:00   

Chciałem się podzielić swoją opinią.
Z racji pobytu w Brzegu na pewnej konferencji za pośrednictwem organizatora wykupiliśmy z żoną (i znajomymi) obiady w rest. Ratuszowej w Brzegu - 9 i 10 wrzesień 2017. Zestawy oznaczane były literami - A i B w sobotę, D i E w niedzielę.
1. Sobota - bez większych problemów, oboje mieliśmy wykupiony zestaw A, siedzieliśmy przy wspólnym stole ze znajomymi mającymi zestaw B, choć widać było, że kelnerzy mają problemy z opanowaniem, co komu mają przynieść (tłumu nie było - uważam że 20-30 osób w lokalu to nie armagedon).
2. Niedziela - obsługa postanowiła uprościć sobie pracę i podzieliła sale - zestawy D serwowano na jednej sali, E na innej. Problem w tym, że mieliśmy z żoną różne ! i zostaliśmy poproszeni o zmianę miejsc. Na moje pytanie, czy mamy jeść z żoną osobno, na różnych salach - Pan Kelner dość nieuprzejmie poinformował mnie, że owszem, bo tak mają ustalone. Ponieważ mnie nie przekonał, rozmowa zaczęła robić się coraz bardziej nieprzyjemna. Sprawę załagodziła jedna z młodych kelnerek po prostu przynosząc inny talerz (a jednak się dało), co nie zmnieniło faktu, że Pan Kelner odnosił się do nas po chamsku. Sytuacja powtórzyła się ponownie za kilka minut, gdy dosiedli się do nas dwaj panowie, również posiadający różne zestawy, ale chcący zjeść razem. Znów po pyskówce ze strony Szanownego Pana Kelnera okazało się, że jednak się da.

Szanowny Panie Kelnerze ! Chyba Pan zapomniał, kto tu jest dla kogo - rozumiem, że byłby Pan najbardziej usatysfakcjonowany, gdybyśmy tylko zapłacili i od razu wyszli nie jedząc, ale nie na tym polega biznes w gastronomii. Proponuję zmianę pracy - może przy taczce i łopacie będzie Pan w stanie "ogarnąć" całość ...

Moja opinia jest oczywista i oczywiście nieobiektywna - ocenę pozostawiam czytającym.
PS. W razie wątpliwości służę danymi i opiniami świadków.
2 UP 0 DOWN
 
Kwiateks 


Wiek: 30
Dołączył: 09 Lis 2017

UP 3 / UP 0


Skąd: Biegun Zimna

Wysłany: 2017-11-09, 10:09   

bialutki20 napisał/a:
w ratuszowej na weselu przy 80 osobach restauracja jest całkowicie zamknięta na pierwszej sali ludzie tańczą a na drugiej ludzie siedzą[center]

Potwierdzam, beznadziejne rozwiązanie. W efekcie jak kapela słabo zachęca do tańczenia to parkiet pusty, a goście przy stołach.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: czy, opinie, ratuszowa, relaks


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu