Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
A CO BĘDZIE Z PANEM MIROSŁAWEM STANKIEWICZEM
Autor Wiadomość
Kris 
Kris


Wiek: 46
Dołączył: 16 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Warszawa

Wysłany: 2006-12-09, 01:43   A CO BĘDZIE Z PANEM MIROSŁAWEM STANKIEWICZEM

Tak się zastanawiam - to jest gen, sensowny człowiek, co z min dalej bedzie ?
0 UP 0 DOWN
 
qwerty 



Wiek: 85
Dołączył: 07 Lut 2006

UP 7 / UP 1


Skąd: OB

Wysłany: 2006-12-09, 14:27   Re: A CO BĘDZIE Z PANEM MIROSŁAWEM STANKIEWICZEM

Ptaszki ćwierkają, że otrzymał propozycję bycia vice-wójtem od pana Dróbki :? :P
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-09, 16:40   

Również uważam, że pan M.Stankiewicz posiada bardzo dużą wiedze i doświadczenie na temat funkcjonowania instytucji samorzadowych, szkoda trochę jego kompetencji na pracę w małej gminie ale cóż ze starym czy nowym burmistrzem się poróznili, natomiast starosta Armin S. wogóle nie poczuwa się do "tego", że tak naprawdę bardzo skrzywdził pana Mirosława odbierając mu szansę kandydowania na burmistrza, choć moim skromnym zdaniem to on miał tak naprawdę największe szanse ze wszystkich innych kandydatów pokonac w wyborach W. Huczyńskiego.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-10, 23:00   

Konstytucja RP daje kazdemu obywatelowi posiadającemu pełnię praw obywatelskich możliwość kandydowania gdzie chce. Tej możliwości nie może pozbawić nikogo nawet Pan Stefański. Może więc były inne powody politycznej banicji Pana Stankiewicza?
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-12, 00:13   

Bartek T. napisał/a:
Tej możliwości nie może pozbawić nikogo nawet Pan Stefański.


Chciałbym panu Panie Bartku przypomnieć, że pan M. Stankiewicz był oficjalnie zgłoszonym kandydatem na burmistrza w lokalnych mediach, jak również na zarządzie wojewódzkim PiS przez zarząd powiatowy. Jeśli kandydatowi na pare dni przed rejestracją mówi się, że już nim nie jest. to jakie szanse miał pan Stankiewicz na zorganizowanie swojego własnego komitetu, gdy już większość aktywnych działaczy została zagospodarowana przez inne KWW lub partie polityczne. Inne wymagania musi spełniać kandydat na burmistrza a inne kandydat na radnego, który nawet w ostatniej chwili może zdecydować się na kandydowanie. Ja nie chcę oceniać decyzji pana M. Stefańskiego ( to jest wewnętrzna sprawa PiS-u ) ale takiej osobie jak M.Stankiewicz należała się dużo wcześniej rzetelna odpowiedź nasz poparcie albo nie i wtedy na pewno wiedziałby jak skorzystać ze swoich uprawnień konstytucyjnych.
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-12, 09:19   

Stało się, co się stało... minęło...
A co faktycznie będzie się działo z Panem Mirosławem?
Myślę, że niebawem będzie sprawa jasna.... 8)
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-12, 20:19   

A więć OK pożyjemy zobaczymy, jednakże mam nadzieje że pan M.Stankiewicz wkrótce do naszej lokalnej polityki z nowymi pomysłami powróci.
0 UP 0 DOWN
 
Calinka 



Wiek: 80
Dołączyła: 27 Wrz 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-12, 21:02   

Dario napisał/a:
A więć OK pożyjemy zobaczymy, jednakże mam nadzieje że pan M.Stankiewicz wkrótce do naszej lokalnej polityki z nowymi pomysłami powróci.

Mam wątpliwości co do pomysłów pana Stankiewicza. On podobnie jak jego kolega Armin pokazał na co go stać. Tacy ludzie nie powinni juz nigdy powrócic do polityki.
0 UP 0 DOWN
 
Majkel 



Wiek: 47
Dołączył: 08 Paź 2006

UP 9 / UP 1



Wysłany: 2006-12-12, 21:55   

Osobiście nie mam dobrego zdnania na temat p. Stankiewicza.
Podobnie jak chyba większość moich znajomych.
Uważam go za populistę w pełnym tego słowa znaczeniu.

Swego czasu gdzieby się nie otworzyło gazetę tam był Pan S.
a to wręczał dyplomy w przedszkolu, a to sędziował w jury, a to otwierał wystawę, itp itd

A mój teść do dzisiaj nie może mu wybaczyć decyzji z przed kilkunastu lat, w skutek której baaardzo dużo pieniędzy zamiast na potrzebne inwestycje zostało wydane na olbrzymi podatek (tzw. popiwek) związany z podwyżkami dla pracowników ówczesnej Garbarni, których to ówczesny Pan Prezes pragnął sobie zjednać ...
Efekty tamtych decyzji widać dzisiaj w Garbarnii nad wyraz dobrze.
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-18, 20:41   

Cytat:
Mam wątpliwości co do pomysłów pana Stankiewicza. On podobnie jak jego kolega Armin pokazał na co go stać. Tacy ludzie nie powinni juz nigdy powrócic do polityki.


Pani Celinko mogę zrozumieć panią jeśli chodzi o pierwszą osobę, mogę się również zgodzicć z opinią pana Majkela, poniewaz nie znam tak dobrze wcześniejszej działalności pana M. Stankiewicza. Natomiast jeśli chodzi o ostatnie jego czterech lata działalność jako V-ce Burmistrza nie wiele miałbym mu do zarzucenia. Jednocześnie przyznaje jest to moja subiektywna opinia, więc mogę się mylić.
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-12-18, 21:53   

Dario napisał/a:
Natomiast jeśli chodzi o ostatnie jego czterech lata działalność jako V-ce Burmistrza nie wiele miałbym mu do zarzucenia. Jednocześnie przyznaje jest to moja subiektywna opinia, więc mogę się mylić.


Może dlatego że mało robił....?? Tak tylko się zastanawiam....
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-21, 08:46   

a2r napisał/a:
Może dlatego że mało robił....?? Tak tylko się zastanawiam....


Szczerze mówiąc nie byłem jego pracodawcą, więc trudno mnie ocenić czy pan M. Stankiewicz dużo czy mało robił. Dla mnie najważniejsze jest to, że za jego burmistrzowskiej kadencji nie podjęto takich decyzji , ktore byłyby bardzo szkodliwe dla interesu naszego miasta. Chyba. że coś przeoczyłem ?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bedzie, co, miroslawem, panem, stankiewiczem


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 30
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu