Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przewodniczący Rady Miasta - Andrzej Ogonek
Autor Wiadomość
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-08, 22:27   Przewodniczący Rady Miasta - Andrzej Ogonek

Ostatnio przeczytałem wywiad pana Andrzeja w PPB a potem artykuł Pani Naczelnej czyżby coś zaiskrzyło miedzy redakcją a panem Przewodniczacym?, przecież pan Andrzej O. w czasie kampani wyborczej, dość często korzystał z przychylności PPB a teraz gdy osiagnął swój "cel" , tak ostro wypowiedział się w stosunku do naszego lokalnego organu prasowego.
Czy pani Naczelna PPB , może nam coś blizej dopowiedzieć a cóż to takiego się wydażyło, że Pan Andrzej O. popadł w niełaskę ?
0 UP 0 DOWN
 
Michał90 

Wiek: 34
Dołączył: 30 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-09, 22:44   

Pani Naczelna PPB napewno mogłaby na coś więcej powiedzieć, ale obawiam się, że chyba wzięła sobie pare dni wolnego i odpoczywa od naszej lokalnej polityki.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-10, 22:58   

Niewiem co to za moda ostatnio traktować media jak władze ostateczną. A może to PPB albo Pani Naczelna popadła w niełaskę jakiś władz?
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-12, 00:33   

Przecież to politycy nam społeczeństwu zakomunikowali, ze jest to czwarta władza w kraju, ale po ostatnich doniesieniach prasowych uważam, że teraz chyba co najmniej druga.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-12, 00:39   

Bartek T. napisał/a:
Niewiem co to za moda ostatnio traktować media jak władze ostateczną


No dla większości społeczeństwa do właśnie władza ostateczna bo porusza problemy społeczne i solidaryzuję się raczej z tymi, którym brakuje, którzy mają problem...

ps.
Panie b]Dario[/b], Pan u nas świeży, ale pytania Pan zadaję bardzo sensowne i sensowne posty piszę..mogę spytać czy Pan bardziej polityczny czy społeczny ?
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-12, 00:59   

Przyznam się, że wielu lat przygladam się naszej polityce lokalnej i jak najbardziej interesuje mnie problematyka społeczna, szczególnie te tematy. które mogą w jakiś sposób pomóc naszym mieszkancom w codziennch problemach.
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-12, 09:01   

Bartek T. napisał/a:
A może to PPB albo Pani Naczelna popadła w niełaskę jakiś władz?


Czy wie Pan coś więcej o tej niełasce?.... Proszę się podzielić.... :D
Może powinnam się jakoś specjalnie pokajać.... Proszę tylko wskazać przed kim... :?

[ Dodano: 2006-12-12, 09:05 ]
Dario napisał/a:
Ostatnio przeczytałem wywiad pana Andrzeja w PPB a potem artykuł Pani Naczelnej czyżby coś zaiskrzyło miedzy redakcją a panem Przewodniczacym?

Ależ i owszem.... zaiskrzyło... :)
Ale pożaru z tego nie będzie... :D

Dario napisał/a:
Czy pani Naczelna PPB , może nam coś blizej dopowiedzieć a cóż to takiego się wydażyło, że Pan Andrzej O. popadł w niełaskę ?

Nikt u nikogo nie popadł w niełaskę... Ot, prosta wymiana zdań... pomiędzy A.O i B.Z.... :)
A co się wydarzyło.... no cóż .... wystarczy dokładna lektura dwóch numerów PP-B i wszystko jasne! :D
Poważnie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-12, 20:39   

Od czasu jak pan Andrzej O. objął stanowisko przewodniczącego rady zrobił się jakiś taki nerwowy ( czyżby ma coś na sumieniu ), przeczytałem jego uwagi do artykułu w PPB i dawno już takie "dyrdymałki" w lokalnej prasie nie czytałem.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-13, 00:13   

Naczelna PP-B napisał/a:
Czy wie Pan coś więcej o tej niełasce?.... Proszę się podzielić....
Może powinnam się jakoś specjalnie pokajać.... Proszę tylko wskazać przed kim...

Mała konstatacja:
Jesli madia są jakąś władzą, a PPB ma się za przedstawiciela mediów brzeskich to dość nie na miejscu jest taka ironia. O takich wypowiedziach innej władzy, tej rzeczywistej, mówi się "ignorancja". Ale to tak na marginesie...
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-13, 00:21   

Bartek T. napisał/a:
Jesli (...) PPB ma się za przedstawiciela mediów brzeskich

Jak to "ma się"?
Tzn., że nie jest?
A to ci dopiero!!!
To czym PP-B jest, Panie Bartku, jeśli nie medium brzeskim???

Bartek T. napisał/a:
O takich wypowiedziach innej władzy, tej rzeczywistej, mówi się "ignorancja".

A może raczej miał Pan na myśli "arogancję"?
bo ta "ignorancja" coś mi tu nie bardzo, z semantycznego i logicznego punktu widzenia pasuje...
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-13, 01:23   

Pani analizę zostawię autorce :)

Baba Riba napisał/a:
A może raczej miał Pan na myśli "arogancję"?
bo ta "ignorancja" coś mi tu nie bardzo, z semantycznego i logicznego punktu widzenia pasuje...

Miałem na myśli jedno i drugie. Pani semantyczny i logiczny punkt widzenia jest Pani i chyba faktycznie "coś nie bardzo". Ignorancja władzy jest zjawiskiem niedobrym, kiedy to władza w czterech literach zwykłych ludzi, ignoruje ich zdania i poglądy. Np. wtedy, kiedy ironicznie wypowiada się zadając pytanie przed kim ma się pokajać. W tym przypadku ignorancja i arogancja są bliskoznaczne. I wystarczy pisania na ten temat, który jest nie na temat.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-13, 10:01   

Bartek T. napisał/a:
I wystarczy pisania na ten temat.

...powiedziała nowowybrana Władza!
Jasne, Babo-Ribo jedna? :twisted:

Otóż nie! Nie wystarczy! :-P

Szanuję pańskie kwalifikacje w zakresie urządzeń i instalacji elektrycznych, ale tu akurat pomylił Pan ignorancję z ignorowaniem! Stąd wydaje się Panu, że ignorancja i arogancja to pojęcia bliskoznaczne! Proszę się nie gniewać i nie obrażać, tylko sięgnać do słownika i w przyszłości uniknie Pan takich zabawnych pomyłek. :)
Pozdrawiam serdecznie!
Jak zawsze, pełna sympatii...
Baba jedna, zwana Ribą :)
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-13, 11:57   

Bartek T. napisał/a:

Mała konstatacja:
Jesli madia są jakąś władzą, a PPB ma się za przedstawiciela mediów brzeskich to dość nie na miejscu jest taka ironia. O takich wypowiedziach innej władzy, tej rzeczywistej, mówi się "ignorancja". Ale to tak na marginesie...


Pan jest teraz władzą.... Panie Bartku T. - nie ja...
PPB nie ma się za przedstawiciela mediów brzeskich - PPB jest jednym z licznych brzeskich mediów...
Nikogo nie ignorujemy (ani ja osobiście)....

Co do ironii - no cóż Panie Bartku T. już gdzieś pisałam, że ja nie udaję, ani też nie mam takiej potrzeby, a że z natury jestem taka, jaka jestem - więc nie będę się powstrzymywać...od ironii również...
Ale i w Pańskich wypowiedziach ironii i kpin nie brakuje, panie Bartku T. (proszę przejrzeć swoje posty), czyli nie jest Pan wcale takim pooooważnym, za jakiego chce Pan teraz uchodzić.
Niech Pan będzie sobą, Panie Bartku T., niech Pan nie udaje... nie da rady na dłuższą metę... może się Pan zmęczyć... :P
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-13, 16:47   

Naczelna PP-B napisał/a:
Ale i w Pańskich wypowiedziach ironii i kpin nie brakuje, panie Bartku T. (proszę przejrzeć swoje posty),

Zły uczynek, jak Kalemu ukraść...
A dobry, gdy Kali...?
:-P
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-18, 20:11   

Pani Naczelna PP-B miało nie być "pożaru" a ja sobie dzisiaj znowu w naszej innej lokalnej prasie przeczytałem "chyba" bajkę lub coś, bo nie specjalnie sie znam na tych gazetowych gatunkach, o wyborach samorzadowych w naszym mieście, formuła tego tekstu jak dla mnie niezbyt śmieszna ale o Pani też tam coś wspomniano. Chyba teraz już mocniej zaiskrzy !
Ale dopuszczam i aką mozliwość, że się mylę.
Pozdrawiam Pani Beato.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: andrzej, miasta, ogonek, przewodniczacy, rady


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu