Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Radny Kamil Szeremet
Autor Wiadomość
Devon 



Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-18, 14:52   

Nie chce żadnego buziaka, bynajmniej nie od Ciebie :) tylko od jakieś dziewczyny wole :)
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-12-18, 14:57   

steve napisał/a:


najwidoczniej SMB, ale ja nie o tym mówie...
Pozdrawiam :)
a piesek ladny jest i dobry :)
:)


A czy Ty w ogóle wiesz o czym mówisz (piszesz) ?? Radzę Ci - nie udzielaj się w tematach czy działach o których nie masz zielonego pojęcia, albo piszesz w nich tylko jako obrońca uciśnionych ... Przecież Szeremet chyba potrafi sam za siebie odpowiadać i chyba nie potrzebuje do tego tak słabego rzecznika prasowego jak Ty :/
Myślę, że wszystkim wyjdzie na dobre gdy ze swoimi wywodami pozostaniesz w dziale sportowym, albo w temacie" To lub to ..." ;) - My nie będziemy musieli się głowić o co znowu chodzi steveowi w jego chaotycznych postach, a i Ty nie będziesz robił z siebie , cytuje "ćwierćinteligenta" :D
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-18, 15:05   

ok poslucham tego co ma więcej w mięśniach niż w glowie :) pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-12-18, 15:18   

Uuuuulala ... Dzięki za komplement :) Tylko przez to martwię się ile Ty masz w głowie, bo sądzę, że jeszcze mniej ode mnie ...
P.s. Jak Ci idą studia stworzone dla wybitnych intelektualistów, a mianowicie wych. fiz. w Opolu ?? Nie mogłeś wybrać jakiegoś lespzego kierunku ?? Czy po prostu poszedłeś tam gdzie Cię przyjęli ??
Zastanów się czasami co piszesz i jak to mówią : " z czym do ludzi ??"
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-18, 15:21   

Woźny napisał/a:
Uuuuulala ... Dzięki za komplement :) Tylko przez to martwię się ile Ty masz w głowie, bo sądzę, że jeszcze mniej ode mnie ...
P.s. Jak Ci idą studia stworzone dla wybitnych intelektualistów, a mianowicie wych. fiz. w Opolu ?? Nie mogłeś wybrać jakiegoś lespzego kierunku ?? Czy po prostu poszedłeś tam gdzie Cię przyjęli ??
Zastanów się czasami co piszesz i jak to mówią : " z czym do ludzi ??"


Uuuuulala ale Ty mi teraz wyjechaleś :) każdy żyje jak chce :) i dobrze wiem co pisze... :) Pozdrawiam :)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-18, 15:46   

Panowie...
Z całym szacunkiem, ale jest jeszcze w naszym mieście kilka niezłych piaskownic, może tam warto by przenieść znaczną część Waszego sporu? :P

A panu rajcy Kamilkowi rzecznik prasowy najwyraźniej jest jednak potrzebny, bo ma problemy z odpowiedziami na najprostsze nawet pytania. Nie tylko te, które zadaje pan redaktor PK.
Do dziś nie odpowiedział na moje pytania, mimo iż powtarzałem je w niniejszym wątku trzykrotnie, przez co nadal nie wiem, czy radny miejski Kamilek Szeremet jest kłamczuszkiem publicznym, czy nie! :-P

Pozdrawiam serdecznie wszystkich zaciekłych dyskutantów! :)
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2006-12-18, 15:54   

W ty mieście jest za mało piaskownic dla nas dwóch ;)

Co do naszego świetnego radnego to myślę, że dlatego nie odpisuje bo szuka kogoś kto pomoże mu sklecić zdania na takim poziomie jakie pisano mu wcześniej :) Nie wiem dlaczego, ale odnoszę nieodparte wrażenie, że Szeremet nie pisze sam osobiście tych postów :)
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2006-12-18, 15:58   

Woźny napisał/a:
W ty mieście jest za mało piaskownic dla nas dwóch ;)

Co do naszego świetnego radnego to myślę, że dlatego nie odpisuje bo szuka kogoś kto pomoże mu sklecić zdania na takim poziomie jakie pisano mu wcześniej :) Nie wiem dlaczego, ale odnoszę nieodparte wrażenie, że Szeremet nie pisze sam osobiście tych postów :)



gdzie w takim razie są pozostali radni? dlaczego nie ma ich na tym forum? czyżby nie potrafili czytać i pisać? na forum tym udzielają się jedynie panowie radni Bartek i Kamil , dziwnym zbiegiem okoliczności jadą po nich ciągle te same osoby.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-18, 16:05   

Woźny napisał/a:
W ty mieście jest za mało piaskownic dla nas dwóch ;)


z tym się zgodzę z Tobą... ;)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-18, 16:18   

misterio napisał/a:
gdzie w takim razie są pozostali radni? dlaczego nie ma ich na tym forum?

Bardzo dobre pytanie.
Myślę, że należy je skierować na jutrzejszej sesji do samych zainteresowanych. Panie misterio, może się Pan tego podjąć? W końcu to Pan zadał to pytanie, więc ma Pan największe prawo, by je przedstawić radnym. Jesteśmy tu, na forum, wystarczająco dużą i opiniotwórczą częścią brzeskiego społeczeństwa, by oczekiwać kontaktu z naszymi lokalnymi deputowanymi.

misterio napisał/a:
dziwnym zbiegiem okoliczności jadą po nich ciągle te same osoby.

Dość często zdarzało się Panu misteriowi bronić przede mną różnych osób, więc pewnie powyższa uwaga jakoś i do mnie się odnosi.
Jeśli tak, to - Panie misterio - niech Pan spokojnie i życzliwie spróbuje odpowiedzieć, czy zadanie panu Kamilkowi pytań, choćby niewygodnych, jest "jechaniem po..."?
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-18, 19:41   

Myślę, że szkoda czasu na takie bezsensowne "szermierki" słowne, które nic konkretnego dla naszego lokalnego życia spłeczno-politycznego nie wnoszą. Zamiast Panowie spierać się miedzy sobą, pozwólcie dać się swobodnie wypowiedzieć tym radnym, którym chce sie nadal po wyborach mieć dobry kontakt z mieszkańcami za pomocą choćby mediów elektronicznych. Forum jest naprawde dobrym miejsce by podyskutować o ważnych sprawach naszego miasta, wymieniać poglądy i zgłaszać pomysły, które radni jeśli uznają za ciekawe poruszać na sesjach a jeszcze lepiej realizować i wcielać w życie. Ale......
Po pierwsze dobrze byłoby gdyby Admin stworzył jednak nowy aktualny temat ( np. Brzeska polityka społeczna ) albo ( aktualnosci z prac rady miejskiej, rady powiatu ) itp.
Gdyż myślę , że wiele osób odwiedzających "forum brzeg" czytając " Wybory Samorzadowe" często omija ten wątek traktuąc go jako już dawno nie świeży.
Po drugie, gdyby taki wątek dobrze się przyjął, to bez problemu można byłoby zaprosić innych radnych, którzy jeszcze nie tak dawno rozpisywali się na tym forum, co by powrócili na forum i zaprosili swoich kolegów z klubu do wspólnej dyskusji na ważkie tematy naszego miasta, czy nawet powiatu.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-18, 23:57   

Co do stworzenia nowego działu, pochodnego po dziale "Wybory Samorządowe" jestem jak najbardziej za. Każdy temat stworzony dalej niż dwa tygodnie po wyborach nie ma ścisłego z nimi związku.
Inni radni doskonale zdają sobie sprawę z istnienia tegoż Forum. Możecie mi wierzyć :) A czytając niektóre całe strony postów raz że nie na temat, dwa że obraźliwe nie tylko nie dziwię się, że inni radni nie mają ochoty włączać się w takie "dyskusje" ale też sam sobięzadaję pytanie czy chcę w tym uczestniczyć.

Panowie ( i Pani) od przepychanek słownych: nie macie nieodpartego uczucia, że piszecie cokolwiek nie na temat?
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-19, 00:10   

Ktoś w polityce forum powinien mieć uprawnienia moderatorskie..ale kto ?
Jeśli zaproponowano by je Panu ..Panie Bartku T. :wink: to forum było by posądzone o jakąś stronniczość... jeśli Pani Naczelnej to tym bardziej forum było by posądzone o stronniczość... więc co zrobić, gdzie jak widać dział polityki zdecydowanie potrzebuje moderowania..bo ja na przykład wcale nie mam ochoty na czytanie dyskusji rodem z piaskownicy !!
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-19, 00:13   

Bartek T. napisał/a:
Pani) od przepychanek słownych: nie macie nieodpartego uczucia, że piszecie cokolwiek nie na temat?

Panie Bartku T., czy Pan aby nie ma problemów z czytaniem ze zrozumieniem?

W przedostatnim poście zaproponowałam piaskownicę, jako właściwe miejsce dla kontynuacji tego sporu, a Pan zarzuca mi uczestnictwo w przepychankach?

W poprzednim poście zapytałam, czy stawianie pytań radnemu jest tożsame z "jechaniem po radnym", czy to też jest przepychanka słowna?

Panie Bartku, proszę najpierw przeczytać, a dopiero potem formułować zarzuty.
Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-19, 00:27   

Bartek T. napisał/a:
Panowie ( i Pani)


Tak Pani Baba Riba, to było zgubne dla Pana Bartka..ale myślę, że można to wybaczyć, wszak późna pora !
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: kamil, radny, szeremet


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu