Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-03-14, 13:10
czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna?
Autor Wiadomość
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-03, 22:52   

smooth napisał/a:
.....no to pojechałem :)


No.... :P :D
Ale komentując całościowo temacik: kochanego ciałka nigdy dosyć... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-03, 23:03   

no to jeszcze krótko do Jadore i już kończę te potyczkę :)
jadore napisał/a:
Jeśli chodzi o wkładanie w usta niewypowiedzianych przeze mnie słów, to: ja napisałam, że nie zgadzam się z tym, że: "wiadomo, że kobieta otyła w znacznym stopniu nie będzie atrakcyjna fizycznie, dla szczupłego osobnika płci męskiej, prawdopodobnie będzie bardziej atrakcyjna dla osobnika płci męskiej o podobnej wadze", a Ty w odpowiedzi na to napisałeś, że " Twoja negacja cytowanego fragmentu mojej wypowiedzi daje mniej więcej coś takiego: "Wiadomo, że kobieta otyła w znacznym stopniu będzie atrakcyjna fizycznie dla szczupłego osobnika płci męskiej, prawdopodobnie będzie bardziej atrakcyjna dla chudego osobnika płci męskiej niż otyłego w znacznym stopniu""


No bo w odpowiedzi napisałem negacje mojego zdania, czyli jeśli ja napisałem zdanie o treści "A" ..a Ty się z nim całkowicie nie zgodziłaś, więc napisałem negacje zdania o treści "A" zgodnie z prawa de Morgana (dotyczącymi logiki zdania) ;)

jadore napisał/a:
znam więcej takich przypadków gdy szczupłemu mężczyźnie podoba się kobieta otyła


no ja mam dokładnie odwrotnie i mogę się założyć, że gdyby przed tą całą dyskusją wystawić dwa zdjęcia,tzn kobiety otyłej i szczupłej, a następnie zrobić ankietę pt. "która kobieta Ci się bardziej podoba" to niestety większość wybrała by tę szczupłą (i to nie oznacza wcale, że ja bym ją wybrał..zresztą skoro to by była obca mi osoba to pewne instynktownie wybrałbym tę szczuplejszą)

A i przecież wiem jadore, że masz prawo do prywatnej opinii tak jak każdy..myślałem, że to jest oczywiste :)
Pozdrawiam 3jke :)

[ Dodano: 2006-12-03, 23:06 ]
Naczelna PP-B napisał/a:
Ale komentując całościowo temacik: kochanego ciałka nigdy dosyć...


Indeed.
A takie pytanie podciągnę pod temat !!
Bo mnie doszły słuchy, że mężczyzna z tzw. "buniem" ..takim od piwa i w ogóle.. jest uważany coraz częściej przez kobiety jako atrakcyjny fizycznie.. no i ja jak to usłyszałem, to od razu zacząłem "zapuszczać bunia"...ale nie wiem czy to nie był mój błąd ! ??
Poradźcie !
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-03, 23:11   

smooth napisał/a:
zacząłem "zapuszczać bunia"...ale nie wiem czy to nie był mój błąd ! ??
Poradźcie !

Więc analogicznie : kochanego "bunia" nigdy dosyć... :P :D :-P :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-03, 23:14   

Naczelna PP-B napisał/a:
Więc analogicznie : kochanego "bunia" nigdy dosyć...
pewnie, że tak można się na mięciutkim położyć a to i wygodniej i przyjemniej :D
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-03, 23:16   

Pepe napisał/a:
pewnie, że tak można się na mięciutkim położyć a to i wygodniej i przyjemniej


..ale jak ktoś ma dodatkowo krótkie ręce..to i obejmowanie potem będzie problemem !!
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-03, 23:16   

Bo zwyczajnie gdyby wszyscy byli piękni i tacy sami to świat byłby nudny. :P

i "Każda potwora znajdzie swego amatora"

Aczkolwiek chyba niezrozumiem jak mądra , czysta dziewczyna moze sie zakochać w brudasie , mającym łupież, tłuste włosy itp.? -przypadek autentyczny :x
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-03, 23:17   

Naczelna PP-B napisał/a:
Więc analogicznie : kochanego "bunia" nigdy dosyć...


piękne hasło :wink: :jump:

[ Dodano: 2006-12-03, 23:20 ]
Angel napisał/a:
Aczkolwiek chyba niezrozumiem jak mądra , czysta dziewczyna moze sie zakochać w brudasie , mającym łupież, tłuste włosy itp.? -przypadek autentyczny


Może zakochanie z misją doprowadzenia brudasa do porządku dziennego ... i może ów osobnik był wyjątkowy poza oczywiście swoim brudem..ekscentryczny gość !!
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-03, 23:24   

Angel napisał/a:
Aczkolwiek chyba niezrozumiem jak mądra , czysta dziewczyna moze sie zakochać w brudasie , mającym łupież, tłuste włosy itp.? -przypadek autentyczny
miłość jest ślepa i jak widać bywa pozbawiona poczucia estetyki :D Ja niestety znam to z autopsji- byłam zakochana w palaczu i tak jak nie lubię papierosów tego smrodu i dymu to u niego mi nie przeszkadzało :) dziwne to
Ostatnio zmieniony przez Pepe 2006-12-03, 23:26, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-12-03, 23:25   

Jako wieloletni kulturoznawca amator i ostatnio student tegoż kierunku, i jako osoba, która w życiu przeszła etap od bycia "KoŚĆiakiem" w podstawówce do "Miśkiem" w wieku lat ok 35 wypowiem się w tej kwestii co następuje:
Atrakcyjność - to są kanony narzucone nam kulturowo. Tzn, że sposób postrzegania kobiety czy faceta jako atrakcyjnego lub nie, zostaje nam wpojony poprzez różne sposoby, najczęściej w wieku dziecięcym. Ostatnimi czasy kulturotwórczą rolę przejęły /na nieszczęście/ media i korporacje i niestety to one kreują wizerunek osoby szczupłej jako ten jedynie słuszny /atrakcyjnie w sensie bara bara/. Wiele kultur nawet współcześnie uważa osoby okrągłe jako atrakcyjne i to osoby anorektyczne lud nie za okrągłe mają tam problemy np z wyjściem za mąż. Niestety nasza kultura, kultura białego człowieka, kultura powiedzmy europejska, dziwnym zrządzeniem losu i z imieniem Pana na ustach zaczęła sie panoszyć na całej Ziemii niszcząc po kolei setki pięknych i różnych kultur. Tak się stało i to się ne vratit...
Np w środwisku tangueros w Buenos osoby /mężczyźni/ otyli mają niezłe branie, bo... ich brzuch potrafi ułatwiać proiwadzenie. Kobiety z naszego punktu widzenia otyłe tańczą tak, że wymiatają anorektyczne "laski" z parkietów. Podobnie jest z ludźmi w podeszłym wieku, Zdażają się pary z trudnością dochodzące na parkiet /z racji wieku/ a na parkiecie dostają skrzydeł i ich taniec zatyka dech w piersiach....

Wszystko jest względne. Niestety żyjemy w bardzo moim zdaniem złym i destrukcyjnym świecie, obciążonym manią wielkości i wizją supremacji białego człowieka. A to wszystko niestety nie jest cacy...

F

PS
Dodam, że moje psyche mówi mi też, że chude laski fajniejsze... tak mnie wychowano w środowisku... Ale nie mam nic przeciwko tym okrąglejszym, a nawet bywało, że <censored> .....
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2006-12-03, 23:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
MTM 



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 38
Dołączył: 02 Sie 2006

UP 3 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-05, 11:29   

przepraszam ze wyrwalem z kontekstu ale...
Pepe napisał/a:
w okolicach 0,7

w tych okolicach to juz wyglad przestaje miec znaczenie :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-05, 14:42   

MTM napisał/a:
w tych okolicach to juz wyglad przestaje miec znaczenie
nie tyle przestaje co każda kobieta jest dużo atrakcyjniejsza ;) ale po przebudzeniu można doznać szoku patrząc na kogoś kto się znalazł z nami w łóżku jak jeszcze się było w tych miłych dla oka i umysłu okolicach :D
0 UP 0 DOWN
 
Zudrak 



Wiek: 32
Dołączył: 06 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Z tąd

Wysłany: 2006-12-28, 14:14   Re: czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna?

miro17 napisał/a:
czy gruba dziewczyna może być atrakcyjna?

Co myślicie?


Kiedyś coś czytałem, że jeżeli mężczyzna jest głodny, to bardziej podobają mu się grubsze kobiety, a jeżeli jest najedzony to woli chudsze :)
hmmm.... Ciekawa teoria
0 UP 0 DOWN
 
Sawka 
Diablica [;



Zaproszone osoby: 5
Wiek: 34
Dołączyła: 14 Lip 2006

UP 1 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-28, 14:51   

Zudrak napisał/a:
Kiedyś coś czytałem, że jeżeli mężczyzna jest głodny, to bardziej podobają mu się grubsze kobiety, a jeżeli jest najedzony to woli chudsze


Jakbym słyszała moją siostrę :wink:

To ja mam genialny plan ! Od jutra zabieramy jedzonko mężczyznom i je wsuwamy, czego efektem będzie ich głód i nasz pulchność = sukces :!: :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
Zudrak 



Wiek: 32
Dołączył: 06 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Z tąd

Wysłany: 2006-12-28, 15:07   

ale zostawcie nam chociaż jedną bułkę dziennie....
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-12-28, 16:09   

A na jednym z ostatnich wykładów z Historii Kultury opowiadali nam, że właśnie przez Polskę przebiegała linia dzieląca kulturę wielbiącą kobiety tzw chude od tych puszystych. Znaczy na zachód anoreksja, na wschód... wręcz przeciwnie. Dużo tych linii przez Polskę przebiaga i przebiegało. Ciekawych rzeczy się można dowiedzieć...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: atrakcyjna, byc, czy, dziewczyna, gruba, moze


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu