Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
W. Huczyński wygrał
Autor Wiadomość
Devon 



Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-26, 21:26   W. Huczyński wygrał

Wiem z pewnego źródła że wygrał Pan Wojciech Huczyński
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-26, 21:31   

to było do przewidzenia, nawet nie chcialo mi się iśc zagłosować, bo wiedziałem, że i tak wygra :-P
0 UP 0 DOWN
 
aparat 

Wiek: 66
Dołączył: 23 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-26, 21:50   

szkoda ze zyjesz bo i tak wiesz ze zyjesz takie gadanie bez sensu
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-26, 21:54   

aparat nice post :D w sumie 1 haha :oops:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-26, 21:57   

aparat napisał/a:
szkoda ze zyjesz bo i tak wiesz ze zyjesz takie gadanie bez sensu


..no to już brzmi bez sensu, a to co Pan Domel zrobił (albo raczej nie zrobił) to już bardziej niebezpieczne lenistwo...no nic ja też wiedziałem, ze Pan Huczyński wygra, ale mimo tego poszedłem zagłosować, z prostego powodu a mianowicie dlatego, że każdy kto szedł głosować na Pana Grochowskiego w pierwszej turze, poszedł ponownie, a część tych którzy głosowali na Pana Huczyńskiego wyszła z założenia, że wygra więc po co głosować..i tak mogło dojść do śmiesznej sytuacji, że Pan Huczyński przez własnych wyborców mógł przegrać !!..
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-26, 22:06   

hehehehehehehehehe w pierwszej turze nie głosowałem ani na Pana Huczńskiego, ani na Pana Grochowskiego, już raz wybrałem, nie udało się, więc dziś nie szedłem głosować, bo ani jednego ani drugiego kandydata nie lubię, prosta piłka

więc po co Panie Aparat miałem głosować?
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-26, 22:08   

smooth napisał/a:
tak mogło dojść do śmiesznej sytuacji, że Pan Huczyński przez własnych wyborców mógł przegrać
dokładnie tak. Zwykle sondarze zawyżające poparcie dla kandydata robią mu krzywde bo wielu wychodzi z założenia: "i tak wygr więc co się będe fatygować do urny"a w Brzegu po wynikach 1 tury mogło właśnie dojść do takiego złudnego wrażenia
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-26, 22:09   

Domel napisał/a:
więc po co Panie Aparat miałem głosować?


Zawsze można wybrać mniejsze zło :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-26, 22:12   

smooth napisał/a:
Domel napisał/a:
więc po co Panie Aparat miałem głosować?


Zawsze można wybrać mniejsze zło :wink:


to pozostawiam innym, w tym przypadku mój jeden głos i tak nie miał znaczenia, druga tura jest mi obojetna, bo nie było mojego faworyta

mniejsze zło? czyli?
0 UP 0 DOWN
 
Pepe 
Iskra córka ognia :]



Wiek: 38
Dołączyła: 29 Paź 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-26, 22:14   

Mamy wolny kraj i każdy ma prawo tak samo głosować jak i nie głosować. Jednak bardziej odpowiedzialne ze strony obywatelskiej jest niegłosowanie z powodu braku odpowiedniego kandydata(przy dokładnym przyjżeniu się kandydatom) niż dla tego, że w ogóle nie interesuje kogoś polityka.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-26, 22:19   

Domel napisał/a:
mniejsze zło? czyli?


To już pozostawiam Twojej ocenie.. a powiem Ci, że jeśli chodzi o politykę (której do końca nie lubię, bo ma to wewnętrzne fuj) to zawsze staram się wybrać mniejsze zło :wink:
W tym konkretnym przypadku analizując moje posty, przypuszczam, ze nie trudno "zgadnąć" na kogo głosowałem czy też jak kto woli, jakie mniejsze zło wybrałem...

Domel napisał/a:
w tym przypadku mój jeden głos i tak nie miał znaczenia


No właśnie i to jest chyba to do czego się odnosił Pan aparat, który słusznie neguje takie myślenie, które jest dosyć niebezpieczne biorąc pod uwagę wiele aspektów naszego życia !!
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-26, 22:37   

smooth napisał/a:


No właśnie i to jest chyba to do czego się odnosił Pan aparat, który słusznie neguje takie myślenie, które jest dosyć niebezpieczne biorąc pod uwagę wiele aspektów naszego życia !!


heh żeby było jasne, za pierwszym razem poszedłem, bo uważam, że mój głos jest ważny i zawsze chodzę i będę głosować

w drugiej turze nie poszedłem, bo nie było mojego kandydata, już raz wybrałem i nie zmieniam swoich poglądów, niech idą Ci co głosowali na Pana Grochowskiego i na Pana Huczyńskiego, jak pójdą wszyscy to na pewno nie zmienią się wyniki z pierwszej tury, a że nie idą to już jest ich prywatna sprawa
0 UP 0 DOWN
 
stowarzyszenie NB 


Wiek: 63
Dołączył: 02 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-27, 00:43   Nasze bezpieczeństwo uratowane

I tak w prosty sposób nasze bezpieczeństwo zostało uratowane.W tym miejscu należy burmistrzowi pogratulować bo razem te wybory wygraliśmy.Teraz razem musimy wziąc się do roboty i kontynuować rozpoczęty proces budowania naszego miasta. Wszyscy oczekujemy na pierwsze decyzje w wyborze wiceburmistrza bo jezeli bedzie nim Puszczewicz to mamy już tylko krok do zakładu karnego. W tym miejscu wypada zaśpiewać znaną piosenkę Pani z Kuriera Brzeskiego pt. Jak się masz kochanie....
0 UP 0 DOWN
 
Calinka 



Wiek: 80
Dołączyła: 27 Wrz 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-28, 19:40   

smooth napisał/a:
aparat napisał/a:
szkoda ze zyjesz bo i tak wiesz ze zyjesz takie gadanie bez sensu


..no to już brzmi bez sensu, a to co Pan Domel zrobił (albo raczej nie zrobił) to już bardziej niebezpieczne lenistwo...no nic ja też wiedziałem, ze Pan Huczyński wygra, ale mimo tego poszedłem zagłosować, z prostego powodu a mianowicie dlatego, że każdy kto szedł głosować na Pana Grochowskiego w pierwszej turze, poszedł ponownie, a część tych którzy głosowali na Pana Huczyńskiego wyszła z założenia, że wygra więc po co głosować..i tak mogło dojść do śmiesznej sytuacji, że Pan Huczyński przez własnych wyborców mógł przegrać !!..

no cóż Huczyński jednak wygral, czyli ma ludzi pewnych na bank :lol:
0 UP 0 DOWN
 
print26 


Wiek: 69
Dołączył: 12 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-08, 16:52   Mniejsze zło

Głosując na Pana Huczyńskiego wybrałem mniejsze zło, niż głosując na Pana Grabowskiego.
Wybierając mniejsze zło, miałem na uwadze nie Jego zasługi dla naszego miasta /jakby ich nie było widać w całej 4-ro letniej kadencji/ lecz proponowany realistyczny program w odrużnieniu od swego konkutenta. jak i Jego życiorysu. /zbyt bujny jak na Jego wiek/
Zdaję sobie sprawę, że obietnice wyborcze Pana Huczyńskiego /jak i innych kandydatów/
w większej części są na użytek kampanii wyborczej, jednakże przekazywane były z większą wiarygodnością niż konkurenta. /druga przeprawa mostowa przez Odrę, to nie jest w gestii miasta/ Głównym atutem Pana Huczyńskiego było stwierdzenie, że "wyciągnął" miasto z ogromnych długów pozostawionych przez poprzedników. Jest to dużym plusem ekipy, lecz nie do końca, ponieważ nie trudno mieć pieniądze na spłatę kredytów które cały czas do kasy wpływają, a których nie wydaje się, na żadne inne prace w mieściea, przez okrągłe trzy lata.
Wielkim minusem tej ekipy jako włodarza tego miasta jest do dzisiaj nie załatwiona /od wielu lat/ sprawa grodkowskiego sklepu przy ul. Dzierżonia , o którym było bardzo głośno na łamach Forum parę miesięcy temu. "ZASZCZANY " obrazek każdego dnia można oglądac od wielu lat I NIE MA NA TO MOCNYCH . To czego tu się można spodziewać ???
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: huczynski, wygral


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu