Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
gratulacje dla nowego-starego burmistrza
Autor Wiadomość
Calinka 



Wiek: 80
Dołączyła: 27 Wrz 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-28, 19:31   Re: gratulacje dla nowego-starego burmistrza

[quote="banitta"]z tego co ćwierkają nocne wróble mamy reelekcję Wojciecha Huczyńskiego - moje wielkie gratulacje i życzenia dobrych rządów[/q

Życzę udanych i owocnych 4 lat rządów. Ciekawe kim bedzie wiceburmistrz? Oby to nie był kolejny zly wybór.
0 UP 0 DOWN
 
stowarzyszenie NB 


Wiek: 63
Dołączył: 02 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-29, 00:55   MLEKO ZOSTAŁO ROZLANE

Szanowni moi malkontenci teraz jest już po herbacie a mleko zostało rozlane. Wszyscy mówicie ogólnie lecz nikt nie chce podać faktów. Trzeba było wysłuchać ostatniej sesji to byście inaczej mówili i myśleli tak jak większość mieszkańców która w drugiej turze oddała swój głos na starego burmistrza.Za cztery lata będzie lepiej lecz czy wszyscy tego doczekają trudno powiedzieć. Martwcie się gdzie trzeba spędzić sylwestra bo to jest teraz czas . Odpowiadając na pytanie kto będzie wiceburmistrzem powiem krótko znam Stanisława Kowalczyka i popieram jego kandydaturę bo to człowiek o wysokiej kulturze osobistej tego drugiego nie znam osobiście lecz mając na uwadze jego pomysł na utworzenie miejsc pracy w nowym zakładzie karnym w budynku po byłej szkole policyjnej to nic dobrego nie należy po nim się spodziewać. Wszyscy mundurowi i ja też mamy skrzywione kręgosłupy długoletnią pracą wykonując zarządzenia i polecenia przełożonych sami rzadko używamy mózgu do przejawiania własnej inwencji.Jak Huczyński chce się męczyć to jego sprawa my zobaczymy kto kogo zamęczy.Z powazaniem Prezes
0 UP 0 DOWN
 
Calinka 



Wiek: 80
Dołączyła: 27 Wrz 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-29, 16:06   Re: MLEKO ZOSTAŁO ROZLANE

Czy z tym Kowalczykiem to na poważnie, bo jakoś faceta nie widze na tym stanowisku. Niechby dalej siedział w oswiacie i nic nie robił - bo tak niestety wyglądala jego kadencja. Ale wiceburmistrz? To niezle jaja. Kto będzie za niego podejmowal decyzje? :cry:
0 UP 0 DOWN
 
jancio 


Wiek: 47
Dołączył: 06 Mar 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2006-11-29, 18:46   

Nie zgadzam się z Calinką ponieważ znam osobiście Stanisława i wiem że jest dobrym fachowcem i świetnie dał by sobie radę z wiceburmistrzowaniem a nadodatek jest dobrym i uczciwym człowiekiem.
0 UP 0 DOWN
 
Calinka 



Wiek: 80
Dołączyła: 27 Wrz 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-29, 19:18   

jancio napisał/a:
Nie zgadzam się z Calinką ponieważ znam osobiście Stanisława i wiem że jest dobrym fachowcem i świetnie dał by sobie radę z wiceburmistrzowaniem a nadodatek jest dobrym i uczciwym człowiekiem.

No cóż pewnie myślimy o różnych Stanislawach. Ten ktorego znam i owszem jest dobrym i uczciwym czlowiekiem, ale zdecydowanie nie ma predyspozycji do pelnienia takiej funkcji. Nie oszukujmy się i nie wierzmy, że wuefista z wykształcenia będzie dobrze rządził naszym miastem. Jak rządzili nauczyciele wuefiści mogliśmy sie przekonac na własnej skórze, skutki tego odczuwamy do dziś. Więc nie przekonasz mnie, że tym razem będzie inaczej.
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-29, 19:40   

Ale rownież był dyrektorem w gimnazjum na Poprzecznej, dlatego uważam, że ma doświadczenie, dobrze umiał wspólpracować z gronem pedagogicznym i młodzieżą, był przez nich doceniany. Obecnie, z tego co wiem świetnie sobie radzi w UM jako kierownik.
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-11-29, 20:39   

Kapki, napiszę tylko tyle ???????????????????????????????????????????????????
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: burmistrza, dla, gratulacje, nowegostarego


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu