Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-03-22, 23:29
Zarząd Starostwa Powiatowego - wybrany
Autor Wiadomość
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-23, 13:38   Zarząd Starostwa Powiatowego - wybrany

Zarząd Starostwa Powiatu Brzeskiego III Kadencji - został dziś wybrany.

Nowy Starosta - Maciej Stefański
Vice Starosta - Ryszard Jończyk
Skład Zarządu:
Jerzy Wrębiak
Andrzej Kostrzewa
Jan Golonka

Rada Powiatowa:
Przewodniczący - Henryk Mazurkiewicz
Wiceprzewodniczący:
Bogdan Będkowski
Józef Kaczan
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-23, 14:34   

no to do pracy rodacy.
0 UP 0 DOWN
 
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2006-11-23, 15:27   

"Wuefisci" rzadza, ehhh, ludzie nie potrafia wycignac wnioskow z przeszlosci...

No coz, nadzieja umiera ostatnia, wiec mam nadzieje, ze wezma sie do pracy jak napisal Radek W.
0 UP 0 DOWN
 
franco 

Wiek: 49
Dołączył: 23 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-23, 21:10   

O to ciekawy skład Zarządu....
A czy wiadomo juz czy bedą jakieś czystki w urzędzie (sekretrarz, skarbnik, naczelnicy)???
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-23, 21:18   

Naczelna PP-B napisał/a:
Nowy Starosta - Maciej Stefański


zobaczymy jak się bedzie sprawdzał Pan Maciej Stefański, będę na bieżąco śledził jego poczynania, zobaczymy co zrobi dla ludzi jestem ciekaw
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2006-11-23, 21:39   

a ja jestem ciekawy co zrobi dla siebie i swojej rodziny
0 UP 0 DOWN
 
a2r 
07 zgłoś się...!!!



Wiek: 43
Dołączył: 01 Mar 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-11-23, 22:23   

Słyszałem że Sekretarzem ma być P. RAJTAR.....
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-11-24, 08:42   

Jeśli pewne nazwiska mogą się nam nie podobać to przypominam, że wybory były demokratyczne i żadnych zastrzeżeń nie było. Większość chciała, to ma co chciała. Przypominam, że na zadłużenie miasta w poprzedniej kadencji burmistrza jakiś wpływ mieli również radni. Argumenty typu "wuefiści" są nie na miejscu. Na Białorusi prezydentem jest dyrektor kołchozu i o czym to świadczy? Jakoś nikomu nie przeszkadzał zawód naszego drugiego prezydenta. Nie jest to moja specjalność, ale wychowanie fizyczne zawiera przynajmniej połowę wykładów z ogólnie pojętej medycyny, chociaż niektórym kojarzy się wyłącznie z fikaniem koziołków. Pożyjemy zobaczymy.
Ostatnio zmieniony przez Roztropek 2006-11-24, 08:43, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-24, 09:30   

myk polega na tym, że wyborcy nie głosowali na Pana Stefańskiego jako starostę, ponieważ nie mieli takiej możliwości, bo ordynacja nie przewiduje bezpośredniej elekcji starosty, podobnie jak nie wybieramy w wyborach bezpośrednich premiera czy ministrów. Wyłania ich układ polityczny jaki powstaje po wyborach i tak było i tym razem, z tym że w związku z zagmatwaniem blokowym - mamy co mamy. Ktos głoswał na komitete "Wszystkie Dzieci Pernambuco" a u władzy patrzy - a tam rówież jest komitet wyborczy "Morskie Krowy z Antarktydy" i jeszcze dwóch radnych z partii "Afazja na środku Sawanny".
Stąd rozgroyczenie części wyborców. A Rodacy którzy się za służbę publiczną znowu wzięli - powinni tej goryczy mieć świadomość.
Czy będą ja umieli zamienic w slodycz czy chociażby obojętnosć - oto ich wyzwanie.
0 UP 0 DOWN
 
kwm 



Wiek: 49
Dołączył: 30 Lis 2005

UP 411 / UP 33



Wysłany: 2006-11-26, 15:58   

Radek W. ma racje. Mieszkancy nie mieli zadnego wplywu na wybor starosty. Reka reke myje, kolesiostwo wychodzi na jaw na kazdym kroku.
Roztropek napisał/a:
Argumenty typu "wuefiści" są nie na miejscu.

A dlaczego? Czy przynajmniej dwoch z tych panow nie jest z zawodu nauczycielami W-F?? Co maja zajecia na AWF (gdzie oprocz zajec fizycznych sa zajecia z medycyny) wspolnego z rzadzeniem miasta? Czy mieli moze ekonomie, matematyke, zarzadzanie, historie? jak mogli doskonalic swoje potrzebne umiejetnosci przechodzac "z gwizdkiem, w dresie" do ratusza? Pewnie mnostwo osob by moglo, niestety Ci panowie, a szczegolnie p. Stefanski nie mogl, i dal temu przyklad swoim wybitnie nieudolnymi rzadami zasiadajac w fotelu burmistrza.
Roztropek napisał/a:
Na Białorusi prezydentem jest dyrektor kołchozu i o czym to świadczy?
O tym, ze Bialorus jest teraz kolchozem i o tym, ze pododbnie jak mieszkancy Brzegu nie mieli wplywu na wybor starosty, tak samo ubezwlasnowolnieni Bialorusini nie maja szans z dyktatura Lukaszenki, ktory zawsze przy okazji wyborow ma grubo ponad 90 % poparcia spoleczenstwa.
Co do Walesy to sytuacja jest troche inna. Jego postac byla tylko symbolem, marionetka w rekach ludzi, ktorzy potrafili to wykorzystac, i rzadzic przez niego, lub zalatwiac swoje interesy.
Zycze nowemu zarzadowi jak najlepiej, ale szczerze watpie w to aby sie cos zmienilo, brakuje u nas nowych ambitnych twarzy, u waldzy sa cialge ci sami ludzie ktorzy zmieniaja sie tylko co kadencje od x lat.
0 UP 0 DOWN
 
Araim 
Angels sword



Wiek: 39
Dołączył: 05 Kwi 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-26, 16:10   

a ja gratuluje P.Wrebiakowi to jest spoko koles i mysle ze nie dlugo obiekty sportowe beda w lepszym stanie co do Stefańskiego nie lubie go i mysle żeto jest naj gorzsza osoba na to staniowisko
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: powiatowego, starostwa, wybrany, zarzad


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu