Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
WYBORY NA WÓJTA GMINY OLSZANKA
Autor Wiadomość
obserwator66 

Wiek: 44
Dołączył: 21 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Ostrzeżeń:
 5/4/6
Wysłany: 2006-11-21, 16:12   

Oj Calineczko. Czy ja pisałem,ze mieszkasz w Olszance?
Po mailu można dojść do kogo on należy. Spytaj w Pogorzeli.

[ Dodano: 2006-11-21, 16:22 ]
Calineczka napisała,,Prawdziewie wyksztalcony czlowiek nie musialby zastanawiac sie. To jasne ze w pewnym sensie jest to metamorfoza"

:evil: Gruntownie wykrztałcona ta nasza Calineczka.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-11-21, 16:34   

OBSERWATOR66 I PRZEJEZDNY

Jedno IP = jedna osoba?

Tak jest w tym przypadku i blokuję im możliwość pisania, jestem przekonany że to jedna osoba gdyż jest to neostrada i nie zdarza się aby w takim odstępie czasu dwie osoby z jednego okręgu w polsce miały tak przydzielone.

Jeszcze jedna głupia uwaga i temat zamykam, proszę w razie czego o PW jakby tak się stało.
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-21, 16:54   

Nie zamykaj drogi Yasiu , ten temat jest super , konkretna jazda .
Ludzie z paltonowa to mają ikrę , adrenalinka aż kipi , tylko pozazdrościć , nie to co smutasy z Brzegu . Dobrze ze mają internet i nie muszą za sztachety łapać.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-21, 17:14   

Ja pozwolę sobie dodać, że również metamorfoza mnie "rozwaliła".
wojbus - wiem, że internet określają czasem jako kanalizacja czy ścieki.. ale mimo wszystko nie uważam, że powinniśmy podsycać tego typu dyskusje, zamiast tego powinniśmy prosić / sugerować / żądać wręcz jakiejś konstruktywnej dyskusji !!!

ps.
ja wręcz pękam ze śmiechu jak czytam dyskusje gdzie jeden drugiemu smażenia w piekle, życzy, ale jak czytam takie dziwne wymiany zdań na forum to jest mi po prostu WSTYD !!..choć to nie ja jestem autorem tych wszystkich dziwnych postów.

no :wink:
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-21, 17:21   

Nie przesadzaj z tym wstydem , zabawa przednia , wierzę ze stosy po wyborach nie zapłoną w Pogorzelu hehehe , a calineczki nie spalą za czary i złe uroki.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-21, 17:24   

Dobrze zatem może dajmy dojść do głosu tym co tu takie waśnie prowadzą i niech każdy napiszę dlaczego chce żeby jego kandydat wygrał, co zrobił, za co go warto cenić, ale niech nie wypominają jaki to kontrkandydat jest głupi, brzydki, śmierdzący i czego nie zrobił.. bo w końcu te sztachety pójdą w ruch :wink: :>
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2006-11-21, 17:32   

wojbus napisał/a:
Nie zamykaj drogi Yasiu , ten temat jest super , konkretna jazda .
Ludzie z paltonowa to mają ikrę , adrenalinka aż kipi , tylko pozazdrościć , nie to co smutasy z Brzegu . Dobrze ze mają internet i nie muszą za sztachety łapać.

Co się pan dziwi, to jest nasza gmina, ja np. nie chcę z niej się wyprowadzać, podoba mi się moja miejscowość. Więc rzeczą naturalną jest, że interesuję się kto będzie reprezentantem całej społeczności gminy Olszanka. Naturalną rzeczą jest, że myślę perspektywicznie (głównie o moich przyszłych dzieciach) i chciałabym, żeby miały jak najlepiej. Pan Dróbka wydaje mi się o niebo lepszy od pana Witkowskiego pod względem edukacyjnym a to mnie najbardziej interesuje, więc idąc dalej rzeczą naturalną jest, że bronię i obstaję za nim a nie za osobą, która zajmując czołowe miejsce w Fundacji Dobra Szkoła nie pozyskała dla niej żadnych funduszy, a gdy się dowiedzieli, że żadnej szkoły narazie nie przejmą rozwiązali ją. Jakby tak bardzo byli za edukacją, modym czlowiekiem to by nie rezygnowali tak szybko z tej fundacji tylko starali się cokolwiek pozyskać. Ale po co, skoro członkowie rady fundacji nie mają już dzieci w szkołach w naszej gminie.

[ Dodano: 2006-11-21, 17:34 ]
wojbus napisał/a:
Nie przesadzaj z tym wstydem , zabawa przednia , wierzę ze stosy po wyborach nie zapłoną w Pogorzelu hehehe , a calineczki nie spalą za czary i złe uroki.

Pogorzeli jak już się czepiamy błędów :P
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-21, 17:43   

Przepraszam rzeczywiście " W Pogorzeli " .
Nie dziwię się , jestem pod wrażeniem państwa zaangażowania i oddania z jakim walczycie o przyszłość gminy . Gratuluję i pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2006-11-21, 17:54   

Przedstawiam wam mojego faworyta.
Życiorys:

Nazywam się Jerzy Dróbka. Mam 43 lata. Żona Izabela pracuje w szkole, a syn Michał jest uczniem Liceum Katolickiego w Henrykowie. Od 1993 roku mieszkamy w Brzegu. Posiadam wyższe wykształcenie oraz ukończone studia podyplomowe z zarządzania. Jestem członkiem PSL. Prowadzę dwu hektarowe pole uprawne oraz mam uprawnienia rolnicze w związku z ukończeniem szkół o profilu : mechanizatora rolnictwa oraz technika rolnika. Po zdaniu matury odbyłem staż w WODR w Łosiowie by następnie odbyć dwuletnią zasadniczą służbę wojskową. W latach 1987-1989 byłem pracownikiem szkoły w Michałowie, następnie pracowałem jako nauczyciel wychowania fizycznego w Przylesiu. W 1995 r. ukończyłem w Katowicach Akademię Wychowania Fizycznego. Od 1999 roku pełniłem funkcje kierownicze jako dyrektor Gimnazjum w Olszance oraz dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w skład którego wchodziło:przedszkole w Olszance ,przedszkole w Krzyżowicach,przedszkole w Gierszowicach, oddział przedszkolny w Czeskiej Wsi, szkoła podstawowa w Olszance i Gimnazjum w Olszance. Mojej osobie podlegały również dwie stołówki oraz autobus szkolny. Związany jestem z mieszkańcami Gminy poprzez sport. Grałem w piłkę nożną w takich klubach jak Grodków , Olszanka, Janów, Łosiów, Jankowice, Obórki. W latach mojej pracy w Przylesiu młodzież dwukrotnie zajmowała w wojewódzkim turnieju piłki nożnej mieszkańców wsi II miejsce. W latach 1980-85 uprawiałem badminton w LKS „Znicz” Olszanka by ostatecznie zakończyć karierę udziałem jako zawodnik „Zrywu” Opole w rozgrywkach I ligi. Obecnie społecznie pełnię funkcję Prezesa Zrzeszenia Gminnego Ludowe Zespoły Sportowe Gminy Olszanka. Jest to największa organizacja skupiająca mieszkańców gminy w klubach sportowych uprawiających piłkę nożną i sporty siłowe , która upowszechnia kulturę fizyczną wśród mieszkańców wsi na terenie gminy,powiatu i Polski . Jestem organizatorem wymian pomiędzy uczniami z gimnazjum w Olszance , Niemiec i Czech oraz wymiany sportowej z Altenkirchen i Ceska Ves.

Program wyborczy:

1.Podniesienie prestiżu Gminy.
2.Stwarzanie warunków do prowadzenie działalności gospodarczej.
3.Pozyskiwanie nowych mieszkańców Gminy poprzez planową urbanizację terenów pod zabudowę mieszkaniową i usługową.
4.Udzielanie wsparcia dla inicjatyw Stowarzyszeń i Organizacji społecznych działających na terenie Gminy.
5.Rozwój bazy sportowej w tym kontynuacja budowy hali sportowej w Przylesiu.
6.Wdrożenie programu zajęć pozaszkolnych w takich formach jak: kultura, sport i rekreacja.
7.Zwiększenie wpływu mieszkańców Gminy na podejmowanie decyzji przez Radę Gminy w sprawach ważnych dla Nich , w tym zgłaszania wniosków mogących wpływać na kształt budżetu.
8.Respektowanie regulaminów i praw pracowników zgodnie z normami panującymi w Polsce.
9.Współpraca z Samorządami z sąsiednich gmin Powiatu w celu wykorzystania położenia w pobliżu autostrady.
10.Wspieranie inicjatyw mieszkańców związanych z upiększaniem zagród gospodarczych i usług agroturystycznych.
11.Wykorzystanie funduszy Unii Europejskiej w realizacji rozwoju infrastruktury, kultury , sportu i zdrowia.
12.Wdrożenie do 2009 roku we wszystkich placówkach oświatowych Zespołów Szkolno-Przedszkolnych w skład których wejdą przedszkola i szkoła podstawowa.
13.Zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców poprzez wspieranie finansowe funkcjonowania Policji.
14.Organizowanie dla dzieci i młodzieży kolonii i biwaków, wspólnie z innymi organizacjami.
15.Współpraca Partnerska z Samorządami z Niemiec i Czech.
16.Kultywowanie Festiwalu Pieśni Patriotycznej.
17.Wyróżnianie uczniów i młodzieży za osiąganie wysokich wyników w nauce
sporcie oraz mieszkańców za działalności na rzecz środowiska lokalnego.
18.Zorganizowanie biblioteki gminnej.
19.Wprowadzenie zdrowego systemu decyzyjnego i informacyjnego w jednostce samorządu
lokalnego.
20.Modernizacja bazy gastronomicznej dla szkół i przedszkoli.

Niestety nie wiem jaka jest strona internetowa pana Witkowskiego, szukałam na google bezskutecznie, ale nie wiem czy czasem nie zamieszczał jej w PPB, więc tu prośba do Naczelnej, żeby sprawdziła i podała jeśli może :)
0 UP 0 DOWN
 
nemo 

Wiek: 48
Dołączył: 21 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: tego nie wie nikt

Wysłany: 2006-11-21, 18:35   

witam wszystkich
powiem tak nie bardzo mnie interesuje kto wygra wybory w olszance a tekty typu obrazilam wiadomo kogo tylko zeby bronic kogos innego to bzdura, droga calineczko obrazilas tu wszystkich ktorzy studiowali zaocznie, wszystkich ktorzy nie potrafi biegac i wszystkich ktorzy maja jakies wady w swoim wygladzie poza tym saczysz takim jadem jakiego dawno nie widzialem i jesli faktycznie jestes katechetka to bron nas Panie Boze przed takimi ludzmi a jak juz pomysle ze masz wplyw na ksztaltowanie psychiki dzieci to jestem za nie tylko szkolami dla trudniej mlodziezy ale za szkolami z trudnymi nauczycielami ... i mam nadzieje ze kiedys moje dziecko nie spotka nikogo takiego jak ty na swoje drodze. a druga sprawa to to ze cos mi sie wydaje twoj kandytat moglby sie okazac taki jak jego elektorat ktorego jestes jak najgorszym przykladem
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2006-11-22, 11:02   

W poniedziałkowym wydaniu PPB znów ukazał się artykuł oczerniający P. Dróbkę. Nie czytałam go, bo zabrakło już egzemplarzy w gazecie. Czy Naczelna ma możliwość go tu zamieścić? Chciałabym przeczytać co znów napisali, bo poprzedni artykuł był delikatnie mówiąc śmieszny.
Ps. Do Naczelnej - u nas w Pogorzeli i Olszance śmieją się z PPB, że włazi w d..ę Witkowskiemu, zastanówcie się czy to ma sens. Ludzie się śmieją, że gazeta, która ma umieszczać ogłoszenia informacyjne, zamieszcza bzdurne artykuły.

[ Dodano: 2006-11-22, 11:06 ]
egzemplarzy w sklepie :) sorki wybaczcie, dopiero co wstałam z łóżeczka :wink:

[ Dodano: 2006-11-22, 11:11 ]
egzemplarzy w sklepie :) sorki wybaczcie, dopiero co wstałam z łóżeczka :wink:
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 12:34   

wybaczamy :>

[ Dodano: 2006-11-22, 12:34 ]
wybaczamy :>
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-22, 12:48   

HS-R napisał/a:

Ps. Do Naczelnej - u nas w Pogorzeli i Olszance śmieją się z PPB, że włazi w d..ę Witkowskiemu, zastanówcie się czy to ma sens. Ludzie się śmieją, że gazeta, która ma umieszczać ogłoszenia informacyjne, zamieszcza bzdurne artykuły.

No cóż.... śmiech to zdrowie...
Dobrze, że mówią cokolwiek o Panoramie, niż gdyby nic nie mówili...

Jednocześnie informuję, że PPB zamieszcza artykuły obu Panów Kandydatów. I obaj kandydaci mają możliwość wypowiedzenia się na łamach Panoramy. Ponadto pod tekstami umieszczamy informację, że za treści publikowanych listów obu kandydatów - redakcja nie ponosi odpowiedzialności.
Jeśli będzie zgoda Adminstracji - umieszczę wszystkie teksty, pochodzące od Kandydatów na Wójta Gminy Olszanki.
Po gazety natomiast zapraszam do redakcji... jeśli, gdzie indziej zabrakło.
A co do samej zawartości merytorycznej gazety - oznajmiam, że nie jesteśmy informatorem, a gazetą....
Nawet do bzdurnych artykułów też mamy prawo, jako, że gazetą, a nie informatorem jesteśmy...
Pozdrawiam wszystkich czytających wybiórczo. :wink:
0 UP 0 DOWN
 
webmaster 

Wiek: 50
Dołączył: 18 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-22, 13:06   

Tomasz Witkowski - strona internetowa

Jerzy Dróbka - strona internetowa
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-22, 13:56   

Przyznam się, że gdyby o wyborze miała decydować strona internetowa jej wygląd oraz zawartość to zdecydowanie oddałbym głos na Pana Witkowskiego.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gminy, na, olszanka, wojta, wybory


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu