Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
WYBORY NA WÓJTA GMINY OLSZANKA
Autor Wiadomość
Łasica 
Krążek, złoty krążek...


Wiek: 35
Dołączyła: 25 Lip 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Dolina Muminków

Wysłany: 2006-11-16, 20:37   WYBORY NA WÓJTA GMINY OLSZANKA

Dziś w "PANORAMIE" został wydrukowany list, który oczernia kandydata na wójta JERZEGO DRÓBKĘ. Wysłali go przeciwnicy Pana Dróbki, by nakłonic mieszkańców gminy Olszanka by głosowali na Pana Witkowskiego oraz w obawie o swoje stanowiska. Treść jest naprawde oburzająca, jest w nim wiele niejasności, kłamstw. Nie zgadzam sie z nim i jako odpowiedź umieszczam list Pana Dróbki.

Oto jego treść:

LIST KANDYDATA NA WÓJTA GMINY W OLSZANCE
JERZEGO DRÓBKI NA PASZKWIL WYBORCZY WYDRUKOWANY
W PANORAMIE POWIATU A NAPISANY PRZEZ KOMITET WYBORCZY
ODPOWIEDZIALNI I BEZPARTYJNI REPREZENTOWANY
PRZEZ RYSZARDA WIATROWSKEEGO

Szanowni mieszkańcy Gminy Olszanka!
Dziękuję za Wasze oddane głosy na moją osobę. Wykazaliście się demokratyczną odwagą w podejmowaniu decyzji, nie słuchając pomówień paszkwili z obozu przeciwnego mając na uwadze wcześniejsze wybory samorządowe w 2002 roku. To Państwo decydowaliście kto wygrał I turę wyborów na terenie gminy Olszanka. Przeciwnicy byli tak pewni sukcesu ,że już rozdysponowali funkcje w Radzie Gminy. W związku z zarzutami pragnę odpowiedzieć na ich jednostronne spojrzenie krystalicznego kandydata a moją osobę jako „laika", a Państwo w dniu 26 listopada podejmiecie jedynie słuszną decyzję wybierając Wójta według Waszych oczekiwań.
Swoją zawodową drogę rozpoczynałem w SP w Michałowie(l987-89), a wcześniej odbywałem zasadniczą służbę wojskowa. W 1989 roku otrzymałem mieszkanie służbowe w Obórkach i pracę w Przylesiu wspólnie z moją żoną. W 1999 r. wygrałem konkurs na dyrektora gimnazjum w Olszance,w 2002 r. wygrałem konkurs na dyrektora Zespołu Szkół w Olszancc. Jak widać moja kariera zawodowa związana jest z awansami i budowaniem nowych struktur oświatowych na terenie gminy i województwa bo w tym okresie gimnazjum i Twór Zespołu był pierwszą taką placówka w województwie jak i Polsce. Wiele razy otrzymywałem telefony z różnych stron Polski w jaki sposób działa taka placówka. W trakcie wykonywania funkcji dyrektora w latach 1999-2006 zatrudniałem 45 pracowników. Administrowałem 2 stołówkami oraz autokarem szkolnym(przeglądy, naprawy,rozliczanie zużycia paliwa ,pracy kierowcy). Jako dyrektor wykonywałem w praktyce czynności z dziedziny Kodeksu Pracy i Ustaw oświatowych zatrudniając ,zwalniając,wydając decyzje,uchwały i zarządzenia. Posiadam praktyczne doświadczenie prowadzenia spotkań z 30-40 osobowym składem pracowników i nie potrzebuję praktyki w tym zakresie. Wykształcenie mojej osoby jest takie same jak obecnego Burmistrza Grodkowa i domniemanie o wzroście zatrudnienia ilości urzędników znajomych i kolegów jest niedorzeczne w związku z faktem, że w urzędzie tacy nie pracują. Pierwszym zadaniem w pracy urzędu będzie położenie nacisku na jakość pracy, a nie na ilość. Posiadam aktualnie ocenę pracy wyróżniającą na stanowisku dyrektora wydaną przez Wójta Olszanki oraz wiele listów gratulacyjnych i nagród finansowych .Mój dodatek funkcyjny to 99 złotych (brutto). O sile tej kwoty niech świadczy fakt, że będąc dyrektorem 2 przedszkoli,szkoły podstawowej i gimnazjum dodatek funkcyjny dyrektora małej szkoły w Przylesiu wynosił 750 złotych czyli 7 krotnic wyższy.
Decyzję o skierowaniu 2 pracowników w jednym roku na urlop dla poratowania zdrowia podejmuje zgodnie z prawem lekarz pierwszego kontaktu, a nie jak sugerują w liście dyrektor szkoły. Finansowanie urlopów zdrowotnych jest zwracane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej ( dwie osoby podpisane pod listem tj. Leokadia Wiatrowska i Jolanta Tokarczyk jako nauczycielki korzystały z urlopu dla poratowania zdrowia-czyżby zapomniały o skutkach finansowych). Mój urlop został przyznany na 8 miesięcy i sugerowanie kwoty 60 tysięcy jest wprowadzaniem opinii publicznej w błąd. Gmina otrzymała zwrot w subwencji oświatowej a nie z podatków mieszkańców ponieważ nasza gmina utrzymuje szkoły tylko z subwencji. Zatrudnienie nauczyciela wychowanie fizycznego na 3 miesiące przed przejściem na emeryturę jest kłamstwem ponieważ osoba ta nie otrzymała prawa do emerytury i nie byłą potrzebna interwencja pracownika administracji oświatowej.
Obecnie osoba ta jest w bardzo ciężkim stanie zdrowia i gdybym miał zatrudnić jeszcze raz taką osobę to bym tak zrobił.
Na temat sali gimnastycznej można napisać pracę magisterską a stwierdzenie jakobym mówił na posiedzeniu komisji oświaty, że budowa sali gimnastycznej w Olszance jest zbędna to przekłamanie moich słów. Dowodem niech będzie fakt że to nie dyrektor samodzielnie podejmuje decyzję o budowie sali tylko rada gminy. Rada Pedagogiczna Zespołu wydała pozytywną opinię o budowie sali w Olszance wysyłając ją do Wójta, który następnie wysłał pismo do Urzędu w Opolu o wprowadzenie dwóch sal do kontraktu wojewódzkiego. Są dokumenty, które informują Wójta że sala w Olszance jest na 18 pozycji a Przylesiu na 19 pozycji z rozłożeniem finansowania obu inwestycji .Decyzję budowy sali w Przylesiu podjęła Rada Gminy, natomiast Wójt nie wprowadził projektu uchwały o budowie sali w Olszance.
Problemy cieknącego dachu sali gimnastycznej wystąpiły w trakcie mojej nieobecności z powodu urlopu dla poratowania zdrowia, a naprawa została wykonana latem 2006 r. czyli po moim urlopie. To ja podpisywałem dokumenty o wykonaniu konserwacji dachu czyżby przewodniczący komisji oświaty Jerzy Tokarczyk nie pamięta(rachunki w księgowości). Sprawowanie funkcji Przewodniczącego GZ LZS pełnię społecznie od 2 lat, a wcześniej był to podpisany Jerzy Tokarczyk. Na mojej osobie i kierownika GOKiS spoczęła sprawa zakładania Stowarzyszenia Sportowego i jak wiadomo to takie stowarzyszenie nie ,może od ręki uzyskać statusu organizacji pożytku publicznego. Wnioski o pozyskiwanie różnych funduszy były składane a sprawa programu „Szkoły marzeń" nie została wprowadzona w związku z otrzymaniem dokumentacji z Urzędu gminy na 5 dni przed terminem złożenia całej dokumentacji czego dowodem jest protokół z posiedzenia rady pedagogicznej. Żadna z placówek na terenie gminy Olszanka nie złożyła takiej oferty a powodem był fakt braku wkładu własnego w kwocie 20% programu. Stowarzyszenia w gminie Olszanka także zostały oszukane bo przygotowane wcześniej projekty nie zostały uruchomione z powodu braku wkładu własnego którego gmina nie udzieliłaJnwestycje na terenie szkoły ogółem w trakcie sprawowania funkcji wyniosły 350 tysięcy złotych. W tej kwocie wykonano wejście dla osób niepełnosprawnych z windą i sanitariatem , 4 sanitariaty w budynku szkol},modernizacja sanitariatów w kompleksie sali gimnastycznej i szatnie oraz pomieszczenia dla nauczycieli,wymieniono okna w sali gimnastycznej, wykonano meliorację terenu budynku ,którego pracownicy gminy nie mogli zrobić przez 35 lat (np.Ośrodek zdrowia w Olszance nie posiada),wykonanie ogrodzenia z funduszy PZU, wykonanie architektury szkolnej w tym szlaki komunikacyjne,/ programu MEN wykonano pracownię multimedialną i internetową, w Czeskiej Wsi zamontowano zjeżdżalnie z atestem jedyny taki okaz w gminie,realizowano na terenie szkoły programy ekologiczne ,wymianę szkolną i sportową a fundusze na ten cel były ściągane z różnych fundacji,zmodernizowano świetlicę szkolną i zakupiono meble dla klasy „O",systematycznie odnawiano pomieszczenia szkolne czego dowodem są sprawozdania kontrolne sanepidu.Program mojej kampanii wyborczej na Wójta Gminy w Olszance jest programem wyborczym Polskiego Stronnictwa Ludowego i można go w całości znaleźć na stronie internetowej www.psl.pl
Kampania moja skierowana jest do wszystkich ludzi którzy mieszkają na terenie gminy Olszanka. Działania oparte na „klamkowaniu" świadczą o wielkiej determinacji by poznać najwięcej potencjalnych mieszkańców poszczególnych miejscowości, a nie ludzi odpowiedzialnych za prowadzenie agitacji na rzecz komitetu. Odwiedziłem dużą grupę mieszkańców i bardzo z całego serca dziękuję za wspaniałe przyjęcie mojej osoby. Ogólne spotkania odbyły się w trzech miejscowościach. Siłą argumentu dla mnie jest każdy człowiek i jego problemy. Nie zgadzam się by funkcjonowanie naszej gminy opierało się na pomówieniach i paszkwilach. Zastanów się i wybierz prawdę której jesteś zwolennikiem.
Z poważaniem
JERZY DRÓBKA

Sposób w jaki Pan Witkowski próbuje wywalczyc sobie stanowisko wójta jest oburzający. To jest nieuczciwe i powinno sie usunąć tego Pana z listy kandydujacych. A ludzie powinni byc na tyle mądrzy by nie wierzyc w te kłamstwa. Mam nadzieje, że jak najwięcej osób to przeczyta i wszystkim otworzą sie oczy jak bardzo nieuczciwi ludzie chcą przejąc nad nami władzę: mowa tu o Panu Witkowskim!
Ostatnio zmieniony przez yasiu 2006-11-16, 21:20, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
donGerwazy 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-16, 21:21   Re: WYBORY NA WÓJTA GMINY OLSZANKA

Łasica napisał/a:
LIST KANDYDATA NA WÓJTA GMINY W OLSZANCE
JERZEGO DRÓBKI NA PASZKWIL WYBORCZY WYDRUKOWANY
W PANORAMIE POWIATU A NAPISANY PRZEZ KOMITET WYBORCZY
ODPOWIEDZIALNI I BEZPARTYJNI REPREZENTOWANY
PRZEZ RYSZARDA WIATROWSKEEGO


Ot co, kolejny niedowartościowany belfer pcha się do "wadzy". "Wzorcowy" w tej materii przykład parcia do "wadzy" brzeskich belfrów znajduje także w ościennej gminie naśladowców. Panie, panowie!!! Weźcie się do solidnej pracy w szkole - bo jest to kolejny polski chory organizam, dajcie sobie spokój z rządzeniem, skoro nawet w szkole nie potraficie tego robić.
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2006-11-16, 23:59   Re: WYBORY NA WÓJTA GMINY OLSZANKA

donGerwazy napisał/a:

Ot co, kolejny niedowartościowany belfer pcha się do "wadzy". "Wzorcowy" w tej materii przykład parcia do "wadzy" brzeskich belfrów znajduje także w ościennej gminie naśladowców. Panie, panowie!!! Weźcie się do solidnej pracy w szkole - bo jest to kolejny polski chory organizam, dajcie sobie spokój z rządzeniem, skoro nawet w szkole nie potraficie tego robić.


A Pan niech się pierwsze dokładnie dowie kto startuje i co ma za plecami. Bo ja szczerze wolę człowieka, który zachowuje się jak człowiek, ceni drugą osobę, nie wywyższa się i wie, że szkolnictwo w gminie Olszanka kuleje i jak temu zaradzić. Natomiast nie chcę aby wójtem został człowiek, który ma wiecznie minę niezadowolonego.
Łasico - super, że zamieściłaś tu ten list. Jak dzisiaj przeczytałam ten list od p. J. Tokarczyka w PPB myślałam, że mnie krew zaleje. Piszą, że kolegów zatrudni. Na szczęście każdy mądry człowiek w naszej gminie wie jak do tej pory były zatrudniane osoby w gminie.

Moje zdanie jest takie, że urzędnicy obecni boją się jak ognia P. Dróbki. Wiedzą, że nie będzie jak do tej pory, że wójt jest kierowany przez kilka osób a nie osobą kierującą.
Bardzo cenię P. Dróbkę i będę namawiała każdego kto będzie ze mną rozmawiał na temat wyborów aby na niego zagłosować.

Łasico pozdrawiam Cię serdecznie i miejmy nadzieję, że WŁAŚCIWA osoba wygra :)
0 UP 0 DOWN
 
webmaster 

Wiek: 50
Dołączył: 18 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-18, 22:21   

Drodzy Forumowicze... Możemy tutaj zobaczyć jak działa prawdziwy, zwykły polityk chcący zarabiać duże pieniądze i nic nie robiąc... Pan Dróbka widać, że chce DOBRA dla Gminy Olszanka. Jego program wyborczy jest o niebo lepszy niż pana Witkowskiego !! Oszczerstwa, które Pan Witkowski wraz ze "swoją ekipą" wypisuje w Panoramie Powiatu Brzeskiego są niedorzeczne !!! Gdy ludzie z gminy pytali się o ten artykuł w gazecie Pan Witkowski odpowiedział że nie na ten temat nie wiem... A więc drodzy mieszkańcy Gminy Olszanka pójdźcie do urn za tydzień w niedzielę i zagłosujcie na odpowiedniego i dobrego kandydata !!
P.S. www.drobka.info - Oficjalna Strona Jerzego Dróbki
0 UP 0 DOWN
 
calineczka 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-18, 23:10   

Pozwolicie, że także wsadzę tu swoje pięc gROszy i wypowiem się na ten temat. Już na początku przepraszam za nadmierne występowanie kolokwializmów, które uzyje, ale tego nie da się inaczej opisać. Może będzie to zbyt dratsyczne, ale celem moje postu jest potępienie kandydujące na Wójta Gminy Olszanka "perpana: Witkowskiego. Człowiek ten ostatnio stacza się siegając po drakońskie metody w walce o fotel wójta, tym samym działając na niekorzyśc dla siebie. To się w parę nie mieści co ten człowiek i cała jego "zgraja" wyczynia. Sądząc, że zerwanie plakatów swojego kontrkandydata zmniejszy liczbę głosów na Niego jest w błędzie. Pozatym to, co mnie i resztę wyborców najbardziej zabolało jest umieszczenie całej listy oszczerstw pod imienie swojego przeciwnika w gazecie "Panoramy Powiatu Brzeskiego". Tym samym Witkowski pokazał swoją obłudę. Jak może zarzucać swojemu przeciwnikowi, że nie jest wykształcony, skoro to nie jest prawda. P.J.Dróbka wykształcenie jakie posiada zdobył własnymi siłami. Natomiast ten laik studiował zaocznie. Podkreślam ZAOCZNIE. Smarkaczowi nie chciało się uczyć, więc rodzice musieli opłacać mu studia. Uczęszczał na uczelnię, gdzie nie liczy się inteligencja, ale pieniądze, na brak których nigdy nie narzekał. Człowiek ten nigdy nie angażował się w sprawy społeczeństwa. Czy ktoś widział go kiedykolwiek działające na rzecz kogoś. Nie sądze. On dla tylko o swój własny interes. Natomiast P.J.Dróbka jest wszechstronnym działaczem. Można byłoby tu wymieniać same superlatywy na ten temat, ale miejsca zabrakło by. Chciałabym jeszcze zauważyć, że nawet wygląd zewnętrzny księciunia Witkowskiego odrzuca drugiego człowieka. Matka Natura zrobiła mu psikusa. Nie obdarzyła go urodą i z przykrością muszę stwierdzić, że ten człowiek nie jest przystojny :) Co innego jego kontrkandydat. Ten to ma klasę! Przystojny, zawsze elegancki i uśmiechnięta, a do tego wysportowany. Wkońcu jest nauczycielem w-f. A Witkowski ten "pasi-brzuch", to nawet biegać nie potrafi. Może to nie jest problem mało istotny, ale również warty napomnienia. A tak odnosząc się jeszcze do postępowania p.Witkowskiego to chyba nikomu nie spodobało się to. W ten sposób pozyskał sobie wielu wrogów. Ukazał chamstwo, obłude, podwójną moralność. Człowiek ten nie jest godny stanowiska Wójta Gminy Olszanka. Ten zadumany w sobie skąpiec i egoista nic dobrego dla tej gminy nie zrobi. Zgarnie co jego i będzie miał w nosie czyjeś problemy. Nawołuje do Was drodzy Wybrocy: Poważnie zastanówcie się czy warto głosować na tak perfidnego i chamskiego człowieka jakim jest p. Witkowski.
Bardzo proszę o rozsądne oddawanie głosów.
W zakończeniu bardzo chciałam Pozdrowic Pana Jerzego Dróbkę oraz wszytskich głosujących na Pana. MY WYBORCY JESTESMY Z PANEM! DLA NAS PAN JUż WYGRAł TE WYBORY. JEST PAN WSPANIALYM CZLOWIEKIEM I WIERZYMY, ZE GODNIE SPISZE SIę PAN NA STANOWISKU WOJTA GMINY. BEDZIEMY DUMNI MIEC TAKIEGO PODWLADNEGO. GORąCO JESZZCE RAZ PANA POZDRAWIAMY :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-18, 23:20   

O kurcze jestem pod wrażeniem tej kampanii co tu się dzieje, mam nadzieję że Pan Dróbka, to rzeczywiście taki dobry człowiek i będzie was traktował jak rodzinę, bo takie uprzejmości to tylko takie traktowanie powinny spowodować !!
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2006-11-18, 23:24   

a którego z kandydatów popiera Pan Tracz?
0 UP 0 DOWN
 
pietro 


Wiek: 54
Dołączył: 18 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-18, 23:47   

calineczko poczytaj info o swoim idolu z wąsikiem rodem z disco polo (gdzieś wyżej jest adres) i zastanów się jakie on ma studia przecież też zaoczne. Przystojny jest jak nie przymierzając Bohdan Smoleń bo i kawał chłopa z niego jakieś 156 cm. Faktycznie wykazał się pracą społecznika trenując drużyny w Obórkach za kasę. Strasznie chory w dresie LZS Obórki w czasie turnieju tenisa stołowego w jednostce wojskowej dostał srogie lanie od kilkunastoletniej dziewczynki sportsmen jak się patrzy. Faktycznie sylwetka godna fotela na tej zapyziałej wsi pytanie tylko cz będzie go widać zza biurka "kurdupla". Poczytajcie wszyscy dokładnie Panoramę i powiedzcie mi kto się tam podpisał bo ja tam nie widzę żadnego Witkowskiego. Nawet typa nie znam i jego stronę w necie też znalazłem grubawy blondyn ale przynajmnie chłop a nie jakaś popierdółka.Żonę ma za to niezłą. Pan J.D pewnie chwalić się nie ma czym bo nawet nie zamieścił zdjęcia Pani Izy. No i dziwić się trudno bo na ten wąsik to tylko jakiś wiejski kaszalot mógł polecieć. Wnioskując z Twego nika to jesteś kobietą pewnie mało atrakcyjną skoro gustujesz w chłopakach z wąsikiem rodem z disco polo. Czemu tu się jednak dziwić jaka partia taka uroda po prostu wiejska.
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2006-11-19, 00:08   

Jakbyśmy wybierali za urodę to pewnie byśmy mieli takiego brzydala w dodatku bałwana jak ten co pisał post powyżej.
Na szczęscie ja patrzę na to co ktoś już zrobił na rzecz gminy, czy jest lubiany, co ze sobą reprezentuje (p. Dróbka).

[ Dodano: 2006-11-19, 00:21 ]
pietro napisał/a:
calineczko poczytaj info o swoim idolu z wąsikiem rodem z disco polo (gdzieś wyżej jest adres) i zastanów się jakie on ma studia przecież też zaoczne.[/guote]

Ukończył AWF w Katowicach - jest to bardzo dobra uczelnia.



pietro napisał/a:
Pan J.D pewnie chwalić się nie ma czym bo nawet nie zamieścił zdjęcia Pani Izy. No i dziwić się trudno bo na ten wąsik to tylko jakiś wiejski kaszalot mógł polecieć.


P. Dróbka nie musi umieszczać zdjęcia swojej żony, ponieważ za każdym razem gdy robił coś dla społeczności gminnej pokazywał się razem z nią. Jest to bardzo miła, sympatyczna kobieta. Uczniowie ją lubią (jest nauczycielką). A p. Witkowski - no cóż. Nie grzeszy urodą więc może myślał, że wyborcy zagłosują jak zobaczą jego żonę heh.

pietro napisał/a:
Wnioskując z Twego nika to jesteś kobietą pewnie mało atrakcyjną skoro gustujesz w chłopakach z wąsikiem rodem z disco polo. Czemu tu się jednak dziwić jaka partia taka uroda po prostu wiejska.


A z twojego postu wynika, ze jesteś nadętym osłem skoro masz czelnośc wypisywać takie rzeczy pod adresem młodej dziewczyny. Pokazałeś tylko, że sam jesteś wieśniakiem, któemu słoma wystaje z butów. Zero kultury i jakiegokolwiek poszanowania drugiej osoby.
Pewnie odpiszesz, że ja pisząc ten post pokazałam to samo, ale jest róznica między obrażaniem kogoś a odpowiedzią na owe obrażanie.
Zresztą myśl co chcesz - dla mnie poprostu przez post powyższy stałeś się 'buraczkiem" za zero jakiegokolwiek obiektywizmu i obrażanie.


[ Dodano: 2006-11-19, 00:22 ]
Sorki, za nieczytelny post ale nie mam mozliwości zmiany :(
0 UP 0 DOWN
 
calineczka 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-19, 09:43   

Kim ty wogole jestes pietro, ze piszesz takie bzdury. Spojrz lepiej najpierw na siebie, a potem osadzaj innych. Widać, że jestes oplacany przez tego blazna Witkowskiego. Zreszta sam jestes nie lepszy. PAJAC! Kolejny czlowiek stacza się pod wplywem P.Witkowskiego. Sprobuj jeszcze cos zlego napiasac pod imieniem P.J.Drobki to pozalujesz tego!!! I odczep się od jego żony. Nawet niewiesz jaka to jest wspaniała kobieta. Przemila, przesympatyczna. Godna nasladowania. Nie mieszaj w te sprawe calej jego rodziny. I doczep sie od wygladu, bo niewiesz co piszesz. P.J.Drobka jest naprawde postawnym czlowiekiem i nie facetowi takiemu jak ty to osadzac. Czep sie lepiej tego Buraka Witkowskiego.
HS-R czy HR-S dzieki za poparcie. Widze, ze w tej gminie sa jeszcze normalni ludzie, ktorzy zapewnie nie zaglasuja na tego zadumanego w sobie "perpana" Witkowskiego. Pozdrawiam Cie, wszystkich glosujących na Pana J.Drobke oraz samego kandydata na stanowisko wojta. Natomiast Panu Witkowskiemu zycze zeby smazyl sie w piekle...
0 UP 0 DOWN
 
webmaster 

Wiek: 50
Dołączył: 18 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-19, 10:23   

smooth napisał/a:
O kurcze jestem pod wrażeniem tej kampanii co tu się dzieje, mam nadzieję że Pan Dróbka, to rzeczywiście taki dobry człowiek i będzie was traktował jak rodzinę, bo takie uprzejmości to tylko takie traktowanie powinny spowodować !!


Tak smooth to rzeczywiście dobra kampania reklamowa, ale nie o to chodzi !!! Moim zdaniem Administracja Forum powinna zablokować użytkownika pietro, obraża innych użytkowników i kandydata na stanowisko Wójta Gminy Olszanka !! Tutaj nie chodzi na o obrażanie innych tylko o ujawnienie PRAWDY !! A nie tak jak P. Witkowski same oszczerstwa i kłamastwa...
0 UP 0 DOWN
 
pietro 


Wiek: 54
Dołączył: 18 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-19, 13:42   

ludzie dajcie spokój zebraliście się tu we 3 osoby i wychwalacie tego disco polowca. Ja obrażam panie webmaster a co powiesz o poście calineczki ten jad który z niej kapie świadczy tylko o tym, że to pewnie ona coś ma obiecane od J.D. To ona obraża i czy tego nie widzisz ja nie znam gościa i o polityce nie pisałem tylko o wyglądzie zewnętrznym. Natomaist J.D znam bo interesuję się brzeskim tenisem stołowy i wogóle sportem. Niczego ten człowiek za darmo nigdy nie zrobił i jego chęć objęcia władzy to moim zdaniem jedynie chęć dorwania się doa kasy. Obsadzenia przez kolesiów z PSL ciepłych posadek. Skoro calineczka jednostronnie mówi o zaocznym wykształceniu Witkowskiego to czego nie pisze o J.D zebrało się tu kilku klakierów i głaszczecie "wąsika". Niech wygra mnie to grzeje tylko nie przywalaj się że ja obrażam bo wy nie robicie niczego innego. Poza tym jeszcze raz poptrzcie kto podpisał list otwarty i pokażcie mi tam nazwisko drugiego kandydata. Odpowiedź J.D. jest to takie ble ble ble i nic nie wnosi i to jest moje zdanie człowieka który zna trochę J.D który jako kiedyś zawodnik potem trener niczego nigdy nie zrobił za darmo. Facet ma nieodpartą chęć darcia kasy na wszystkie strony i tyle.
0 UP 0 DOWN
 
webmaster 

Wiek: 50
Dołączył: 18 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-19, 14:01   

to podpisał jego komitet wyborczy.. on za tym wszystkim stoi !! hańba !!! wstydził by się !!
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-19, 14:06   

Nie chcę się wtrąć do waszej "rozmowy" zwłaszcza, że z Olszanką mam nie wiele wspólnego, niemniej jednak owszem przeraża mnie to co pisze calineczka na przykład (przepraszam, że akurat podałem Ciebie calineczko jako przykład)... ale pamiętajcie wyborcy, wy też jesteście świadectwem swoich kandydatów i ja bym się wahał czy głosować na kandydata, na którego głosują wyborcy piszący o kontrkandydacie w ten sposób:
Cytat:
Natomiast Panu Witkowskiemu zycze zeby smazyl sie w piekle...
0 UP 0 DOWN
 
calineczka 


Wiek: 35
Dołączyła: 18 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-19, 14:08   

Jeszcze raz pietro napiszesz cos negatywnego na P.J.D to naprawde nie recze za siebie. I wypraszam sobie zebys jeszcze mnie obrazal. Co ci do tego. Nie znasz mnie, wiec nie pisz bzdur. Taki stary, ataki obludny czlowiek. I jestes w bledzie myslac ze P.J.D nigdy nic nie zrobil bezinteresownie. Wlasnie on wiele zrobil dla spoleczenstwa bez zadnego wynagrodzenia. A jesli chodzi o list otwarty, to jasne, że nie byl podpisany przez "perpana" Witkowskiego. Zaden duren, nawet taki jak On by sie nie podpisal imieniem i nazwiskiem. I skoncz juz pisac tyle OSZCZERSTW na P.J.D Nie jest Ci danie osadzac go, bo go nie znasz. I wcale on mnie nie oplaca. Robie to wszytsko bez interesownie. Skoncz juz swoja gadke, bo nie dobrze sie robie. Bedziesz za to wszytsko smazyl sie w piekle=P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: gminy, na, olszanka, wojta, wybory


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 34
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu