Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: yasiu
2006-11-14, 10:15
Maciej Armin Stefański na Starostę?
Autor Wiadomość
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-20, 17:05   

Bartek T. napisał/a:
Jutro (tz. dziś) podam, teraz nie mam do tego głowy,

Czekam więc.
I pewnie nie tylko ja...
Mam nadzieję, że Pan Bartek nie rzuca słów na wiatr...
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-20, 17:12   

Baba Riba napisał/a:

Mam nadzieję, że Pan Bartek nie rzuca słów na wiatr...


Na wiatr - to nie....
tylko na czekanie... :P
Ja swoje też musiałam odczekać... :wink:
Ale to normalne.... tylko się cierpliwość w ten sposób trenuje... :D
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-20, 20:55   

Panie Bartku zapoznałem się z pana sprawozdaniem z ostatniej sesji i odniosę się również do pana wydpowiedzi, miło panu, że dwaj pana koledzy zostali przedstawicielami do Ekogoku i nie była to decyzja polityczna. A jaka ? To, że przeszli głosami PO i Lewicy to zapomniałem tylko dodać o cichych koalicjantów, którzy nie wiem jak długo jeszcze bedą spłacac swój dług wdzieczności za przywództwo w radzie.
Zdaniem pani Naczelnej prezentacja wybranych kandydatów była dość mizerna, natomiast pozostali dwóch o ile wiem od lat pracowali już w tej branży. Po wyborach miało być inaczej a wyszło jak zawsze.
Co do pana sprawozdania z sesji:
Czy dobrze zrozumiałem, że w "nagrodę" za samowolne zajęcie pustostanu rada miejska przyznał temu panu ( obojętnie kim był ) lokal mieszkalny ?
Może nas pan poinformować, czy spełniał ten pan wszystkie kryteria upoważniające go do otrzymania tego lokalu?
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-12-21, 14:34   

Ja mogę odpowiadać, ale dlaczego w tym temacie? Sprawy których dotyczą pytania nie mają zwiazku z Panem Stefańskim! Proszę to brać pod uwagę przy następnych pytaniach bo to zdajsie nie zgodne z regulaminem tego forum.

Pani Babo Ribo - co bym nie napisał to Pani już swoje i tak wie! Gdyby było inaczej, zadała by Pani pytania dotyczące kandydata, o którym mogę powiedzieć coś więcej niż to z autoprezentacji na sesji. Oceniłem prezentację Pana Harłacza i to co wiem na temat kandydatów (wszystkich) i zagłosowałem jak zagłosowałem. Moja wiedza na tematy wszystkich czterech panów na dzień dzisiejszy jest taka, że wydają się być najlepszymi kandydatami. To tak najkrócej.

Dario napisał/a:
miło panu, że dwaj pana koledzy zostali przedstawicielami do Ekogoku
Miło mi że mój kolega został przedstawicielem. I miło mi że zostali przedstawicielami kandydaci na których postawiłem. Różnica między tymi dwoma zdaniami jest taka, że Pan Harłacz nie jest moim kolegą. Nie znam tego pana osobiście i nie wiem o nim nic więcej co przedstawił na sesji. Swoją drogą - to chyba też przemówiło "za" tym panem.

Uzasadnienie uchwały (a wcześniej projektu) było częścią tego projetku. Nie bardzo potrafię wyjaśnić dlaczego na BIP'ie dostępna jest ta uchwała bez uzasadnienia. Odpowiem krótko: ten pan nie spełniałkryteriów aby dostać się na listę oczekujących na lokal socjalny ze wzgledu na "przekrocznenie kryterium dochodowego". dodam jeszcze, że lokal też nie spełnia kryteriów lokalu komunalnego, który mógłby być przyznany w normalnych warunkach.
Zapewne wie Pan do jakiej partii politycznej należę. Zapewne wie Pan czym jest opieka socjalna. Proszę nie oczekiwać, że przedstawiciel SLD nie przydzieli bezdomnemu (ze stałym dochodem, a więc rokującemu nadzieję opłaty za lokall) 12 metrowego lokum, w ziemie i w sytuacji gdy wnioskuje o to Burmistrz i Dyrektor ZNM, którzy najlepiej zorientowani są co do możliwości przydziału tego lokalu innym osobom oczekującym na mieszkanie. Lokal nie był przyznany w nagrodę, a z powodów o których wyżej. Przynajmniej ja się takowymi kierowałem, nie wiem jak ini, z większości radnych.
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-22, 16:06   

Już naprawiłem swój błąd i przeniosłem się do odpowiedniego wątku. To był mój taki mały wypadek przy "pracy".
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: armin, maciej, na, staroste, stefanski


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 25
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu