Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Radny Bartek T.
Autor Wiadomość
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 09:59   Radny Bartek T.

Nie miałem własnego tematu promocyjnego w trakcie kampanii wyborczej więc zakładam teraz. Mam nadzieję, że administrator niniejszego Forum mnie nie pogoni :)

Chciałem bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy oddali na mnie swój głos w wyborach samorządowych. Chciałbym zadeklarować, że przez najbliższą kadencję będę dbał o interesy wszystkich, nie tylko wyborców i nie tylko mieszkańców okręgu z którego zostałem wybrany. Dziękuję wszystkim tym, którzy oddali swój głos na listę Lewicy i Demokratów, a także wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach.

Moja niedługa acz w miarę intensywna obecność na Forum Brzeg pozwoliła mi poznać nowe i przypomnieć stare problemy. To Forum pokazuje, że znakomita część osób w Naszym Powiecie interesuje się tym co dzieje się dookoła. Mam nadzieję, że autorzy dobrych pomysłów, których tu nie brakuje nie będą mieli mi za złe prób wcielania ich w życie :)

Szczególnie dziękuję użytkownikom forum, z którymi miałem okazję wymiany poglądów. Mam gorącą nadzieję, że te dyskusje nie zamilkną - ja ze swej strony deklaruję w miarę możliwości i czasu być obecny ma Frorum Brzeg.
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-13, 10:10   

Panie Bartku.
Gratulacje.
Mam nadzieję, że ten sukces przełoży się na korzyści dla Brzegu.
Powodzenia, wytrwałości i konsekwencji w działaniu życzę.
Do zobaczenia na pierwszej Sesji RM.
Pozdrawiam...
Poważnie... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 10:18   

Szanowna Pani Beato.
Ujmę to tak: na opinię - dobrą mam nadzieję - zapracuję sobie. Natomiast co do "do zobaczenia" mam raczej dobre przeczucia. Nie miałem nigdy starć z żadnymi mediami, nie kazałem nigdy nikomu niczego odszczekiwać i nie obrażam się, a już na pewno nie za pisanie obiektywne.
Tak więc, z dużą dozą optymizmu.. do zobaczenia! :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 10:31   

Gratulacje i życzę powodzenia w realizacji planów i oby było nam lepiej.
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 11:14   

No i dobrze, mamy chociaz jednego kandydata i radnego który jest uzytkownikiem forum:) Będziemy w kontakcie I guess?

Trzymaj sie i walcz o rozumnosć,
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 11:21   

Jeszcze raz gratuluje Panie Bartłomieju, mam nadzieję, że nie zabraknie TU Pana i szczerze mam nadzieje, że i Pan Adam Oleszko zasili radę powiatu.
0 UP 0 DOWN
 
Domel 



Wiek: 44
Dołączył: 05 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 13:50   

i jeszce raz gratulejszyn dla Bartka :)
0 UP 0 DOWN
 
Devon 



Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 17:36   

Gratulacje i powodzenia życzę, oby w jak najlepszych superlatywach... Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
barmanik 


Wiek: 49
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 1624 / UP 147


Skąd: OB/GSL

Wysłany: 2006-11-13, 18:45   

Gratulacje dla Bartka, tym bardziej, że mieszkaliśmy w tym samym bloku - Słowackiego 52-62. Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 42
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 19:18   

barmanik napisał/a:
Gratulacje dla Bartka, tym bardziej, że mieszkaliśmy w tym samym bloku - Słowackiego 52-62.


A nie sądziszbarmanik, że Pan Bartek może sobie nie życzyć podawania takiej informacji tu na forum ? Ja bym sobie nie życzył.
0 UP 0 DOWN
 
gurus 
gurus


Wiek: 57
Dołączył: 16 Kwi 2006

UP 1 / UP 0



Wysłany: 2006-11-13, 19:25   

gratuluje mam nadzieje ze tematyka sportu szkolnego i masowego nie będzie panu obca jak też problemy naszego osiedla pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-11-13, 19:48   

Bartek T., szczere gratulacje i życzę owocnej pracy z pożytkiem dla nas wszystkich. Mam nadzieję, iż nie zapomni Pan, że praca w samorządzie to służba społeczeństwu lokalnemu. Jeszcze raz gratulacje.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 20:43   

Szczerze mówiąc nie spodziewałem sie tak miłej reakcji - tym bardziej miło. Na forach i w komentarzach dot. wyborów w Brzegu czytałem raczej mało pochlebne komentarze nt Komitetu który reprezentuje.
Bardzo dziękuję za życzenia. Nie wybieram się z tego Froum nigdzie :-)
Być może to nazbyt altruistyczne, ale może uda mi się "złapać" kontakt z mieszkańcami za pośrednictwem forumbrzeg. Jestem człowiekiem otwartym na wszelkie pomysły. Jeśli sa dobre nie widzę powodu żeby takowemu nie pomóc w realizacji. Szczerze zachęcam więc do dialogu.
Panie Smooth - Pana Oleszko nie ma wśród nowych Radnych Powiatowych. Lista tu: http://www.brzeg.com.pl//content/view/285/148/
Poza tym, Panie Smooth - decydując się startować w wyborach musiałem mieć świadomość masy rzeczy, które są nieodzowne, np rozpoznawanie. Zresztą, w wyborach to jest nawet pomocne ;)
Poza tym proszę mi wierzyć, są gorsze rzeczy niż podanie mojego adresu (którego zresztą nie mam powodów ukrywać - sąsiedzi to znakomita większość moich wyborców, których znam już ćwierć wieku). Porywając się na politykę, nawet regionalną człowiek poprostu musi być przygotowany na oglądanie się na tablicach, drzewach, na ataki, donosy, "podsrywanie", etc., etc. Rzeczą najważniejszą, której brakuje wieeelu politykom jest dystnans do samego siebie :-)
No wystarczy tego wykładu! Jestem do dyspozycji internautów. Wszak to częśc mieszkańców miasta którym będę służyłprzez 4 lata :)
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 20:54   

Panie Bartku,
myslę że dla wiekszości tutaj obecnych barwy polityczne maja trzeciorzedne znaczenie, o ile nie czwartorzędne. Jest Pan niejako "naszym radnym" bo chyba jedynym zalogowanym i zarazem takim, który przeszedł, chociaż sukcesu nikt Panu raczej nie ułatwiał:)

No i tyle, ludzi sądzi sie po czynach, przyzwoitości i solidności, szczególnie tutaj, na dole, na słodkiej prowincji, którje nie oddałbym za żadne z pyszniących sie miast.

Także ---> alleluja i do przodu:) powodzenia Panu i nam wsiem
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 21:10   

Radek W. napisał/a:
myslę że dla wiekszości tutaj obecnych barwy polityczne maja trzeciorzedne znaczenie, o ile nie czwartorzędne

Na to wygląda :)

Radek W. napisał/a:
Jest Pan niejako "naszym radnym" bo chyba jedynym zalogowanym i zarazem takim, który przeszedł

Przyjmuje to jako wyrużnienie.

Radek W. napisał/a:
chociaż sukcesu nikt Panu raczej nie ułatwiał:)

Tym bardziej!! ;)
Radek W. napisał/a:
którje nie oddałbym za żadne z pyszniących sie miast.

No i tu się zgadzamy. Też wiążę swoją przyszłość z tym miastem.
Pozdrawiam!
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: bartek, radny


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu