Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pierwszy raz na forum
Autor Wiadomość
lukstapol 
Forum łączy ludzi....



Wiek: 39
Dołączył: 08 Wrz 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-12, 20:48   

Jak ja trafiłem na forum też zbytnio nie pamiętam albo poprzez wyszukiwarke albo poprzez otrzymany link bądź link na jakiejś stronie dotyczącej Brzegu. Konkretnie nie pamiętam ale fakt się liczy że sie zalogowalem i zagladam tu w miare wolnego czasu i czytam co forumowicze brzezanki i brzezanie pisza na temat miasta i okolic.

Pozdrawiam.
0 UP 0 DOWN
 
gosiaczek86 
Male wredne i pyskate:P



Wiek: 37
Dołączyła: 19 Lip 2005

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-11-12, 21:55   

hm ja pamietam ze pierwszy raz zajrzalam tu przez kolezanke bo wspomniala mi na imprezie ( a stolik obok bylo spotkanie forumowiczow) i tak zalogowalam sie ale nic ciekawego jakos nie znalazlam i zostawialm w niepamieci to .. po jakims czasie odezwal sie yasiu na gg i od tego czasu jakos tu czesciej zagladam:D
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 48
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-11-12, 22:20   

a mnie to CHYBA QIERO wrobił (Qiero jak to było-pamiętasz?!?)-hehe...cos podpowiedział,coś zareklamował i tak już jestem jakis czas-NIE ŻAŁUJE-jest git...przyblizacie mi to czego mi brakuje na OBCZYŹNIE-dziękuję...
pozdrawiam i sorrrki jak czasami męczą WAS moje posty...
:evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-11-12, 22:21   

A ja jestem tu już rok. Dostałem linka od koleżanki z pracy na taki temat, że po jego przeczytaniu musiałem coś napisać :wink: I tak już tu zostałem :D
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-11-13, 08:55   

Ja dostałam info na GG od Yasia, ale stwierdziłam, że nie cierpię spamów i olałam kwestię :P Kilka miesięcy później szukałam jakiś ciekawych wierszyków oczywiście poprzez google i tak jakoś trafiłam na naszą Wierszownię (teraz już Piórem i Słowem). Potem kilka miłych rozmówek na GG z forumowiczami i tak wpadłam po same uszy... zakochałam się... (oczywiście w forumbrzeg.pl) i już nie potrafię odejść. Choć czasami, gdy na forum toczą się jakieś jazdy, mam tego dość. Czasami mam dość tej mojej zieleni i myślę o tym, jak to było pięknie, kiedy byłam niebieska i nic mnie nie obchodziło. Jednak już chwilkę później dociera do mnie, że nie potrafiłabym się wylać na forum, bo za bardzo je kocham, za dużo włożyłam w nie serca i siebie samej. Zależy mi na jego rozwoju i w tym kierunku staram sie zmierzać. Czas pokaże ile nam (wszystkim razem) uda się osiągnąć. Przecież to my użytkownicy (niezależnie od koloru) tworzymy forum, to my dbamy o jego rozwój, to my zasypujemy go codziennie masą pomysłów w postaci postów. To my dzielimy się tu swoimi radościami i smutkami, jesteśmy rodziną i większość z nas nie potrafiłaby już tak po prostu stąd odejść :P
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-11-13, 08:56, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Emi 
...beautiful life... :D



Wiek: 36
Dołączyła: 23 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-13, 17:01   

Woźny mnie zalogowal i to w dodatku źle, i wyszlo na to, ze trzeba bylo zagdać do Yasia na gg i tak sie zaczeło...
0 UP 0 DOWN
 
RySzArD 
patriota



Wiek: 36
Dołączył: 28 Lis 2006

UP 20 / UP 11


Skąd: Chińska Dzielnica

Wysłany: 2006-11-28, 00:59   

A Ja jestem bo jestem porusze troche spraw :D żeby nie było :) pzdr dla f
forumowiczów !!!
0 UP 0 DOWN
 
Aklime 



Wiek: 31
Dołączyła: 19 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-03-25, 19:36   

Trafiłam tu zupełnie przypadkiem ;) [jednym słowem mówiąc: GOOGLE] i nawet mi się podoba, mam nadzieję że jakoś to dalej będzie i zostanę tu na dłużej ;] a póki co to trochę nieswojo mi :P
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-03-25, 19:49   

Aklime napisał/a:
a póki co to trochę nieswojo mi :P


Dlaczego nieswojo? przecież wszyscy są swoi ;)
0 UP 0 DOWN
 
Aklime 



Wiek: 31
Dołączyła: 19 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-03-25, 19:52   

heee no nie wiem :) jakoś tak... muszę się wkręcić i będzie ok ;]
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-03-25, 19:53   

Aklime, to brzmi prawie jak aklimatyzacja więc nie powinno być z tym problemów ;)
0 UP 0 DOWN
 
Aklime 



Wiek: 31
Dołączyła: 19 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-03-25, 19:56   

yasiu napisał/a:
Aklime, to brzmi prawie jak aklimatyzacja więc nie powinno być z tym problemów ;)


hehe :) nie, nie o to chodzi :) aklimatyzacja? nie spotkałam się z takim wyrazem :) :) :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2007-03-25, 20:37   

aklimatyzacja [łac. ad ‘do’, clima, ~atis ‘klimat’ < gr. klíma], procesy przystosowywania się organizmów danego gatunku, rasy, odmiany do nowych warunków środowiskowych, głównie klimatycznych;
0 UP 0 DOWN
 
Aklime 



Wiek: 31
Dołączyła: 19 Lut 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :)

Wysłany: 2007-03-25, 20:39   

hehehe no to nieźle :D no już lepiej się tu czuję, troszkę sobie poczytałam :) dziękuję za miłe przyjęcie :)
0 UP 0 DOWN
 
Maga 



Wiek: 33
Dołączyła: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-03-25, 21:36   

Trafiłam tutaj dostając wiadomość na gg od Łukasza K., że jego kolega Yasiu założył forum naszego miasta. Było to prawie 2 lata temu (nie chwaląc się, jestem jedną z pierwszych zalogowanych tu osób :> ;) ), Nie pisałam na początku, bo młodsza byłam, nie wiedziałam co.
Pierwsze moje posty pojawiły się w zeszłym roku w okolicach okołowośpowych, w tym roku również w tym celu poczęłam zaglądać na forum, jednak poznałam świetnych ludzi z którymi lubię rozmawiać, a wszystko przez forum :D
Dziękuję wam :)
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: forum, na, pierwszy, raz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu