Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pytanie do redaktor naczelnej PPB, Pani Beaty Zatoń
Autor Wiadomość
Berni 



Wiek: 36
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-11-03, 11:29   Pytanie do redaktor naczelnej PPB, Pani Beaty Zatoń

Witam,

mam 2 małe, nurtujące mnie pytanka:

1. Kiedy doczekamy się aktualizacji stony internetowej PPB?
2. Czy konflikt, a właściwie zerwanie współpracy z władzami Skarbimierza spowoduje zniknięcie z tygodnika strony poświęconej informacjom z gminy?

Mam nadzieję na szybką i wyczerpującą odpowiedź.

Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-03, 11:54   Re: Pytanie do redaktor naczelnej PPB, Pani Beaty Zatoń

Spieszę z odpowiedzią, zatem...

pawel7 napisał/a:

1. Kiedy doczekamy się aktualizacji stony internetowej PPB?

Jakby to powiedzieć... hmm.
Otóż strona internetowa Panoramy - to dla nas faktycznie - w chwili obecnej dość nurtujący problem. Przymierzamy się do jej aktualizacji już od kilku miesięcy. Mamy świadomość, że w dobie Internetu - jest to niezbędne narzędzie komunikacji. Jednakże nawał obowiązków oraz ograniczona ilość ludzi w zespole... - to obecnie dla nas największe utrudnienia.
Ale - żeby wyczerpująco odpowiedzieć na zadane pytania - uzgodniliśmy zespołowo, że od grudnia br. strona Panoramy będzie uaktualniona.

pawel7 napisał/a:
2. Czy konflikt, a właściwie zerwanie współpracy z władzami Skarbimierza spowoduje zniknięcie z tygodnika strony poświęconej informacjom z gminy?

Powiem tak. To, że umowa o współpracy z władzami gminy Skarbimierz nie została przedłużona - nie oznacza, że na temat wydarzeń w tej gminie nie będziemy pisać i informować Czytelników.
Zapraszam zatem także wszystkich chętnych z tej gminy do dostarczania nam na bieżąco informacji, uwag, opisów wydarzeń, które będą mieć lub miały juz miejsce na terenie tejże gminy. Można je przesyłać na mój adres e-mail: beata.zaton@idb.com.pl.
Jesteśmy na to otwarci i brak umowy z władzami nie jest żadną przeszkodą w pisaniu o tym, co dzieje się na terenie gminy. Wszak nazywamy się Panorama Powiatu Brzeskiego...

Mam nadzieję, że odpowiedzi na zadane pytania są wyczerpujące.
W razie innych pytań - jestem do dyspozycji... :D
Ostatnio zmieniony przez Naczelna PP-B 2006-11-03, 12:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-03, 15:24   

Ja tylko dodam, że byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby strona internetowa była milsza dla oka niż strona Kuriera Brzeskiego !!
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2006-11-03, 16:52   

Jeżeli chodzi o skarbimierz to nie jest on miły jeżeli chodzi o współpracę. Nam też jej odmówiono, tłumacząc się tym że można podejść do gminy i poczytać ogłoszenia. :x
0 UP 0 DOWN
 
Berni 



Wiek: 36
Dołączył: 28 Paź 2006

UP 2 / UP 1



Wysłany: 2006-11-03, 17:24   

Dziękuję bardzo za bardzo wyczerpującą odpowiedź. Nie wypada mi nic innego jak uwierzyć Pani na słowo i życzyć wyłącznie udanej współpracy z organami samorządowymi. :)
Cieszę się, że nadchodzą zmiany. Być może w redakcji "przydałby się ktoś na przyczepkę"? :wink:
Ostatnio zmieniony przez Berni 2006-11-03, 17:25, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-03, 22:56   

smooth napisał/a:
Ja tylko dodam, że byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby strona internetowa była milsza dla oka niż strona Kuriera Brzeskiego !!


a ja bym chciał zeby adres www.idb.com.pl zamienił się w www.panorama-brzeska.com albo inne :)

i może nie html a jakiś PHP lepiej by wam było newsy/art/info dodawać szybko i łatwo

czyt. idb - internet dla brzegu
Ostatnio zmieniony przez Devon 2006-11-03, 22:58, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-04, 09:25   

A może jakieś konkursy na łamach PPB, np. miss powiatu brzeskiego? :D
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-11-04, 12:51   

yasiu napisał/a:
Jeżeli chodzi o skarbimierz to nie jest on miły jeżeli chodzi o współpracę. Nam też jej odmówiono, tłumacząc się tym że można podejść do gminy i poczytać ogłoszenia. :x

Dokładnie :x Byłam w szoku, jak przeczytałam odpowiedź od nich :shock: Nie wiem dlaczego, ale Skarbimierz zaczyna się odcinać od mediów.

Devon napisał/a:
i może nie html a jakiś PHP lepiej by wam było newsy/art/info dodawać szybko i łatwo

Na pewno łatwiej :D Ja osobiście bardzo pozytywnie patrzę na stronkę www.brzeg.com.pl przede wszystkim podziwiam łatwość z jaką mogę tam dodawać informacje :) Trzeba pamiętać o tym, że głównym źródłem informacji dla takich serwisów są ludzie i dlatego warto wyjść im na przeciw i tak stworzyć stronkę, by ułatwić im wymianę informacji :wink:
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-11-04, 12:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Bochen 


Wiek: 33
Dołączył: 18 Mar 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-04, 19:45   

Tak faktycznie domena ".pl, com" już TYLKO 30zł [home.pl]
Ostatnio zmieniony przez Bochen 2006-11-04, 19:45, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-04, 20:35   

Inez napisał/a:
Nie wiem dlaczego, ale Skarbimierz zaczyna się odcinać od mediów.


Nie mam pojęcia dlaczego, ale z gwiazdami często jest tak, że póki nie są gwiazdami mediów potrzebują, jak już nimi zostaną mediów unikają.. Skarbimierz w medialnym świecie ma już, że tak powiem jakąś pozycje..a bo to Catbury (Kot bury chciałoby się napisać :wink: ) a bo to Doda... ale to tylko taka luźna analiza..jakie są faktyczne powody, nawet nie potrafię zgadywać.
Ostatnio zmieniony przez smooth 2006-11-04, 20:36, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-07, 11:41   

kapki99 napisał/a:
A może jakieś konkursy na łamach PPB, np. miss powiatu brzeskiego? :D


Teraz? W listopadzie? Przecież nie będziemy robić konkurencji dla forumbrzeg... :P

Ponadto - Panie Kapki99 - rozumiem niedosyt kobiecych widoków i wdzięków? Czy tak?

Jako naczelna - pokusiłabym się bardziej o konkurs na Mistera Powiatu... :P
Tak dla przekory :wink:
Jednakże z pewnością nie teraz... :D
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-11-08, 19:25   

Inez napisał/a:
yasiu napisał/a:
Jeżeli chodzi o Skarbimierz to nie jest on miły jeżeli chodzi o współpracę. Nam też jej odmówiono, tłumacząc się tym że można podejść do gminy i poczytać ogłoszenia.
Byłam w szoku, jak przeczytałam odpowiedź od nich.
Żaden Urząd gminy nikomu nie robi łaski, jeśli chodzi o dostęp do informacji, a urzędnik to nie panienka z humorami. Proponuję skrupulatnie stosować Ustawę z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz. U. z dnia 8 października 2001 r. nr 112, poz. 1198). Każde ogłoszenie na tablicy w gminie można uznać za mało dokładne, nie wyjaśniające wszystkiego, niejasne itd. i zadać na piśmie dodatkowe pytanie, co znacznie utrudni życie urzędnicze i w końcu zmusi do współpracy z mediami.
Ostatnio zmieniony przez Inez 2006-11-08, 22:59, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
stowarzyszenie NB 


Wiek: 63
Dołączył: 02 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-11, 00:28   Do naczelnej

Szanowna Pani naczelniczko proponuję by ogłośić konkurs fotograficzny pt. "Brzeskie anomalia " w listpoadzie i grudniu .Najlepsze zdjęcie zamieścić w Waszej jeżeli dalej bedziecie gazecie.
0 UP 0 DOWN
 
Devon 


Wiek: 38
Dołączył: 28 Kwi 2005

UP 1 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-11, 17:41   

stowarzyszenie NB napisał/a:
Najlepsze zdjęcie zamieścić w Waszej jeżeli dalej bedziecie gazecie.


a czemu by miało jej juz nie być :?:
Ostatnio zmieniony przez Devon 2006-11-11, 17:41, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-11, 17:51   

Devon napisał/a:


a czemu by miało jej juz nie być :?:


Właśnie.... czemu? :shock:

a właściwie... dlaczego? :? :shock:

:P
Ostatnio zmieniony przez Naczelna PP-B 2006-11-11, 17:52, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: beaty, do, naczelnej, pani, ppb, pytanie, redaktor, zaton


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu