Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
antysemita, homofob i rasista
Autor Wiadomość
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-07-15, 14:52   antysemita, homofob i rasista

po prostu cham
0 UP 1 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-07-15, 14:53   

Rydzyka to dawno już powinni zamknąć albo odstrzelić bez kitu :/
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
  Wysłany: 2009-07-15, 14:56   

albo zabrać Maybaha :evil:
0 UP 0 DOWN
 
d0mino 
The Art Of Torture


Wiek: 42
Dołączył: 04 Sty 2008

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg :]

Wysłany: 2009-07-15, 20:02   

dziwi mnie tylko to,
że ten człowiek jest nietykalny :twisted:
0 UP 0 DOWN
 
Masta Eis 
Son of the audio cassette era



Wiek: 40
Dołączył: 29 Kwi 2007

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-07-15, 20:14   

"...zdjąłbym Kaczyńskiego i jego czystki..." - to jeden z wersów Pezeta. W przypadku ojca tadeusza zrobiłbym podobnie :evil:
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-07-15, 20:16   

Cytat:
dziwi mnie tylko to,
że ten człowiek jest nietykalny :twisted:


bo ma wysoko postawionego szefa
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2009-07-15, 20:36   

jak czytalem gdyby Kaczynski niemial elektoratu radia maryja mialby max 3 % poparcia heheehhe
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2009-07-16, 10:28   

Ciekawe, jak tym razem pretorianie Rydzyka będa go bronić. Czy pojawią się tłumaczenia typu: "To był skrót myślowy," "To TVN zmanipulowało tę wypowiedź," Nastąpiły zakłocenia w eterze po wprowadzeniu doń nowej telefonii komórkowej?"
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-07-16, 10:39   

tłumaczenie: to żart

nie sądzę, aby to coś dało, ale...
Ostatnio zmieniony przez sikork 2009-07-16, 13:50, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
motomaniek77 


Wiek: 46
Dołączył: 31 Lip 2008

UP 39 / UP 22



Wysłany: 2009-07-16, 14:18   

No cóż wielki wstyd ale to wystąpienie obnarza całą prawdę o wyznawcach tej sekty dla wielu starszych ludzi Żyd to zło ale jak się zapytamy dlaczego to nie mają argumentu na odpowiedz no może coś w stylu że Żydzi zabili Jezusa smutne to ale prawdziwe.Kiedyś widziałem starszą osobę która widząc murzyna krzyczała antychryst i robiła znak krzyżą.
0 UP 0 DOWN
 
Seversky 
polonofil


Wiek: 35
Dołączył: 30 Lip 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-07-16, 20:15   

Wypowiedzi takie jak motomańka są stereotypowe i krzywdzące.

Radio Maryja to interesujący socjologicznie przykład zaniedbań i braku zainteresowania po transformacji ustrojowej tą specyficzną grupą społeczną.
Poza RM związanym z Kościołem nie ma alternatywnej oferty, która okazywałaby zainteresowanie, jednoczyła i aktywizowała starsze osoby z małych miast czy wsi.

Warto przyjrzeć się badaniom (jeśli takowe istnieją) na ile stacja przyciąga swoją ofertą publicystyczną, a na ile tą realizowaną z profilem katolickim. Z tego co się orientuję, nadające lokalne Radio Rodzina ma we Wrocławiu wyższą słuchalność niż RM.

Komentując wypowiedź redemptorysty chyba trzeba się bardzo wysilić, żeby zneutralizować jej wydźwięk. Niestety dla polityków Pisu, za takie sojusze się płaci koniecznością wygłaszania takich groteskowych wypowiedzi.

Słysząc i oglądając feralną wypowiedź nie zauważyłem jednak rasizmu tylko życzliwość i pobłażliwość pod adresem czarnego misjonarza.
Ja jednak interpretowałbym to jako świadectwo poziomu ogłady i kultury jaki reprezentuje ten duchowny.

O czym świadczy umieszczenie tej wiadomości na czołówce gazety.pl i onetu?
Ostatnio zmieniony przez Seversky 2009-07-16, 20:31, w całości zmieniany 4 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2009-07-16, 20:23   

motomaniek77 napisał/a:
No cóż wielki wstyd ale to wystąpienie obnarza całą prawdę o wyznawcach tej sekty

Jeśli dla Ciebie Rydzyk i jego ferajna są typowymi przedstawicielami sekty zwanej Chrześcijaństwem (katolicyzmem?), to nie masz racji. Oni prezentują skrajne poglądy, często sprzeczne z Biblią (choćby antysemickie wypowiedzi). Nie zgadzam się na takie generalizowanie, nie zgadzam się także na nazywanie mojej wiary 'sektą'. Być może teraz jawił Ci się będę jako 'katol', czy też bojówkarz RM, ale, uwierz, nie mam z nimi nic wspólnego.

Co do wypowiedzi o. Rydzyka, to trudno mi stwierdzić, co on właściwie myślał sobie. Wydaje mi się, że był to bardzo, bardzo kiepski żart, rodem z ciemnogrodu i nie miał on na celu obrażenia nikogo. Może pachnie to rasizmem, ale muszę przyznać, że pan Kornak przesadza.
 
Barton Fink 



Wiek: 113
Dołączył: 24 Sty 2009

UP 22 / UP 9



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-07-17, 03:26   

Tłumaczenia PISu... żałosne i kompromitujace.. Widać jaka obłuda rządzi zwolennikami tego sk***ego ugrupowania.. Że to niby miał być zart ?? Wychodzi na to że każdą wypowiedż da sie usprawiedliwić.. Co za żenada !!??.. Oby "kaczki" zdechły jak najpredzej bo zaczyna być wstyd żyć w tej krainie "prawa i sprawiedliwości".. "Jak można nazwać szambo .. perfumerią..??" A kaczor niech dalej im sie kłania i dalej lize mu d**e, pewnie jest ładniejszy niż jego małżonka.. co za k****stwo i syf...
Czekam na wezwanie od prokuratora...
0 UP 0 DOWN
 
Grzech 


Wiek: 47
Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 20 / UP 9



Wysłany: 2009-07-17, 06:43   inteletualny prostak?

do Seversky - wypowiedź stwierdzająca, że "dla większości starszych ludzi Żyd to zło" nie jest do końca stereotypowa. Być może byłaby, gdyby autor napisał, ze "dla wszystkich starszych ludzi..." Zatem autor w pewien sposób ogranicza liczbę krytykowanych przez siebie ludzi. Dodałbym na miejscu autora, ze chodzi mu m.in. o polskich seniorów.
Natomiast zgadzam się z Tobą, że niepisany sojusz na linii Rydzyk-Kaczyński zmusza polityków PiSu do groteskowych wypowiedzi w obronie redemptorysty.
Piszesz, że ogladając wypowiedź Rydzyka widziałeś życzliwośc wobec ciemnoskórego misjonarza. Tzn. Ty też wpisujesz się w groteskowość polityków PiS? Uznajesz, ze pytanie "Gdzieś ty się nie mył"? jest życzliwe, bo faktycznie adresat był wówczas brudny? Proponuję, byś przemyślał to raz jeszcze - napisz, do jakich doszedłeś wnioskó, o ile skorzystasz z mojej propozycji. Jeśli pozostaniesz przy swojej opinii - w porządku, masz do takowej prawo.
A co do "poziomu kultury i ogłady redemptorysty" - czy zgodzisz się ze stwierdzeniem, że Rydzyk jest intelektualnym prostakiem?
0 UP 0 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2009-07-17, 06:55   

Barton, chyba razem pójdziemy siedzieć, albo zostaniemy ukamieniowani przez Brzeskie Bojówki Rydzykowskie ponieważ zarówno z Tobą jak i z motomaniek77 zgadzam się w 100%. Seversky mam nadzieję, że jak już przejrzysz na oczy nie będzie za późno.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: antysemita, homofob, rasista


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu