Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: qiero
2007-05-26, 12:39
Śląsk Wrocław
Autor Wiadomość
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-10-28, 09:19   Śląsk Wrocław

Założyłem ten temat, z myślą o sympatykach wrocławskiej drużyny, myślę, że znajdą się tacy :wink:

Wczoraj - niemożliwe stało się możliwe. Śląsk Wrocław pokonał w hali Orbita Anwil Włocławek 76:63. Miałem przyjemność oglądania tego klasyka na żywo i do dziś czuję dreszczyk emocji, atmosfera jak za dawnych lat, gdy chłopaki grali w Hali Ludowej. Ponad komplet widzów na trybunach, niesamowity doping przez cały mecz i ostatnie minuty meczu na stojąco. W dodatku koszykarze wrocławscy mocno podbudowali swoich fanów gestami do jeszcze głośniejszego dopingu. Wczoraj Śląsk za sprawą kapitalnej defensywy, i całkiem niezłej skuteczności w ataku ograł odwiecznego rywala i cały Wrocław odżył z nadzieją na lepsze czasy w Śląsku.

Na taki mecz we Wrocławiu czekałem dłuuugo - to był niezapomniany spektakl, pozostanie na długo w mojej pamięci..



PS. pod koniec meczu chłopaki z fan klubu Śląska Wrocław najpierw przeszli z flagą z napisem: ŚLĄSK SPRITE, by po chwili kolejni przeszli z flagą ANWIL PRAGNIENIE :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez MaRiO 2006-10-28, 09:22, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 48
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-10-28, 09:56   

MaRiO napisał/a:
ŚLĄSK SPRITE, by po chwili kolejni przeszli z flagą ANWIL PRAGNIENIE :mrgreen:
- hehe dobre,gratulacje i niech te lepsze czasy powrócą...należy się dla KIBICÓW,byłem na paru meczach i rzeczywiście atmosfeta bombowa-włosy dęba-hehe(mimo że mało ich na mojej głowie)-pozdrawiam :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-10-28, 12:03   

CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA :!: :!: masz moze jakies foteczki z meczu :>
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-28, 12:44   

Swojego czasu jezdzilem na mecze do Wrocka. Najlepiej wspominam finaly w Hali Ludowej i mecze Suproligi. Wtedy ton grze nadawali trzej muszkieterowie : Zielony, Domino i Oława. Dzis w Ślasku gra tylko Domino - oby zlapal forme i nie zlapal kontuzji. Chcialbym zobaczyc jak sie prezentuje koszulka Zielonego z zastrzezonym nr "9" powiewajaca nad Orbitą, jak koszulki najwiekszych gwiazd NBA.
HEJ ŚLĄSk !
Po wczorajszym ograniu Anwilu, Śląsk zglosil sie jako kandydat na pudelko w tym roku. Mysle ze na meczyk z Prokomem wybralbym sie.
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-28, 12:49   

Cytat:
Mysle ze na meczyk z Prokomem wybralbym sie.


ja tak samo :)
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-28, 12:56   

No to juz jest 2 chetnych, mysle ze beda jeszcze inni a wtedy trzeba sie ugadac, zapakowac w autko i nach Breslau
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-28, 13:02   

Na taki meczy warto pojechać nawet dla samego Radka Hyżego. To moj ulubiony zawodnik polskiej ligi. Jego walecznosc, gesty, ekspresja jest niesamowita ! Troche mi przypomina tez Denisa Rodmana. Bardzo dobrze broni i ... słabo rzuca osobiste. Za to zdobywa wiecej punktów niz "Robak"
0 UP 0 DOWN
 
myszka 



Wiek: 36
Dołączyła: 14 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-28, 13:11   

Ja też się pisze na mecz jak co
0 UP 0 DOWN
 
hamulec 


Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-28, 14:03   

Jesli chodzi o wyjazd na mecz śląska to ja pisze sie na to i mozna mnie liczyc jako dwie osoby 8)
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-10-28, 14:32   

WILU napisał/a:
Chcialbym zobaczyc jak sie prezentuje koszulka Zielonego z zastrzezonym nr "9" powiewajaca nad Orbitą, jak koszulki najwiekszych gwiazd NBA.


Niestety koszulki wczoraj nie było jeszcze zawieszonej - kibice skandowali przed meczem głośno "gdzie jest koszulka?" Działacze się niestety nie spisali, w przeciwieństwie do koszykarzy Śląska. Radek Hyży wczoraj był niesamowity, Dimitrovskiemu siedziały trójki, Kisner też błyszczał, a Marcin Stefański nie dał pograć rywalom pod deską. Nie wolno również zapomnieć o ekscentrzycznym trenerze Śląska - starym/nowym Andrieju Urlepie!



źródło: www.slask.e-basket.pl


Fotki z wczorajszego spektaklu można pooglądać T U T A J


PS. Oczywiście na kolejny meczyk również się wybieram, a wczoraj pojawiła się propozycja by grudniowy mecz z Prokomem rozegrać na Hali Ludowej.
Warto dodać, że Maciej Zieliński jest Kandydatem na Radnego Wrocławia :wink: Będzie dobrze! HEJ ŚLĄSK!
Ostatnio zmieniony przez MaRiO 2006-10-28, 14:33, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
WILU 


Wiek: 47
Dołączył: 02 Kwi 2006

UP 16 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-28, 15:55   

Sprawa pożegnania Maćka Zielińskiego jest mozna delikatnie powiedzieć kiepsko organizowana przez działaczy klubu. Mecz pożegnalny przełożyli na .... 06.2007, teraz słysze że koszulka nie wisi nad halą, nie wspominając o podpisywaniu z nim kontraktow w ostatniej chwili. Zielony grał dla klubu prawie 20 lat, pokazal co to wiernosc i lojalnosc kiedy np. Tomczyk skakał jak zabka gdzie mu dali wiecej siana. Zdobyl serca kibiców Śląska, w tym moje i Wasze zapewne również i nalezy mu sie do holery jakieś konkretne ukoronowanie osiągnięć. Czapki z głów - działacze do roboty !
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 48
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-10-28, 18:10   

MaRiO napisał/a:
grudniowy mecz z Prokomem
- a czy powiecie mi kiedy,którego grudnia-moze i ja się zabiorę w grupce kibiców?!?
pozdrawiam HEY ŚLĄSK :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-10-28, 21:56   

WILU napisał/a:
Sprawa pożegnania Maćka Zielińskiego jest mozna delikatnie powiedzieć kiepsko organizowana przez działaczy klubu. Mecz pożegnalny przełożyli na .... 06.2007, teraz słysze że koszulka nie wisi nad halą, nie wspominając o podpisywaniu z nim kontraktow w ostatniej chwili. Zielony grał dla klubu prawie 20 lat, pokazal co to wiernosc i lojalnosc kiedy np. Tomczyk skakał jak zabka gdzie mu dali wiecej siana. Zdobyl serca kibiców Śląska, w tym moje i Wasze zapewne również i nalezy mu sie do holery jakieś konkretne ukoronowanie osiągnięć. Czapki z głów - działacze do roboty !


Podpisuję się pod tym obiema rękami, aczkolwiek sam Maciej mówił, że lepiej przełożyć ten mecz pożegnalny, by zagrali wszyscy, z którymi spędził niezapomniane chwile, a jak wiadomo ostatnio zaproponowany termin uniemożliwiłby przyjazd choćby Dainusowi Adomaitisowi.


PS. Śląsk u siebie z Prokomem gra 23 grudnia br.
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 48
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-10-28, 22:43   

MaRiO napisał/a:
Śląsk u siebie z Prokomem gra 23 grudnia br.
- no to git termin-na dzień dzisiejszy PISZĘ się też na meczyk :evil: :wink: :evil:
pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
MaRiO 
..


Wiek: 82
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: B r Z e G

Wysłany: 2006-11-27, 08:38   

..a już dziś o 18 w Orbicie Śląsk zagra z Polonią Warszawa. Zapowiada się ciekawy meczyk, już się nie mogę doczekać :)

Do boju Śląsku!

[ Dodano: 2006-11-28, 07:30 ]
Jadąc na mecz Śląska z Polonią sądziłem, że wrocławianie poradzą sobie bez większych problemów, a jednak.. Początek meczu zapowiadał już wielkie emocje i mocną walkę. Polonia postawiła trudne warunki i od początku spotkania nieznacznie prowadzili. Słabe zawody w Śląsku rozgrywali wysocy zawodnicy m.in. Hyży i Stefański. Jeszcze na 40 sekund przed końcem Śląsk przegrywał 4 pkt. jednak zdołał doprowadzić do remisu 69:69 i dogrywki. Kapitalna gra Deana Olivera (do złudzenia stylem gry przypomina mi Lynna Greera) oraz Tima Kisnera (w najważniejszym momencie meczu rzucił przez ręce za trzy pkt.) W dogrywce podopieczni trenera Urlepa nie dali najmniejszych szans Polonii wygrywając ostatecznie 84:77, a mecz efektownym wsadem zakończył Miha Fon.

We Wrocławiu zjawiliśmy się w 6-cio osobowym brzeskim składzie.

Po raz kolejny wrocławska publiczność okazała się szóstym zawodnikiem meczu. Kapitalna atmosfera i na stojąco przez ostatnie około 6 minut meczu.

Kilka fotek z wczorajszego meczu tutaj

[ Dodano: 2006-11-28, 11:53 ]
:brawo:
Ostatnio zmieniony przez MaRiO 2006-11-28, 08:30, w całości zmieniany 2 razy  
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: slask, wroclaw


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu