Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Wojciech Huczyński - kandydat na burmistrza Brzegu
Autor Wiadomość
cybermac 



Wiek: 56
Dołączył: 06 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-11-05, 18:11   

już raz prosiłem żebyś mnie nie zdrabniał. ja tego nie robię, gdyż kkolesiami nie jesteśmy i na pewno nie będziemy. ale chyba nie dociera to do takiego tępaka jak ty.
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 18:48   

To ten Harłacz od Surdyki był tak długo przewodniczącym jakieś rady nadzorczej, a teraz na Huczyńskiego najeżdza :x Aby komuś powierzyć taką funkcję to naprawdę trzeba mieć do niego zaufanie, oj cchłopaki peowiaki.....
Na listach TRZB są ludzie z PO , pewnie zobaczyli co sie dzieje gdy G. S został przewodniczącym i podziękowali mu i Wojbusowi za wspólpracę :o
Gratulacje, szanuję tą partię, ale co wyrabia sie w Brzegu, to przechodzi ludzkie pojecie :cry:
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 18:52   

Czyli Harłacz , mówiąc językiem mafii , skrewił , hehehehe
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 19:16   

Nie tylko czemu od razu nie zrezygnował z rady jak mu nie pasiło, tylko siedział do końca, kasa mu nie śmierdziała, patriota lokalny!!! Tylko biednemu Grzesiowi burmiś sam podziekował pewnie, bo tak by chłopina siedział w radzie ZHK. :(
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 19:23   

Zasiadanie w radzie nadzorczej to przestępstwo?
Zasiadanie w radzie nadzorczej to forma gratyfikacji przez miłosciwie panującego?
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 19:27   

Nie wiedziałem Wojbusie, ale ty jesteś bardziej w temacie. I co nie przeszkadzało mu to, czapka drobnych zawsze się przyda! :D
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 19:29   

Nawet wierny zastępca się odwrócił od twego idola i obsmarował go w gazecie , coś musi byc na rzeczy.
0 UP 0 DOWN
 
cybermac 



Wiek: 56
Dołączył: 06 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-11-05, 20:04   

z tego co zdążyłem się dowiedzieć to nie huczyński podziękował surdyce lecz surdyka huczyńskiemu za zasiadanie w radzie. no ale to raczej dziwne dla większości, że ktoś potrafi zrezygnować z kasy zamiast ją brać i siedzieć cicho. tylko komu ja to piszę?
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 20:09   

Trzeba wierzyć ze na tym forum pojawiaja się też ludzie rozsądni i obiektywni , spoko cybermac .
Klakierów i tak nie przekonasz , bo oni nie maja przekonań ,tylko określoną misję do spełnienia
0 UP 0 DOWN
 
cybermac 



Wiek: 56
Dołączył: 06 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-11-05, 20:15   

misja się już niedługo skończy. jeszcze tydzień, może trochę dłużej
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 20:24   

wierze ze skończy się z marnym skutkiem
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 20:29   

To żle słyszłeś, albo tak chciałeś słyszeć.
0 UP 0 DOWN
 
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-11-05, 21:49   

Grzesiu wyleciał i to z hukiem. Próbował wtedy jeszcze parę osób namówić do bojkotu Huczyńskiego, ale wtedy wszyscy przejrzeli go na wylot i zrozumieli, że tak naprawdę chodzi mu o jego prywatny interes.
Co do Adaśka Magnetofonika, to nie tylko do końca kiedy było to możliwe ciągnął kasę z Rady Nadzorczej, później nawet pożyczał na lodówkę, bo biedak nie miał gdzie kaszanki przechowywać. To się nazywa wdzięczność.
O ile Grzesia jeszcze można zrozumieć, bo od kiedy wyleciał z Rady, to nie krył swojej nienawiści do Huczyńskiego, o tyle A.H. okazał się zwykłą k....ą.
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-05, 22:27   

Jakie słownictwo , fuj , fuj .
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-06, 00:33   

Przeczytałam dyskusje na kilku ostatnich stronach i próbuje pozbierać fakty.
Jeśli się pomylę, to proszę mnie poprawić:

1. Pan GS był zaangażowany w kampanię sprzed 4 lat i mocno popierał pana Huczyńskiego, skoro takie poparcie kazał sobie napisać na swojej ulotce. Czy tak?

2. Pan GS otrzymał od burmistrza, pana Huczyńskiego możliwość pracy w Radzie Nadzorczej jednej z miejskich spółek. Czy tak?

3. Pan GS utracił możliwość pracy w Radzie Nadzorczej, gdyż Pan Huczyński stracił zaufanie do jego kwalifikacji. Czy tak?

4. Pan GS zaczął więc wewnątrz brzeskiej PO knuć przeciw panu Huczyńskiemu. Czy tak?

5. W wyniku zaufania pana Huczyńskiego do ludzi, którzy jego zaufanie zawiedli (jakiś pan Harłacz i pewnie inni), knucie pana GS-a zostało uwieńczone "sukcesem". Czy tak?

6. W tym "sukcesie" pana GS-a miały też swój udział władze PO w Opolu, co wyczytałam między wierszami wywiadu z byłym przewodniczącym koła miejskiego (przepraszam, ale zapomniałam nazwiska). Te opolskie władze PO nie lubią pana Huczyńskiego, bo odebrał Opolu majątek Brzegu przywłaszczony uprzednio przez opolskie ECO. Czy tak?

7. Czyli, jeśli ja coś w ogóle rozumiem, to z powyższego jasno wynika, że "sukces" pana GS-a był rezultatem:
a- knucia pana GS-a
b- nielojalności "przyjaciół" pana Huczyńskiego
c- reprezentowaniem przez pana GS-a interesów Opola przeciwko interesom Brzegu, aby uzyskać własne polityczne korzyści. Czy tak?

Jeśli coś poplątałam, to bardzo proszę mi wytłumaczyć co i gdzie, bo być może za mało wiem i przez to czegoś nie rozumiem.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzegu, burmistrza, huczynski, kandydat, na, wojciech


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu