Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Kto wygra wybory na fotel Burmistrza?
Autor Wiadomość
uncledavid 

Wiek: 106
Dołączył: 25 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-25, 15:19   Kto wygra wybory na fotel Burmistrza?

Jestem przekonany o tym, że są tylko trzy opcje. A mianowicie, kandydat PiS, PO, badź jeśli szczęście mu dopisze, choć b.wątpie p. Huczyński.

Postkomuniści nie wygrają. Oczywiście twardy elektorat zapewni im kilkanaście procent, ale to nie wystraczy.

Proponuję, żebyśmy przeprowadzili sondaż na łamach forum.
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2006-10-25, 15:45   

hm..ja moge jedynie napiszac,ze czesto spotykam sie ze zdaniem ze wygra D.Byczkowski... wiele osób ,z którymi przebywam,deklaruje,ze głowowac bedzie własnie na Niego
ja i mój wiek :D niestety głosowac nie bedziemy :D dlatego nawet nie zapoznałam sie z programami wyborczymi,o ile takie juz sa ustalone :shock:
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-25, 15:50   

Pan Byczkowski startuje do Sejmiku Wojewódzkiego, więc obstawiam, że nie wygra wyborów na Burmistrza... :)

... co do faworytów to trudno jest mi wytypować, ja zagłosuję na Mariusza Grochowskiego
0 UP 0 DOWN
 
Panna Nikt 



Wiek: 33
Dołączyła: 19 Maj 2006

UP 2 / UP 0


Skąd: z piekła rodem

Wysłany: 2006-10-25, 15:53   

wiem...tak własnie nie kapnęłam...kurcze tak to jest jak sie niepełnoletni nos gdzie nie trzeba wpycha: :D przepraszam bardzo...Tylko czemu byłam pewna ,ze D.B startuje?


przepraszam...przeważnie mysle :P
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-25, 15:55   

Pewnie wygra pan Wojciech Huczyński , sprytnie rozlokował w czasie oddanie hali sportowej , odnowienie Reya , niedawne nadanie nazwy ronda "Solidarności", młodziezy skatepark wybudował , wszystko jak na ironie przed samymi wyborami .
Poza tym zaden kandydat nie ma takich możliwości autopromocji , darmowej gazetki która, albo wcale nie pisze o burmistrzu ,albo pisze w superlatywach.

Gdybym mieł robic zakłady to stawiam na Huczyńskiego .
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-10-25, 18:11   

A jednak Huczyński.
Rozważę taką opcję.
A Skatepark powstał już w zeszłym roku i co ciekawe to wcale nie było tak prosto przekonać radnych. Była podobno nawet propozycja jakiejś tam radnej, która jest nauczycielką, aby pieniądze przeznaczone na ten cel zabrać i dać na podwyżki dla nauczycieli.
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-25, 18:16   

Patrząc z pozycji bookmachra , gość ma wszystkie atuty w ręku.
Moja sympatia jest po stronie GS , ale interes to interes .
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-10-25, 18:28   

A jaki masz interes w tym, aby jednak wygrał Huczyński ?
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-25, 18:36   

Jak stwiam na cos kasę (jako bukmacher) to interes mam w tym zeby wygrac , nie kieruje sie sympatią , lecz realnie oceniam szanse.

Dziwie się ze tek prostej konstrukcji myslowej nie potrafisz zrozumiec.
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-10-25, 18:38   

A gdzie obstawiasz ??/
0 UP 0 DOWN
 
Kris 
Kris


Wiek: 46
Dołączył: 16 Paź 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Warszawa

Wysłany: 2006-10-25, 21:46   

PoCo napisał/a:
A jednak Huczyński.
Rozważę taką opcję.
A Skatepark powstał już w zeszłym roku i co ciekawe to wcale nie było tak prosto przekonać radnych. Była podobno nawet propozycja jakiejś tam radnej, która jest nauczycielką, aby pieniądze przeznaczone na ten cel zabrać i dać na podwyżki dla nauczycieli.


Tak o ile dobrze pamiętam to ta radną była Pani Nadzieja Nawrocka z SLD, ta kobieta chyba całą swoją kadencję w RM żądała podwyżek dla nauczycieli, czyli dla siebie.
Tylko dlaczego przy okazji nie pytała o podwyższenie poziomu nauczania w brzeskich szkołach ???? np. lepszego nauczania języków obcych ???
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-25, 22:32   

Kiedyś, jeden z ojców lewicowości, niejaki Włodzimierz Ilicz, zwany Leninem napisał, że państwo policyjne, to takie, w którym policjant zarabia więcej od nauczyciela.
Był to wyjątkowo ponury żart, bo we wszystkich państwach tzw. "obozu socjalistycznego" nauczyciele, jako inteligencja, a więc element z natury rzeczy podejrzany, zarabiali jedną czwartą tego, co ówcześni policjanci, dla zmylenia społeczeństwa nazywani milicjantami.

Dziś, w naszym kraju, obie te grupy zawodowe są skandalicznie nisko opłacane. Powoduje to negatywną selekcję przy naborze kadr. Znajoma opowiada cuda, jakie problemy ma jej szkoła ze znalezieniem anglistów. A coraz to ujawniane afery z udziałem stróżów prawa przypominają, że policjanci też nie są elitą moralną. A ich zwierzchnicy twierdzą, że przy naborze kadr - nie mają z kogo wybierać.

Dlatego mogę zrozumieć nauczycielkę, która domaga się podwyżek, ale nijak nie jestem w stanie pojąć radnej, która chce to uczynić kosztem sensownego zagospodarowania czasu wolnego młodzieży.

Pani radna zapomniała widać, że młodzi, którzy nie mają "zabawek", znajdują je sobie sami, tylko wtedy te zabawki są nie zawsze zgodne z prawem, a koszty finansowe i społeczne ścigania tzw. "młodocianych sprawców", potem ich karania i resocjalizacji, plus koszty naprawy szkód, których narobili, wielokrotnie przewyższają wydatki na godziwe i atrakcyjne zabawki.

Budujmy i twórzmy więc obiekty dla młodzieży, bo to i fajniej, i mądrzej i w dodatku taniej!
0 UP 0 DOWN
 
lukaszekbrzeg 

Wiek: 40
Dołączył: 06 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-25, 22:48   

ja bede głosowac na panią Bozene Szczesna poniewaz dam szanse kobiecie.I mysle ze to bedzie dobry wybor poniewaz pani Bozena ma dobry pomysł na rozwoj naszego miasta.I moj głos oddam własnie na nią.POZDRAWIAM :)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-25, 22:59   

lukaszekbrzeg napisał/a:
pani Bozena ma dobry pomysł na rozwoj naszego miasta

A jaki to pomysł?
Napisz, proszę, bo bardzo mnie zainteresowałeś.
Zwłaszcza, że podobnie jak pani Szczęsna, też jestem kobietą...
Napiszesz?
0 UP 0 DOWN
 
wojbus 


Wiek: 60
Dołączył: 19 Paź 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-26, 07:28   

Stawiam dolary przeciwko orzechom ze wygra Pan Wojciech Huczyński.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: burmistrza, fotel, kto, na, wybory, wygra


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu