Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie w góry?
Autor Wiadomość
tajga 


Wiek: 36
Dołączyła: 08 Gru 2015

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2015-12-08, 14:16   

Zależy jakie atrakcje Wam w głowie ;) Jeśli baseny, spa, i dobre jedzenie to polecam Terma Białka, gdzie byłam w te wakacje. Jeśli jesteście nastawieni na lenistwo słodkie, to może jakiś hotel na uboczu i spacery w lasku? Ja jednak wolę masaże i taką formę relaksu. Mogłabym tak godzinami leżeć ;D oojj tak!
0 UP 0 DOWN
 
surokatka 



Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lip 2013

UP 5 / UP 13



Wysłany: 2016-06-15, 11:46   

Uwielbiam góry, najczęściej jeżdżę do Zakopanego, ostatnio też zahaczyłam o Istebną. Najlepiej spędza się czas w takich miejscach aktywnie, chodząc po górach i znajdując różne atrakcje.
0 UP 0 DOWN
 
maja21 



Wiek: 41
Dołączyła: 19 Lip 2013

UP 1 / UP 1



Wysłany: 2017-01-18, 14:33   

Klasyka Zakopane albo jak nie to Bieszczady. Są niesamowite szczególnie jesienią!
0 UP 0 DOWN
 
Orle Gniazdo Szczyrk 


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2018

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2018-01-05, 08:42   

tajga napisał/a:
Zależy jakie atrakcje Wam w głowie ;) Jeśli baseny, spa, i dobre jedzenie to polecam Terma Białka, gdzie byłam w te wakacje. Jeśli jesteście nastawieni na lenistwo słodkie, to może jakiś hotel na uboczu i spacery w lasku? Ja jednak wolę masaże i taką formę relaksu. Mogłabym tak godzinami leżeć ;D oojj tak!


Pyszne jedzenie, obiekt na uboczu (na szczycie wzgórza z pięknymi widokami na panoramę Beskidu Śląskiego), wokół dużo zieleni, liczne trasy piesze oraz wiele atrakcji w obiekcie i w Szczyrku. Brzmi jak świetny pomysł na wakacje? :)

Jeżeli tak to zapraszamy do Centrum Kongresów i Rekreacji Orle Gniazdo w Szczyrku.

Dysponujemy ponad 550 miejscami noclegowymi w pokojach 1, 2, 3 i 4-osobowych z łazienkami, TV i wspomnianymi wcześniej niepowtarzalnymi widokami oraz m.in. 2 restauracjami, kawiarnią, klubokawiarnią, grill barem oraz atrakcjami dla dzieci i młodzieży.

Mamy specjalne oferty pobytowe, z którymi można zapoznać się na naszej stronie internetowej.

Z Brzegu dojazd tutaj jest bardzo prosty. A4 do Katowic, a później na południe S1. Ostatnie 10 km drogą jednopasmową, a tak to cały czas dwupasmówką :)
0 UP 0 DOWN
 
butter 
Powodzonka i szerokości :)



Wiek: 36
Dołączył: 13 Gru 2005

UP 61 / UP 15


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2018-01-07, 23:37   

Przez Tychy i Pszczyne ? nigdy w życiu. Tylko i wyłącznie Żory Skoczów.... A4,A1,S52,...

swoją drogą, poprawiliście już stan obiektu ? swojego czasu schodząc wielokrotnie z Klimczoka widok nie zachęcał a wręcz odstraszał :)
0 UP 0 DOWN
 
Orle Gniazdo Szczyrk 


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2018

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2018-01-08, 11:33   

butter napisał/a:
swoją drogą, poprawiliście już stan obiektu ? swojego czasu schodząc wielokrotnie z Klimczoka widok nie zachęcał a wręcz odstraszał :)


Na przełomie 2016 i 2017 roku zmienił się właściciel Orlego Gniazda, który sukcesywnie i z powodzeniem modernizuje obiekt po wcześniejszych zaniedbaniach inwestycyjnych.

W 2017 roku wymieniliśmy m.in. okna i dywany, otworzyliśmy Hutę Smaków - restaurację z daniami a'la carte, kawiarnię widokową Bar 6. Piętro, stylową klubokawiarnię - Retrospektywa, dodaliśmy mapki w obiekcie, wymieniliśmy telewizory i łóżka i podnieśliśmy standard pokoi w segmencie C.

Prace modernizacyjne postępują w bardzo szybkim tempie :) Zapraszamy do samodzielnej weryfikacji :)
0 UP 0 DOWN
 
katka78 


Wiek: 45
Dołączyła: 03 Kwi 2018

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2018-04-03, 10:55   

Jeśli chodzi o krajobrazy to najbardziej podoba mi się w Tatrach, ale nie przepadam za tłokiem i komercją, więc szukam teraz jakiejś fajnej alternatywy. Myślałam o wyjeździe w Bieszczady albo o Beskidzie Żywieckim.
0 UP 0 DOWN
 
kwikkwik 


Wiek: 31
Dołączył: 25 Mar 2021

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2021-03-27, 15:56   

bieszkday można dobrze wypoczać na łonie natury :)
0 UP 0 DOWN
 
plagit 


Wiek: 48
Dołączyła: 23 Cze 2021

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2021-06-24, 07:02   

morze bałtyckie i wszystkie rzeki dunajec spływ dunajcem
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 28
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu