Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Mariusz Grochowski ???
Autor Wiadomość
zgadnijktoto 


Wiek: 50
Dołączyła: 29 Sie 2006

UP 23 / UP 31



Wysłany: 2006-12-06, 20:41   

co tam konkursy, Armin wszystko może :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Dario 


Wiek: 62
Dołączył: 02 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-08, 01:09   

Dzisiaj przeczytałem w PPB wywiad z naszym "nowy" starostą panem Arminem S. przyznam, ze się nawet trochę wzruszyłem, nowa twarz, nowe image, nowe kadry,
czyżby stare już nigdy nie wróci? Oj daj Boże, bo jak zaliczy nową wpadkę, to obawiam się,że w przyszłosci zostanie "zmuszony" zostać wojewodą. Natomiast jeśli jest prawdą, że zaproponował w starostwie pracę panu Grochowskiemu to może i dobrze, że stawia na nowych ambitnych ludzi, bo jeśli postawi na swoje stare "sprawdzone" kadry to porażka murowana.
0 UP 0 DOWN
 
franco 

Wiek: 49
Dołączył: 23 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-08, 09:21   

Najciekawsze jest to, że Pan Grochowski już ponoć od kilku dni zagościł się na dobre w urzędzie, a konkurs na stanowisko, które ma objąć został dopiero ogłoszony .....
No cóż nowa władza - nowe zwyczaje :)

[ Dodano: 2006-12-09, 10:09 ]
Ale tak sobie myślę, że nie musi tak być, bo to, że tak jest to tylka wina pasywnej postawy obywateli w stosunku do zagrywek władzy. Proponuję więc, żeby np. Pani Naczelna PPB lub może nawet Pan Prezes Stowarzyszenia, nagłośnili tę sytuację i być może nie dopuścili do kolejnego nepotyzmu i kolesiostwa. A swoją drogą to nowy Pan Starosta reprezentuje ugrupowanie które w nazwie ma słowo "sprawiedliwość" .....
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-12, 09:21   

franco napisał/a:
Najciekawsze jest to, że Pan Grochowski już ponoć od kilku dni zagościł się na dobre w urzędzie, a konkurs na stanowisko, które ma objąć został dopiero ogłoszony .....

Z mojej wiedzy jest osobą p.o. (pełniącą obowiązki), a nie osobą powołaną bez konkursu...
Uważam zresztą, że akurat na tym, co robi - Pan Grochowski się zna doskonale... (ale to moje prywatne zdanie)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-12, 19:27   

Pana Grochowskiego pokazała dziś telewizornia, a dokładniej - Kurier Opolski. Uśmiechnięty od ucha do ucha szedł zdecydowanym krokiem na kamerzystę, ale go nie rozdeptał, na szczęście... ;-)
Myślę, że po takiej promocji, to Pan Grochowski w cuglach wygra wszelkie konkursy... :P
0 UP 0 DOWN
 
franco 

Wiek: 49
Dołączył: 23 Lis 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-13, 14:43   

[/quote]
Z mojej wiedzy jest osobą p.o. (pełniącą obowiązki), a nie osobą powołaną bez konkursu...
Uważam zresztą, że akurat na tym, co robi - Pan Grochowski się zna doskonale... (ale to moje prywatne zdanie)[/quote]

Pani Naczelna, ja zawsze myślałem, że funkcję p.o. może pełnić jedynie osoba już zatrudniona w instytucji a nie osoba z zewnątrz, ale jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić .....
Natomiast jestem bardzo ciekawy co ma Pani na myśli mówiąc, że Pan Grochowski doskonale zna się na tym co robi (pozyskiwanie funduszy ???), bo o ile dobrze pamiętam, to w jednym z artykułów i to na łamach Pani gazety, przyznał się bez skrupułów, że nie ma żadnego doświadczenia w pracy w samorządzie i uważał, że jest to nawet jego plusem (było to w trakcie kampanii wyborczej).
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-12-13, 15:00   

franco napisał/a:

Pani Naczelna, ja zawsze myślałem, że funkcję p.o. może pełnić jedynie osoba już zatrudniona w instytucji a nie osoba z zewnątrz, ale jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić .....

Ależ ja nie mam żadnego pojęcia na temat regulaminu, zasad i warunków pełnienia takiej funkcji....
Ja jedynie napisałam, że z tego, co wiem pełni funkcję p.o.
Ale z samej ciekawości zajrzę na stronę Starostwa albo gdzie indziej (a może Pan wie, gdzie?).... i wspólnie wyciągniemy odpowiedni wniosek

franco napisał/a:
Natomiast jestem bardzo ciekawy co ma Pani na myśli mówiąc, że Pan Grochowski doskonale zna się na tym co robi (pozyskiwanie funduszy ???), bo o ile dobrze pamiętam, to w jednym z artykułów i to na łamach Pani gazety, przyznał się bez skrupułów, że nie ma żadnego doświadczenia w pracy w samorządzie i uważał, że jest to nawet jego plusem (było to w trakcie kampanii wyborczej).

Pan Mariusz dość często mówił o swoim doświadczeniu i znajomości zasad pozyskiwania środków unijnych (niestety, nie na łamach PP-B), więc myślę, że w tym może się sprawdzić... i zrobić coś pożytecznego dla naszego powiatu, a skoro nie ma doświadczenia w samorządzie, to teraz ma okazję je nabyć...
Ponadto, człowiek, który naprawdę uzyskał tak dobry wynik w Wyborach Samorządowych, a zajmujący się na co dzień (jak pisał w swoich materiałach) zarządzaniem oraz doradztwem gospodarczym - może wnieść wiele nowych, dobrych i zdrowych zasad do obecnie funkcjonujących.... i tak, jak pisałam - jest to moje (Beaty Zatoń) prywatne zdanie...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: grochowski, mariusz


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu