Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Korepetycje z matematyki!
Autor Wiadomość
Elmirka 



Wiek: 38
Dołączyła: 31 Sty 2007

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2014-07-03, 08:42   Korepetycje z matematyki!

Udzielam korepetycji z Matematyki na poziomie wszystkich rodzajów szkół.
Skończyłam matematykę na Uniwersytecie Wrocławskim, mam również ukończone przygotowanie pedagogiczne. Korepetycji udzielam już od 10 lat.

Proponuję wygodne ustalanie terminów, bezstresowo, to ja przychodzę do ucznia, więc rodzice mają pełną kontrolę nad odbywanymi się zajęciami.

Rodzice pamiętajcie, że często pomocy potrzebują nawet dzieci w szkole podstawowej!!
Uczniu pamiętaj, że naukę do egzaminów końcowych trzeba rozpocząć jak najszybciej aby miała efekty!!!


Pamiętaj!!!!! Im szybciej zostaną nadrobione zaległości tym łatwiej będzie opanować kolejny materiał.

Więcej informacji udzielam pod nr telefonu 512862855 :) Gdy nie odbieram oddzwaniam w wolnej chwili.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2014-07-08, 14:16   

To może krótka dyskusja. Co na naszym brzeskim rynku jest powodem tego, że niezbędne są korepetycje z matematyki? Zbyt duża ilość uczniów w klasach, słabe przygotowanie nauczycieli, brak chęci w uczeniu się czy może jakieś inne powody?
0 UP 1 DOWN
 
kanclof 


Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2014

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2014-07-14, 13:30   

Moim zdaniem za wszystkim stoi program nauczania. Od lat jest taki sam i nic nie wnosi do przyszłego życia młodzieży.
0 UP 0 DOWN
 
gasrom 


Wiek: 53
Dołączyła: 09 Sie 2015

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2015-08-12, 06:47   

Ale matma uczy logiki
0 UP 0 DOWN
 
sedefina 


Wiek: 34
Dołączyła: 15 Gru 2015

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2015-12-15, 13:44   

wg mnie nie należy tego rozpatrywać w kategoriach Brzeski czy nie Brzeski... korepetycje są poszukiwane i udzielane w kazdym mieście w Polsce, na to nie ma zasady. Ale rzeczywiscie winą można obarczyć system edukacji i nauczycieli którym sie po prostu nie chce. Myślą ze powiedzą raz i dzieciaki już powinny wszystko umieć a tak to nigdy nie zadziała. A jak dzieciak nie umie to co? Jedynka i stresy. Tak to wlasnie wyglada. Dlatego to jet po prostu wina nauczycieli w całej Polsce
0 UP 0 DOWN
 
yoorek 


Wiek: 66
Dołączył: 13 Paź 2008

UP 477 / UP 1011



Wysłany: 2015-12-15, 20:22   

Korki nie są tylko po to ,by ochronić ucznia przed złą oceną.Ja szukam nauczyciela(nauczycielki) matematyki dla córki z 2 klasy liceum ,w trosce o właściwy poziom wiedzy i dobrą szkołę po liceum.Jeżeli są osoby,które podejmą się trudu nauczania mojej córki ,proszę o kontakt na priv.
0 UP 0 DOWN
 
opol.soka 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Wrz 2019

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2019-09-24, 10:13   

oo fajnie bardzo czy wszytkich przyjmujesz na korepetycje ? to znaczy czy te same osoby w jakim wieku ?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 26
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu