Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Inez
2007-03-14, 13:10
Związki damsko męskie
Autor Wiadomość
mefisto777 
mefisto777



Wiek: 43
Dołączył: 23 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-23, 20:21   Związki damsko męskie

Witam :) co sadzicie o zwiazkach damsko meskich :) poznawanie ludkow przez internet itp czy to dobre zle i takie tam :) Brzeg to male miasto stosunkowo rzecz biorac roznie bywa ludzie sie widuja na ulicy, w miescie , na imprezach nie zwracajac na siebie uwage gdy przez gg rozmawiaja i sa soba zainteresowani spotykaja sie :) i co dalej czy taki zwiazek moze miec przyszlosc, czy wysylanie zdjec wczesniej to dobry pomysl :) ciekaw jestem jak sie na ta sprawe zapatrujecie robie z tego magisterke i posluzy mi to tez za opinie :) do statystyk was dodam :P pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Woźny 
... być jak Czesiu ... :D



Wiek: 39
Dołączył: 22 Kwi 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg aber Wrocław

Wysłany: 2005-11-25, 01:13   

Wsztsko jak zwykle zalezy od poszczegolnych ludzi. Ja dzieki gg (tzn, tlenowi) jestem barrrrrdzo szczesliwy od ponad 7 miesiecy :P ... jesli rozumeisz o co mi chodzi :mrgreen:
0 UP 0 DOWN
 
warlike 


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 41
Dołączył: 23 Kwi 2005

UP 12 / UP 2



Wysłany: 2005-11-25, 05:15   

ja poznałem wiele osób przez GG Tlen ale nic z tego nie było może dlatego że mam dziewczyne od dłłłłuższego czasu :evil: a co do samych znajomości to dzięki forum poznałem kilka osób z tego forum osobiście takie forma znajomości jest dobra tylko żeby nie była to znajomośc tylko internetowa trzeba wyjść i spotkać sie oko w oko
0 UP 0 DOWN
 
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2005-11-25, 13:56   

Jestem stałą bywalczynią jednego z forum babskich. Padło tam pytanie :jak sie poznaliscie? i okazało się ze 60 % dziewczyn poznało swoich mężów i narzeczonych przez internet !
Ja akurat nie, ale poznałam sporo fajnych koleżanek, z jedna niedawno po 2 latach znajomosci netowej sie spotkałam.
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2005-11-28, 13:04   

Cieżko powiedzieć jak to naprawdę jest. Ja poznałam przez GG 3 fajnych Panów. Utrzymuję z nimi dobry kontakt od kilku m-cy. Dzwonimy do siebie, codziennie rozmawiamy, czasem spotykamy się, gdy jest taka okazja na meczu lub w innym miejscu. Wymieniamy ploteczki, życzenia urodzinowe i szczere pozdrowienia w różnych sytuacjach życiowych, które nas spotykają.

mefisto777 napisał/a:
przez gg rozmawiaja i sa soba zainteresowani spotykaja sie i co dalej czy taki zwiazek moze miec przyszlosc


Ale te zwiazki nie mają przyszłości i my o tym doskonale wiemy, bo wszyscy jesteśmy w stałych zwiazkach ze swoimi życiowymi partnerami. Natomiast znajomości te to przyjaźń damsko-męska, choć pewnie niewiele osób w takową wierzy :wink:

mefisto777 napisał/a:
czy wysylanie zdjec wczesniej to dobry pomysl


Co do zdjęć. Tu trzeba się zastanowić, co jest główną przesłanką w takim związku i na czym chcemy go opierać. Ja i moi Panowie wymieniliśmy się zdjęciami, wiadomo, że nie nastąpiło to na samym początku znajomości, ale po kilku miłych rozmowach, czemu nie :wink: . Przecież i tak spotykamy się w realnym świecie więc po co te uniki. Przyjaźni nie można zbudować na kłamstwie i unikach. Znam siebie, wiem ile jestem warta, jaka jestem, jeśli druga strona tego nie doceni to czy jest sens ciągnąć dalej taką znajomość? A poza tym, wygląd to tylko opakowanie, liczy się jego zawartość :wink: . Jeśli dwoje ludzi świetnie się rozumie i dobrze dogaduje to zdjęcie nie powinno dużo zmienić w ich relacjach.
Z drugiej zaś strony, nie jestem za wysyłaniem zdjęć przy pierwszej rozmowie, bo właściwie nie wiadomo jeszcze kto je dostaje i jaki z nich zrobi użytek :!:
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-04-02, 01:23   

też uważam że wszystko zależy od punktu widzenia...ja uważam że zasada jest prosta-cyt. NOWĄ KOLEŻANKĘ "...szczerość to wspaniała rzecz,czasem boli,ale warto..." - i wszystko w temacie-POZDRAWIAM :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Inez 
Mod na emeryturze ;)



Wiek: 45
Dołączyła: 15 Wrz 2005

UP 10 / UP 0



Wysłany: 2006-04-02, 09:54   

sędzia DRED napisał/a:
...szczerość to wspaniała rzecz,czasem boli,ale warto..."


Czy to nie jest przypadkiem fragment mojego wiersza :?:

A co do związków damsko-męskich. Hmmm... poznaję bardzo dużo osób, przede wszystkim panów. Oni wiedzą, że jestem mężatką (to dla mnie podstawawa informacja jaką przekazuję). Wygłupiamy się i czasem podpuszczamy, ale obie strony wiedzą, że to tylko żarty :wink: Dla mnie przyjaźń damsko-męska istnieje i nie mam z nią problemu. Ale w moim życiu tak naprawdę liczy się tylko jeden mężczyzna i On o tym wie. A skoro już jesteśmy przy wierszach, to przekonam Was, że wie :D

"On wie"

Jest dla mnie wszystkim.
Ziemią, po której stąpam.
Wodą, która daje życie.
Powietrzem, którym oddycham.
Słońcem, które mnie ogrzewa
i swymi promieniami pieści.
Miłością, która wypełnia me serce.
Jest moim życiem.

On wie ...

= 12.07.2005r. =
0 UP 0 DOWN
 
sedzia DRED 
sir Rafcio



Wiek: 49
Dołączył: 01 Cze 2005

UP 3 / UP 0


Skąd: Zasiedmiogorogrod

Wysłany: 2006-04-02, 10:34   

tak to TFÓJ cytat-obiecuje używać go w razie potrzeby i tylko z dopiskiem CYT. hehe-bo już widzę czerrrrrrrrrrwonyton pisania a nie chce abyś mnie jeszcze skrzyczała-hehehe-POZDRAWIAM :evil: :wink: :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2006-06-21, 06:58   

Skoro zaczynamy dyskusję o uporządkowaniu forum, to proponuję ten wątek to offtopic. Nie wiem dlaczego jest w CIEKAWE MIEJSCA. Podkreślam: PROPONUJĘ! :) .

Pozdr
0 UP 0 DOWN
 
Marek Kajdas 


Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-07-13, 11:02   

To drugi taki wątek o podobnej tematyce - związki przyjaźnie w sieci...

Scalić OBA - moja mowa będzie krótka, nie wejdę do tego ogródka 8)
0 UP 0 DOWN
 
taaluma 
Głód doświadczeń...



Wiek: 33
Dołączyła: 04 Maj 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Dżamejka;]

Wysłany: 2006-08-05, 17:54   

Ja osobiście uważam, że poznawanie ludków przez internet może przynieść rózne rezultaty. Raz jesteśmy potwornie rozczarowani, a innym razem zachwyceni nową znajomością zawratą własnie w taki sposób...nigdy nic nie wiadomo.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: damsko, meskie, zwiazki


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu