Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Co sądzicie na temat brzeskiego kolarstwa ???
Autor Wiadomość
Pszczoła 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-12, 19:48   Co sądzicie na temat brzeskiego kolarstwa ???

Napiszcie co sądzicie na temat brzeskiego kolarstwa ???
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-12, 20:00   

Dużo talentów, mało kasy, szkoda że brzeski klub nie jest doceniany, bo wychodzi stąd wielu bardzo dobrych młodych kolarzy... przydałoby się więcej pisać o dokonaniach zawodników Ziemi Brzeskiej, wiem że na forum jest ich kilku, więc mogliby czasem się pochwalić
0 UP 0 DOWN
 
lipek 
służe pomocą...



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lut 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-09, 23:59   

a ja mysle ze problem również tkwi w sztabie szkoleniowym Brzeskiego klubu,ale to moje osobiste odczucie, reszty nie będe pisał na forum jak coś to PW
0 UP 0 DOWN
 
Pszczoła 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-01-10, 19:17   

Tu się lipek mylisz, jak już wcześniej pisałem sztab szkoleniowy naszego klubu jest znakomity. Po połączeniu dwóch klubów LMGKK "ZIEMIA BRZESKA" BRZEG i LKS BUSTAN NYSA mamy dwóch trenerów, Pana Franka Moszumańskiego, który trenuje zawodników z Brzegu i Pana Jacka Bartkiewicza, który trenuje zawodników z Nysy. Przypominam, że połączony klub nazywa się WLUKK "Brzeg - Nysa". Na obozach i zgrupowaniach, jesteśmy pod okiem obydwu trenerów. Przez tych trenerów nie osiągnelibyśmy nic w poprzednim i w tym nadchodzącym sezonie oraz nie wrócilibyśmy z takimi wynikami z Przełajowych MP w Kozienicach.

Wiele klubów chciało by mieć takich treneró jak my. Mogę wymienić kilku trenerów, którzy są tak samo szanowani jak nasi trenerzy. takimi szkoleniowcami są:
Marcin Mientki (TKK Pacyfic NEstle Torun)
Jacek Kołba (LKS BAszta Golczewo)
Jerzy Świnoga (SMS Żyrardów)

Wymieniłem moim zdaniem trzech najbardziej szanowanych w moim odczuciu, ale jest ich około 20. Może w przyszłym roku, albo w najbliższych latach obędzie się jakiś większy wyścig na terenie naszego miasta i wtedy zobaczycię naszych zawodników w akcji.
0 UP 0 DOWN
 
Lesny 

Wiek: 44
Dołączył: 02 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-02, 22:22   

Pszczoło!!!!
Jesteś jeszcze młodym człowiekiem i dużo przed Tobą! Jak ja byłem w Twoim wieku to też wierzyłem w słowa Franka i skoczyłbym za nim w ogień!!! Ale z biegiem czasu każdy z zawodników przekonał się jaki jest naprawdę. Można by wymieniać dziesiątki zawodników, którzy skończyli się ścigać, bo pan Moszumański utrudniał przejście do innego klubu, a sam nie zapewniał warunków szkoleniowych. Żaden z byłych zawodników nie chce mieć z nim nic do czynienia! Ostatnim zawodnikiem, który odszedł do innego klubu (również przez tego człowieka) był Kajetan Skrobiach. W wielu przypadkach dotyczyło to zawodników, którzy mieli już jakichś poziom. A więc trenuj to sam przekonasz się na własnej skórze! Uważam, że następnym zawodnikiem, który się o tym przekona będzie dobrze zapowiadający się chłopak A. Tekliński. Zarówno Skrobiach, jak i Tekliński są w Szkole Mistrzostwa Sportowego i byli trenowani przez innych trenerów. Więc nie porównuj Moszumańskiego do M. Miętkiego i J. Świnogi. To byli znakomici zawodnicy, a teraz szkoleniowcy.
Pan Moszumański nie ma kompletnie pojęcia o tym sporcie. Jego metody treningowe były stosowane w latach sześćdziesiątych (łyżka soli po treningu, aby uzupełnić pierwiastki, itd). Ja pracowałem z grupą trenerską ok. 20 osób m.in. A. Piątek, A. Kołodziejczyk, R. Szurkowski, K. Marchewka i mogę coś powiedzieć na ten temat. A Wy jesteście młodzi i jakie macie porównanie. Jak miałem 15 lat to też Moszumański pociskał nam bajerę, że trenował Szozdę, Halupczoka, Serediuka, czy Rajcha, a jak poznałem tych ludzi to okazało się brednią.
Ciężko zrozumieć tego człowieka. Po co on to robi??? Chodzi na mecze brzeskich zespołów koszykówki kobiet, czy piłki nożnej. Zamiast kibicować brzeskim drużynom to on cieszy się z ich porażek.


Młodym kolarzom życzę dużo sukcesów i odwagi…..
0 UP 0 DOWN
 
Radek 


Wiek: 41
Dołączył: 09 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-02, 22:37   

Zgadzam się z każdą poruszoną przez ciebie kwestią! Niestety taka jest prawda o brzeskim łowcy talentów. Sam tego doświadczyłem i nie jedna osoba może to samo powiedzieć!
0 UP 0 DOWN
 
Pszczoła 



Wiek: 32
Dołączył: 18 Kwi 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-02-11, 19:33   

Kajtek nie odszedł od brzeskiego klubu z powodu kłótni z trenerem. Odszedł z innych przyczyn. Kajtek Skrobich chociaż mówi "dzieńdobry" panu Frankowi, co w twoim przypadku nie mogę tego powiedzieć. Naszczęście po sukcesach Kajtka i Adriana ktoś w końcu zobaczył, że warto zainswestować w nasz klub. Co do Adriana, dzisiaj z nim rozmawiałem i wcale nie ma zamiaru odchodzić z naszego klubu szybko. Oczywiście w orliku zapewne będzie się ścigał w innych barwach, bo pan Franek nie będzie chciał psuć mu kariery.
0 UP 0 DOWN
 
Radek 


Wiek: 41
Dołączył: 09 Gru 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-11, 23:32   

Pszczoła napisał/a:
Kajtek nie odszedł od brzeskiego klubu z powodu kłótni z trenerem. Odszedł z innych przyczyn. Kajtek Skrobich chociaż mówi "dzieńdobry" panu Frankowi, co w twoim przypadku nie mogę tego powiedzieć. Naszczęście po sukcesach Kajtka i Adriana ktoś w końcu zobaczył, że warto zainswestować w nasz klub. Co do Adriana, dzisiaj z nim rozmawiałem i wcale nie ma zamiaru odchodzić z naszego klubu szybko. Oczywiście w orliku zapewne będzie się ścigał w innych barwach, bo pan Franek nie będzie chciał psuć mu kariery.


Ale ty Pszczoła jesteś naiwny!!! Na temat Kajtka Skrobicha słyszałem odmienną wersję! I ponownie wprowadzasz ludzi w błąd! Ja kiedy już nie byłem zawodnikiem brzeskiego klubu nie unikałem kontaktu z Frankiem Moszumańskim ale on zrobił ze mnie swojego wroga z nieznanych mi przyczyn! i tak robi z każdym kto odchodzi z tego klubu! I nie pisz że jest inaczej bo tego nie doświadczyłeś! Dlatego zawsze będę popierał Tomka Leśniaka bo nie boi się mówić prawdy!
0 UP 0 DOWN
 
Lesny 

Wiek: 44
Dołączył: 02 Lut 2007

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-02-12, 21:23   

Uwagi to Ty możesz robić Frankowi :!: A nie mi :!:

Nie będę mu mówił dzień dobry, bo to wstyd..... A co do Kajetana to ja wiem, dlaczego odszedł. W następnym sezonie jak będzie się ścigał to spróbuję mu załatwić jakąś grupę.

I nie wypisuj opowieści dziwnej treści o propozycjach z grup zawodowych, bo nie wiesz jaka jest ciężka sytuacja na rynku. Do grup nie potrzebują kolarzy, którzy może będą kolarzami (co jest dużym błędem). Chcą kolarzy, którzy są orlikami, ale walczą na równi w kategorii elita.

Do chłopaków nie mam nic i kończę temat, bo na Franka szkoda prądu.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeskiego, co, kolarstwa, na, sadzicie, temat


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 27
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu