Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Dziura na drodze? Powalone drzewo? Sąsiad który pali opony w domowym piecu?
Napisz do nas na adres forumbrzeg@forumbrzeg.pl a zajmiemy się każdą sprawą.
Wątpliwa reklama nowej kwiaciarni radnej Bożeny Szczęsnej?
Autor Wiadomość
brzeżaninprawy 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Kwi 2015

UP 20 / UP 17



Wysłany: 2015-05-16, 14:18   Wątpliwa reklama nowej kwiaciarni radnej Bożeny Szczęsnej?

Działająca na facebooku stronka Brzeg Woj-Opolskie zwróciła uwagę na wątpliwą reklamę nowej kwiaciarni "IRYS" przy Chocimskiej. Położonej zaraz obok starej lokalizacji, zadłużonej w ZNM.
Na terenie należącym do miasta stanął samochód z przyczepką ma której umieszczono bilbord reklamowy nowej kwiaciarni.
Prawdopodobnie bez zgody zarządcy i bez opłaty. Czy to znowu nie łapie się pod prowdzenie działalności na mieniu gminy? Może i nielegalnej ale jednak działalności.
Do oceny moralnej pozostaje fakt blokowania reklamą miejsc postojowych przy starej kwiaciarni.

PS. Do Emila, reklama jeszcze stoi, a zdjęcis są na wspomnianym ppprofilu na facebooku.
2 UP 6 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2015-05-17, 09:23   

brzeżaninprawy napisał/a:
Do Emila, reklama jeszcze stoi, a zdjęcis są na wspomnianym ppprofilu na facebooku.

Dzięki, znalazłem. I widziałem przyczepkę, ale nie przyszło mi do głowy żeby takimi bzdurami się zajmować.

brzeżaninprawy napisał/a:
Prawdopodobnie bez zgody zarządcy i bez opłaty. Czy to znowu nie łapie się pod prowdzenie działalności na mieniu gminy? Może i nielegalnej ale jednak działalności.

1. Zgoda zarządcy terenu na co? Na parkowanie?
2. Opłata za co? Czy to strefa płatnego parkowania?

brzeżaninprawy napisał/a:
Czy to znowu nie łapie się pod prowdzenie działalności na mieniu gminy?

To chyba firma reklamowa a nie sklep jest właścicielem przyczepy i samochodu...

brzeżaninprawy napisał/a:
Do oceny moralnej pozostaje fakt blokowania reklamą miejsc postojowych przy starej kwiaciarni.

Straszne. Na terenie miasta stoi co najmniej 5-6, może i więcej innych reklamowych przyczepek, miasto nie ma prawa pobierać od nich żadnych opłat. Wszystkie duże miasta mają z nimi i samochodami reklamowymi problemy i na różne sposoby kombinują, na razie bez większych sukcesów.
Ostatnio zmieniony przez Emill 2015-05-17, 09:24, w całości zmieniany 1 raz  
1 UP 2 DOWN
 
iero10 



Wiek: 38
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 96 / UP 42


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2015-05-17, 09:29   Re: Wątpliwa reklama nowej kwiaciarni radnej Bożeny Szczęsne

brzeżaninprawy napisał/a:
Działająca na facebooku stronka Brzeg Woj-Opolskie zwróciła uwagę na wątpliwą reklamę nowej kwiaciarni "IRYS" przy Chocimskiej. Położonej zaraz obok starej lokalizacji, zadłużonej w ZNM.
Na terenie należącym do miasta stanął samochód z przyczepką ma której umieszczono bilbord reklamowy nowej kwiaciarni.
Prawdopodobnie bez zgody zarządcy i bez opłaty. Czy to znowu nie łapie się pod prowdzenie działalności na mieniu gminy? Może i nielegalnej ale jednak działalności.
Do oceny moralnej pozostaje fakt blokowania reklamą miejsc postojowych przy starej kwiaciarni.

PS. Do Emila, reklama jeszcze stoi, a zdjęcis są na wspomnianym ppprofilu na facebooku.


A skąd pewność, że to sama Pani Radna tą przyczepę tam postawiła??? Skąd pewność, że przyczepa stoi tam bez zgody właścicieli?? Zapewne Radna sama tej reklamy nie namalowała, tylko zleciła jakiejś firmie reklamowej, które to rozwieszają banery na wykupionych przez siebie miejscach lub miejscach mobilnych (czyt. przyczepach).
Poza tym jak pół jesieni przyczepy z facjatami brzeskich "polityków" zastawiały pół parkingu przy Zamku lub/i utrudniały poruszanie się m.in. po ul. Staromiejskiej to jakoś nie rejestrowałeś konta na forum i nie wylewałeś swoich żali.
Jeżeli uważasz, że doszło do popełnienia przestępstwa to poinformuj o tym odpowiednie instytucje: policję, prokuraturę.

No chyba, że chciałeś tylko zareklamować nowy baner, to w dziale "aktualności Brzeg" wypadało by zaktualizować spis wszystkich nowo zawieszonych banerów :)
1 UP 1 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2015-05-17, 17:41   

Ktoś tu ma problemy natury emocjonalnej - kolec róży z kwiaciarni obok zalazł za skórkę?
Przejęcie się szykuje "w imieniu prawa".
Na szyldzie prawo a za szyldem rzeźnia...
0 UP 3 DOWN
 
brzeżaninprawy 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Kwi 2015

UP 20 / UP 17



Wysłany: 2015-05-17, 17:43   Re: Wątpliwa reklama nowej kwiaciarni radnej Bożeny Szczęsne

Emill napisał/a:
Dzięki, znalazłem. I widziałem przyczepkę, ale nie przyszło mi do głowy żeby takimi bzdurami się zajmować.
Zajmować się tym powinny inne służby a nie ty. To tylko tak w ramach niewiary.

Emill napisał/a:
1. Zgoda zarządcy terenu na co? Na parkowanie?
2. Opłata za co? Czy to strefa płatnego parkowania?
Na parkowanie komercyjnej reklamy. Uwierz mi że ZNM ma cennik za takie działania

Emill napisał/a:
To chyba firma reklamowa a nie sklep jest właścicielem przyczepy i samochodu...
Wiadomo, radna Szczęsna udowodniła już jak można przepisać dzierżawę terenu na syna. Przyczepka to pryszcz.

Emill napisał/a:
Straszne. Na terenie miasta stoi co najmniej 5-6, może i więcej innych reklamowych przyczepek, miasto nie ma prawa pobierać od nich żadnych opłat. Wszystkie duże miasta mają z nimi i samochodami reklamowymi problemy i na różne sposoby kombinują, na razie bez większych sukcesów.
Straszne, lepiej nic nie widzieć, nie działać i tylko narzekać przed wyborami.

iero10 napisał/a:
Poza tym jak pół jesieni przyczepy z facjatami brzeskich "polityków" zastawiały pół parkingu przy Zamku lub/i utrudniały poruszanie się m.in. po ul. Staromiejskiej to jakoś nie rejestrowałeś konta na forum i nie wylewałeś swoich żali.
Tak sobie pomyślałem że czas skończyć z tą brzeską hipokryzją, mówieniem po cichu, jakby to mieszkańcy mieliby się wstydzić. Spokojnie przyjdzie czas na wyczyszczenie tej stajni Augiasza, także politycznych samowolek, tj. reklamy księcia w niebieskim fiacie pod kościółem św. Krzyża czy niedoszłego burmistrza przed cmentarzem na Starobrzeskiej przed 1 Listopad.
Na wszystko przyjdzie czas.
Ostatnio zmieniony przez brzeżaninprawy 2015-05-17, 18:08, w całości zmieniany 1 raz  
1 UP 1 DOWN
 
Emill 
Neutral Good



Wiek: 40
Dołączył: 13 Maj 2006

UP 196 / UP 148


Skąd: Stąd

Wysłany: 2015-05-17, 22:04   

brzeżaninprawy napisał/a:
Zajmować się tym powinny inne służby a nie ty.

Żadne służby się tym nie zajmą w takim stanie jaki jest. Mogą co najwyżej postawić znak zakaz postoju.

brzeżaninprawy napisał/a:
Na parkowanie komercyjnej reklamy. Uwierz mi że ZNM ma cennik za takie działania

Chodzi ci o opłatę za zajęcie pasa drogi. Jeśli chodzi o parkowanie przyczepy/samochodu reklamowego żadnego cennika nie ma i nie będzie. Jeśli przyczepa i samochód ma opłacone OC i badania techniczne i nie łamią PRD to nic im nie można zrobić.
1 UP 1 DOWN
 
brzeżaninprawy 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Kwi 2015

UP 20 / UP 17



Wysłany: 2015-05-18, 07:03   

Uwierz Tomaszu że się zajmą i reklama z gminnego terenu zniknie. Paragraf się znajdzie a mam nadzieje ze będzie się to też wiązać z opłatą.

Temat wątpliwe moralności radnej Szczęsnej pozostanie, to fakt.
0 UP 1 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2015-05-18, 07:12   

brzeżaninprawy napisał/a:
Paragraf się znajdzie


"Trójki" pewnie też powstaną aby egzekwować "znajdowane paragrafy"...qurna - lata 45 - 56 ubiegłego wieku powracają?
>>Susznie - to że jest ktoś wolny nie oznacza że prawy - znaczy że prawo jest niepełne - niepełny cytat "Feliks Dzierżyński"<<

Kolejny krok to pewnie 100% podatku od przychodu - czas usunąć krwiożerczych kapytalystuf...i każdemu po menażce.
1 UP 2 DOWN
 
brzeżaninprawy 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Kwi 2015

UP 20 / UP 17



Wysłany: 2015-05-18, 19:42   

Oldstaszek jak zwykle na temat.
Cóż ale wątpliwej jakości reklamę radnej Szczęsnej nie przykryje. Czy tak działa przedstawicielka brzeskich przedsiębiorców.
1 UP 1 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2015-05-18, 22:31   

brzeżaninprawy napisał/a:
Oldstaszek jak zwykle na temat.
Cóż ale wątpliwej jakości reklamę radnej Szczęsnej nie przykryje. Czy tak działa przedstawicielka brzeskich przedsiębiorców.

Widzi Szanowny - ani tej kobiety nie znam i nawet mnie interesuje co to za figura.
Wybrano na radną? - wybrano. Był temat na radzie miasta? - był.
Uwalono jakimiś głosami? - uwalono. Zgodnie z prawem? - poproszę o ocenę prawną imć prawobrzeżnego.
Oceniam jeno teksciki wielce Szanownego Prawobrzeżanina.
A poza tym - może weźmie się Waść za płot co to się wypłocił i poszedł się odświeżać gdzieś w Agromecie - jest jeszcze a może zrobił zniknięcie? - wszak już nikt o niego nie pyta...
http://forumbrzeg.pl/ppadd/viewtopic.php?t=24941
Ciekawe czy miał wartość zabytkową - też skręcono łepek...
0 UP 1 DOWN
 
brzeżaninprawy 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Kwi 2015

UP 20 / UP 17



Wysłany: 2015-05-19, 06:50   

Wielce Old, dwa tematy bez związku. Oba zostały poruszone na forum i old może tam dodawać postu.

Tutaj oldmyślenie powinien pisać o nielegalnej reklamie interesu radnej Szczęsnej. Kogoś kto powinien cechować się myśleniem o dobru mieszkańców, także kokurencji na zdrowych zasadach.
Ostatnio zmieniony przez brzeżaninprawy 2015-05-19, 11:34, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 1 DOWN
 
Bizon 
Wojtek W.


Wiek: 30
Dołączył: 22 Sty 2010

UP 88 / UP 16


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2015-05-19, 19:22   

Brzeżaninprawny, masz jakiś problem z panią radną (chyba już nawet nie radną), wybrali ją zamiast Ciebie na ranego miasta Brzeg, czy o co Ci chodzi, bo nie rozumiem. Widocznie ta pani wynajęła firmę reklamową, która w ten sposób i w tym miejscu ustawiła reklamę, tak więc pretensje winieneś mieć do firmy, której nazwa chyba widnieje na samochodzie będącym złączonym z przyczepą-reklamą.
0 UP 0 DOWN
 
brzeżaninprawy 



Wiek: 45
Dołączył: 21 Kwi 2015

UP 20 / UP 17



Wysłany: 2015-05-19, 21:52   

Bizon, pogadaj z ludźmi z branży reklamowej. Oni ustawiają reklamy tam gdzie każe im zleceniodawca. Zazwyczaj licząc że nikt nie zareaguje.

Mam nadzieję że w tym przypadku kolega ze stowarzyszenia wyborczego radnej Szczęsnej, Dyrektor ZNM Marek Sidor wywiąże się że swoich obowiązków.

Bizon, dlaczego już nie radna?
0 UP 1 DOWN
 
Brzeski
Brzeski


Dołączył: 05 Wrz 2005

UP 110 / UP 54


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2015-05-23, 13:28   

A ja myślałem, że obie kwiaciarnie są tego samego właściciela, i tylko przenoszą się z miejsca na miejsce. Nie jest tak?
0 UP 0 DOWN
 
iero10 



Wiek: 38
Dołączył: 11 Maj 2005

UP 96 / UP 42


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2015-05-23, 20:53   

brzeżaninprawy na jakiej podstawie wnioskujesz że ta kwiaciarnia nadal jest w ogóle pani Radnej, bo z tego co wiem jest to zupełnie nowy właściciel nie powiązany z Radną, więc chyba oczerniasz Radną bez żadnych podstaw....
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu