Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Pierwsze dziecko Grzegorza Wilka
Autor Wiadomość
Damian Kapinos 
reporter


Wiek: 35
Dołączył: 20 Kwi 2008

UP 94 / UP 3


Skąd: Grodków

Wysłany: 2014-02-08, 13:31   Pierwsze dziecko Grzegorza Wilka

Na sklepowych półkach pojawiła się długo oczekiwana solowa płyta Grzegorza Wilka.

W piątek 7 lutego swoją premierę miał album zatytuowany „Flow”. Na płycie znajdziemy 11 różnorodnych kompozycji.

- „FLOW” Grzegorza Wilka WOLFA, to zestaw 11-tu melodyjnych singli, utrzymanych w odmiennych klimatach. Bez „wypełniaczy”. Lubię zmiany i kocham melodie, ale nienawidzę nudy, a oszukiwanie ludzi wydawnictwami typu ‘jeden hit – reszta szit’- to nie w moim stylu. Chciałem nagrać płytę, którą będę mógł posłuchać od początku do końca nie grzebiąc przy odtwarzaczu. Stąd nagranie piosenek tak różnych gatunkowo i stylistycznie. Słuchanie to ma być przyjemność. W utworze ma być emocja i energia. Tym się dzielę – wyjaśnia Grzegorz Wilk.

Debiutancki krążek artysty pochodzącego z Grodkowa promują cztery teledyski, które nagrano do utworów: „Nie będę po Tobie płakał”, „Opętany przez marzenie”, „Ćma (Lecę do świateł miasta)” i „Kilka ważnych słów”. Ten ostatni singiel to najnowsza zapowiedź płyty „Flow”.



- Młodzi ludzie też czują, nie róbmy ze wszystkich bezlitosnych ‘fighterów’ walczących o byt na brooklyńskiej ulicy. To dla nich jest przekaz tych piosenek, to dla nich są te historie. I każdy może znaleźć w nich te ze swojego życia. Ale nie każdy potrafi, lub może o nich opowiedzieć. Wykrzyczeć nadzieje i marzenia. Powiedzieć- ’mam dosyć’, albo ’chcę więcej!’. Ja jestem właśnie po to, żeby dać ludziom możliwość wypowiedzenia się – podkreśla Grzegorz Wilk, który jest głównym autorem materiału na płytę "Flow".



Album „Flow” powstał m.in. przy współpracy cenionych autorów tekstów: Zbigniewa Książka i Jacka Cygana oraz sponsorów, w tym gminy Grodków. Sama płyta ma także akcenty opolskie. Przy produkcji teledysków pracowali opolanie, które nagrywane były m.in. w Jełowej, Opolu i Grodkowie. Natomiast w klipie do utworu „Nie będę po Tobie płakał” wystąpiła grodkowianka Monika Tajs.

Solowy album Wolfa można nabyć w Empiku, Saturnie, Media Markt i Merlin oraz w dobrych sklepach muzycznych. Cały album można również odsłuchać tutaj

Grzegorz Wilk jest znanym i lubianym wokalistą w kraju, którego na co dzień możemy oglądać na kanale TVP1 w programie „Jaka to melodia?”. Ma na koncie współpracę z takimi muzykami, jak m.in. Piotr Rubik, Leszek Możdżer, Włodzimierz Korcz czy raper Doniu. Obecnie gra z zespołami „WolfGang” i „Electrolit”.

grodków_płyta2014.jpg
Plik ściągnięto 59 raz(y) 84,82 KB

Ostatnio zmieniony przez Damian Kapinos 2014-02-08, 13:40, w całości zmieniany 3 razy  
1 UP 0 DOWN
 
lama1980 


Wiek: 38
Dołączył: 19 Lut 2015

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2016-08-19, 06:49   

Całkiem ciekawy album.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 23
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu