Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Bursztynowe Królestwo - Konrad T. Lewandowski
Autor Wiadomość
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-12-11, 14:49   Bursztynowe Królestwo - Konrad T. Lewandowski

"Orzeł bielszy niż gołębica" - o książce wspominałem --->>> TUTAJ CZYTAJ o "Orle bielszym...". Jak to zwykle bywa na Forumbrzeg, gdy na planszy pojawia się słowo "Polska" lub jakiekolwiek wartości związane z tym, co większość z czytelników rozumie jako "polskie", wątek został zapluty przez dziedziców prusko-niemieckiej kultury i Prawdziwie Niemiecko-Śląskiego neofitę.

Oto kolejna porcja "rozrywki" z Polską w tle. Również spod znaku KTL, czyli Konrad T. Lewandowski.
Cytat:
W odległej Azji powstaje Druga Rzeczpospolita Obojga Narodów, Polaków i Chińczyków” – pomyślałem, że to chyba jakiś żart, tym niemniej czułem, że muszę natychmiast zapoznać się z ów powieścią. No i nie puściło mnie aż do ostatniej strony…
Autor– pisarz, z wykształcenia filozof jest znanym autorem licznych książek fantasy, science fiction czy kryminałów, które cieszą się dużą popularnością wśród miłośników gatunku. Jak przeczytamy w skrzydle okładki, poświęconej notce biograficznej pisarza: „Bursztynowe Królestwo to powieść historyczno- przygodowa, w której autor żyjący tylko z wyobraźni i dla wyobraźni postanowił przejść samego siebie…” Doprawdy coś w tym jest…

Całośc recenzji Jakuba Radeckiego
Trochę historii:
Zapomniane Polskie państwo między Rosją i Chinami
Okładka I tomu trylogii:
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2013-12-11, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  
1 UP 0 DOWN
 
inikop 


Wiek: 55
Dołączył: 10 Mar 2015

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2015-03-10, 11:33   

Bardzo interesująca książka. Wprowadza wiele nowości a świat jest bardzo ciekawy.
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu