Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: yasiu
2013-08-28, 18:48
Kilka słów ode mnie do yasia.
Autor Wiadomość
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2013-08-24, 06:18   Kilka słów ode mnie do yasia.

Dzień dobry !
Jak Jezus, po trzech dniach zmartwychwstałem. I od razu kilka słów do Ciebie, yasiu.
Proszę Cię, abyś zdefiniował pojęcie prowokacji, ponieważ podejrzewam, że każdy kolejny wpis, który naruszy w Twoim mniemaniu i tylko Tobie znane "świętości" będzie karany banicją. Już niegdyś pisałem, że tego typu działania powinieneś zostawić moderatorom, a sam przyjać postawę boga, jak ujął to wodz indiański Geronimo: "Bóg nie interesuje się drobnymi ludzkimi sprawami". Już niegdyś pisałem, że straciłeś pewne moralne prawo ingerowania w wypowiedzi forumowiczów po tym, gdy niezbyt sprawnie występowałeś wobec panów łamiących nie tylko regulamin forum, ale elementarne zasady kultury osobistej. Tyle ode mnie, bez żalu oczywiście, ale z dobrym słowem ku chwale naszego forum, mając nadzieję, że w przyszłości wykażesz więcej konsekwencji wobec zachowań naruszających regulamin "Forum Brzeg" i współżycia społecznego.
P.S.
Nie wspomnę tu o "zboczonych pedagogach", bo to mnie śmieszy, ale Ciebie nie powinno w myśl zasady konsekwencji i prowokacji. :wink: [b]
Ostatnio zmieniony przez mulder 2013-08-24, 06:21, w całości zmieniany 2 razy  
8 UP 9 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-08-24, 08:23   

mulder, kończ waść, wstydu oszczędź.
7 UP 5 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2013-08-24, 09:13   

Z18. Publicznego komentowania decyzji moderatora przez osobę, której sytuacja dotyczy(w razie niejasności rozmowa powinna toczyć się przez PW)

Może następne 3 dni banicji? Albo całkowity ban ?
3 UP 6 DOWN
 
sikork 



Wiek: 44
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-08-24, 10:04   

Powinni dodać jeszcze jeden zapis - nierozumienie regulaminu. j.w.
4 UP 2 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2013-08-24, 10:47   

lord napisał/a:
...

Może następne 3 dni banicji? Albo całkowity ban ?


Nastepny przyklad prowokacji, aby wywolac klotnie :-)

Podjudzanie przeciwko jednemu forumowiczowi ...

Jako ze lord systematycznie wystepuje przeciwko poszczegolnym forumowiczom, nie wnoszac
nic do kazdej dyskusji,
proponuje wspanialomyslnie najpierw tylko jednorazowe ostrzezenie

______________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min.
Franco Zarrazzo,
krzysztof Wojtunik,
lord
"

______________________________________________________________
5 UP 6 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-08-24, 21:12   

Miarą prowokacji jest reakcja pewnego typa. Kiedy leci bolszewikami i zboczonymi pedagogami w odpowiedzi na prowokację jakiegoś "europejczyka" to można na to przymknąć oko. Problemy się zaczynają, jak Szanowny Prezes przechodzi ze stadium umiarkowanego do rzucania "bolszewickich świń". Trzy dni za taką prowokację dostałem.
Forum jest Yasia i robi co chce.
4 UP 2 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-08-24, 21:36   

Jak mu się akurat zechce w nagłym przypływie słomianego zapału. Jednak zwykle to mu się raczej nie chce.
3 UP 1 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2013-08-24, 21:41   

Marcim B. napisał/a:
... Problemy się zaczynają, jak Szanowny Prezes przechodzi ze stadium umiarkowanego do rzucania "bolszewickich świń".


pana prezesa uwazam osobiscie za najzdolniejszego forumowicza w obrazaniu forumowiczow.
Z braku argumentow sadzi, ze uzywanie obrazliwych zwrotow, juz wyzej opisanych powyzej, da mu przewage nad rozmowca, nie powiem juz o uporczywym powtarzaniu osobistych danych forumowiczow i
rzucanych np. w moja osobe bezsensownech zwrotow "ponizej pasa".

Nawet nie wiedzialem, ze z takim traktowaniem ludzi i kultura slowa, mozna takie stanowisko
zajmowac :-)

Czemy Yasiu nie zwraca mu uwagi i to natychmiast po pierwszym jego poscie, jest dla mnie zagadka.

Jezeli Yasiu moze nie ma czasu dokladnie sledzic ataki prezesa to bardzo chetnie natychmiast doniosę :-)

________________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min.
Franco Zarrazzo,
krzysztof Wojtunik,
lord
"

_________________________________________________________________
2 UP 3 DOWN
 
oldstaszek 


Wiek: 24
Dołączyła: 23 Mar 2010

UP 240 / UP 666


Skąd: z jutra

Wysłany: 2013-08-24, 21:58   

Brak racjonalnych argumentów rodzi frustrację a ta powoduje wyplyw rynsztoka.
No cóż...
Zaglądam tu od czasu do czasu i nie mam ochoty na kretyńskie polemiki z jakimiś prezesami, lordami i zamawiaczami pięciu piw jedym gestem, ich zasób wiedzy i umiejętności polemizowania sprowadza się do obelg.

Miłych pościków życzę... <ejty>
4 UP 2 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2013-08-25, 01:06   

mulder, I Ty masz 36 lat? Skomlisz jak..... Domyśl się, przecież jesteś inteligentny. Co do reszyt "leszczy" załóżcie sobie swoje fora i tam wylewajcie swoje żale!!!Yasiu może czas zrobić porządek z tymi "płaczkami", niech idą w piz..
Marcim B. napisał/a:
Forum jest Yasia i robi co chce.
Moze czas przypomnieć paru osobnikom że to forum należy do ciebie Yasiu!( jak skomleć to pierwsi, ale jak wspomóc forum finansowo to nie ma ani jednego!) A utrzymanie kosztuje!
*EDIT-a teraz poproszę frustratów o minusy!
Ostatnio zmieniony przez damian1217 2013-08-25, 01:08, w całości zmieniany 1 raz  
4 UP 4 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2013-08-25, 05:37   

Masz 34 lata, więc Ci odpowiem. Czytamy ze zrozumieniem :mlotek2: :
"(...) Tyle ode mnie, bez żalu oczywiście, ale z dobrym słowem ku chwale naszego forum (...)".
Ostatnio zmieniony przez mulder 2013-08-25, 06:06, w całości zmieniany 2 razy  
3 UP 3 DOWN
 
Marcim B. 



Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2007

UP 855 / UP 1842



Ostrzeżeń:
 2/4/6
Wysłany: 2013-08-25, 07:38   

Osobnika Damiana informuję, że Mulder był jednym z pierwszych "przyjacielem forum brzeg". W czasach, kiedy symboliczne wsparcie było jawne. Nie wiem, jak jest teraz z tym "wspieraniem", ale mam wrażenie, że pewne lobby medyczno-polityczne w tym kierunku działa. Złote myśli doktora są na forum obecne mimo tego, że lekarza na sali nie ma. I to w postach Yasia. Zaczęło się chyba od promocji zakazu handlu w niedzielę, a potem były wątki związane z "obrażaniem" Polaków przez "europejczyków". Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że ktoś tu korzysta z usług wiadomego suflera.
3 UP 5 DOWN
 
damian1217 



Wiek: 44
Dołączył: 26 Maj 2010

UP 204 / UP 216


Skąd: brzeg

Wysłany: 2013-08-25, 08:59   

mulder napisał/a:
Czytamy ze zrozumieniem
To już znam. Potrafisz wymyśleć coś nowego, bo ten tekst staje się już nudny w twoim wykonaniu!
1 UP 2 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-08-25, 09:06   

Marcim B. napisał/a:
Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że ktoś tu korzysta z usług wiadomego suflera.
Jak ktoś nie ma charakteru, ani własnego zdania, to jest jak ta chorągiewka na wietrze.

PS
Jest i dobra strona: przynajmniej wiadomo, skąd wieje wiatr.
Ostatnio zmieniony przez Dziedzic_Pruski 2013-08-25, 09:29, w całości zmieniany 1 raz  
3 UP 3 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-08-25, 09:55   

Marcim B. napisał/a:
Osobnika Damiana informuję, że Mulder był jednym z pierwszych "przyjacielem forum brzeg". W czasach, kiedy symboliczne wsparcie było jawne. Nie wiem, jak jest teraz z tym "wspieraniem", ale mam wrażenie, że pewne lobby medyczno-polityczne w tym kierunku działa. Złote myśli doktora są na forum obecne mimo tego, że lekarza na sali nie ma. I to w postach Yasia. Zaczęło się chyba od promocji zakazu handlu w niedzielę, a potem były wątki związane z "obrażaniem" Polaków przez "europejczyków". Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że ktoś tu korzysta z usług wiadomego suflera


Czy ty myślisz, że ja to Ty? Ja mam SWOJE zdanie i nie mam zamiaru posiłkować się nikim. Jeżeli Ci chodzi o medyka Jacka, to informuję Cię, że i z nim niejednokrotnie mieliśmy odmienne zdanie (chyba nawet w większości przypadków). Dlaczego tak cieszyliście się jak zakaz pisania dostał Franiu a płaczecie jak ktoś dostaje z waszej czerwono europejskiej ekipy? Marcinie, jeżeli nadal jesteś członkiem SLD to zamierzam zgłosić w Twojej partii co ty wyprawiasz i jak niszczysz wizerunek SLD. Kiedyś myślałem by zostać członkiem tej partii (bo miała potencjał) ale przez takich ludzi jak Ty, partia ta sięgnie dna. Porządki trzeba by zacząć od takich jak Ty, bo to już jest choroba co Ty wyczyniasz.

mulder, sam wiesz za jakiego posta dostałeś zakaz pisania, zgłoszenia ma ten post jak i ilość minusów potwierdza, że miałem rację co do zakazu pisania na niego.

Forum zostało zniszczone przez Was między innymi, to Wy uważacie się za Bogów i wyrocznie. Uważacie, że wszędzie możecie pluć na osobę mającą inne zdanie jak Wy. Dlaczego jak piszę, że księża są źli to oskarżany jestem, że manipuluje mną Marcim a jak piszę, o zakazie handlu w niedzielę to oskarżany jestem o manipulację ze strony Jacka? Ja nie mogę mieć swojego zdania? Nie mogę mieć zdania odmiennego od innych? Mam wrażenie, że w każdej partii (nie tylko w PiS) ludzie mają wyprane mózgi.
7 UP 3 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 36
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu