Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Turniej Pierwszego Kroku 2006/07
Autor Wiadomość
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-01, 19:29   Turniej Pierwszego Kroku 2006/07

I TURNIEJ - BRZEG

Chłopcy 1996 i młodsi

1. Daniel Słowik (Granit Strzelin)
2. Rafał Frącz (UGKS Odra Brzeg)
3. Łukasz Nowacki (UGKS Odra Brzeg)

Dziewczęta 1992-95
1. Aleksandra Isańska (Victoria Jelcz-Laskowice)
2. Katarzyna Skotnicka (UGKS Odra Brzeg)
3. Agnieszka Marchewska (Victoria Jelcz-Laskowice)
4. Jagoda Kawula (UGKS Odra Brzeg)
5. Katarzyna IWasyszyn (UGKS Odra Brzeg)
6. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg)
7. Małgorzata Kawula (UGKS Odra Brzeg)
8. Paulina Frącz (UGKS Odra Brzeg)

Chłopcy 1992-95
1. Dariusz Burger (Granit Strzelin)
2. Paweł Grzęda (Victoria Jelcz-Laskowice)
3. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg)
...
5. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg)
6. Maciej Zawada (UGKS Odra Brzeg)
9. Jarosław Franczyk (UGKS Odra Brzeg)
12. Karol Stefański (UGKS Odra Brzeg)
13. Daniel Szymański (UGKS Odra Brzeg)
14. Rafał Bajorek (UGKS Odra Brzeg)
15. Jarosław Szymański (UGKS Odra Brzeg)
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-05, 11:23   

II TURNIEJ

Chłopcy 1996 i młodsi

1. Daniel Słowik (Granit Strzelin)
2. Aleksander Michoń (LUKS Nysa)
3. Oskar Szynański (Granit Strzelin)

Dziewczęta 1992-95
1. Aleksandra Isańska (Victoria Jelcz-Laskowice)
2. Katarzyna Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg)
3. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg)
...
5. Jagoda Kawula (UGKS Odra Brzeg)
6. Małgorzata Kawula (UGKS Odra Brzeg

Chłopcy 1992-95
1. Dariusz Burger (Granit Strzelin)
2. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg)
3. Piotr Świerzko (Victoria Jelcz-Laskowice)
...
5. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg)
8. Maciej Zawada (UGKS Odra Brzeg)
10. Jarosław Franczyk (UGKS Odra Brzeg)

KLASYFIKACJA PO II TURNIEJU

Chłopcy 1996 i młodsi
1. Daniel Słowik (Granit Strzelin) 100
2. Marcel Wróbel (Granit Strzelin) 78
3. Aleksander Michoń (LUKS Nysa) 45
. Rafał Frącz (UGKS Odra Brzeg) 45
5. Łukasz Nowacki (UGKS Odra Brzeg) 40

Dziewczęta 1992-95
1. Aleksandra Isańska (Victoria Jelcz-Laskowice) 100
2. Katarzyna Iwasyszyn (UGKS Odra Brzeg) 83
3. Agnieszka Marchewska (Victoria Jelcz-Laskowice) 79
4. Natalia Bajor (UGKS Odra Brzeg) 77
. Jagoda Kawula (UGKS Odra Brzeg) 77
6. Małgorzata Kawula (UGKS Odra Brzeg) 73
8. Katarzyna Skotnicka (UGKS Odra Brzeg) 45
10. Paulina Frącz (UGKS Odra Brzeg) 35

Chłopcy 1992-95
1. Dariusz Burger (Granit Strzelin) 100
2. Michał Galas (UGKS Odra Brzeg) 85
3. Patryk Bajor (UGKS Odra Brzeg) 76
...
6. Maciej Zawada (UGKS Odra Brzeg) 72
8. Jarosław Franczyk (UGKS Odra Brzeg) 67
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 42
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2007-03-04, 18:17   

Komunikat z IV turnieju tenisa stołowego „ Pierwszy krok”.

Kategoria: chłopcy 1996 i ml. - Strzelin 26.02.2007r.
1. Słowik Daniel UTKS Granit Strzelin 50 pkt.
2. Frącz Rafał UGKS Odra Brzeg 45 pkt.
3. Wojcieszonek Mateusz UTKS Granit Strzelin 25 pkt.
4. Zadro Krzysztof UTKS Granit Strzelin 24 pkt.

Kategoria: dziewczęta 1992 – 1995 – Strzelin 26.02.2007r.
1. Isańska Aleksandra LZS Victoria Jelcz- Laskowice 50 pkt.
2. Bajor Natalia UGKS Odra Brzeg 45 pkt.
3. Kawula Jagoda UGKS Odra Brzeg 40 pkt.
4. Skotnicka Katarzyna UGKS Odra Brzeg 39 pkt.
5. Marchewska Agnieszka LZS Victoria Jelcz- Laskowice 38 pkt.
6. Sawicka Sylwia UTKS Granit Strzelin 37 pkt.
7. Tyczyńska Marta UTKS Granit Strzelin 36 pkt.
8. Frącz Paulina UGKS Odra Brzeg 35 pkt.

Kategoria: chłopcy 1992 – 1995 – Strzelin 26.02.2007r.
1. Burger Dariusz UTKS Granit Strzelin 50 pkt.
2. Bernacki Łukasz UGKS Odra Brzeg 45 pkt.
3. Bajor Patryk UGKS Odra Brzeg 40 pkt.
4. Franczyk Jarosław UGKS Odra Brzeg 39 pkt.
5. Stefański Karol UGKS Odra Brzeg 38 pkt.
6. Słowik Daniel UTKS Granit Strzelin 37 pkt.
7. Galas Michał UGKS Odra Brzeg 36 pkt.
8. Grzęda Paweł LZS Victoria Jelcz- Laskowice 35 pkt.
9. Put Filip UTKS Granit Strzelin 34 pkt.
10. Maciąg Kamil UTKS Granit Strzelin 33 pkt.
11. Wąs Daniel LZS Victoria Jelcz- Laskowice 32 pkt.
12. Chodyniecki Marcin LUKS Nysa 31 pkt.
13. Szymański Daniel UGKS Odra Brzeg 30 pkt.
14. Tokarczyk Szymon LUKS Nysa 29 pkt.
15. Szymański Jarosław UGKS Odra Brzeg 28 pkt.
16. Wojtkowski Bartosz UGKS Odra Brzeg 27 pkt.

Klasyfikacja po czterech turniejach

Kategoria: chłopcy 1996 i ml.

1. Słowik Daniel UTKS Granit Strzelin
2. Frącz Rafał UGKS Odra Brzeg
3. Wróbel Marcel UTKS Granit Strzelin
4. Wojcieszonek Mateusz UTKS Granit Strzelin
5. Michoń Aleksander LUKS Nysa
6. Szynański Oskar UTKS Granit Strzelin
7. Nowacki Łukasz UGKS Odra Brzeg
8. Szymański Błażej UTKS Granit Strzelin
9. Matuszewski Piotr UTKS Granit Strzelin
10. Zadro Krzysztof UTKS Granit Strzelin

Kategoria: dziewczęta 1992 - 1995
1. Isańska Aleksandra LZS Victoria Jelcz- Laskowice
2. Bajor Natalia UGKS Odra Brzeg
3. Marchewska Agnieszka LZS Victoria Jelcz- Laskowice
4. Kawula Jagoda UGKS Odra Brzeg
5. Tyczyńska Marta UTKS Granit Strzelin
6. Iwasyszyn Katarzyna UGKS Odra Brzeg
7. Skotnicka Katarzyna UGKS Odra Brzeg
8. Kawula Małgorzata UGKS Odra Brzeg
9. Sawicka Sylwia UTKS Granit Strzelin
10. Frącz Paulina UGKS Odra Brzeg
11. Wróbel Martyna UTKS Granit Strzelin
12. Hariasz Nikola LUKS Nysa
13. Zenowicz Klaudia LUKS Nysa
14. Kurczak Aleksandra LUKS Nysa

Kategoria: chłopcy 1992 - 1995
1. Burger Dariusz UTKS Granit Strzelin
2. Galas Michał UGKS Odra Brzeg
3. Bajor Patryk UGKS Odra Brzeg
4. Wąs Daniel LZS Victoria Jelcz- Laskowice
5. Put Filip UTKS Granit Strzelin
6. Franczyk Jarosław UGKS Odra Brzeg
7. Maciąg Kamil UTKS Granit Strzelin
8. Stefański Karol UGKS Odra Brzeg
9. Grzęda Paweł LZS Victoria Jelcz- Laskowice
10. Bernacki Łukasz UGKS Odra Brzeg
11. Kozuń Kacper UTKS Granit Strzelin
12. Szymański Jarosław UGKS Odra Brzeg
13. Świerzko Piotr LZS Victoria Jelcz- Laskowice
14 - 15. Rajski Przemysław UTKS Granit Strzelin
Chodyniecki Marcin LUKS Nysa
16. Zawada Maciej UGKS Odra Brzeg
17. Słowik Daniel UTKS Granit Strzelin
18. Jaskulski Miłosz UTKS Granit Strzelin
19. Wojtkowski Bartosz UGKS Odra Brzeg
20. Szymański Daniel UGKS Odra Brzeg
21. Tokarczyk Szymon LUKS Nysa
22. Szymański Adrian UTKS Granit Strzelin
23. Michoń Kacper LUKS Nysa
24. Rychel Krystian LZS Victoria Jelcz- Laskowice
25. Helbin Maciej LUKS Nysa
26. Bajorek Rafał UGKS Odra Brzeg
27 - 28. Michalak Piotr LZS Victoria Jelcz- Laskowice
Curyl Mateusz UGKS Odra Brzeg
29 - 30. Słowiak Karol LUKS Nysa
Bandyk Patryk LUKS Nysa
31 - 32. Nalepa Jakub LUKS Nysa
Laszczyk Mateusz UTKS Granit Strzelin
33 -34. Stanikowski Jędrzej LUKS Nysa
Chlewicki Aaron UTKS Granit Strzelin
35. Lis Patryk LUKS Nysa
36. Tokarczyk Adrian LUKS Nysa
37. Rewolte Wiktor LUKS Nysa
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200607, kroku, pierwszego, turniej


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 20
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu