Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zespoły BLK 2006/07 - Forumbrzeg.pl
Autor Wiadomość
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-15, 22:21   

WAPNIAK napisał/a:
a czwarta to trzeba zrbic pewne korekty w skladzie bo mi sie wydaje ze powstaly pewne pomylki, nieukrywam ze licze na szybkie rozstrzygniecie tych spraw...


czyli o co chodzi??
0 UP 0 DOWN
 
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-15, 22:25   

Rozumiem i co do do mlodego (marka) to sprawa jest jasna! Przykro mi bardzo Marku ale jestes jeszcze za mlody i masz bardziej nawyki z pilki noznej! Podrosniesz nabierzesz doswiadczenia i wtedy sie zobaczy! Mam nadzieje ze rozumiesz i przepraszam ze nie mowie tego w 4 oczy! Co do kasy to nie wiem czy dostaniemy dofansowanie od forum tj. jakas polowe? A co do kapitana to Proponuje Ciebie Wapniak, a jesli nie chcesz moge byc ja :p
0 UP 0 DOWN
 
steve 
w.w.j.d??


Zaproszone osoby: 4
Wiek: 38
Dołączył: 25 Kwi 2005

UP 6 / UP 2


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-15, 22:28   

Nie chcem się do waszych spraw wtrącać, ale kapitan powinien być taki, który wie co mówi i nie gra egoistycznie nooo i ludzie go sluchają. Takim kapitanem może być tylko i jak dla mnie TY HAJTEK!! Wapniak niestety niee, a reszta graczy nie nadaje się do tego. Jesteś jedyną osobą na to stanowisko. Mówie to bo CIe znam i wiem jaką osobą jesteś :)
0 UP 0 DOWN
 
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-15, 22:31   

Dzieki i jesli nie ma nikt nic przeciwko tak bedzie...
0 UP 0 DOWN
 
Mlody 
--->Mlody<---



Wiek: 36
Dołączył: 20 Maj 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Najlepsiejszy Brzeg

Wysłany: 2006-10-15, 23:06   

wapniak ten egoista nigdy w zyciu :-P (zarcik) jak widzimy Hajtek jest najbardziej odpowiednia osoba i w 100% on powinien byc kapitanem druzyny !!! Bo nie wyobrazam sobie zeby bylo tak jak dzis ze jeden mowi ja gralem krocej to ja jeszcze gram jestesmy druzyna i liczy sie jaknajlepsze osiagniecie druzyny a nie kto dluzej sobie pogra ;/ !!!co do hali hmm trzeba znalesc bo jak widac zle nie jest a jak sie zgramy to bedzie git :)


Wiec Hajtek Mianujemy cie Capitanem (Planeta)
0 UP 0 DOWN
 
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-15, 23:43   

Dzieki :p A co do gry trzeba pogadac przy piwku w nastepny piatek lub sobote... I masz racje nie jest wazne ile sobie pograsz tylko druzyna! Ja sam sie chetnie zmienialem bo dobrze wiedzialem ze nie wchodzi mi nic... :) I gdybysmy sie zgrali albo na poczatek sie do gadali to nie bedzie tak zle! Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-10-16, 13:48   

zgadzam sie :) Hajtek to chyba jedyny rozsadny kapitan :D a co do mojej egoistycznej gry, to sorry chlopaki za to ale chcialem wziac ciezar gry na siebie lecz mi to niewyszlo do tego doszly jeszcze nerwy i wyszlo jak wyszlo czyli nie najlepiej :/ tak jak Hajtek powidzial trzeba sie spotkac i obgadac pare spraw....pozdro i wielkie dzieki za gre :)
0 UP 0 DOWN
 
Maro_bRzEg 



Wiek: 33
Dołączył: 29 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-16, 14:11   

aha:/no dzieki :(
0 UP 0 DOWN
 
Maro_bRzEg 



Wiek: 33
Dołączył: 29 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-16, 14:52   

hajtek wyciągasz takie wnioski nawet nie wiem skad....zagralem zaledwie 2min a Ty mówisz ze mam nawyki z piłki nożnej :? np.jakie?? jak bym zagral 10 min to mógłbyś coś mówić a ja nawet nie zdąrzyłem się pokazać(nie byłem najgorszy na parkiecie)więc nie wiem dlaczego tak mówisz :? mam nadzieje że zmienisz zdanie
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-10-16, 15:09   

sorry ze sie wtrace, problem nie polega na tym ze masz jakies nawyki czy cos tam...
niepokazales sie bo jak mowisz grales 2 min., i w tym jest problem, chcialbys co mecz grac tylko po 2 min. :?: mysle ze bylo by to wielkie marnowanie czasu z Twojej strony a na to sie zanosi w tej druzynie...razem z Toba jest nas 11 i ciezko jest by kazdy zagral i przy tym druzyna odniosla jakis sukces, generalnie jesli mama Kukocza zgodzi sie nas poprowadzic w tym sezonie w blk to bedzie inaczej....licze tez ze inni zawodnicy zarejstrowani na forum tez sie na ten temat wypowiedza...
0 UP 0 DOWN
 
hajtek 



Wiek: 40
Dołączył: 16 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-16, 18:06   

Niestety Wapniak ma racje, jest nas za duzo... A ty jestes jeszcze mlody i bedzie na to jeszcze czas. A co do nawykow to tylko taki maly... przy obronie rece przy sobie trzymasz... Zreszta pogadamy jeszcze o tym ale wszyscy tak jak juz wczesniej pisalismy. Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
qiero 
11


Wiek: 46
Dołączył: 23 Maj 2005

UP 12 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-16, 18:11   

Sorki chłopaki, że się wtrącę - wczoraj faktycznie było was dużo, ale sezon długi... różne rzeczy mogą się zdarzyć, od meczu Orlika (Bartek i Kukocz), po inne - mniej przyjemne, często bywa tak, że niektóre zespołu w dalszej części sezonu mają problem z zebraniem 5.
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-10-16, 18:19   

wiem o co chodzi ale wszyscy grac nie moga,a za tym idzie kolejna sprawa, jesli ktos niegra to zaraz dojdzie do wniosku ze niepotrzebne jest jego chodzenie na mecze...qiero wiem jak jest(tak bylo w tamtym sezonie w druzynie forum) i osobiscie niechce nikogo wyrzucac z teamu ale jakos trzeba to rozwiazac(...)
0 UP 0 DOWN
 
Maro_bRzEg 



Wiek: 33
Dołączył: 29 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

  Wysłany: 2006-10-16, 21:02   

ja nie musze grac :) powodzenia:) hehe (dzieki za wywalenie z teamu) :D
0 UP 0 DOWN
 
Pecik 
alias...Wapniak :D



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 37
Dołączył: 25 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: pawłów

Wysłany: 2006-10-16, 21:32   

:?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: 200607, blk, forumbrzeg, pl, zespoly


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu