Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Spotkanie z byłymi mieszkańcami ...w Nysie.
Autor Wiadomość
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2013-07-28, 11:17   

lord napisał/a:
... i znów wszystko wróci do normy, czytaj szamba ...


i tu mamy jednak przyklad jawnej prowokacji, nie zaprzecze !
Nie trzeba takich slow uzywac aby napisac swoje zdanie o Dziedzicu, jezeli masz zle zdanie o nim.

Jednym bardzo zlym slowem, starasz sie natychmiast obrazic Dziedzica !
Nie dziwilbym sie gdyby teraz odmowil spelnienia propozycji Yasia.

Dzieki takim podsumowaniom zaprzestalem min. zabierac glos w dziale pocztowek albo w dziale historii miasta.

Dzieki Dziedzicowi wszyscy dowiedzieli sie bardzo wiele o historii miasta.
Nie znam nikogo innego aktywnego na forum, ktory wie tyle o miescie.

Wstydz sie !
______________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min. Franco Zarrazzo, krzysztof Wojtunik"
______________________________________________________________
Ostatnio zmieniony przez waldemar_n 2013-07-28, 11:18, w całości zmieniany 1 raz  
1 UP 1 DOWN
 
przem 



Wiek: 33
Dołączył: 19 Paź 2007

UP 158 / UP 235


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-07-28, 11:23   

waldemar_n napisał/a:
Dzieki Dziedzicowi wszyscy dowiedzieli sie bardzo wiele o historii miasta.
Nie znam nikogo innego aktywnego na forum, ktory wie tyle o miescie.

No i bardzo dobrze, ukłony mu za to. Zgadzam się, że lepszego historyka póki co na forum nie ma. Ale zabiera też niepotrzebnie głos w sprawach, o których nie ma za wiele pojęcia i pierdoły wypisuje (świadczy o tym zapewne liczba negatywnych głosów od forumowiczów).
0 UP 0 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2013-07-28, 11:29   

przem napisał/a:
...świadczy o tym zapewne liczba negatywnych głosów od forumowiczów.


tych negatywnych punktow nie bralbym na powaznie, jak komus czyli jednemu frustratowi sie podpadnie,
to i za pytania czy tez grzeczne odpowiedzi, negatywne punkty sie dostaje.

Jak juz ktos powiedzial jedni lamia drzewka w parku a inni daja seryjnie negatywne punkty :D

Dawno znioslbym te punktacje ...

______________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min. Franco Zarrazzo, krzysztof Wojtunik"
______________________________________________________________
0 UP 1 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2013-07-28, 11:42   

wybierając dziedzica, czy też kogoś innego z przeciwnej strony stworzymy nierównowagę, wybierzmy kogoś kto jest neutralny, albo niech będzie równa liczba osób w moderacji z dwóch stron
0 UP 0 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2013-07-28, 11:47   

lord napisał/a:
wybierzmy kogoś kto jest neutralny


masz propozycje, kogo ?

______________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min. Franco Zarrazzo, krzysztof Wojtunik"
______________________________________________________________
0 UP 1 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-07-28, 13:16   

Tu chodzi jedynie o dział historyczny. Nad Dziedzicem będę jeszcze ja. Na obecną chwilę nie mam żadnej innej kandydatury i uważam, że Dziedzic może być. Franiu ma kilka działów i jakoś nie nadużywa tam swoich uprawnień.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-07-28, 20:50   

Proponuję odczekać kilka dni. Jeżeli nikt nie zgłosi się na ochotnika, ani nie zostanie wyłoniona żadna inna kandydatura, to chętnie podejmę się moderacji działu historycznego.
2 UP 1 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2013-07-28, 21:56   

yasiu napisał/a:
Tu chodzi jedynie o dział historyczny. Nad Dziedzicem będę jeszcze ja.
Już widzę jak to rzetelnie będę potraktowany gdy będę chciał zgłosić post do moderacji :wink: Po prostu tak pięknie to widzę, szczególnie gdy przypomnę sobie jak to dziedzic prowokował i obrażał innych użytkowników. Po prostu czuję się tak wspaniale, wiedząc iż osoba z taką reputacją będzie strzec porządku i przestrzegania regulaminu :wink:
1 UP 1 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2013-07-28, 23:28   

lord napisał/a:
Już widzę jak to rzetelnie będę potraktowany gdy będę chciał zgłosić post do moderacji :wink: Po prostu tak pięknie to widzę, szczególnie gdy przypomnę sobie jak to dziedzic prowokował i obrażał innych użytkowników. Po prostu czuję się tak wspaniale, wiedząc iż osoba z taką reputacją będzie strzec porządku i przestrzegania regulaminu :wink:


przez takich jak ty forum "umiera"
Zadnej tresci historycznej, prowokacja w kazdej literze zdania.
Nawet propozycja kandydatury nie przyszla z twojej strony ?

Wazne aby dos...rac Dziedzicowi ...

A moze ty zajmiesz sie tolerancyjnym i objektywnym moderowaniem dzialu historycznego ?

______________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min. Franco Zarrazzo, krzysztof Wojtunik"
______________________________________________________________
Ostatnio zmieniony przez waldemar_n 2013-07-28, 23:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 1 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-07-29, 07:16   

Lord, zawsze możesz się zgłosić do moderowania innego działu ;)
0 UP 1 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-07-29, 08:20   

waldemar_n napisał/a:
Dzieki takim podsumowaniom zaprzestalem min. zabierac glos w dziale pocztowek albo w dziale historii miasta.


Przecież to wyżej, to szantaż :) . Znaczy nie "opluwasz" i "nie będziesz opluwał" nadal, a gdy ktoś ci pokiwa palcem mając na ten temat jednak inne zdanie od twojego, znowu przestaniesz wklejać nieswoje zdjęcia podpisane swoim nazwiskiem?

Moja propozycja jest nieco inna - może niech sobie miłośnicy widokówek z kolekcji Waldermara Naczyka założą oddzielny dział "historyczny" i tam niech sobie robią co chcą. Tak, żeby można było dodać do ignorowanych od razu.

Poza tym jeśli Dziedzic_Pruski ma moderować dział "historyczny", to ja od razu poproszę o wydzielenie działu o nieco szerszym kręgu tematycznym, niż "historia Brzegu i okolic". Tak, aby na przykład napisanie posta o Kędzierzynie Koźlu nie powodowało szeregu docinków ze strony tegoż Dziedzica. Zresztą moje zdanie na temat jego obiektywności jest zbliżone do zdania Lorda.
0 UP 1 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-07-29, 08:26   

Historia będzie dotyczyła jedynie miasta. Franiu nie będę Tobie wydzielał 20 innych działów. Dział historyczny budował Dziedzic i ten dział chciałbym przekazać właśnie jemu. To, że wtedy Ty nie chcesz czytać to przepraszam.

Jeżeli Dziedzic nie będzie obiektywny, to automatycznie zostaną odebrane mu uprawnienia. Na pozostałe kandydatury czekam do jutra ;)
0 UP 0 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-07-29, 08:28   

yasiu napisał/a:
Dział historyczny budował Dziedzic i ten dział chciałbym przekazać właśnie jemu.


Śmiem twierdzić, że pierwszy post w tym dziale napisałem jednak ja, zanim Dziedzic się tu pojawił ;) . Tak gwoli sprawiedliwości. Rób jak uważasz, zresztą.

Aha - nie kandyduję do moderowania w tym dziale.

Proponowałem Ci jakiś czas temu, o czym wiesz, poprowadzenie przez siebie działów o prozie i filmie, ale po przemyśleniu, odłożyłem podjęcie decyzji na czas nieokreślony i spotkanie z Tobą. Ale chyba jednak ochota mi odeszła.

EDIT: Dział historyczny w ogóle chyba budował AlferX, Inez i Lotnik. Może kogoś pominąłem, ale chyba tak było na początku. Przed nadejściem "nowej ery".
Ostatnio zmieniony przez Franco Zarrazzo 2013-07-29, 09:14, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 1 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2013-07-29, 10:17   

yasiu, to ja zgłaszam Brieger'a
waldemar_n napisał/a:
przez takich jak ty forum "umiera"
To już dawno nie jest forum, ewentualnie bagno, lub stwożony przez was Sielsowiet. To jest jakaś farsa- dziedzic i tak nigdy w życiu nie oberwie bo dostał tytuł forumowicza roku, inni też są nietykalni bo zapłacili za utrzymanie forum (niektórzy nawet dostali tytuł przyjaciela forum brzeg), tak więc trzeba przyznać to nie jest forum, to jest co najwyżej sielsowiet, lub jak kto woli kołchoz...
yasiu napisał/a:
Lord, zawsze możesz się zgłosić do moderowania innego działu
To chyba jakaś kpina- mam ci powiedzieć ile razy zgłaszałem posty min. dziedzica, a wy nie reagowaliście ?
1 UP 2 DOWN
 
Franco Zarrazzo 
Per astra ad anthropologiae



Wiek: 57
Dołączył: 26 Mar 2006

UP 1052 / UP 1969


Skąd: Ciemnogród

Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-07-29, 10:22   

lord napisał/a:
yasiu, to ja zgłaszam Brieger'a


Podejrzewam, że się nie zgodzi. Ale jestem za. Oprócz tego byli jeszcze Brzeski, TadJurek. Oni nie angażowali się w przepychanki. I chwała im za to.
0 UP 1 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu