Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Spotkanie z byłymi mieszkańcami ...w Nysie.
Autor Wiadomość
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-07-27, 22:47   

No właśnie, kto?
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2013-07-28, 05:40   

yasiu napisał/a:
W dodatku Mulder napisał, że patologia to większość mieszkańców Brzegu.


Yasiu, bądź rzetelny, proszę. Sprostowałem swoją wypowiedź, ale nie dopuszczałem myśli, że będę musiał tłumaczyć to łopatologicznie. Zatem po chłopsku. O patologii pisałem w kontekście pewnej grupy społecznej, nie miałem na myśli całej społeczności mieszkańców. W tamtym zdaniu wkradł się błąd w wypowiedzi. Jeżeli odczytałeś to w ten sposób, powinieneś zmienić zdanie po moich tłumaczeniach, jeżeli nie zdołałeś wyłuskać sensu z wytłumaczenia, nie mój problem. Mam nadzieję, że forum nie zamieni się w poprawnie polityczno-mentalnie kółko różańcowe.
Gdzie byłeś, gdy niejednoktotnie odzywał się do mnie, po chamsku wręcz, Krzysztof Wojtunik lub Franco ? Jako admin straciłeś prawo, może i moralne, do tego, by prostować i wyprowadzać z "błędu" innych, oświetlać drogę "błądzącym". Twoje serce krwawi, gdy określa się w niewygodny dla Ciebie sposób ogół Polaków, ale gdy atakuje się personalnie i łamiąc zasady elementarnej kultury forumowiczów, tej odwagi nieco ubywa, czy może wrażliwości ?

Twoim sposobem na dyskusję jest zamknięcie działu. Wspaniałe posunięcie. [stuk] Wprowadź do regulaminu zapis, że "lewacko-mniejszościowe poglądy o regionalistycznym nalocie nie mogą być prezentowane na portalu zrzeszającym czystą etnicznie i jednomyślną polityczno-religijnie społeczność miasta". Brawo i powodzenia.
Ostatnio zmieniony przez mulder 2013-07-28, 05:46, w całości zmieniany 2 razy  
1 UP 1 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-07-28, 08:03   

mulder, nie będę już dyskutował. Użytkownicy zgłaszali mi Wasze zachowanie, ja długo odwlekałem jakiekolwiek działania przez co osoby te odeszły z forum. Tak ciężko Wam zrozumieć, że ludzi nie interesują Wasze ciągłe kłótnie lewacko, bolszewicko, katoicko chore? Nie rozumiecie jaka była ideologia forum? Na to, że pomożecie to naprawić nie mam zapewne co liczyć, bo to ja zostałem winny a nie Ci którzy niszczyli przez ostatni rok.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-07-28, 08:23   

Nie od roku, a od ponad dwóch lat. Zupełny brak reakcji na narastające chamstwo. Jeśli nie dbać o pewne rzeczy, to będą czezły.
0 UP 1 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-07-28, 08:26   

Teraz zadam Wam pytanie. Czy tak jak kiedyś będziemy potrafili wszyscy dbać o miasto a nie ciągle się kłócić? Jest sporo tematów do zrobienia w tym mieście, ale do tego potrzebne jest społeczeństwo!
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-07-28, 08:39   

Nie wiem, czy nie jest już za późno. Z forum odeszło, a przynajmniej zamilkło wielu użytkowników, którzy mieli wiele do powiedzenia. Nie każdy chce być jednak obrażany przez niezrównoważonych oszołomów. Można mieć różne poglądy i dyskutować. Ktoś musi jednak nad tym wytrwale czuwać, bo nie starczą same dobre zamiary, jeśli wkrótce wszysto powraca do "normy".
0 UP 1 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-07-28, 08:40   

Dlatego na wstępie potrzebne są deklaracje i pakt z dwóch stron.
0 UP 0 DOWN
 
Dziedzic_Pruski 



Wiek: 63
Dołączył: 19 Lut 2007

UP 4808 / UP 7271



Wysłany: 2013-07-28, 08:51   

Same deklaracje nie wystarczą, jeśli nie będą przestrzegane.
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-07-28, 08:53   

Dlatego jest 3 strona, czyli ja (postaram się również poprosić inne osoby do moderacji). I tu się deklaruję, że będziemy utrzymywać porządek.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2013-07-28, 08:53   

To ostatnia szansa, zdaje się. Yasiu, konsenkwencja, asertywność i stanowczość - podstawa wychowania , a bez niej nie doprowadzisz do pionu i dorosłych już forumowiczów.
Ostatnio zmieniony przez mulder 2013-07-28, 08:57, w całości zmieniany 3 razy  
0 UP 1 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2013-07-28, 09:04   

mulder napisał/a:
To ostatnia szansa, zdaje się. Yasiu, konsenkwencja, asertywność i stanowczość - podstawa wychowania , a bez niej nie doprowadzisz do pionu i dorosłych już forumowiczów.



Mala dorada zaczerpana z mojego zycia:

nie zapominaj rowniez ostro karac twoich przyjaciol na forum, jezeli
oni zachowaja sie ponizej krytyki.

Jezeli doprowadzaja do takiego stanu dyskusje, ze stawiaja ciebie w ciezkiej sytuacji z pytaniem jak reagowac,

to oni nie sa twoimi przyjaciolmi.

______________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min. Franco Zarrazzo, krzysztof Wojtunik"
______________________________________________________________
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-07-28, 09:11   

waldemar_n, niestety, ale nigdy nie uważałem Franka i reszty drugiej strony za przyjaciół ;)


Ciebie i Dziedzica zawsze ceniłem za wkład historyczny i mam nadzieję, że nadal zechcecie "odtwarzać" historię (proponuję nawet, by jeden z Was objął w dziale historii opiekę moderatorską (chętny?).
0 UP 0 DOWN
 
waldemar_n 



Wiek: 66
Dołączył: 07 Paź 2005

UP 454 / UP 1604



Wysłany: 2013-07-28, 09:21   

yasiu napisał/a:
waldemar_n, niestety, ale nigdy nie uważałem Franka i reszty drugiej strony za przyjaciół ;)


Ciebie i Dziedzica zawsze ceniłem za wkład historyczny i mam nadzieję, że nadal zechcecie "odtwarzać" historię (proponuję nawet, by jeden z Was objął w dziale historii opiekę moderatorską (chętny?).


Jako, ze caly dzien od rana do poznego wieczora zajmuje sie przy komputerze moim biznesem
(rysowaniem), i rowniez mam na szczescie w tym roku nawal pracy, nie jestem w stanie stale jako moderator
prowadzic, reagowac i ogolnie zajmowac sie takim dzialem.

Czasami wlaczam sie do dyskusji ale sporadycznie, aby na chwile odpoczac od stalej pracy.
Przykro mi, ze nie moge pomoc.

______________________________________________________________

"Był taki czas, kiedy budowaliśmy to forum dla społeczeństwa, a nie tylko do uprawiania poli-potyczek i wymiany nieuprzejmości ze strony min. Franco Zarrazzo, krzysztof Wojtunik"
______________________________________________________________
1 UP 1 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-07-28, 09:31   

Może Dziedzic w takim bądź razie?
0 UP 0 DOWN
 
lord 
antysikork



Wiek: 32
Dołączył: 20 Wrz 2008

UP 242 / UP 264



Wysłany: 2013-07-28, 10:28   

yasiu napisał/a:
Może Dziedzic w takim bądź razie?
i znów wszystko wróci do normy, czytaj szamba :wink: , nie rozumiesz że to nie może być przedstawiciel którejś z stron bo będzie przeciągał na swoją stronę ?
0 UP 2 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu