Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy prywatny żłobek/przedszkole w Brzegu?
Autor Wiadomość
adrp 


Wiek: 44
Dołączył: 28 Sie 2012

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-06-18, 19:47   Nowy prywatny żłobek/przedszkole w Brzegu?

Witam, poszukuję info na temat nowego żłobka,przedszkola na ul. Starobrzeskiej?
0 UP 0 DOWN
 
fledgling 


Wiek: 40
Dołączyła: 27 Lut 2011

UP 5 / UP 0



Wysłany: 2013-06-18, 22:43   

Jakie info Cię interesuje?
To jest Klub Malucha, ani prywatny żłobek, ani przedszkole, tylko Klub.
Ja ze swojej strony mogę napisać, że opieka jest świetna, panie bardzo indywidualnie podchodzą do dzieci. Wszystko jest nowe, sale wyposażone rewelacyjnie, mnóstwo różnych zabawek, itd.. Sala do spania zarówno dla starszych - łóżko, jak i dla młodszych - łóżeczka turystyczne. Generalnie - jest wszystko czego dziecku potrzeba.
Jeśli coś jeszcze - pytaj, odpowiem chętnie :)
0 UP 0 DOWN
 
yasiu 
Główny nadzorca



Wiek: 40
Dołączył: 13 Kwi 2005

UP 416 / UP 127


Skąd: Michałowice / Brzeg

Wysłany: 2013-06-19, 19:31   

Powiedz mi proszę, jakie są tam stawki?
0 UP 0 DOWN
 
ManiekBRG! 


Zaproszone osoby: 1
Wiek: 32
Dołączył: 10 Lip 2008

UP 52 / UP 25


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-06-19, 22:51   

W cenę nie jest wliczone wyżywienie.
Wpisowe jednorazowe przy abonamencie miesięcznym 200 zł
Abonament miesięczny ( opieka do 10 godzin dziennie) 600 zł
Karnety godzinowe :
20h (9,00/h) - 180 zł
40h (8,50/h) - 340 zł
60h (8,00/h) - 480 zł
80h (7,50/h) - 600 zł
100h ( 7,00/h) -700 zł
Pojedyncza godzina w klubie 10 zł
0 UP 0 DOWN
 
hit 


Wiek: 33
Dołączył: 25 Lip 2013

UP 0 / UP 1



Wysłany: 2013-07-28, 21:46   

A czy ktoś może napisać, jakie panują warunki? Jak z obsługą, jedzeniem. Jest jakiś plac zabaw albo jakieś miejsce integracji?
Ostatnio zmieniony przez Tymcio 2013-07-29, 11:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Młody31 


Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2008

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-07-29, 17:57   

Jeśli chodzi o obsługę to fledgling napisała, jeśli chodzi o ceny to ManiekBRG napisał.
Jedzenie jest dobre, jak nasz Malut zjada i nie grymasi to jest dobrze. Sale jak na zdjęciach https://www.facebook.com/...g/photos_stream a jeśli chodzi o plac zabaw to można podjechać i oglądnąć przed budynkiem, a Panie oprowadzą po salach. Ja osobiście polecam.
0 UP 0 DOWN
 
sabinsen 


Wiek: 39
Dołączyła: 09 Mar 2006

UP 24 / UP 3


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-07-30, 09:50   

Na zdjeciach widac, ze sporo pracy zostalo tam wlozonej.Bardzo ladny wystroj :)
0 UP 0 DOWN
 
miszka122 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2011

UP 6 / UP 3



Wysłany: 2014-06-03, 12:53   Co to za jedzenie??

Zdjęcia spod tego linku tragiczne - kto daje maluchom w wieku żłobkowo-przedszkolnym czipsy, słone chrupki, paluszki i nienaturalny sok owocowy?? Nie jestem fanatyczką zdrowego jedzenia, ale aż się skóra jeży jak na to patrzę. Średnia zachęta dla rodziców maluchów!
2 UP 2 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2014-06-05, 19:42   

miszka122 a nie widzisz, że to impreza urodzinowa? Pracuję w przedszkolu i wiem z doświadczenia, że rodzice przynoszę słodycze, chrupki i soczki na urodziny swojego dziecka. Mam powiedzieć wtedy pozostałym dzieciom, że to niezdrowe i tego im nie dam? Jak się poczuje jubilat? A skoro rodzice na pierwszym zebraniu się umówili, że na urodzinki dziecko będzie przynosiło coś słodkiego, chrupeczki, czasami torcik jak kogoś stać i placówka to akceptuje to coś złego? Nie przesadzajmy i nie zabierajmy dzieciom normalnego dzieciństwa. Ja najbardziej ze swojego pamiętam smak słodkiej czerwonej oranżady, gum balonowych i nikt mi nie powie, że to było zdrowe a żyję i mam się dobrze. Mój synek np nie je w domu w ogóle słodyczy, czasami dwa razy w miesiącu ktoś z jego grupy ma urodzinki i wtedy sobie zjada. I co źle robię, że na to pozwalam? Bez przesady...
Co innego przegięcie w drugą stronę i karmienie dziecka tylko takimi zapychaczami. Lecz nie uwierzę, że jakakolwiek placówka tak robi, czy państwowa czy prywatna.
2 UP 0 DOWN
 
miszka122 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2011

UP 6 / UP 3



Wysłany: 2014-06-06, 06:56   

Nie jest to impreza urodzinowa, ale Dzień Dziecka - proponuję dokładnie czytać i patrzeć. Rozumiem, że takie świeto organizuje placówka i tym bardziej powinni dbać o kształtowanie dobrych nawyków swoich wychowanków. Po drugie, jeśli uważasz, że dawanie dziecku czipsów i słodkich żelków zapewni mu szczęśliwe dzieciństwo, to gratuluję. Napisałam wyżej, że nie jestem fanatyczką zdrowego żywienia, moje dziecko też dostaje czasem czekoladę czy inne łakocie, ale pod moją opieką i ja mu je dawkuję. Nie wyobrażam sobie, żeby czipsy i słone chrupki leżały na stole i były dostępne dla dzieca bez ograniczeń.
Podkreślam jeszcze raz - to nie są urodziny organizowane wyłącznie przez rodziców dzieci (co wcale nie ściąga z nich odpowiedzialnosci zdroworozsądkowego myślenia), ale Dzień Dziecka organizowany w placówce!

pozdrawiam
1 UP 1 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2014-06-11, 17:39   

miszka122 napisał/a:

Po drugie, jeśli uważasz, że dawanie dziecku czipsów i słodkich żelków zapewni mu szczęśliwe dzieciństwo, to gratuluję.

Podkreślam jeszcze raz - to nie są urodziny organizowane wyłącznie przez rodziców dzieci (co wcale nie ściąga z nich odpowiedzialnosci zdroworozsądkowego myślenia), ale Dzień Dziecka organizowany w placówce!

pozdrawiam


A gdzie napisałam, że dawanie chipsów i żelków bez ograniczeń zapewni dziecku szczęśliwe dzieciństwo?

I dzień dziecka to impreza, która odbywa się raz w roku - ale masz rację, akurat wtedy powinni dzieciom zaserwować sałatkę z tofu i inne dziecięce smakołyki tego typu..... na pewno byłoby bardziej szczęśliwe niż z chrupek i żelków.


Masakra... co się z ludźmi dzieje.... Dzień dziecka jest RAZ w roku ku przypomnienia jeszcze raz...

A u mnie na dzień rodziny dzieci jadły kiełbasę z grilla (taką tłustą, że hej) z keczupem w dodatku!
I słodkie ciasto, pewnie z tonę cukru zjadło tego dnia...
Ostatnio zmieniony przez HS-R 2014-06-11, 17:39, w całości zmieniany 1 raz  
1 UP 1 DOWN
 
miszka122 


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2011

UP 6 / UP 3



Wysłany: 2014-06-12, 07:14   

Gratuluję podejścia do życia! Tyle w temacie ;)
1 UP 0 DOWN
 
sashunia 


Wiek: 34
Dołączyła: 28 Mar 2015

UP 0 / UP 2



Wysłany: 2015-03-28, 11:52   

A jak tam wygląda z opłatami
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu