Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
KWW Młody Brzeg - czyli Charyzmatyczny na burmisia?
Autor Wiadomość
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-28, 20:31   

lechu napisał/a:
Baba Riba czy możesz napisać, do jakich partii naraz należał K. Gwozdecki i kiedy? Byłby zobowiązany.
Uczynił to już za mnie forumowicz zgadnijktoto, wystarczy poczytać wyżej.
lechu napisał/a:
a u nas co, pseudo dziennikarz pisze co i jak chce. No i nie jest bezpartyjny.
A kogóż to Krzysztofie, :oops: chciałam powiedzieć lechu masz na myśli? Bo znowu słowa i żadnych konkretów. Czy to już będzie stały znak firmowy przedstawicieli KWW Młody Brzeg? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
lechu 

Wiek: 45
Dołączył: 28 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2006-09-28, 20:40   

A ty co wróżka jesteś Babo Ribo że sugerujesz kim i skąd jestem? Ciekawe.....
Oczywiście chodziło mi o PK.
Jeżeli wiesz kto jest w KWW Młody Brzeg to też napisz.
Chyba że też nie masz nic konkretnego do napisania tylko sama krytyka.
0 UP 0 DOWN
 
lechu 

Wiek: 45
Dołączył: 28 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2006-09-28, 20:49   

zgadnijktoto nie odpowiedział na pytanie "Baba Riba czy możesz napisać, do jakich partii naraz należał K. Gwozdecki i kiedy? Byłby zobowiązany. " które zresztą było do ciebie chyba że coś przegapiłem. Jeżeli ty jako wróżka tak świetnie orientująca się w życiu politycznym Brzegu znasz odpowiedż to napisz.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-28, 20:52   

lechu napisał/a:
A ty co wróżka jesteś Babo Ribo że sugerujesz kim i skąd jestem? Ciekawe.....
A skąd wiesz? Istotnie zajmowałam się chiromancją. a o konkrety, to was, panowie-dziś-zalogowani proszę, bo wylewacie tu morze słów, tylko - jak to w morzu - sama woda.
0 UP 0 DOWN
 
lechu 

Wiek: 45
Dołączył: 28 Wrz 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: brzeg

Wysłany: 2006-09-28, 20:56   

A co jest nas dwóch? Może Lech i Jarosław jakoś nie zauważyłem. A jak proszę o konkrety to jakoś się nie garniesz do odpowiedzi
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-28, 21:03   

Lechu=>leszku=>lesiuniu=>Marianie=>Marianku=>Grzegorzu=>Grzesiu=>Charyzmatyczny
To zadziwiające - jeden Leszek od godzinki na forum a tyle postów i styl taki znajomy jakby jakiś działaczunio nowej PO/SMB
poproś swego szefunia=>Grzesiunia aby coś=>cuś rzekł ...
ma on "tfuj" Charyzmatuniu nową zabawkę - KWW MB
piękna nazwa...
i jakie nadzieje niesie...
tylko, gdzie on ten, który zawzywał do posługwania sie nazwiskiem?
ten, który nie ma szans na prezentacje swych poglądów (trochę na wyrost, bo konia z rzędem temu, kto zna poglądy Grzesia S.)
zamknął się w sobie...
cytując jego: hmmm (to najczęściej używany jego zwrot) proponuję....
więc tak se pohymmkajmy i poczekajmy

Lechu załatw, żeby się ON pojawił. Z nim dyskusja to emocje, z Tobą - to prawie emocje, a
wiesz, że prawie robi dużą różnicę.... :P

tak więc
Załatw Grzesia Mój drogi Lechu
Bez G.S. jest nam Nie do śmiechu
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-28, 21:52   

Czym sobie ten G. S. zasłużył na postowanie jego osoby? :wink:
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-28, 22:05   

Dlaczego tak jest?
Dlaczego już trzeci menścizna robi mi to?
Dlaczego uciekają ?
Najpierw Charyzmatyczny Grzegorz Surdyka (podaję nazwisko, bo jestem zdesperowany i podam swoje - bo jestem w dwójnasób, co oznacza że normalnie mam klona, zdesperowany)
Potem Marian (to był nawet większy cios, bo nie znałem nazwiska prawdziwego ani imienia, ale za to nick był dwuczłonowy, co nie oznacza moją szczególną uwagę, którą mógłbym zwracać na właśnie tę część ciała męskiego)
I dziś ON - jednoczłonowy Lechu
Myślałem, że to będzie jakiś przełom w moim forumowym gawędzeniu, że może jakieś PW... albo coś ...
Ale on tak jak tamci...
Napisał i uciekł...
Czyli co ????
Przecież nie widział nawet mojego zdjęcia...
To nie jest tak, że mi tak naprawdę jest do końca przykro, bo wiem, że Stowarzyszenie MB oraz PO w Brzegu (ta część Grzesia) ma jeszcze kilku członków!
Ale ile, tzn. jak długo mogę czekać?
Nie wiem, jak to się dla mnie skończy?
Mam straszne koszmary!
Śni mi się świat bez Grzesia i Mariana, a co teraz? chyba nie pójdę spać?
Nie mogę już pisać
świat jest zły
a oni ci niezłomni /bezkompromisowi, jak tylko do nich zagadam – uciekają...
dlaczego ?...
dlaczego ?...
dlaczego ?...
dlaczego ?...
nawet się nie podpiszę....
ale nie - obiecałem Grzesiowi
Paweł Wojciech Tytus Kowalczyk
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-28, 22:57   

Może problem nie leży po ich stronie? :wink:
Ktoś tu jest widze pogromcą tych "menścizn" co próbują jakkolwiek zaistnieć wijąc się od organizacji do organizacji. Cóż, każdy G. S. ma swojego P. K. A właściwie P. W. T. K.
Tak czy owak trzeba poczekać jak ujawnią swoje listy i nazwiska w nich zawarte.
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-09-29, 07:26   

Tak w zasadzie to panie i panowie o czym piszecie w tym temacie? Jakoś głównego wątku nie mogę uchwycić. Ilość wymienionych tu partii i partyjek jest przerażająca. Może jakieś zasadnicze różnice między nimi potraficie wymienić, i to nie w programie poprawy życia mieszkańców Brzegu, bo tego się nie spodziewam. Może w stosunku do kościoła, bezrobocia, Żydów, szkolnictwa w powiecie, czy czego tam jeszcze. Ale nie o to wam chodzi. A o co, ktoś zapyta? O władzę, za wszelką cenę. Tylko nie zamierzacie przekonać wyborców do swojej wyższości nad innymi. Na razie trawa próba ustawienia się frontem do wiatru, jak rękawa na lotnisku. Tylko, że ten wiatr zaczyna wirować i część traci orientację i nie nadąża. W końcu ta część wróci do punktu wyjścia, co z punktu widzenia fizyki jest pracą zerową lub pozorną.
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-29, 08:56   

Szanowny Panie Roztropku. Napisał Pan:
Roztropek napisał/a:
Tak w zasadzie to panie i panowie o czym piszecie w tym temacie? Jakoś głównego wątku nie mogę uchwycić. Ilość wymienionych tu partii i partyjek jest przerażająca.

Nie wiem, czy nie pora jednoznacznie zdefiniować dla potrzeb forum pojęć "temat" i "wątek".
Tu, gdzie teraz Panu odpowiadam, właściwie prawie żadne nazwy partii nie padają. Rozumiem więc, że miał Pan na myśli cały dział forum, pod nazwą "Wybory samorządowe"?
Jeśli się mylę, proszę mnie sprostować. A jeśli się nie mylę, to chyba trzeba uściślić terminologię, bo inaczej wszyscy będziemy wprowadzać w błąd uczestników i gości-czytelników naszego forum.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
Roztropek 


Wiek: 73
Dołączył: 11 Sie 2006

UP 345 / UP 162


Skąd: tutejszy

Wysłany: 2006-09-29, 09:37   

Temat to KWW Młody Brzeg..... Skoro dyskutanci próbują sobie udowodnić, że należeli przynajmniej do dwóch partii (a ja widzę, że nawet do trzech) X ilość dyskutantów to rachunek się zgadza. Inna sprawa, że wszystkie wywodzą się z Unii Wolności, czy z czegoś tam, a stworzone zostały wyłącznie z tego powodu, że w pewnej chwili w partii prekursorce stołków zabrakło. Jeśli to pomnożymy przez frakcje "młodych" i "starych" to mamy pokaźną ilość kandydatów do pierwszoplanowych stołeczków.
0 UP 0 DOWN
 
PK 
PK


Wiek: 53
Dołączył: 25 Sie 2006

UP 1 / UP 11


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-29, 10:39   

Drogi Roztropku
tu nie ma żadnych możliwości aby w KWW MB i w części PO był ktoś nieprawomyślny, z innej partii czy jakiś nadpsuty
Charyzmatyczny zadbał o to we swoich czystkach poniżej cytat z Boskiego jako mały dowodzik
grzegorz s. napisał/a:

Jestesmy ta grupa mlodych ludzi ktora "śmiała" sie przeciwstawic tym ktorzy juz byli i mysleli ze beda zawsze - tym doswiadczonym, najlepszym, jedynym, nieomylnym...

To moze wlasnie dlatego "ONI" korzystajac z instrumentow jakie posiadaja wrzucaja nam przyslowiowe "kłody pod nogi" - by nam przeszkodzic, by nas spowolnic, zneutralizowac

Ale widzac zapal u nas, obserwujac zapal jaki iskrzy na tym forum wiem ze "ONI" nie dadza rady...

z powazaniem

grzegorz s.


a teraz szeptem
nie mów nikomu, że wiesz o tym
pozdrawiam
paweł 8)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-29, 15:25   

W jednej sprawie napewno pan PK wydaje się mieć rację.

Otóż, z niepojętych dla mnie przyczyn, jego (tzn. pana PK) pojawienie się na forum, powoduje natychmiastowe wywianie zwolenników pana G.S. (nie mylić z Gminną Spółdzielnią).
Dotyczyło to samego pana G.S., potem nieodżałowanego pana Mariana Poznania nie z Poznania, teraz panów lecha i czarnego jacka.
Nie mam pojęcia dlaczego tak jest, ale obiektywnie tak jest.

Panie PK!
Prywatnie nic do pana nie mam,
ale czym i dlaczego pan tak skutecznie straszysz G.S.-owców?

Proszę się wytłumaczyć i to wyczerpująco, bez żadnego humorystycznego kombinowania, bo jesli nie, to naskarżę Administracji, że psujesz pan nam wszystkim pozostałym zabawę...! :P
Przecież lepszego kabaretu niż tamci panowie nikt, nawet Pan, panie PK, nie będziesz w stanie tu urządzić. :D
0 UP 0 DOWN
 
misterio 



Zaproszone osoby: 1
Wiek: 47
Dołączył: 03 Maj 2005

UP 17 / UP 6


Skąd: B R Z E G

Wysłany: 2006-09-29, 16:04   

wiekszosc osob piszacych w tym temacie cierpi na kompleks Grzegorza Surdyki - posluchajcie dobrej rady i zgłoscie sie do jakiegos dobrego psychologa
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: brzeg, burmisia, charyzmatyczny, czyli, kww, mlody, na


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 33
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu