Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Koalicje i Porozumienia przed wyborami
Autor Wiadomość
Cyborg 


Wiek: 53
Dołączył: 10 Lis 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Skarbimierz Osiedle

Wysłany: 2006-09-23, 00:03   Koalicje i Porozumienia przed wyborami

Manewry przedwyborcze
Wpisał: źródło Radio Opole
22.09.2006.


Zawarto kolejne pozrozumienie na brzeskiej prawicy, po tym jak przed kilkoma tygodniami grupa członków PiS-u podpisała Prawicowe Porozumienie Samorządowe z grupą członków Ligi Polskich Rodzin. Teraz podpisano porozumienie z kolejnym lokalnym ugrupowaniem Platformą Sprawiedliwości.

Krok ten nie spodobał się oficjalnym władzom miejskim Prawa i Sprawiedliwości w Brzegu, którym przewodzi Maciej Stefański. Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu oficjalne władze PiS zaproponowały jako kandydata na burmistrza obecnego wiceburmistrza Mirosława Stankiewicza. Porozumienie Samorządowe nie zdecydowało jeszcze na kogo postawi w wyścigu do najważniejszego fotela w mieście.

Źródło:
Brzeg - Portal Miejski
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-25, 21:08   

Cyborg napisał/a:
przed kilkoma tygodniami grupa członków PiS-u podpisała Prawicowe Porozumienie Samorządowe z grupą członków Ligi Polskich Rodzin

A inna grupa członków PiSu podpisała porozumienie z grupą jeszcze czegoś tam. generalnie wychodzi mi dżem bardzo-wielo-smakowy. No i jeszcze:
Cyborg napisał/a:
podpisano porozumienie z kolejnym lokalnym ugrupowaniem Platformą Sprawiedliwości
która to Platforma nie może siętak nazywać bo ani PO ani PiS tego sobie nie życzą.
Jak ktoś się w tym wszystkim połapie po mu pogratuluję!
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-09-29, 22:40   

No właśnie...
Może Pani Redaktor Naczelna PP-B trochę nas oświeci, jak dziś wygladają te porozumienia, kto z kim i pod jakim szyldem, bo - jak sądzę - niełatwo sie w tym połapać, a należałoby się jednak orientować.
Bardzo prosimy!
:)
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-29, 23:00   

Obawiam się, że ani Pani press, ani nikt inny nie wyłączając członkinie i członków owych Komitetów nie wie kto z kim, gdzie i w jakiej pozycji więc nie radzę nawet próbować się łapać. No przynajmniej ja nie będę próbował ;)
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-08, 14:01   

I nadal nic nie wiadomo?
Wybory tuż-tuż, a my nadal nie wiemy "kto z kim i z jakiej pozycji"?

Pani Redaktor Naczelna PP-B,
Pani Beato, (mam nadzieję, że jeszcze mogę się tak zwracać, choć od stu lat nie miałam okazji skrzyżować z Panią pióra, gdyż ciągle dlaczegoś nie ma Pani tam, gdzie piszę) ;-)
Otóż Pani Beato,
Dlaczego my, forumowicze, wciąż nic o tym nie wiemy?
Czyżby brzeska żurnalistyka była tak kiepsko poinformowana, że nie ma nam w tej kwestii nic do powiedzenia?
Prosimy o wiedzę, kogóż jeszcze mamy prosić?
Konkurencję? ;-)
0 UP 0 DOWN
 
Naczelna PP-B 



Wiek: 50
Dołączyła: 31 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-08, 15:55   

Szanowni Forumowicze z niniejszego działu i tematu.... :P
Otóż - oprócz zbliżających się wyborów samorządowych - w Brzegu dzieją się także inne - równie istotne sprawy.... :P

A Panorama nie jest skoncentrowana wyłącznie na zbliżających się wyborach...., ale także na innych wydarzeniach mających związek z naszym powiatem.

Działem politycznym w naszej redakcji zajmuje się znany już Państwu - PK.
Myślę, że w przypadku nabrania przez niego jasności tych wszelkich zawiłości polityczno-komitetowo-wyborowo-samorządowych w Brzegu i powiecie - z pewnością się z Państwem podzieli swoimi wnioskami.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich próbujących mnie tutaj wywoływać do tablicy... :wink:
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-08, 16:08   

Naczelna PP-B napisał/a:
Działem politycznym w naszej redakcji zajmuje się znany już Państwu - PK.


Po uderzeniu w nabrzeże i zniszczeniu mola, kapitan statku powiedział: "sterowaniem u nas zajmuje się sternik."

I to, w mniemaniu kapitana ma rozwiązać problem zniszczonego mola i uszkodzonego statku? :P

A co do pana PK, to też już zauważyłam, w innym wątku, że zostawił nas i nawet nie zagląda, a my usychamy tu, pozbawieni jego wyrafinowanego humoru i zawsze taktownego dowcipu... ;-)
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-08, 23:35   

Mmmm, fajne to o tym kapitanie statku - muszę zapamiętać ;) Kiedyś wykorzyatam (powiedzenie, nie autorkę).

Ja bym nawet mógł coś tam powiedzieć kto z kim, gdzie i w jakiej pozycji ale coż... nie zainteresowana jest Pani BR gdyż reprezentujemy odmienne poglądy polityczne :(
0 UP 0 DOWN
 
Baba Riba 
Baba Riba


Wiek: 46
Dołączyła: 23 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-09, 02:44   

Bartek T. napisał/a:
Kiedyś wykorzyatam (powiedzenie, nie autorkę).

Nie należy się zarzekać... ;-)

Bartek T. napisał/a:
Ja bym nawet mógł coś tam powiedzieć kto z kim, gdzie i w jakiej pozycji ale coż... nie zainteresowana jest Pani BR gdyż reprezentujemy odmienne poglądy polityczne

Dlaczego lewica wszystkich sądzi wg siebie? :P
Nasza odmienność poglądów nie zmieni przecież faktów zaistniałych. Co najwyżej ich ogląd. :-)
Słucham uważnie...
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-09, 22:58   

Tak na pewno to mogę się wypowiadać co do komitetu centrolewicowego, który jest zarejestrowany, ma swoich kandydatów na wszystkich listach wyborczych i jak meteor w Brzeg nie uderzy to wystartuje w zbliżających się wyborach.
Chociaż, z drugiej strony nie raz słyszałem, że w polityce nie ma nic na pewno :P
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: koalicje, porozumienia, przed, wyborami


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 29
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu