Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
a ja czuję się samotna
Autor Wiadomość
Angel 
carpe diem !



Wiek: 47
Dołączyła: 27 Kwi 2005

UP 29 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-02-07, 08:30   

No to po co przykład zumby jako lek na samotność....?
0 UP 0 DOWN
 
aga76 


Wiek: 47
Dołączyła: 27 Maj 2010

UP 3 / UP 11



Wysłany: 2013-02-07, 09:10   

A ja w pełni rozumiem osoby samotne..bo niby jestesmy wśrod ludzi ale tak naprawde sami..czasem i mi sie zdarza ze nie mam z kim pogadac.. :( :(
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2013-02-07, 15:17   

Sami jesteśmy tylko wtedy jak na to pozwalamy. Nie trzeba mieć na miejscu tabuna znajomych od kołyski przecież zmieniając miejscowość zostają telefony ,maile ,darmowe wideorozmowy więc w czym problem ??

Angel napisał/a:
No to po co przykład zumby jako lek na samotność....?

Pewnie dlatego ,ze to tak dobry pomysł jak każdy inny. Jesli ktoś jest otwarty ,życzliwy i naprawde chce nawiązać nowe znajomości to gdzie lepiej jak nie w miejscu skupiania się ludzi :) .
0 UP 0 DOWN
 
honorata8310 



Wiek: 113
Dołączyła: 26 Sie 2010

UP 5 / UP 5


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-02-07, 17:49   

Zgadzam się z Angel w 100%. Yasmin może zmień pracę na taką by znaleźć się wsród ludzi... To jest taka moja propozycja ponieważ najlepsze moje koleżanki to te które poznałam w pracy. Być może nie skorzystasz z mojej rady bo pewnie jesteś zadowolona ze swojej pracy, ale nie można w ten sposób żyć. Zumba to fajna forma spędzania czasu, ale niekoniecznie sposób na nawiązanie przyjaźni...
Życzę powodzenia :)
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2013-02-07, 18:36   

Ja też rozumiem Yasmine :) Wiem, że człowiek się bardzo szybko przyzwyczaja do tego co ma, co robi, jak żyje. Przyzwyczaja nie równa się wcale do tego, że tak chciałby, żeby było. Zmienić to - jest ogromnie trudno... I jeśli niestety jest się samotnym - trudno znaleźć kogoś do wspólnej rozmowy. jeśli ktoś jest duszą towarzysta... zadusiłby się sam na sam ze sobą na dłużsżą metę.


Angel - babskie spotkania trzeba przywrócić do życia :)
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2013-02-08, 00:10   

Cytat:
jeśli ktoś jest duszą towarzysta... zadusiłby się sam na sam ze sobą na dłużsżą metę.

Tu sie nie zgodze ,bo mimo ,że ogólnie wszyscy uważają mnie za super osobe na imprezki i do pogadania
(zupełnie tego nie kumam bom wredna na maksa) ja nie należę do tych co sami się garną do ludzi gdyż działam w myśl zasady im mniej tym lepiej ale i nigdy nie duszę się sama ze soba nawet jak ten układ trwa i trwa ,bo ja kocham własne towarzystwo i samą siebie oraz mam wielką tolerancje dla moich znajomych oraz rodziny i ich prywatnego życia :) W przyjaźni nie ilość wspólnie spedzonego czasu ma wartość a jakość tego czasu :)
0 UP 0 DOWN
 
HS-R 



Wiek: 41
Dołączyła: 10 Wrz 2006

UP 63 / UP 6


Skąd: Kraina Marzeń

Wysłany: 2013-02-08, 12:53   

auri-star napisał/a:
Cytat:
jeśli ktoś jest duszą towarzysta... zadusiłby się sam na sam ze sobą na dłużsżą metę.

Tu sie nie zgodze ,bo mimo ,że ogólnie wszyscy uważają mnie za super osobe na imprezki i do pogadania
(zupełnie tego nie kumam bom wredna na maksa) ja nie należę do tych co sami się garną do ludzi gdyż działam w myśl zasady im mniej tym lepiej ale i nigdy nie duszę się sama ze soba nawet jak ten układ trwa i trwa ,bo ja kocham własne towarzystwo i samą siebie oraz mam wielką tolerancje dla moich znajomych oraz rodziny i ich prywatnego życia :) W przyjaźni nie ilość wspólnie spedzonego czasu ma wartość a jakość tego czasu :)


Nie zgadzasz się dlatego, że nie jesteś duszą towarzystwa :)
Duszą towarzystwa się jest gdy inni Cię za taką uważają, ale i Ty sama siebie za taką uważasz :) Ja jestem w styuacji takiej jak Ty :) Inni mnie uważają za bardzo towarzyską osobę, a ja nie lubię tłumów itp. :) To jak nas inni postrzegają nie równa się temu jak my siebie sami postrzegamy :)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2013-02-09, 18:08   

Angel napisał/a:
No to po co przykład zumby jako lek na samotność....?

A nie wpadły na pomysł, że zumba sama w sobie poprawia nastrój, wyzwala energię i pozwala wyładować się dużo lepiej i efektywniej niż babskie pogaduszki. Stąd zumba może być lekiem na samotność - jeśli ktoś chce tak na to patrzeć. Do tego instruktorka Dzolanta swoją osobowością gwarantuje niezapomniane wrażenia. ;) Poza tym zumba wciąga jako pasja i pomysł na życie, a w ten sposób zamiast babskiego oplotkowywania można się wkręcić w coś fajnego.

auri-star napisał/a:
Sami jesteśmy tylko wtedy jak na to pozwalamy. Nie trzeba mieć na miejscu tabuna znajomych od kołyski

Samotność to stan umysłu - tak modernizując pewną myśl z pewnego filmu. Osoba mająca 400 znajomych na fejsie z pewnością jest bardziej samotna niż ta, która mia ich 40. Nie ilość a jakość. Samotni jesteśmy kiedy sami na to pozwalamy - analogicznie jak tylko nudne osoby się nudzą.
Ostatnio zmieniony przez chmurkolistna 2013-02-09, 18:13, w całości zmieniany 1 raz  
1 UP 0 DOWN
 
Jasmine 


Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2013

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-02-09, 19:03   

Nie zgodzę się z Tobą: " Szczęście jest prawdziwe tylko wtedy kiedy się je z kimś dzieli". Można potańczyć, ale każdy człowiek potrzebuje z kimś pogadać.
Ostatnio zmieniony przez Jasmine 2013-02-09, 19:04, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
auri-star 
częściej wredna niż miła



Wiek: 45
Dołączyła: 21 Paź 2007

UP 49 / UP 31



Wysłany: 2013-02-09, 19:11   

A znajomi z dawnych lat ?? Mieszkasz tu od roku więc pewnie zostali w rodzinnej miejscowości , skoro masz neta to masz i skypa czy inny komunikator więc gadać można do woli a i spotkac się nie trudno skoro masz prace bez okreslonych ram czasowych :)
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2013-02-09, 19:11   

A co tu jest do nie/zgadzania się? Szczęście i samotność to przecież dwa różne zagadnienia.
0 UP 0 DOWN
 
Jasmine 


Wiek: 34
Dołączyła: 02 Lut 2013

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2013-02-10, 01:07   

auri-star napisał/a:
A znajomi z dawnych lat ?? Mieszkasz tu od roku więc pewnie zostali w rodzinnej miejscowości , skoro masz neta to masz i skypa czy inny komunikator więc gadać można do woli a i spotkac się nie trudno skoro masz prace bez okreslonych ram czasowych :)



Ze znajomymi owszem utrzymuję kontakt przez skype, bądź też co jakiś czas z nimi się spotykam...ale to nie to samo...Zresztą znajomi też pracują, więc czasem ciężko o spotkanie się.
0 UP 0 DOWN
 
mulder 


Wiek: 47
Dołączył: 21 Gru 2008

UP 2397 / UP 3901



Wysłany: 2013-02-10, 07:03   

No to zapraszam do nas. :)
Miłe towarzystwo, a przy okazji pomoc zwierzętom :
http://btmz-brzeg.eadopcje.org/newsy
Prowadzimy wolontariat w przytulisku :
http://btmz-brzeg.eadopcj...cje/wolontariat
1 UP 1 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 31
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu