Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Koncerty
Autor Wiadomość
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-09-23, 22:01   Koncerty

Na dzień dobry DZIĘKUJE za daną szanse na wykazanie sensu istnienia działu muzyki jako osobnego. Mam nadzieje, że podział ten przyjmie sie na stałe..coby nie przedłużać - zaczne


Z góry przepraszam za banalny temat jakim są koncerty.
Mam tu na myśli te, które możemy wspominać codziennie, choć z wiekszym prawdopodobieńtwem po prostu oglądać !

Koncert koncertwi nie równy.
Uczucia uczuciom nie równe.

Chciałbym tu pisac o koncertach niezwykłych, po których robimy wielkie "Ach. och i wszelkei inne wzdychania:", koncertach ktora nawet można określić mianem sztuki, z mojej strony jeśli pisze o jakimś koncercie, tzn ze jest duze prawdopodobieństwo, ze moge się z wami nim podzielić !!

Obecnie jestem pod wielkim wrażeniem koncertu grupy o nazwie "Blue Man Group", którzy bez wątpienia tworza sztuke, łącząc w swoim koncercie elementy, happeningu, dyskoteki, koncertu rockowego, teatru, integracji z publicznością, wykorzystujac do tego specyficzny wizerunek, jak również specyficzne nowatorskie instrumenty... na przykład rury....

Gorąco polecam !!
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-07, 13:59   

Ech no widzę, że nikt się tu nie udziela..to udziele sie sam :)
Otóż choroba odbierając chęci do wielu czynności tworzy w nas nastawienie odbiorcy - konsumenta... u mnie sprowadziło sie to do oglądnięcia koncertów dwóch naprawde wyjatkowych wykonawców:

1. Dream Theater - Live at Budokan
2. Roger Waters - In the flash

Gorąco polecam !!
0 UP 0 DOWN
 
bzyku 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-07, 23:14   

Mój faworyt od kilku tygodni to bez wątpienia PULSE Pink Floydów. Widziałem setki koncertów (większośc niestety na DVD) i ten jest jednym z najpiękniejszych.
Polecam również Sade - Live in Concert - muzycy i wokalistka przechodzą samych siebie :)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-07, 23:33   

bzyku, a widział Ty jakieś Dreamowe, In The Flash- Watersa, a może coś King Crimson.. swoją droga Tonego Lewina zna czy tęz Trey Gunn'a ..chłopaki na sticku piknie pogrywają? Wootena z pewnie znaju...naprawdę polecam Blue Man Group,.. co tam jeszcze ..Toto - Live in Amsterdam 2003 - kurcze nie to tak stary zespół a ja dopiero niedawno odkryłem.. i wiele innych
0 UP 0 DOWN
 
bzyku 



Wiek: 37
Dołączył: 02 Cze 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-08, 09:51   

smooth napisał/a:
bzyku, a widział Ty jakieś Dreamowe, In The Flash- Watersa, a może coś King Crimson.. swoją droga Tonego Lewina zna czy tęz Trey Gunn'a ..chłopaki na sticku piknie pogrywają? Wootena z pewnie znaju...naprawdę polecam Blue Man Group,.. co tam jeszcze ..Toto - Live in Amsterdam 2003 - kurcze nie to tak stary zespół a ja dopiero niedawno odkryłem.. i wiele innych


Dreamów widziałem kilka rzeczy m.in Metropolis. Levina i Gunn słyszałem nieraz. Lavina więcej chocby ze względu na słuchanie KCrimson, LTensionEx i Pandory. Wooten znany jest dla mnie aż za dobrze :mrgreen: . Toto - kolejna genialna grupa, chociaż ostatnimi czasy więcej gwiazdorzą niż grają :) BlueManGroup nie znam ale się zapoznam.
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-08, 10:18   

bzyku napisał/a:
Toto - kolejna genialna grupa, chociaż ostatnimi czasy więcej gwiazdorzą niż grają


To jakby normalne, choć koncert wyzej przeze mnie wymieniony jest naprawde na wysokim poziomie instrumentalno-wokalnym, zwłasza wokal prowadzacy.. w takim wieki taki power.. ach..poza tym polecam ich najnowsza płytę Toto - Falling In Between

bzyku napisał/a:
BlueManGroup nie znam ale się zapoznam

konkretnie chodzi o Blue Man Group The Complex Rock Tour Live

Jakbyś miał problemy ze zdobyciem to "wal" śmiało :)

A widział Ty: Porcupine Tree - Rockpalast, (Live Etc) The Police - Synchronicity Concert
, Alice In Chains MTV Unplugged, Marcus Miller - In concert , Toto - Live In Paris, PAIN OF SALVATION - Be, albo coś z G3 ? .. i takie tam..
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-09, 13:57   

Pearl Jam, Spodek, 15.06.1999, to była jazda, mówcie co chcecie,
płyty z tego gigu moge słucha c wkółko i udawac że gdzies tam mnie słychac;), ale nie słychac bo byłem na trybunach po raz pierwszy i mam nadzieje ostatni w zyciu...
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-09, 16:24   

Radek W. napisał/a:
ale nie słychac bo byłem na trybunach po raz pierwszy i mam nadzieje ostatni w zyciu...


No Pearl Jam jakkolwiek bardzo dobry zespół, ale z tego co słyszałem to i pierwszy raz nie chciałbym być na trybunach :) ..choć zaprawiony jestem w "młynkach" Dreamowych i PainOfSlavationowych :)
Ostatnio zmieniony przez smooth 2006-10-09, 16:24, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Radek W. 



Wiek: 49
Dołączył: 21 Wrz 2005

UP 5 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-20, 08:46   

na U@ w Chorzowie szalelim na płycie, le wiesz, zobaczyc koncert niejako "z góry" to tez jest przezycie. Nie mogłem byc na płycie bo pojechalismy z kumplem i jego synkiem 7-letnim Kubusiem, wiec trzeba było pilnować szczyla;)
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-20, 22:41   

Radek W. napisał/a:
i jego synkiem 7-letnim Kubusiem, wiec trzeba było pilnować szczyla;)


Szczęśliwiec z Kubusia... takie wydarzenia mogą mieć duży wpływ na kształtowanie się świadomości muzycznej .. i gusta...
0 UP 0 DOWN
 
Krzysieq
[Usunięty]


UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-10-31, 15:01   

Każdy koncert Kultu to arcydzieło muzyczne i wizualne, nie chcę tu gloryfikowac tej kapeli. Podobają mi sie koncerty T. Love, choć i na OSTRYM dobrze się bawiłem.
 
smooth 
wyrwany z kontekstu


Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-10-31, 16:49   

Krzysieq napisał/a:
Każdy koncert Kultu to arcydzieło muzyczne i wizualne


Ponoć większość odbywa się w kameralnym gronie wielkich Kultu fanów, co nadaje koncertom kolorytu !
Ostatnio zmieniony przez smooth 2006-10-31, 16:49, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
panicz 

Wiek: 114
Dołączył: 10 Lis 2006

UP 0 / UP 0


Skąd: z nienacka

Wysłany: 2006-11-20, 00:24   

Miałem ostatnio okazję obejżeć na DVD koncert pt: EVENING OF FOURPLAY -by smooth jazz w wykonaniu takich artystów jak: Nathan East, Bob Jamez, Lee Ritenour Harvey Mason.Prawie 2h uczty dla ucha :)
0 UP 0 DOWN
 
Qbass 
bass player



Zaproszone osoby: 4
Wiek: 35
Dołączył: 04 Paź 2005

UP 0 / UP 0


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-23, 11:47   

Ostatnio miałem okazje oglądać koncert Marcusa Millera z 2004 roku w Seulu, to jest jazz, co ten człowiek wyprawia to się w głowie nie mieści..., a jego band nie odstaje od niego... polecam!!!!
Ostatnio zmieniony przez smooth 2007-01-01, 23:03, w całości zmieniany 1 raz  
0 UP 0 DOWN
 
Aphrael 


Wiek: 37
Dołączył: 30 Lip 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2007-01-01, 21:25   

Ostatnio miałem okazje uczestniczyć w koncercie Emanacji i byłem (albo nadal jestem? :wink: ) pod niezłym wrażeniem :P Gorąco polecam ich koncerty! :evil:
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: koncerty


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu