Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ManiekBRG!
2013-01-22, 23:32
Licytacje XXI Finału WOŚP
Autor Wiadomość
sikork 



Wiek: 45
Dołączył: 12 Maj 2008

UP 315 / UP 772



Ostrzeżeń:
 1/4/6
Wysłany: 2013-01-22, 11:57   

Zluzujcie trochę, osoba, która zajmowała się rozliczeniami nie korzysta z forumbrzeg, ja po WOŚPie musiałem odrobić sprawy zawodowe i wpadłem tylko raz na forum. Kwotę, która podałem to taka jaką zapamiętałem, nie wiem po co komu dokładna kwota co do grosza, której i tak nikt nie zapamięta. W momencie, kiedy znałem dokładną i miałem dostęp do neta, to ją podałem. Czekaliście cały rok na WOŚP, a nie możecie poczekać kilka dni na podanie dokładnej kwoty? Za opóźnienie ponoszę winę tylko ja, żadna inna osoba ze sztabu. Próby dyskredytacji naszego sztabu za podanie kwoty po kilku dniach są żałosne. Zastanawiam się dlaczego Chmurka tak nas atakuje, jeżeli nie lubi idei WOŚPu to zrozumiałe, jeżeli współpracuje z innym sztabem i uważa nas za konkurencję, która trzeba zniszczyć, to już jest smutne i tragiczne.

Podsumowując to co robicie, miło mi, że atakujecie nas za tak późne podanie info o zebranej kwocie, jak widać WOŚP w Brzegu się udał i nie ma się do czego czepić, więc osoby, które tak się bulwersują tą sytuacją to zwykli pieniacze.

Po WOŚPie wysłałem gratulacje do osób organizujących imprezę na Skarbimierzu, a oni w odwecie próbują nas zdyskredytować, teraz widać komu zależy na działaniach, a komu na "pokazaniu" się. Jak powiedziała jedna osoba związana kiedyś ze sztabem w Brzegu, a teraz na Skarbimierzu, pisząca i robiąca nam tutaj zarzuty "lubię WOŚP, bo mam identyfikator, a laski lecą na niego".

Żałosne są sytuacje, w których ludzie robiący coś dla innych myślą o swoich interesach i to jest ich głównym motywem działania.

Słowa te kieruję tylko do osób wypowiadających się tutaj, reszta sztabu w Skarbimierzu jak widać potrafi się zachować.
0 UP 0 DOWN
 
blaster 



Zaproszone osoby: 10
Wiek: 39
Dołączył: 26 Kwi 2006

UP 138 / UP 192


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2013-01-22, 13:42   

kto ci powiedział tak o tym identyfikatorze? chętnie się dowiem :-) czy też uważasz że zachowasz dla siebie jak podczas rozmowy sztabu na temat innej sprawy?

Fajnie że wysłałeś gratulacje sms i nikt ci nie odpisał i również nie pogratulował? czy też ten fakt też wolisz przemilczeć?

Dobrze wiesz jak jest i jak było wcześniej informacja była podawana już kolejnego dnia na każdym z finałów, teraz trwało to tydzień a ty uważasz że np. ja pienie się o to bo nie miałem się do czego przyczepić w działaniach Brzeskiego sztabu? uwierz że spokojnie miałbym lecz nie na tym to polega by wyciągać brudy na forum.

Przypomnij sobie wcześniej jak było na Wośpie jak "niektórzy" naciskali żeby jak najszybciej rozliczyć i podać do wiadomości kto ile zebrał, kto zebrał najwięcej z wolontariuszy itp :-) a teraz jak było sam widzisz :-)

Więc jeśli człowiek przyzwyczajony jest do podawania sumy zaraz po finale nie dziw się że ludzie się dopominają tym bardziej nie trafne jest twoje określenie "pieniaczy" bo pytali też ludzie nie związani kiedykolwiek ze sztabem wośpu w Brzegu czy Skarbimierzu

Pozdro
0 UP 0 DOWN
 
chmurkolistna 
...Achtung Baby...



Wiek: 40
Dołączyła: 07 Sty 2008

UP 46 / UP 83



Wysłany: 2013-01-22, 23:31   

sikork napisał/a:
Zastanawiam się dlaczego Chmurka tak nas atakuje

Kombinuj dalej jak tak bardzo Ci się chce. Wskazówka: odpowiedz jest w moich postach. Podpowiedz: nie szukaj 'drugiego dna'.

I jeszcze jedna rzecz sikork. Kto to jest Chmurka/b]? Nie znam takiej użytkowniczki. Skoro chodzi Ci o mnie - informuję, że mój nick to [b]chmurkolistna/b] (z małej litery). Jednorazowy błąd jakoś zignoruję - drugi i kolejny już nie. Zatem apeluję o zwracanie się do mnie pełnym nickiem. Miło byłoby Ci [b]sikork, gdybym zwracała się do Ciebie per sik?
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: Brak tagów.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 24
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu