Forum Brzeg on
Regulamin Kalendarz Szukaj Album Rejestracja Zaloguj

MegaExpert

Poprzedni temat :: Następny temat
mgr Barbara Wiesława Mrowiec kandydat do Rady Powiatu

Czy poprzesz mgr Barabarę Mrowiec
tak
62%
 62%  [ 5 ]
nie
37%
 37%  [ 3 ]
Głosowań: 8
Wszystkich Głosów: 8

Autor Wiadomość
Mrówa 
Stanisław Mrowiec


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lis 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 13:43   mgr Barbara Wiesława Mrowiec kandydat do Rady Powiatu

Myślę że to dobry kandydat, tylko czasami troche zakrecony ale bardzo zaangarzowana w prace na rzecz brzeskiej oswiaty.
0 UP 0 DOWN
 
Mrówa 
Stanisław Mrowiec


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lis 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 14:02   

Była dyrektor P_rzedszkola Publicznego Nr 4 w latach 1982-1998, Prezes Oddziału ZNP
w Brzegu od 1998 roku.
0 UP 0 DOWN
 
Mrówa 
Stanisław Mrowiec


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lis 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 14:56   

Matka 3 dzieci i babcia 2 wnuków.
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-11-09, 15:49   

Na rzecz oświaty tzn. nauczycieli, czy uczniów ? Słyszałem kiedyś też o działaczce ZNP, która chciała pieniądze przeznaczone na Skatepark zabrać na podwyżki dla nauczycieli.
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 17:19   

PoCo napisał/a:
Słyszałem kiedyś też o działaczce ZNP, która chciała pieniądze przeznaczone na Skatepark zabrać na podwyżki dla nauczycieli.

Działaczka o którą Panu chodzi to Nadzieja Nawrocka, wiceprzewodnicząca brzeskiego ZNP i szefowa Klubu Radnych Miejskich SLD. To co Pan słyszał i powtzarza na tym forum to wierutna bzdura nie podparta żadnymi faktami. Rozmawiałem z Paną Nawrocką o tej sprawie. Zarówno ona jak i cały klub Radnych SLD głosowali za utworzenia Skateparku. Bardzo proszę o nie rozsiewanie takich plotek bo niczemu nie służą. Protokoły z obrad Rady Miejskiej są do wzglądu w Biurze RM w Ratuszu i nie są tajne. Nie wiem jak głosowali radni z innych klubów, radni Klubu SLD głosowali za.
Z Skateparkiem było tak, że nawet Burmistrz Huczyński nie chciał się początkowo zgodzić na sfinansowanie tej budowy. Dopiero po zebraniu ok 400 podpisów popierających ten projekt przez zainteresowanych i namowie kilku radnych Burmistrz zgodził się na Skatepark.
Jeśli Pan słyszał jeszcze o jakiś "nowinkach" związanych z członkami lub radnymi należącymi do SLD to bardzo proszę o informację - odniose się do takiej sprawy.
Pozdrawiam
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-11-09, 20:29   

No to gościu nie jesteś w temacie. Ta pani powiedziała to na jednej z komisji i chyba z tego też są protokóły. Poza tym to właśnie burmistrz wspierał tą inicjatywę a zbieranie podpisów było po to, aby przekonać zardzewiałych radnych, którzy np. twierdzili, że sobie jeżdżąc na rolkach zrobimy krzywdę.
Faktem jest, że inicjatywę tą poparł m.in. Pan Gil, ale i tak wcześniej byl jednak burmistrz.
0 UP 0 DOWN
 
kapki99 


Wiek: 39
Dołączył: 06 Sie 2006

UP 0 / UP 0



Wysłany: 2006-11-09, 20:35   

Jak taka zangażowana, to niech poświęci troche więcej czasu rodzinie, a nie pcha się do rady. Rodzina jest podstawa społeczeństwa!!!
0 UP 0 DOWN
 
smooth 
wyrwany z kontekstu



Zaproszone osoby: 2
Wiek: 43
Dołączył: 21 Wrz 2006

UP 35 / UP 7


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 20:40   

kapki99 napisał/a:
Jak taka zangażowana, to niech poświęci troche więcej czasu rodzinie, a nie pcha się do rady. Rodzina jest podstawa społeczeństwa!!!


A jak ktoś będzie bezdzietny to mu zarzucisz, że gdzie sie pcha do tworzenia dobrych warunków dla ludzi, jak nawet nie ma doświadczenia w prowadzeniu "własnego podwórka". Poważnie się zastanawiam nad tego typu argumentami, choć na pierwszy rzut oka wydają sie być błyskotliwe..ale tylko na pierwszy !!
0 UP 0 DOWN
 
Mrówa 
Stanisław Mrowiec


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lis 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 20:51   Co Ty bredzisz?

kapki99 napisał/a:
Jak taka zangażowana, to niech poświęci troche więcej czasu rodzinie, a nie pcha się do rady. Rodzina jest podstawa społeczeństwa!!!

Sorry ale co ma piernik do wiatraka oprocz takiej samej ilosci liter? Swoja rodzine tam Pani wychowala i to nie najgorzej. Praca w Radzie Powiatu to nie zabawa dla wlasnych korzysci ale dla spoleczenstwa zamieszkujacego jego terytorium.
A tak poza tym to troche off topic i pomysl zanim cos napiszesz znowu - pomaga...
0 UP 0 DOWN
 
PoCo 


Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2006

UP 4 / UP 4



Wysłany: 2006-11-09, 21:55   

Nie mam nic do tej Pani, bo jej nie znam. Jednak jak ktoś podaje, że jest z ZNP,to jakoś mi się to źle kojarzy. Związek ten walczy przede wszystkim to aby nauczyciele mieli coraz lepiej, ale gdzie w tym wszystkim my - uczniowie ?
0 UP 0 DOWN
 
Bartek T. 
poszukiwacz



Wiek: 43
Dołączył: 23 Wrz 2006

UP 161 / UP 140


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-09, 23:41   

PoCo napisał/a:
No to gościu nie jesteś w temacie. Ta pani powiedziała to na jednej z komisji i chyba z tego też są protokóły.

To zdecyduj się "gościu" jaki stwiasz zarzut? Jak Radny jest przeciw czemuś to znaczy że głosuje też przeciw czemuś, prawda? co chcesz powiedzieć? Że Pani Nawrocka była przeciw a nawet za (bo zagłosowała za)? Na posiedzeniach komisji zapadają decyzje opiniotwórcze i toczą się dyskusje. Jak to niby było? Pani Nawrocka byłą na komisji przeciw a zagłosowała za?

PoCo napisał/a:
Poza tym to właśnie burmistrz wspierał tą inicjatywę a zbieranie podpisów było po to, aby przekonać zardzewiałych radnych, którzy np. twierdzili, że sobie jeżdżąc na rolkach zrobimy krzywdę.
Faktem jest, że inicjatywę tą poparł m.in. Pan Gil, ale i tak wcześniej byl jednak burmistrz.

No to to już komedia! Burmistrz zbierał podpisy żeby co? Burmistrz jako władza wykonawcza w tym mieście (jadnoosobowa) może przekonywac Radę Miejską bez podpisów?! sorry ale to się kupy nie trzyma. Jakoś przez cztery lata Burmistrzowania nie były potrzebne podpisy żeby przekonać do czegokolwiek Radę Miejską. A Burmistrz zaczął wspierać inicjatywę oddolną jak się okazało że stoi za nią więcej niż 10 osób.
Akurat jeśli chodzi o Radę Miejską to jestem w temacie.
Nie chce mi się więcej o tym pisać. Jak ktoś lubi roznosić plotki to jego problem. :offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
Mrówa 
Stanisław Mrowiec


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lis 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-10, 00:43   

PoCo napisał/a:
Związek ten walczy przede wszystkim to aby nauczyciele mieli coraz lepiej, ale gdzie w tym wszystkim my - uczniowie ?

Gdyby nie ten Związek, który od 100 lat zrzesza Polskich Nauczycieli to nauczyciele by nic nie mieli, a tak poza tym praca z Wami uczniami nie jest łatwa zwłaszcza teraz, kiedy Wy robicie co chcecie wchodząc nauczycielom na głowę. Sorry masz 18 lat ale i tak jesteś jeszcze bardzo głupi, zacznij myśleć sam a nie tak jak Cię media nakierowują.

A tak poza tym to nie debata o ZNP i nauczycielach ale o konkretnej osobie więc piszesz trochę :offtopic:
0 UP 0 DOWN
 
Calinka 



Wiek: 80
Dołączyła: 27 Wrz 2006

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-14, 19:34   Re: mgr Barbara Wiesława Mrowiec kandydat do Rady Powiatu

Mrówa napisał/a:
Myślę że to dobry kandydat, tylko czasami troche zakrecony ale bardzo zaangarzowana w prace na rzecz brzeskiej oswiaty.

Może i dobry kandydat, ale osoba pracująca w oświacie powinna znać zasady pisowni ortograficznej. Widać jest bardzo zaangażowana w pracę nad reklama własnej osoby. :cry:
0 UP 0 DOWN
 
Mrówa 
Stanisław Mrowiec


Wiek: 37
Dołączył: 29 Lis 2005

UP 0 / UP 1


Skąd: Brzeg

Wysłany: 2006-11-17, 00:09   Re: mgr Barbara Wiesława Mrowiec kandydat do Rady Powiatu

Calinka napisał/a:
Mrówa napisał/a:
Myślę że to dobry kandydat, tylko czasami troche zakrecony ale bardzo zaangarzowana w prace na rzecz brzeskiej oswiaty.

Może i dobry kandydat, ale osoba pracująca w oświacie powinna znać zasady pisowni ortograficznej. Widać jest bardzo zaangażowana w pracę nad reklama własnej osoby. :cry:

Temat zalozylem ja na prosbe pani Mrowiec wiec bledy sa moje, jesli sa az tak razace to sorki ale jak pisze cos na szybko to jednak je popelniam ale rzadko ;) .
A tak poza tym to jest jedna z osob, ktore walcza z Giertychem takze jednak jest zaangazowa w dobre zdrowie naszej oswiaty...
0 UP 0 DOWN
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Zobacz posty nieprzeczytane

Skocz do:  

Tagi tematu: barbara, do, kandydat, mgr, mrowiec, powiatu, rady, wieslawa


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template BMan1Blue v 0.6 modified by Nasedo
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 35
Nasze Serwisy:









Informator Miejski:

  • Katalog Firm w Brzegu